University of Suffolk

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

University of Suffolk є трансформаційним університетом, який поглинає кращі британські університетські традиції та привертає їх до аудиторії двадцять першого століття та сучасного світу зайнятості та підприємництва. Ми є відмінною, процвітаючою академічною спільнотою, яка робить явний та безпосередній вплив. Наша мета - змінити життя - людей та спільнот - на краще.

У світі, де ніщо не залишається таким самим, ми всі повинні змінюватися, розвиватися, досягати успіху та знову змінювати. Це те, що ми робимо. Будьте сміливі і робіть те ж саме. Разом ми досягнемо більше.

Наш університет

Ми сильно втілені в нашому місцевому регіоні, Університеті і для людей. Наш національний та міжнародний вплив завдяки дослідженням та інноваціям дає визнання та можливість для регіону та підтримує регіональне зростання та розвиток.

Студентський досвід є основою того, що ми робимо; міцне партнерство між студентами та співробітниками університету є центральним для наших амбіцій. Наші студенти отримують найвищу якість у викладанні, навчанні та соціальному середовищі. Стипендії та дослідження з високим ступенем впливу знаходяться всередині навчального закладу, і ми пропонуємо нашим студентам трансформаційний досвід, що дозволяє і готувати їх до майбутнього.

Наша історія

University of Suffolk спочатку був заснований Університетським кампусом Саффолк (UCS) у 2007 році і перетворив вищу освіту в Саффолк та за її межами. Згодом, 1 серпня 2016 року, був офіційно запущений перший незалежний University of Suffolk .

Історія фактично випливає з часів Тюдорів, коли кардинал Уолсі створив кардінал коледж (нині Християнське коледж церкви), для якого він запланував ряд коледжів-фідерів; головне з яких повинно було бути в Іпсвічі. Через 500 років Суффолк тепер має свій університет, і спадщина кардинала Волсі міцно коріється в історії освіти в Іпсвічі.

Ми визнаємо важливу роль, яку студенти зіграли в цій трансформації, і впевнені, що наші студенти та випускники мають багато спогадів про те, як наші Іпсвіч Кампус і кожен з наших партнерських коледжів розробили та змінили. Наведена нижче галерея дає невеликий знімок того, наскільки змінився наш університет Іпсвіч.

Ми би хотіли, щоб ви поділилися своїми спогадами та фотографіями будівель University of Suffolk , старого Суффолк коледжу чи будь-якого з наших коледжів-партнерів і бачили, як багато змінилося. Будь-ласка, надішліть будь-які фотографії на адресу alumni@uos.ac.uk

Ми прагнемо створити галерею зображень, спогадів, документів, карт або будь-яких інших важливих предметів, щоб показати, як розвивалася вища освіта в місті Саффолк. Будь ласка, зв'яжіться з відділом випускників, щоб поділитися своїми спогадами за адресою alumni@uos.ac.uk або зателефонувати за номером 01473 338000.

Наше бачення

University of Suffolk - це спільний, самокритичний та учбовий центр академічної спільноти. Наше бачення на наступні п'ять років полягає в тому, щоб розробити більш широку базу, мати вищу академічну позицію, з більшим ступенем участі студентів з регіону, на національному та міжнародному рівнях. Університет буде підкріплений вбудованою науковою базою з національно та міжнародно визнаними дослідженнями в цільових областях. Наша роль як університетського впливу на громаду матиме чіткий, вимірний та позитивний вплив на економічне, культурне та освітнє життя громад, які ми обслуговуємо.

Розташування

Іпсвіч

Address
University of Suffolk, Waterfront Building, 19 Neptune Quay
IP4 1QJ Іпсвіч, Англія, Великобританія
Веб-сайт

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: