University of Strathclyde: Faculty of Humanities and Social Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо на факультет гуманітарних і соціальних наук. Факультет гуманітарних і соціальних наук має відмінну репутацію в широкому спектрі дисциплін.

Ми прагнемо, щоб генерувати нові ідеї, знання та навички, щоб поглибити наше розуміння світу і прагнемо зробити значний внесок у розвиток економіки, суспільства і культури Шотландії та за її межами. З одним із кращих юридичних шкіл Шотландії, і, як найбільшим в країні до педагогічної освіти, у нас також є значний досвід в розробці професійної практики, необхідної для оснащення сучасних суспільств на всіх рівнях.

Наші наукові дослідження та обмін знаннями діяльність яких має вплив на соціальну, суспільно-діловий політики, на здоров'я, і ​​в освітній та юридичної практики. Ми розмірковуємо про історії та літератури, які допомагають нам зрозуміти культурний світ; ми досліджуємо мову психологічного, терапевтичного, педагогічного та літературних перспектив; і ми виробляємо творчі виходи, які самі є формою досліджень, що призвели до обміну знаннями.

Багато хто з наших науково-дослідних центрів і курсів мають міжнародну перспективу, і наша Вища школа забезпечує затишну і сприятливе середовище для міжнародних студентів, щоб інтегруватися в університеті і досліджувати місто і іншу частину Шотландії. Наші інноваційні курси для аспірантів розроблені, щоб допомогти нашим студентам досягти успіху в більш технологічних віку, і зробити це з соціальної совістю.

Факультет організований у наступних школах:

Соціальна робота та соціальна політика освіта Уряд і державна політика ГУМАНІТАРНІ закон Психологічні науки та охорони здоров'я

Вивчення на факультеті гуманітарних і соціальних наук пропонує розуміння в сьогоднішній суспільства у зв'язку, як вона формується і регулюється, як він спілкується і як воно стикається можуть бути вирішені. Ви будете частиною співтовариства студентів з усього світу, які вивчають ідеї та рішення для більш технологічної віку і розвиваються навички, необхідні для вирішення цих завдань.

Приєднуйтесь до нашої процвітаюче співтовариство аспірантуру в центрі Глазго

£ 32M Інвестиції в дослідження об'єктів з 2012 року Факультет широка програма досліджень Повний робочий день, неповний робочий день, і дистанційне навчання Сорок два викладаються програм для аспірантів по кожному з шести шкіл

Розташування

Глазго

University of Strathclyde Humanities and Social Sciences (HaSS)

Address
Lord Hope building (level 4)
141 St James Road
G4 0LT

Глазго, Шотландія, Великобританія
Телефон
+44 141 444 8600

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія