Прочитайте офіційний опис

Заснований у п'ятнадцятому столітті, Сент-Ендрюс є першим університетом Шотландії і третім найстарішим у англомовному світі

Чому Сент-Ендрюс

Сент-Ендрюс - це унікальне місце для навчання і життя. Розташовані на східному узбережжі Шотландії, студенти можуть опинитися перетинаючи гольф-поля на шляху до класу, або бігати по пляжу після обіду. Не тільки університет має репутацію світового класу, але він також пропонує широкий спектр соціальних заходів, включаючи понад 140 студентських товариств і 50 спортивних клубів. Історичні будівлі поєднані з сучасними зручностями, і багато студентських традицій дійсно роблять незабутні враження від навчання в Сент-Ендрюс.

Освіта Сент-Ендрюса

Ступінь з University of St Andrews є популярним у роботодавців по всьому світу, частково завдяки відмінній репутації університету. Студенти мають доступ до найкращих професорів та викладачів світу, а наші сучасні засоби та служби підтримки завжди допоможуть вам досягти повного академічного потенціалу під час навчання.

Репутація

Як 600-річна установа, не дивно, що University of St Andrews відомий у всьому світі як світовий лідер у сфері освіти. Наші послідовно високі рейтинги як в національних, так і в глобальних таблицях ліги ставлять нас у 100 найбільших університетів світу.

Університет був найвищим рейтингом Шотландського університету у Повному керівництві університету 2019 року і був визнаний п'ятим кращим університетом у Великобританії. Сент-Ендрюс також був головним шотландським університетом у The Times і Sunday Times University Guide 2018 і був названий «Університетом Великобританії року для студентського досвіду». Керівництво Університету Гардіан 2018 року визнало University of St Andrews третім кращим університетом у Великобританії. За даними QS University World Rankings 2018, ми посідаємо 92-е місце, відзначаючи 10 років, що Сент-Ендрюс зробила 100 кращих університетів світу.

University of St Andrews у рейтингу вищої освіти 2018 року зайняв 44-й кращий університет світу з мистецтв і гуманітарних наук.

Ми також високо оцінюємо наше дослідження, причому особливо високий відсоток наших досліджень в галузі психології та англійської літератури оцінюється на рівні 4 * за REF 2014, що означає, що він є світовим лідером з точки зору оригінальності, значимості або строгості.

Тематичні рейтинги

University of St Andrews також входить до списку ліги за високий рівень знань з конкретних предметів. Більшість предметів, що пропонуються університетом, часто посідають перші десятки у Великобританії.

Репутація роботодавця

Наша фантастична репутація у всьому світі робить випускників University of St Andrews високо оціненими роботодавцями. Повне керівництво університету 2019 високо оцінює перспективи випускників.

Бібліотека

Будучи студентом університету, кілька будівель в Сент-Ендрюс будуть вам настільки ж важливі, як і бібліотека. Університет має велику кількість колекцій і має досвідчених співробітників, які допоможуть вам отримати доступ до ресурсів бібліотеки та використовувати їх для підтримки вашого дослідження та досліджень.

В University of St Andrews ви можете вивчати, як ви хочете: в кафе бібліотеки, в окремому навчальному районі або в кабінеті групи - ви вибираєте. Ви також можете друкувати, фотокопіювати та сканувати в бібліотеці та використовувати величезну кількість онлайн-ресурсів та інструментів, які ми надаємо.

Головна бібліотека розташована в центрі Сент-Ендрюс. Це відкрито понад 100 годин на тиждень протягом семестру, включаючи вихідні дні. Бібліотека пропонує величезну кількість ресурсів, які включають:

  • більше одного мільйона томів
  • більше 400 000 електронних книг
  • тисячі друкованих та електронних журналів
  • академічних баз даних
  • велика колекція DVD-дисків
  • комп'ютери на кожному рівні бібліотеки.

Бібліотека також надає експертну підтримку членам колективу академічного бібліотекаря зв'язку, який може надати допомогу та навчання з пошуку інформації в бібліотеці та в Інтернеті.

Використання бібліотеки є швидким і простим. Вам буде запропоновано орієнтовний тур, коли ви приїдете, а прості у використанні машини самообслуговування означають, що потрібно лише кілька секунд, щоб перевірити ваші книги.

ІТ-послуги

ІТ-послуги Університету пропонують широкий спектр послуг, щоб забезпечити Вам постійний зв'язок, де б Ви не були в університеті, і тому Ви маєте доступ до підтримки, якщо Вам це потрібно.

ІТ-сервіси продовжують здійснювати значні інвестиції в інфраструктуру, щоб забезпечити найкращий досвід роботи з користувачами. Це включає в себе широке забезпечення Wi-Fi, Office 365, широкий спектр програмних додатків, клініку ПК, а також службу підтримки, яка відкрита сім днів на тиждень для забезпечення ефективного та ефективного вирішення проблем.

Доступ до ІТ

ToВи можете отримати доступ до мережі Університету та Інтернету наступним чином:

Бездротовий доступ доступний у більш ніж 95% будівель університету, у тому числі у всіх залах резиденції.

Комп'ютерні класи розповсюджуються по всьому університету, і багато з них відкриті 24 години на добу, 7 днів на тиждень. В університеті працює понад 1000 фіксованих комп'ютерів.

112202_112085_library-004.jpg

Студентський досвід в Сент-Ендрюс

Студенти Сент-Ендрюса найбільш задоволені в країні в порівнянні з іншими університетами, з Національним опитуванням студентів 2018, який назвав Сент-Ендрюс у Великобританії десятим за останні 12 років.

Життя тут зосереджена навколо всесвітньо відомої системи навчання, але це величезний спектр додаткових можливостей, які може запропонувати тільки Сент-Ендрюс, що створює унікальний досвід. Оскільки Сент-Ендрюс - невеликий університет, студенти мають можливість взаємодіяти з персоналом, інтегруватися один з одним і відчувати почуття приналежності. Вони активні в політиці, благодійному фонді, волонтерстві на місцевому рівні, і грають роль управління в управлінні їхніми послугами.

Наші студенти залишають Сент-Ендрюс з освітою, яка виходить далеко за межі їхньої ступеня.

Викладання досконалості

Ми маємо багатовікову традицію залучати найяскравіших умів по всьому світу, щоб поділитися своїми ідеями. Тут, як ніде більше, цікаві студенти можуть зустрітися з кращими вченими та викладачами з усього світу, і критично знайти простір мислення, щоб поставити під сумнів те, що їх навчають.

Наше викладання підтримується гнучкою природою шотландської системи, яка дозволяє вам вибрати вивчення декількох предметів під час навчання. Все це допомагає пояснити, чому нам було надано статус TEF Gold у 2017 році, і чому нас коронували університет Великобританії року з якості викладання The Times і Sunday Times University Guide 2017.

Місто

Сент-Ендрюс вітав паломників століттями, і в результаті, гостинність місцевих жителів інстинктивна і укорінена. Багато зірок фільмів, знаменитостей і політиків, які відвідують, говорять, що однією з визначних пам'яток Сент-Ендрюса є те, що кожному відвідувачеві надається рівний прийом.

Багато з них звертаються до Сент-Ендрюса як до «Гольфу гольфу». Гольф в Сент-Ендрюс є кінцевою амбіцією багатьох гравців у гольф. Це мрія, яка відбувається для багатьох студентів щороку, тому що гольф в Сент-Ендрюс залишається вірним своїм шотландським корінням як гра для всіх.

Тим не менш, "Auld Grey Toun" не все про гольф. Сент-Ендрюс отримала нагороду Creative Place Award 2012 року - найвищу нагороду Шотландії - за визнання її знаменитих фестивалів, культурних заходів та участі громади. Місто також може похвалитися трьома пляжами, найбільшим собором Шотландії та еклектичним поєднанням незалежних магазинів, ресторанів і галерей.

Місто, як правило, вважається домом для близько 16 тисяч осіб, що складається з місцевої громади, студентів і співробітників університету та відвідувачів. Це надає місту інтимне відчуття, яке доповнюється близькістю всіх об'єктів університету, будівель і залів резиденцій.

