University of St Andrews

Введення

Прочитайте офіційний опис

Зробіть перший університет Шотландії своїм першим вибором

134039_ScreenShot2020-04-07at7.01.08PM.png

Як 600-річний заклад , не дивно, що University of St Andrews відомий у всьому світі як світовий лідер в галузі освіти. Ми - найкращий університет Шотландії, який отримав рейтинг Повного університетського посібника 2021 року та загалом 2- й у Великобританії (Guardian Good University Guide 2021) .

Протягом шести століть деякі світи найяскравіших та найперспективніших студентів приїжджали до Сент-Ендрюса, щоб навчатись, і вирішально знаходити мислячий простір, щоб поставити під сумнів те, чого вони навчають. Наші випускники продовжують допомагати формувати світ: від послів, передових дослідників та винахідників, до провідних керівників та експертів ринку - і навіть підписанта американської декларації незалежності - Сент-Ендрюс допоможе вам реалізувати свій потенціал, де б не було світ, який ти йдеш.

Дайте нам знати, що вас цікавить - Зареєструйтесь, щоб дізнатися більше

Досвід післядипломної освіти в Сент-Ендрюс

University of St Andrews був визнаний найкращим студентським досвідом у Великобританії протягом 11 з останніх 14 років студентами Національного опитування студентів. Коли ви приїжджаєте вчитися до нас, вам гарантовано унікальний та незабутній досвід, якого ви більше ніде не зустрінете.

Сент-Ендрюс - це невеликий університет, і наш розмір дає студентам можливість більше спілкуватися з персоналом, вибудовувати тісні та довговічні стосунки з друзями та вдосконалюватись у навчанні. Місто Сент-Ендрюс та наш університет розвивалися разом, даючи нам унікальні стосунки та перспективу. Коли ви приєднуєтесь до нас, ви стаєте членом спільноти, і весь Сент-Ендрюс стає вашим кампусом. З нашими лекційними театрами та аудиторіями, розташованими по місту, ви незабаром здобудете відчуття своєї приналежності та безпеки, які важко знайти деінде.

Як аспірант ви отримаєте доступ до нашої ексклюзивної аспірантури та коледжу . Вони організовують регулярні заходи та можливості взаємодії в мережі, а також гостьові лекції, семінари та соціальні заходи, допомагаючи вам зустріти однодумців-однодумців та встановлювати зв’язки, які допоможуть вам впродовж вашого часу з нами та за його межами.

Чому Сент-Ендрюс

Сент-Ендрюс - унікальне місце для навчання та життя. Розташовані на східному узбережжі Шотландії, студенти можуть перейти на поле для гольфу по дорозі до класу або пробіжки по пляжу після вечері. Університет має не лише репутацію світового класу, але й пропонує різноманітний спектр соціальних заходів, включаючи понад 150 студентських товариств та 50 спортивних клубів. Гуляючи містом, ви дихаєте шотландською історією в оточенні історичних будівель, визначних пам'яток та наших студентських традицій. Наша багата історія, сучасні зручності та прекрасне розташування роблять навчання в Сент-Ендрюсі незабутнім та корисним досвідом.

Кар'єрні перспективи

Наші випускники дуже затребувані роботодавцями по всьому світу через якісні навички та вміння, якими вони навчаються. Студенти мають доступ до найновіших знань та методик у своїй галузі, найсучасніших технологій та служб підтримки, які завжди доступні, щоб допомогти вам досягти свого повного академічного потенціалу.

Наші програми є складними, високо оціненими, і вони залишать вас з престижною кваліфікацією, визнаною у всьому світі. Незалежно від того, чи шукаєте ви вичерпний курс викладання , чи ступінь глибокого дослідження , University of St Andrews допоможе катапультувати вас у досягненні своїх цілей

Дайте нам знати, що вас цікавить - Зареєструйтесь, щоб дізнатися більше

Розташування

Сент-Ендрюс

Address
St Katharine's West
The Scores

KY16 9AJ Сент-Ендрюс, Шотландія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MSc