University of Surrey

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

University of Surrey був заснований 9 вересня 1966 р. За допомогою Королівської хартії, але його коріння сягають занепокоєння кінця 19 століття, щоб забезпечити більший доступ до подальшої та вищої освіти для бідніших жителів Лондона.

Політехнічний інститут Баттерсі

Провісник університету, Політехнічний інститут Баттерсі був заснований у 1891 році і почав зосереджуватися на науці та техніці приблизно з 1920 року, навчаючи студентів денного та вечірнього ступенів Лондонського університету.

Його академічна репутація неухильно зростала до того, що в 1956 році він був одним із перших закладів, який був визначений «коледжем передових технологій». Він був перейменований в Battersea Технологічний коледж у 1957 році.

Переїзд у Гільфорд

На початок 1960-х років коледж переріс свою основну будівлю в Battersea Park Road, і в 1962 році було прийнято рішення перенести цю установу в Гілфорд.

Незабаром після цього, у 1963 році, у доповіді Роббінса було запропоновано Коледж Баттерсі розширитись та стати університетом, який присвоює власні наукові ступені.

Дослідницький парк Суррей

Однією з найбільш значущих розробок університету був дослідний парк Суррей, який був відкритий ВПЧ герцогом Кентським у 1985 році.

В даний час у парку розміщено понад 100 компаній, де працюють 2500 співробітників, які займаються науково-дослідною та дослідно-конструкторською діяльністю - багато з яких пов'язані з роботою власних факультетів університету.

Розвиваючий садибний парк

Зважаючи на обмеження простору в головному кампусі Суррей, в 2000-х роках університет розширився до нового містечка в Садибному парку.

Трохи милі від пагорба Стаг та з'єднаного з ним мережею пішохідних доріжок та велосипедних доріжок, Манорський парк тепер є великою площею студентських приміщень, а також Спортивним парком Суррей та Школою ветеринарної медицини.

Зміцнення зв’язків у країні та за кордоном

У 2006 році Міжнародний інститут Суррей-DUFE (SII-DUFE) був створений як спільний інститут академічного партнерства між University of Surrey та Університетом фінансів та економіки Донгбея в Даляні, Китай.

SII-DUFE пропонує високоякісні програми з предметів, узгоджених із управлінням бізнесом та управління туризмом, поєднуючи високі академічні стандарти та успіх у працевлаштуванні в приємному прибережному місті на північному сході країни.

Наші багаторічні стосунки з акторською школою Гільфорда (GSA) ще більше зблизилися в 2009 році, оскільки консерваторія, яка спеціалізується на акторському та музичному театрі, підписала угоду про злиття з університетом.120732_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

400 млн фунтів стерлінгів в кампус

Починаючи з 2000 року, наша садиба була перетворена завдяки програмі розвитку та вдосконалення будівлі в розмірі 400 мільйонів фунтів стерлінгів - включаючи 130 мільйонів фунтів на студентське житло, 36 мільйонів фунтів на спорт-парк Суррей, 16 мільйонів фунтів на Центр бібліотеки та навчання та 4,5 мільйона фунтів на розмір Центр мистецтв «Плющ».

На додаток до цього надійшли додаткові інвестиції у вигляді нової школи ветеринарної медицини в розмірі 45 мільйонів фунтів стерлінгів та підтримки в сумі 70 мільйонів фунтів для Інноваційного центру 5G, одного з перших у світі дослідницьких центрів, присвячених мобільним зв’язкам та майбутнім Інтернет-технологіям.

125 років формування майбутнього

У 2016 році Surrey відсвяткував 125-ту річницю свого заснування. У той час як інституція значно розвинулася за той час, наша прихильність до першокласної академічної діяльності та рішень у реальному світі залишалася незмінною.

З нашим зростаючим досвідом у таких сферах, як стала енергетика, телекомунікації, космос, боротьба з хворобами та здоров’я, ми із захопленням перетворюємо нові знання, які ми генеруємо, у практичні інновації, які покращують життя людей.

Університет року 2016

Ми були раді, що нас назвали університетом року в The Times і The Good Times Good Guide 2016 року.

Поточні номери студентів

У 2018-19 навчальному році у нас в Суррейі понад 16 000 студентів - а також 615 студентів, які навчаються на першому етапі курсів у нашому кампусі в Китаї.

  • Студенти магістратури: 13,289
  • Студенти аспірантури (викладали): 2526
  • Студенти аспірантури (дослідницькі): 1 085

Міжнародний студентський орган

36 відсотків студентів Surrey є з-за меж Великобританії, що допомагає продемонструвати як різноманітність нашого студентського корпусу, так і міжнародну репутацію, якою користується університет.

Міжнародний

Ми пишаємось тим, що є одним з найрізноманітніших університетів Великобританії, де понад 140 національностей відіграють певну роль у житті університету.

Ми тут, щоб допомогти вам упродовж усієї процедури подання заявки - від консультацій щодо вибору правильного курсу, щоб подати заяву на отримання візи, та підготовки до перших кількох тижнів в Surrey.

Розташування

Гілдфорд

Address
University of Surrey
Guildford

Гілдфорд, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA
MSc