Події

Ще однією унікальною перевагою Сент-Ендрюс є багатство подій, які відбуваються кожен семестр. Від академічних переговорів і конференцій до подій університету, таких як вибори ректора університету або щорічні служби колядок, завжди щось відбувається.

Студентські заходи також надзвичайно популярні. Музичні події варіюються від музичного фестивалю Starfields до студентських концертів, оркестрів та хорів. Любителі театру та мистецтва насолоджуватимуться «The The Rocks», найбільшим студентським фестивалем мистецтв Шотландії, який проходить кожну весну, а також близьке розташування двох театрів університету.

Студентська підтримка

З першого дня в Сент-Ендрюс Вас підтримає безліч професійних співробітників в академічних школах, в залах резиденції та через команду студентських служб університету.

З усіма студентами першого курсу гарантували місце в залі університету в перший рік, це не дивно, що наші студенти часто кредитують свої зали як місце, де вони знаходять свою групу дружби до кінця свого ступеня. Кожен з наших залів також є домом для загальноосвітньої системи співробітників та аспірантів, які доступні у вечірній час та у вихідні дні для студентів, які потребують консультації, підтримки або просто для того, щоб посидіти за обідом. Студенти, які потребують додаткової підтримки, направляються до команди студентських служб університету.

Група студентських служб, яка включає кваліфікованих консультантів, може надавати консультації та підтримку з цілого ряду питань, включаючи інвалідність, психічне здоров'я, академічні питання, фінанси або добробут. Університетський капелан також доступний для підтримки студентів з цілого ряду питань.

Ви можете скористатися послугою особистого та професійного розвитку університету, CAPOD, яка може допомогти у вивченні навичок та академічній підтримці через навчання. Іноземні студенти також мають можливість працювати з нашою командою з викладання англійської мови, яка може надати підтримку англійській мові, яка не є носієм мови, і перед тим, як почати ступінь або як тільки ви тут.112462_SRB_3260a.jpg

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of St Andrews

PGDip / MSc в галузі стійкої аквакультури пропонує широкий спектр модулів на рівні дистанційного навчання, електронного навчання, післядипломної освіти, які спрямовані на ... [+]

PGDip / MSc в галузі стійкої аквакультури пропонує широкий спектр модулів на рівні дистанційного навчання, електронного навчання, післядипломної освіти, які спрямовані на розвиток студентами критичного розуміння розвитку та принципів аквакультури.

Модульна програма дистанційного навчання «Стале аквакультурне навчання» проводиться за сумісництвом за допомогою онлайнової платформи електронного навчання, що пропонує підтримку онлайн-підручників, прямий контакт електронної пошти з викладачами, відеопотоки та доступ до дошок студентів. Така структура дає студентам максимальну гнучкість для завершення навчання, продовжуючи роботу.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
18 - 60 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Ступінь магістра в галузі вдосконалених систем надійності - це дворічна програма Erasmus Mundus, що пропонується Сент-Ендрюс спільно з Університетом Мейнут в Ірландії та ... [+]

Ступінь магістра в галузі вдосконалених систем надійності - це дворічна програма Erasmus Mundus, що пропонується Сент-Ендрюс спільно з Університетом Мейнут в Ірландії та Університетом Лоррейн Нансі у Франції. Вона надає студентам навички та глибоке технічне розуміння ключових концепцій, необхідних для розробки та побудови надійних програмних систем.

Спільні магістри Еразмус Мундус в галузі вдосконалених систем надійності є дворічною програмою, яку спільно проводять кафедри інформатики в University of St Andrews , Університеті Мейнут і Університеті Лоренської Нансі у Франції.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістр TESOL зі спеціальністю «Оцінювання та оцінювання» дає студентам, які зацікавлені в цій галузі, можливість інтегрувати теорію та практику викладання англійської мо ... [+]

Магістр TESOL зі спеціальністю «Оцінювання та оцінювання» дає студентам, які зацікавлені в цій галузі, можливість інтегрувати теорію та практику викладання англійської мови з носіями інших мов, з особливим акцентом на оцінку та оцінку.

Магістр з викладання англійської мови для викладачів інших мов (TESOL) зі спеціалізацією в оцінюванні та оцінці - це курс, що виконується відділом викладання англійської мови. Він розроблений, щоб бути корисним як для досвідчених викладачів англійської мови, так і для тих, хто розглядає кар'єру в навчанні англійської мови. Вона спрямована на вчителів, які мають особливий інтерес у оцінці та оцінці.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 5 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістр TESOL зі спеціальністю «Навчання середньою англійською мовою» дає студентам інтерес до даної галузі можливість інтегрувати теорію та практику викладання англійськ ... [+]

Магістр TESOL зі спеціальністю «Навчання середньою англійською мовою» дає студентам інтерес до даної галузі можливість інтегрувати теорію та практику викладання англійської мови з носіями інших мов, з особливим акцентом на вивчення англійської мови.

Магістр з викладання англійської мови для викладачів інших мов (TESOL) зі спеціальністю «Англійська мова» розроблений для того, щоб бути корисним як для досвідчених викладачів англійської мови, так і для тих, хто розглядає кар'єру в навчанні англійської мови. Вона спрямована на викладачів з особливим інтересом до вивчення англійської мови.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 5 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі взаємодії з людиною-комп'ютером надає студентам інструменти, знання та навички, щоб стати практиками в сфері користувацького досвіду, зручності використ ... [+]

Магістра в галузі взаємодії з людиною-комп'ютером надає студентам інструменти, знання та навички, щоб стати практиками в сфері користувацького досвіду, зручності використання, візуалізації інформації, людського фактора в обчислювальних системах і досліджень взаємодії людини з комп'ютером.

Магістра в галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій є однорічною програмою, яку навчає школа комп'ютерних наук. Курс складається з двох семестрів навчальних компонентів з наступним 11-тижневим проектом, що призводить до подання дисертації на 15000 слів у серпні.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі каталізу надає студентам спеціалізовані передові знання та навички в області сучасного каталізу з можливістю провести значний дослідницький проект для ї ... [+]

Магістра в галузі каталізу надає студентам спеціалізовані передові знання та навички в області сучасного каталізу з можливістю провести значний дослідницький проект для їх дисертації. Курс спрямований на інформування про роль каталізу в поліпшенні стійкості та вирішенні екологічних проблем у хімічному виробництві.

Магістра в галузі каталізу є один рік викладав програму під керівництвом школи хімії. Він призначений для тих студентів і фахівців, які мають ступінь з хімії або суміжних предметів, для оснащення їх різними аналітичними, критичними та комунікативними навичками.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі комп'ютерних комунікаційних систем є передовим науково-дослідним курсом, який спонукає студентів до глибокого розуміння технологій, протоколів і систем, ... [+]

Магістра в галузі комп'ютерних комунікаційних систем є передовим науково-дослідним курсом, який спонукає студентів до глибокого розуміння технологій, протоколів і систем, які дозволяють обчислювальним пристроям спілкуватися в широко різноманітних і різнорідних контекстах.

Магістра в галузі морських ссавців науки є один рік викладається програма у веденні Sea Mammal Research Unit (SMRU), єдиний інститут Великобританії присвячений виключно морських ссавців дослідження, і спирається на кількісні та різноманітні академічні знання в університеті Шотландського океану інституту \ t (ТАК Я).... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Цей інноваційний комбінований курс, призначений для іноземних студентів, які використовують англійську мову як додаткову мову, надає спеціально розроблену магістерську пр ... [+]

Цей інноваційний комбінований курс, призначений для іноземних студентів, які використовують англійську мову як додаткову мову, надає спеціально розроблену магістерську програму для студентів комп'ютерних наук, які бажають розвивати свою англійську мову в академічних контекстах.

Всі ступені магістра в школі комп'ютерних наук в University of St Andrews можна вивчати з англійської мови. Студенти навчаються протягом трьох семестрів, і крім всіх модулів з обраного ступеня інформатики, вони вивчають модулі з англійської мови для академічних цілей та англійської мови для комп'ютерних наук 1 і 2.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Січень 2020
англійська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі методів дослідження в психології призначена для підготовки студентів, які бажають продовжити ступінь наукового дослідження в галузі психології і надає ї ... [+]

Магістра в галузі методів дослідження в психології призначена для підготовки студентів, які бажають продовжити ступінь наукового дослідження в галузі психології і надає їм спеціальні навички, необхідні для проведення кар'єри в якості дослідного психолога.

Магістра в галузі методів дослідження в психології є повний робочий день викладається післядипломної програми під керівництвом школи психології та нейрології. Курс заснований на ініціативі забезпечити міждисциплінарну підготовку в галузі соціальних наук плюс передові наукові дослідження в галузі психології.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі морських ссавців науки готує студентів до професійної кар'єри в галузі досліджень і збереження морських ссавців. Це єдина науково-орієнтована магістра в ... [+]

Магістра в галузі морських ссавців науки готує студентів до професійної кар'єри в галузі досліджень і збереження морських ссавців. Це єдина науково-орієнтована магістра в цій популярній темі по всьому світу і викладається провідними фахівцями в дослідницькій групі морських ссавців і в Шотландському інституті океанів.

Магістра в галузі морських ссавців науки є один рік викладається програма у веденні Sea Mammal Research Unit (SMRU), єдиний інститут Великобританії присвячений виключно морських ссавців дослідження, і спирається на кількісні та різноманітні академічні знання в університеті Шотландського океану інституту \ t (ТАК Я).... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі міжнародної практики розвитку є один рік міждисциплінарної ступінь магістра. Викладачами академічного персоналу та спеціалістами з розвитку є дослідженн ... [+]

Магістра в галузі міжнародної практики розвитку є один рік міждисциплінарної ступінь магістра. Викладачами академічного персоналу та спеціалістами з розвитку є дослідження теоретичних та практичних аспектів міжнародної роботи з розвитку.

Практика MSc International Development має міждисциплінарний підхід до теорії та практики міжнародного розвитку. Студенти вивчають ключові теоретичні концепції в дослідженнях розвитку і отримують практичну підготовку, яка може бути застосована в міжнародних ролях розвитку.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій розробляє студентам критичне розуміння питань, пов'язаних з використанням обчислювальних систем та їх ... [+]

Магістра в галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій розробляє студентам критичне розуміння питань, пов'язаних з використанням обчислювальних систем та їх впливу на бізнес-процеси та управління проектами. Вона також дає студентам без попереднього досвіду програмування можливість отримати навички програмування в сучасній середовищі розробки програмного забезпечення.... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Дослідження MSc з охорони природи - однорічна міждисциплінарна ступінь магістра. Вона забезпечує наукове розуміння збору та аналізу даних, екологічного управління та конф ... [+]

Дослідження MSc з охорони природи - однорічна міждисциплінарна ступінь магістра. Вона забезпечує наукове розуміння збору та аналізу даних, екологічного управління та конфліктів між збереженням та суспільством.

Дослідження MSc Conservation Studies пропонують міждисциплінарний підхід до теорії та практики збереження. Вона об'єднує студентів і викладачів з різних дисциплінарних навичок, але зі спільною пристрастю до збереження.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

PGDip / MSc з прикладної статистики та обробки даних є комерційно актуальною програмою навчання, яка надає студентам навички аналізу статистичних даних, необхідні для біз ... [+]

PGDip / MSc з прикладної статистики та обробки даних є комерційно актуальною програмою навчання, яка надає студентам навички аналізу статистичних даних, необхідні для бізнесу, комерції та інших застосувань.

PGDip / MSc з прикладної статистики та обробки даних є однорічною програмою, яку навчає школа математики та статистики. Курс розрахований на тих, хто має достатньою мірою кількісні елементи, які бажають отримати навички аналізу статистичних даних.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Ступінь магістра в галузі сталого розвитку спрямована на студентів з біологією, економікою, природознавством, географією, математикою, політикою або соціологією, які заці ... [+]

Ступінь магістра в галузі сталого розвитку спрямована на студентів з біологією, економікою, природознавством, географією, математикою, політикою або соціологією, які зацікавлені в здійсненні змін у суспільстві, навколишньому середовищі та економіці.

Магістра в галузі сталого розвитку є один рік, повний робочий день викладається післядипломної програми під керівництвом школи географії та сталого розвитку.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі сталого розвитку та економіки навколишнього середовища пропонує додаткові навчальні та дослідницькі можливості в галузі екологічної економіки для студен ... [+]

Магістра в галузі сталого розвитку та економіки навколишнього середовища пропонує додаткові навчальні та дослідницькі можливості в галузі екологічної економіки для студентів, зацікавлених у здійсненні змін у суспільстві, навколишньому середовищі та економіці.

Магістра в галузі сталого розвитку та економіки навколишнього середовища є один рік, повний робочий день викладав післядипломної програми під керівництвом школи географії та сталого розвитку.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Цей магістр є частиною подвійного магістратури, яка проходить в University of St Andrews і в Московському державному інституті міжнародних відносин (МДІМЗ), для якого сту ... [+]

Цей магістр є частиною подвійного магістратури, яка проходить в University of St Andrews і в Московському державному інституті міжнародних відносин (МДІМЗ), для якого студенти отримують кваліфікацію з обох установ. Перший рік в Сент-Ендрюс зосереджується на сталому розвитку, а другий рік у МГІМО зосереджується на енергетиці.

Ступінь магістра в галузі сталого розвитку та енергетики є повноцінною програмою для аспірантів, яку проводить Школа географії та сталого розвитку.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі статистики готує студентів з сильним кількісним фоном для подальших аспірантів або майбутньої кар'єри в приватному секторі. ... [+]

Магістра в галузі статистики готує студентів з сильним кількісним фоном для подальших аспірантів або майбутньої кар'єри в приватному секторі.

Магістра в галузі статистики є один рік викладав програму під керівництвом школи математики і статистики, яка добре оснащена персональними комп'ютерами і ноутбуками, паралельний комп'ютер і бібліотека на місці.

Основні моментиНадає студентам більш широкий набір навичок для вступу на ринок комерційного аналізу.Програма охоплює різні теоретичні та прикладні статистичні області на високому рівні.Курс надає можливість студентам втілювати у практику свої статистичні знання.Постійні оцінки та дисертації дозволяють студентам застосовувати свої статистичні знання.Студенти готуються таким чином, щоб вони могли продовжувати дослідження в галузі статистики.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Це MSc надає студентам краще розуміння морських систем, вивчаючи взаємозв'язки між фізичним середовищем, біорізноманіттям та наслідками людської діяльності. Викладають пр ... [+]

Це MSc надає студентам краще розуміння морських систем, вивчаючи взаємозв'язки між фізичним середовищем, біорізноманіттям та наслідками людської діяльності. Викладають провідні фахівці з Шотландського інституту океанів, він призначений для підготовки студентів до професійної кар'єри в галузі досліджень і управління.

Магістра в галузі управління морськими екосистемами є один рік викладав програму під керівництвом школи біології. Програма має цілісний підхід до розуміння функцій і послуг екосистем і спирається на кількісні та різноманітні академічні знання в рамках Шотландського інституту океанів університету (SOI).... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі фінансів та економіки забезпечує підвищення кваліфікації з теоретичних інструментів та емпіричних методів економіки та фінансів, підготовки студентів до ... [+]

Магістра в галузі фінансів та економіки забезпечує підвищення кваліфікації з теоретичних інструментів та емпіричних методів економіки та фінансів, підготовки студентів до професійної кар'єри в міжнародних банківських, фінансових галузях та державних установах.

Магістра в галузі фінансів та економіки є один рік викладається післядипломної програми під керівництвом школи економіки та фінансів.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі хімічних наук надає студентам передові знання і навички в сучасних хімічних науках і заохочує їх вивчати науково-дослідні теми через широкий спектр моду ... [+]

Магістра в галузі хімічних наук надає студентам передові знання і навички в сучасних хімічних науках і заохочує їх вивчати науково-дослідні теми через широкий спектр модулів.

Магістра в галузі хімічних наук є один рік викладав програму під керівництвом школи хімії. Курс призначений для тих студентів і фахівців, які мають ступінь з хімії або суміжних предметів.

Вона надає студентам передові знання та навички в сучасних хімічних науках і заохочує їх досліджувати наукові теми за допомогою широкого кола модулів. Студенти можуть вибирати з ряду варіантів модулів, що дозволяє розширити фундаментальні знання з усіх областей хімії та / або спеціалізації в області інтересів.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі інформаційних технологій розвиває у студентів критичне розуміння питань, пов'язаних з використанням систем інформаційних технологій та їх впливу на бізн ... [+]

Магістра в галузі інформаційних технологій розвиває у студентів критичне розуміння питань, пов'язаних з використанням систем інформаційних технологій та їх впливу на бізнес-процеси та управління проектами.

Магістра в галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій є однорічною програмою, яку навчає школа комп'ютерних наук. Курс складається з двох семестрів навчальних компонентів з наступним 11-тижневим проектом, що призводить до подання дисертації на 15000 слів у серпні.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі інформаційних технологій з управління надає студентам з дисциплін, крім бізнесу та менеджменту знання та аналітичні та критичні навички, необхідні для у ... [+]

Магістра в галузі інформаційних технологій з управління надає студентам з дисциплін, крім бізнесу та менеджменту знання та аналітичні та критичні навички, необхідні для управління інформаційними та комунікаційними технологіями, які лежать в основі всієї успішної ділової практики.

Магістра в галузі інформаційних технологій з управління є один рік викладається програма працює спільно Школи комп'ютерних наук і школи менеджменту. Курс складається з двох семестрів навчальних модулів з наступним 11-тижневим проектом, що веде до подання дисертації на 15000 слів у серпні.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в області інтенсивного аналізу даних є міждисциплінарний курс, який надає студентам розуміння того, як дані використовуються для отримання корисних знань у всіх ... [+]

Магістра в області інтенсивного аналізу даних є міждисциплінарний курс, який надає студентам розуміння того, як дані використовуються для отримання корисних знань у всіх областях наукових зусиль. Програма має істотну статистичну складову - як теорію, так і практику - пов'язану з обчислювальною інформацією та візуалізацією.

Магістра в області інтенсивного аналізу даних є один рік викладається програма, що виконується спільно Школи комп'ютерних наук і математики і статистики. Курс складається з двох семестрів навчальних модулів з наступним 11-тижневим проектом, що веде до подання дисертації на 15000 слів у серпні.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі астрофізики дозволяє студентам отримати досвід в основних областях астрофізики для розробки необхідних навичок дослідження для проведення астрофізичних ... [+]

Магістра в галузі астрофізики дозволяє студентам отримати досвід в основних областях астрофізики для розробки необхідних навичок дослідження для проведення астрофізичних досліджень.

Магістра в галузі астрофізики є однорічною програмою, яку навчає школа фізики та астрономії. Програма призначена для забезпечення шляху вступу до астрофізичних досліджень і потенційно докторських програм для студентів, які отримали ступінь бакалавра з фізики, математики або еквівалентну споріднену дисципліну.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістр банківської справи та фінансів (MSc) надає студентам надійну підготовку до подальших науково-дослідних досліджень у банківській справі та фінансах, а також навичк ... [+]

Магістр банківської справи та фінансів (MSc) надає студентам надійну підготовку до подальших науково-дослідних досліджень у банківській справі та фінансах, а також навичках, необхідних для широкого кола кар'єри у фінансовій галузі.

Магістр банківської справи та фінансів є однорічною програмою, яку навчає школа менеджменту.

Основні моментиКурс передбачає поглиблене вивчення теорії та практики сучасного банківського та фінансового права.Центр відповідального банкінгу та фінансів (CRBF) надає студентам дослідження та роботу видатних науковців та керівників бізнесу.Ця програма відкриває широкий спектр нових та цікавих кар'єрних можливостей, оскільки багато фінансових компаній та урядових установ вимагають глибоких знань про функціонування фінансових ринків та інституцій.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

TESOL MSc дає студентам можливість інтегрувати теорію та практику викладання англійської мови з носіями інших мов з гнучкістю вибору модулів, що представляють інтерес і к ... [+]

TESOL MSc дає студентам можливість інтегрувати теорію та практику викладання англійської мови з носіями інших мов з гнучкістю вибору модулів, що представляють інтерес і користь для вашої майбутньої кар'єри.

Магістр з викладання англійської мови для викладачів інших мов (TESOL) є однорічним курсом, що проводиться відділом викладання англійської мови. Він розроблений, щоб бути корисним як для досвідчених викладачів англійської мови, так і для тих, хто розглядає кар'єру в навчанні англійської мови.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 5 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістр TESOL зі спеціальністю "Технологія для навчання" дає студентам інтерес до даної області можливість інтегрувати теорію та практику викладання англійської мови для ... [+]

Магістр TESOL зі спеціальністю "Технологія для навчання" дає студентам інтерес до даної області можливість інтегрувати теорію та практику викладання англійської мови для носіїв інших мов, з особливим акцентом на технології навчання.

Магістра в галузі викладання англійської мови для викладачів інших мов (TESOL) зі спеціальністю для технології в навчанні розроблена, щоб бути корисною як для досвідчених викладачів англійської мови, так і для тих, хто розглядає кар'єру в навчанні англійської мови. Вона спрямована на вчителів, що мають особливий інтерес до технології навчання.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 5 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі штучного інтелекту є передовим науковим курсом у вивченні штучного інтелекту, розробці навичок студентів з логіки, програмування обмежень, обробки мови, ... [+]

Магістра в галузі штучного інтелекту є передовим науково-дослідним курсом з вивчення штучного інтелекту, розробки навичок логіки, програмування обмежень, обробки мови, машинного навчання та нейронних мереж.

Магістра в галузі штучного інтелекту є однорічною програмою, яку навчає школа комп'ютерних наук. Курс складається з двох семестрів навчальних модулів з наступним 11-тижневим проектом, що веде до подання дисертації на 15000 слів у серпні.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі геохімії в Сент-Ендрюс розробляє знання і навички навчання в геохімії і сучасних геохімічних методів, включаючи практичне лабораторне навчання, досвід в ... [+]

Магістра в галузі геохімії в Сент-Ендрюс розробляє знання і навички навчання в геохімії і сучасних геохімічних методів, включаючи практичне лабораторне навчання, досвід вибірки на місцях, і досвід з сучасним обладнанням.

Магістра в галузі геохімії є повний робочий день викладаються післядипломної програми під керівництвом школи Землі і наук про навколишнє середовище.

Геохімія є фундаментальною дисципліною в науках про Землю, забезпечуючи методи і знання для вирішення таких фундаментальних питань, як: чи існувало життя на Марсі, як формуються планети, і які швидкості і водії зміни клімату, як минулого, так і сьогодення?... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі еволюційної та порівняльної психології надає передові дослідницькі тренінги в діапазоні інтелектуальних і практичних навичок, пов'язаних з еволюційними, ... [+]

Магістра в галузі еволюційної та порівняльної психології надає передові дослідницькі тренінги в діапазоні інтелектуальних і практичних навичок, пов'язаних з еволюційними, порівняльними і розвиваючими підходами до вивчення розуму.

Магістра в галузі еволюційної та порівняльної психології - це повний робочий день, який навчається в аспірантурі під керівництвом Школи психології та неврології. Ця відмінна програма вирішує фундаментальні питання, пов'язані з витоками пізнання тварин і людини через широкий спектр теоретичних і методологічних підходів.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі економіки надає передові, строгі підготовки в основних елементів економіки - мікроекономіка, макроекономіка і економетрика - плюс ряд спеціалізованих ва ... [+]

Магістра в галузі економіки надає передові, строгі підготовки в основних елементів економіки - мікроекономіка, макроекономіка і економетрика - плюс ряд спеціалізованих варіантів, що охоплюють теоретичні та емпіричні підходи, які відображають інтереси персоналу в школі.

Магістра в галузі економіки є один рік викладається післядипломної програми під керівництвом University of St Andrews школи економіки та фінансів.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістр TESOL зі спеціальністю «Викладання молодих учнів» дає студентам, які зацікавлені в цій галузі, можливість інтегрувати теорію та практику викладання англійської мо ... [+]

Магістр TESOL зі спеціальністю «Викладання молодих учнів» дає студентам, які зацікавлені в цій галузі, можливість інтегрувати теорію та практику викладання англійської мови з носіями інших мов, з особливим акцентом на навчання молодих учнів.

Магістра в галузі викладання англійської мови для викладачів інших мов (TESOL) зі спеціалізацією в навчанні молодих учнів розроблена для того, щоб бути корисною як для досвідчених викладачів англійської мови, так і для тих, хто розглядає можливість викладання англійської мови. Вона спрямована на вчителів, які мають особливий інтерес у навчанні молодих учнів.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 5 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістр TESOL зі спеціальністю «Англійська мова для академічних цілей» дає студентам, які зацікавлені в цій галузі, можливість інтегрувати теорію та практику викладання а ... [+]

Магістр TESOL зі спеціальністю «Англійська мова для академічних цілей» дає студентам, які зацікавлені в цій галузі, можливість інтегрувати теорію та практику викладання англійської мови для носіїв інших мов, з особливим акцентом на викладанні академічної англійської мови.

Магістр з викладання англійської мови для викладачів інших мов (TESOL) зі спеціалізацією англійської мови для академічних цілей розроблений таким чином, щоб бути корисним як для досвідчених викладачів англійської мови, так і для тих, хто розглядає кар'єру в навчанні англійської мови. Вона спрямована на вчителів, які мають особливий інтерес у навчанні молодих учнів.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 5 років
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Мінеральні ресурси MSc забезпечує знання та навички, необхідні для навчання кар'єрі в галузі мінеральної промисловості та підготовки студентів до наукових досліджень. Кур ... [+]

Мінеральні ресурси MSc забезпечує знання та навички, необхідні для навчання кар'єрі в галузі мінеральної промисловості та підготовки студентів до наукових досліджень. Курс надає широку підготовку на передових мінеральних ресурсах, включаючи галузеві семінари та екскурсії на місцях.

Магістра в галузі мінеральних ресурсів є повний робочий день викладається післядипломної програми під керівництвом школи Землі і наук про навколишнє середовище. Мінеральні ресурси є частиною майже всього навколо нашого повсякденного життя. Знаходження цих ресурсів є завданням економічних геологів, багатопрофільних вчених, які використовують геохімію, мінералогію, геофізику, петрологію та структурну геологію для розуміння, опису та дослідження мінеральних ресурсів.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Це MSc забезпечує післядипломної професійної підготовки в лазерах, оптиці, і напівпровідники, адаптовані до потреб тих, хто прагне вступити фотоніки промисловості та унів ... [+]

Це MSc забезпечує післядипломної професійної підготовки в лазерах, оптиці, і напівпровідники, адаптовані до потреб тих, хто прагне вступити фотоніки промисловості та університетських досліджень. Студенти отримують вигоду від занять, використовуючи досвід у університетах Сент-Ендрюс та Херіот-Ватт, після чого триває близько 3,5-місячного проекту, часто з британською компанією з фотоніки. Промисловий проект дозволяє реально застосовувати матеріали, які охоплюються університетами, і дає цінний досвід у сфері комерційної фотоніки.... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в області передових комп'ютерних наук пропонує студентам сильний ступінь бакалавра в галузі комп'ютерних наук можливість слідувати своїм інтересам у вивченні пре ... [+]

Магістра в області передових комп'ютерних наук пропонує студентам сильний ступінь бакалавра в галузі комп'ютерних наук можливість слідувати своїм інтересам у вивченні предмета на просунутому, досліджуваному рівні. Студенти мають гнучкість у виборі широкого спектру модулів з передових тем, включаючи штучний інтелект, взаємодію людина-комп'ютер, мережі та розподілені системи, а також інженерії програмного забезпечення.... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Це MSc готує студентів з досвідом у чистій або прикладної математики для PhD або кар'єру в приватному секторі. Широкий спектр тем охоплюється, включаючи теорію груп, мате ... [+]

Це MSc готує студентів з досвідом у чистій або прикладної математики для PhD або кар'єру в приватному секторі. Широкий спектр тем охоплюється, включаючи теорію груп, математичні обчислення, комбінаторику, динаміку рідини, сонячну теорію, математичну біологію, мірну і ергодичну теорію.

Магістра в галузі математики складається з двох семестрів викладав курси під керівництвом школи математики і статистики, а потім дисертації, проведені протягом літніх місяців. Ця програма особливо підходить для тих, хто шукає кар'єру в академічних математичних дослідженнях або пов'язаних з математикою кар'єру в приватному секторі.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі програмної інженерії є передовим науково-дослідним курсом у вивченні інженерії програмного забезпечення, розробці знань та навичок студентів у сфері пов ... [+]

Магістра в галузі програмної інженерії є передовим науково-дослідним курсом у вивченні інженерії програмного забезпечення, розробці знань та навичок студентів у сфері повторного використання програмного забезпечення, гнучкого розвитку, архітектури програмного забезпечення та критичної інженерії систем.

Магістр з програмної інженерії є однорічною програмою, яку навчає школа комп'ютерних наук. Курс складається з двох семестрів навчальних модулів з наступним 11-тижневим проектом, що веде до подання дисертації на 15000 слів у серпні.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі психології є маршрут переходу для студентів, які проводять ступінь бакалавра з відзнакою в предмет, крім психології. Програма надає детальне знання осно ... [+]

Магістра в галузі психології є маршрут переходу для студентів, які проводять ступінь бакалавра з відзнакою в предмет, крім психології. Програма надає детальне знання основних напрямків психології та основних теоретико-методологічних питань у цій галузі.

Магістра в галузі психології (перетворення) є повний робочий день викладається післядипломної програми під керівництвом школи психології та неврології.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі фінансів готує студентів з передовими аналітичними здібностями і технічними навичками в емпіричних фінансах і моделюванні. Студенти отримують глибоке ро ... [+]

Магістра в галузі фінансів готує студентів з передовими аналітичними здібностями і технічними навичками в емпіричних фінансах і моделюванні. Студенти отримують глибоке розуміння фінансових ринків та інституцій як у Великобританії, так і за кордоном, готуючи їх до професійної кар'єри у фінансовій галузі.

Магістра в галузі фінансів є один рік викладав післядипломної програми під керівництвом University of St Andrews школи економіки та фінансів.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі фінансів та менеджменту (MSc) допомагає студентам розробити комплексне та критично розуміння фінансового контексту управління бізнес-організаціями та зм ... [+]

Магістра в галузі фінансів та менеджменту (MSc) допомагає студентам розробити комплексне та критично розуміння фінансового контексту управління бізнес-організаціями та змушує їх взяти на себе ефективну роль у цих організаціях.

Магістр фінансів та менеджменту - це один рік викладання курсу під керівництвом Школи менеджменту.

Основні моментиКурс забезпечує міцну основу в принципах і практиці фінансів в організаціях.Студенти з фінансів та менеджменту вивчатимуть складності міжнародних корпорацій, фінансових ринків та управління інвестиціями.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

University of St Andrews

Диплом дистанційного навчання PG Diploma / MLitt в Біблії та Сучасному світі - це віртуальна навчальна програма, що з'єднує біблійні та богословські дослідження з іншими ... [+]

Диплом дистанційного навчання PG Diploma / MLitt в Біблії та Сучасному світі - це віртуальна навчальна програма, що з'єднує біблійні та богословські дослідження з іншими дисциплінами в мистецтві, гуманітарних та соціальних науках.

Біблія і сучасний світ також пропонуються як повний робочий день.

PGDip / MLitt в Біблії та сучасному світі - це програма дистанційного навчання, яка працює як заочно, так і для мирян, які шукають особистісного розвитку і духовенства, які прагнуть продовжити професійний розвиток.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Заочне навчання
18 - 60 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в аналітичній і екзегетичній теології розглядає центральні теми в християнській думці, втілюючи академічні ідеали і принципи аналітичної теології, беручи участь у с ... [+]

MLitt в аналітичній і екзегетичній теології розглядає центральні теми в християнській думці, втілюючи академічні ідеали і принципи аналітичної теології, беручи участь у сучасних дослідженнях як в біблійній екзегезі, так і в аналітичній філософії.

MLitt в аналітичному та екзегетичному богослов'я є однорічною програмою, яку навчає Інститут Логосу в Школі Божества. Програма орієнтована на студентів, які зацікавлені в залученні центральних богословських тем на рівні викладання магістрів і розглядають можливість просування докторських досліджень.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в біблійних мовах і літературі дає можливість студентам з існуючою мовою біблійних мов підвищити свої мовні та екзегетичні навички шляхом стійкого тісного та критич ... [+]

MLitt в біблійних мовах і літературі дає можливість студентам з існуючою мовою біблійних мов підвищити свої мовні та екзегетичні навички шляхом стійкого тісного та критичного взаємодії з біблійними текстами та темами.

MLitt в біблійних мовах і літературі є однорічною програмою, яку навчає школа Божества. Курс фокусується на текстово-критичних питаннях, і студенти отримають знання граматики і синтаксису івриту та грецької мови і ознайомляться з використанням критичних видань текстів і методів, джерел і норм біблійної науки.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в Біблії та сучасному світі - це курс, який з'єднує біблійні та богословські дослідження з іншими дисциплінами в мистецтві, гуманітарних та соціальних науках. ... [+]

MLitt в Біблії та сучасному світі - це курс, який з'єднує біблійні та богословські дослідження з іншими дисциплінами в мистецтві, гуманітарних та соціальних науках.

Біблія і сучасний світ також пропонуються як заочна програма дистанційного навчання.

MLitt в Біблії та сучасному світі є однорічною програмою, яку навчає школа Божества.

Основні моментиЗрозуміти, як суспільні проблеми і культура формуються і формуються християнською теологією, біблійним тлумаченням і практикою.Поєднує модулі кампуса та віртуальні навчальні модулі.Приєднуйтесь до міжнародної та міжконфесійної групи, що складається з 20-25 учнів, які пов'язують християнські традиції з багатьма публічними проблемами.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в реформаторських дослідженнях забезпечує інтенсивну підготовку в історіографії, дебатах і джерелах протестантських і католицьких реформацій. ... [+]

MLitt в реформаторських дослідженнях забезпечує інтенсивну підготовку в історіографії, дебатах і джерелах протестантських і католицьких реформацій.

MLitt у дослідженні з питань реформації є програмою для аспірантів, яку навчає Інститут реформування в школі історії.

Основні моментиСтуденти мають можливість досліджувати літературу в галузі особливого індивідуального інтересу з експертним персоналом.Програма пропонує студентам гнучкість у досягненні своїх власних інтересів, спеціалізуючись на конкретній теологічній, географічній або методологічній сфері, а також впроваджуючи широке контекстуальне усвідомлення всіх європейських реформацій.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістр економічної та соціальної історії пропонує відмінне поєднання міждисциплінарного вивчення та спеціалізації. Вона забезпечує підготовку для передових досліджень у ... [+]

Магістр економічної та соціальної історії пропонує відмінне поєднання міждисциплінарного вивчення та спеціалізації. Вона забезпечує підготовку для передових досліджень у соціальній та економічній історії; він пропонує спеціалізовані дослідження в обраному історичному періоді та інноваційну підготовку з передачі знань.

Магістра в галузі економічної та соціальної історії є однорічною програмою, яку навчає школа історії.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в гносеології, розумі і мові пропонує студентам можливість досліджувати теми, включаючи нормативність, інтенціональність, репрезентацію, свідомість, правила, думки, ... [+]

MLitt в гносеології, розумі і мові пропонує студентам можливість досліджувати теми, включаючи нормативність, інтенціональність, репрезентацію, свідомість, правила, думки, розум і раціональність.

MLitt в епістемології, розуму і мови є один рік викладав аспірантуру в веденні Сент - Ендрюс і Стірлінг Graduate програми з філософії (SASP), викладається співробітниками як University of St Andrews - University of St Andrews і Університету Стірлінга. Вона зосереджена на темах, що стосуються гносеології, філософії розуму та філософії мови. Доступні класи, які охоплюють нормативність, інтенціональність, репрезентацію, свідомість, правила, мислення, розум і раціональність.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt in Classics - це інтенсивна навчальна програма, розроблена насамперед як підготовка до подальших досліджень. Курс дозволяє спеціалізуватися в різних областях, включ ... [+]

MLitt in Classics - це інтенсивна навчальна програма, розроблена насамперед як підготовка до подальших досліджень. Курс дозволяє спеціалізуватися в різних областях, включаючи грецьку або латинську літературу, давню історію, класичну археологію, прийомні дослідження та античну філософію.

MLitt in Classics - це повний робочий день післядипломної програми, що проводиться Школою класиків. Курс охоплює вивчення всіх аспектів давньогрецького та римського світу, включаючи грецьку та латинську літературну культуру, давню історію, археологію, класичну філософію та прийом античності в більш пізні періоди.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в книжкової історії пропонує міждисциплінарний підхід до вивчення книжкового світу від створення друкованої книги в 15 столітті до винаходу механізованої преси в 19 ... [+]

MLitt в книжкової історії пропонує міждисциплінарний підхід до вивчення книжкового світу від створення друкованої книги в 15 столітті до винаходу механізованої преси в 19 столітті.

MLitt в історії книг - це програма, яку викладає школа історії.

Основні моментиСтуденти будуть набувати технічних навичок, необхідних для курації рідкісної книги (викладання включає відділ спеціальних колекцій).Програма забезпечує глибоке розуміння ключових питань і методів в історії книг і знайомить студентів з винаходом, розробкою, поширенням і трансформацією друку.Студенти можуть проходити навчання навичкам палеографії та латині або сучасної іноземної мови.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt у дослідженні культурної ідентичності дає студентам можливість отримати теоретичне розуміння різних вимірів культурної ідентичності та дослідити шляхи, якими такі р ... [+]

MLitt у дослідженні культурної ідентичності дає студентам можливість отримати теоретичне розуміння різних вимірів культурної ідентичності та дослідити шляхи, якими такі розміри представлені в одній або декількох культурних традиціях арабського та перського мови, Франції, Італії. , Німеччина, Іспанія, Латинська Америка та Росія.

MLitt у дослідженні культурологічної ідентичності є однорічною програмою, яку навчає Інститут вивчення культури (CISI), що входить до Школи сучасних мов. Програма досліджує сучасну проблему колективних ідентичностей, що моделюється і виражається в національній культурі.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt у кінознавстві допомагає студентам опанувати низку передових дослідницьких навичок і набути знань, пов'язаних з побудовою та аналізом рухомого зображення, минулих і ... [+]

MLitt у кінознавстві допомагає студентам опанувати низку передових дослідницьких навичок і набути знань, пов'язаних з побудовою та аналізом рухомого зображення, минулих і сучасних реалій різних національних і регіональних традицій кіно, динаміки світової кіноіндустрії і теоретичні підходи, пов'язані з фільмом.

MLitt in Film Studies є однорічною програмою викладання, яку проводить Департамент кіномистецтв. Програма підходить до вивчення фільму за допомогою різноманітного інтелектуального підходу, вивчення кіно в глобальному контексті. Ви відкриєте кінематографічні культури за межами канону та вивчите класичний фільм за допомогою нових культурних, теоретичних та історичних перспектив.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в галузі логіки і метафізики пропонує студентам спеціальну освіту з різних тем в рамках логіки і метафізики. Студентам пропонується знайти зв'язки між цими спеціаль ... [+]

MLitt в галузі логіки і метафізики пропонує студентам спеціальну освіту з різних тем в рамках логіки і метафізики. Студентам пропонується знайти зв'язки між цими спеціальностями і забезпечені розумінням і інструментами, необхідними для подальших досліджень.

MLitt в логіці та метафізиці є однорічною програмою післядипломної освіти, яку очолює аспірантура Сент-Ендрюса та Стірлінга з філософії (SASP), яку викладають співробітники University of St Andrews та університету Стерлінга. Вона фокусується на темах метафізики та логіки. Ви можете взяти класи, що охоплюють логіку і просунуту логіку, формальні підходи до природних мов і сучасні та історичні дебати в метафізиці.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt на літературних і культурних дослідженнях Близького Сходу дає студентам можливість поглибити свої знання класичної та сучасної арабської та перської літератури та к ... [+]

MLitt на літературних і культурних дослідженнях Близького Сходу дає студентам можливість поглибити свої знання класичної та сучасної арабської та перської літератури та культур, включаючи музику та кіно, як прелюдію до професійної роботи в галузі мистецтва та культури області або як міцної основи для прогресування до докторантури.

MLitt на Близькосхідних літературних і культурологічних дослідженнях є однорічною програмою, яку очолює кафедра арабської та перської мов у Школі сучасних мов. Програма спрямована на тих, хто вивчав перську або арабську літературу, і зацікавлений у літературі та порівняльній літературі інших мов, постколоніальних дослідженнях, перекладацьких дослідженнях, гендерних дослідженнях та історії та культури Близького Сходу.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в літературній культурі Шекспіра і Ренесансу дає студентам можливість вивчити один з найбільш захоплюючих і формувальних періодів в європейській історії, зосереджен ... [+]

MLitt в літературній культурі Шекспіра і Ренесансу дає студентам можливість вивчити один з найбільш захоплюючих і формувальних періодів в європейській історії, зосереджений на ключовому письменнику англійської літературної традиції: Вільям Шекспір.

MLitt в літературній культурі Шекспіра і Ренесансу - це інтенсивна однорічна програма, яку навчає школа англійської мови. Курс пропонує всебічне введення в літературу 16-го і 17-го століть, з особливим акцентом на роботу Вільяма Шекспіра.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістр з маркетингу (MLitt) розробляє комплексне та критично розуміння розуміння маркетингу та організацій, а також надає студентам можливість відповідати стратегічним в ... [+]

Магістр з маркетингу (MLitt) розробляє комплексне та критично розуміння розуміння маркетингу та організацій, а також надає студентам можливість відповідати стратегічним викликам глобального ринку.

Магістр з маркетингу - це один рік викладання програми, яку проводить школа менеджменту.

Основні моментиПрограма фокусується на ролі маркетингу в організаціях і більш широкому глобальному контексті, в якому вони працюють. Після завершення цієї програми, ви будете мати інтегрований і критично розуміння розуміння маркетингу і організацій і бути готовими прийняти ефективну роль в них.Ця програма була затверджена та акредитована Чартерним Інститутом Маркетингу для забезпечення вступу на Диплом дипломованого аспіранта CIM в області маркетингу.Практики маркетингу з промисловості та академічних кіл запрошуються на регулярній основі як запрошені доповідачі для виступу на програмі, розмовляють зі студентами та ведуть майстер-класи.Студенти мають можливість пройти щорічну екскурсію, пов'язану з маркетингом.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в музеї та галереї готує студентів до роботи в музеях, головним чином як кураторів, з широким навчанням у всіх типах музеїв, галерей та інших об'єктів спадщини. ... [+]

MLitt в музеї та галереї готує студентів до роботи в музеях, головним чином як кураторів, з широким навчанням у всіх типах музеїв, галерей та інших об'єктів спадщини.

MLitt в музеї та галереї спрямована на студентів, які бажають почати кар'єру в музейній чи галерейній роботі, або для тих, хто шукає зміни серед кар'єри. Неповний робочий день призначений для працівників музеїв та галерей або волонтерів, які бажають навчатися, продовжуючи свою роботу.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в дослідженнях міжнародної безпеки вводить міжнародну безпеку через традиційні та критичні підходи. Студенти будуть навчитися культивувати власний голос, залучаючи ... [+]

MLitt в дослідженнях міжнародної безпеки вводить міжнародну безпеку через традиційні та критичні підходи. Студенти будуть навчитися культивувати власний голос, залучаючи різні теоретичні підходи та емпіричні приклади.

MLitt в галузі міжнародних досліджень з безпеки є один рік викладається післядипломної програми під керівництвом школи міжнародних відносин.

Основні моментиЦя програма дозволяє студентам вивчати критичні та традиційні підходи безпеки.Це гарантує, що студенти зрозуміють суперечки, що відбуваються в дослідженнях безпеки.Вона запрошує учнів спочатку подумати і підштовхує їх задавати альтернативні питання.Це надає студентам можливість застосовувати широкий спектр теоретичних об'єктивів.Вона заохочує студентів зосередитися на конкретних емпіричних дослідженнях і проблемах глобальної безпеки.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістр міжнародного бізнесу (MLitt) готує студентів до крос-культурної роботи, забезпечуючи знання та критичне розуміння ключових ділових та управлінських практик при ро ... [+]

Магістр міжнародного бізнесу (MLitt) готує студентів до крос-культурної роботи, забезпечуючи знання та критичне розуміння ключових ділових та управлінських практик при розгляді питань відповідальності в організаціях у глобальному масштабі.

Магістр міжнародного бізнесу є однорічною програмою, яку навчає школа менеджменту.

Основні моментиПрограма пропонує поглиблений аналіз та оцінку змін у глобальному бізнесі та організаційному середовищі та вводить нові підходи до управлінського мислення.Курс дозволяє студентам розпочати кар'єру в рамках багатонаціональної або глобальної організації з твердою основою принципів стратегічного управління.Студенти мають можливість взяти участь у програмі Masters Extra (MX), яка включає в себе гостьові лекції від видатних науковців і керівників бізнесу, спеціальні сесії для підвищення можливостей розвитку кар'єри та цілого ряду корпоративних візитів.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в міжнародній політичній теорії надає студентам динамічне і систематичне розуміння того, як політична теорія може бути залучена до міжнародної політики і світових с ... [+]

MLitt в міжнародній політичній теорії надає студентам динамічне і систематичне розуміння того, як політична теорія може бути залучена до міжнародної політики і світових справ.

MLitt в міжнародній політичній теорії є одним курсом післядипломної програми, що проводиться Школою міжнародних відносин. Програма розпочинається у вересні і закінчується в серпні наступного року.

Основні моментиКурс пропонує унікальний глибокий фокус як на історії політичної думки, так і на сучасній політичній теорії.Ця програма ідеально підходить для подальшої академічної роботи, що веде до PhD в Сент-Ендрюс або в інших місцях.MLitt в міжнародній політичній теорії готує студентів до широкого кола професійних галузей, включаючи право, дослідження політики та консультації, неурядові організації, благодійні організації, міжнародні організації, державну службу та видавничу діяльність.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в новітній історії пропонує студентам можливість поглибити своє розуміння ключових питань в дисципліні, продовжуючи навчання на концептуально просунутому рівні. Іст ... [+]

MLitt в новітній історії пропонує студентам можливість поглибити своє розуміння ключових питань в дисципліні, продовжуючи навчання на концептуально просунутому рівні. Історики-аспіранти інтенсивно працюють у різноманітних предметних областях, досягаючи стійкого прогресу в таких галузях, як історіографія та методологія.

MLitt в новітній історії є програмою для аспірантів, яку навчає школа історії.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt у німецьких дослідженнях пропонує студентам можливість розвивати свої наукові інтереси в суспільствах, культурах, літературі та фільмах німецькомовних земель від се ... [+]

MLitt у німецьких дослідженнях пропонує студентам можливість розвивати свої наукові інтереси в суспільствах, культурах, літературі та фільмах німецькомовних земель від середньовіччя до сьогодення.

MLitt в німецьких студіях є однорічною програмою, яку викладає кафедра німецької мови в школі сучасних мов. Програма спрямована на тих, хто прагне розширити своє розуміння та знання літератури, культури та історії німецької мови або продовжити навчання на рівні доктора наук.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в німецькій та порівняльній літературі пропонує унікальну можливість отримати порівняльну перспективу з німецької літератури через спільну кваліфікацію з University ... [+]

MLitt в німецькій та порівняльній літературі пропонує унікальну можливість отримати порівняльну перспективу з німецької літератури через спільну кваліфікацію з University of St Andrews (MLitt) і університету Бонна в Німеччині (MA).

MLitt в німецькій та порівняльній літературі є дворічною програмою, яку спільно проводять Школа сучасних мов в Сент-Ендрюс і Боннському університеті. Програма поглибить свої знання про новітнє мислення в літературних і порівняльних дослідженнях і дасть вам навички досліджень, комунікацій і письма, необхідні для того, щоб розпочати кар'єру аспірантів або випускників вищого рівня.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt у порівняльній літературі досліджує транснаціональне розуміння літератури та культури, надаючи студентам критичну оцінку теоретичних підходів у поєднанні з інтенсив ... [+]

MLitt у порівняльній літературі досліджує транснаціональне розуміння літератури та культури, надаючи студентам критичну оцінку теоретичних підходів у поєднанні з інтенсивним вивченням надзвичайно широкого кола європейських текстів та їхнього відношення до іншої літератури.

MLitt у порівняльній літературі є однорічною програмою, яку навчає школа сучасних мов. Програма досліджує транснаціональне розуміння літератури та культури. Вона спрямована на підготовку традиційних та нових методів дослідження.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в постколоніальних і світових літературах дає можливість вивчити теоретичні, літературні, культурні та історичні виміри сучасного постколоніалізму від колоніальних ... [+]

MLitt в постколоніальних і світових літературах дає можливість вивчити теоретичні, літературні, культурні та історичні виміри сучасного постколоніалізму від колоніальних зустрічей, до появи поля в другій половині 20-го століття, до його сучасної артикуляції в епоха глобалізації світової літератури.

Щорічна MLitt в постколоніальних і словесних літературах - це повний робочий день післядипломної програми, яку проводить школа англійської мови. Це інтенсивна програма навчання, яка має на меті сприяти наступному поколінню вчених у постколоніальних і світових літературних дослідженнях.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в романтичних і вікторіанських дослідженнях посилює знання студентів і мислення про романтизм і вікторіанську літературу через вивчення літературної культури з 1790 ... [+]

MLitt в романтичних і вікторіанських дослідженнях посилює знання студентів і мислення про романтизм і вікторіанську літературу через вивчення літературної культури з 1790-х по 1900 рр. Досліджуючи цілий ряд літературних жанрів, студенти отримають знання про фази літературного виробництва і прийому. та відповідних культурно-історичних контекстів.

MLitt в романтичних і вікторіанських дослідженнях - це інтенсивна однорічна програма, яку навчає школа англійської мови. Курс розглядає тексти та теми з 18-го та 19-го століть.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt in Russian Studies надає студентам можливість поглибити свої знання про взаємопов'язані галузі російської літератури, культури та історії від 19 століття до наших д ... [+]

MLitt in Russian Studies надає студентам можливість поглибити свої знання про взаємопов'язані галузі російської літератури, культури та історії від 19 століття до наших днів.

MLitt in Russian Studies - однорічна програма викладання, яку проводить кафедра російської мови в школі сучасних мов. Програма поєднує в собі керівництво і самостійне вивчення деяких з найбільш відомих російських письменників і ідей з 19-го століття до наших днів.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Цей міждисциплінарний курс дає студентам знання різних теоретичних підходів і поточних дебатів в області історії, історії мистецтва, божества, мов і літератури. Студенти ... [+]

Цей міждисциплінарний курс дає студентам знання різних теоретичних підходів і поточних дебатів в області історії, історії мистецтва, божества, мов і літератури. Студенти можуть працювати на теми, що відповідають їх власним інтересам, а також розширювати свої горизонти за межі єдиної дисципліни.

MLitt в середньовічних дослідженнях є міждисциплінарною програмою, яку очолює Інститут середньовічних досліджень Сент-Ендрюса (SAIMS).... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в середньовічній історії дозволяє студентам вивчати різноманітні теми в глибині середньовічних світів, як Сходу, так і Заходу, від пізньої античності до пізнього се ... [+]

MLitt в середньовічній історії дозволяє студентам вивчати різноманітні теми в глибині середньовічних світів, як Сходу, так і Заходу, від пізньої античності до пізнього середньовіччя. Ця широка програма розроблена для студентів різних кар'єрних амбіцій, областей спеціалізації та попереднього навчання.

MLitt в середньовічній історії є програмою для аспірантів, яку навчає школа історії.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в систематичному і історичному богослов'ї дає студентам можливість займатися на високому рівні з вивченням християнського вчення в його історичному контексті і сист ... [+]

MLitt в систематичному і історичному богослов'ї дає студентам можливість займатися на високому рівні з вивченням християнського вчення в його історичному контексті і систематичному вираженні.

MLitt в систематичному і історичному богослов'я є однорічною програмою, яку навчає школа божества.

Основні моментиНавчає студентів, які мають ступінь бакалавра в теології або споріднену дисципліну, у взаємодії з християнськими доктринами в їх історичних і систематичних вимірах.Інтегрує вивчення біблійних витоків, первинних богословських текстів і сучасних наукових праць.Врівноважує курсову роботу та дослідницький компонент, що дозволяє застосовувати набуті навички до істотного предмета або питання, що вибирається студентом.Допомагає студентам докторантуру в систематичному та історичному богослов'ї або для посиленого служіння в церкві та суспільстві.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в стратегічних дослідженнях розглядає основні теми стратегічних досліджень, що дає студентам можливість застосовувати знання стратегічного та стратегічного мислення ... [+]

MLitt в стратегічних дослідженнях розглядає основні теми стратегічних досліджень, що дає студентам можливість застосовувати знання стратегічного та стратегічного мислення як історичної практики в збройних конфліктах.

MLitt in Strategic Studies - це один рік викладання аспірантської програми спільно Школи міжнародних відносин та історії та пов'язана з Інститутом вивчення війни та стратегії.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Сучасні дослідження MLitt - це один рік міждисциплінарного ступеня магістра. Вона досліджує, що означає означати щось «сучасне» і розглядає те, як знання визначається і п ... [+]

Сучасні дослідження MLitt - це один рік міждисциплінарного ступеня магістра. Вона досліджує, що означає означати щось «сучасне» і розглядає те, як знання визначається і поширюється в різних дисциплінах.

Сучасні дослідження MLitt - це міждисциплінарна ступінь, яка досліджує природу сучасника. Вона стосується сучасних предметів з різних сфер мистецтва, соціальних наук та дисциплінарних дисциплін науки. Програма буде розвивати вашу здатність підходити до сучасних предметів і завдань з міждисциплінарним і, таким чином, гнучким мисленням.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в сучасній і сучасної літератури і культури підвищує знання студентів і мислення про ключові тексти, контексти і теорії, які формували літературу і культуру з 1900 ... [+]

MLitt в сучасній і сучасної літератури і культури підвищує знання студентів і мислення про ключові тексти, контексти і теорії, які формували літературу і культуру з 1900 року і по теперішній час.

MLitt в сучасній і сучасної літератури і культури є інтенсивним один рік викладав програму під керівництвом школи англійської мови. Мета курсу - підвищити текстові знання студентів і пропагувати мислення про взаємозв'язок між сучасною та сучасною літературою та її історичним, культурним та теоретичним контекстами.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в теології і мистецтві дає студентам теоретично змінене і історично контекстуально вступне вчення в області богослов'я і мистецтва, виступаючи в якості самостійного ... [+]

MLitt в теології і мистецтві дає студентам теоретично змінене і історично контекстуально вступне вчення в області богослов'я і мистецтва, виступаючи в якості самостійного курсу магістрів або ступенем для тих, хто розглядає докторські дослідження в цій галузі.

MLitt в теології і мистецтвах - це один рік програми викладання, яку очолює Інститут богослов'я, уяви та мистецтва (ITIA), що входить до Школи Божества. Курс розроблений для того, щоб забезпечити широке впровадження в аспірантуру в галузі теології та мистецтва. Вона може бути прийнята як самостійна програма навчання або як підстава для тих, хто має намір проводити докторські дослідження в цій галузі.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістра в галузі управління (MLitt) надає студентам з дисциплін, крім бізнесу та менеджменту з розумінням ключових сучасних методів управління і фундаментальних аналітич ... [+]

Магістра в галузі управління (MLitt) надає студентам з дисциплін, крім бізнесу та менеджменту з розумінням ключових сучасних методів управління і фундаментальних аналітичних, практичних і лідерських навичок, необхідних для керівних ролей в організаціях.

Магістр з менеджменту є однорічною програмою, яку навчає школа менеджменту.

Основні моментиЦя програма призначена для студентів з не-ділової дисципліни з малим або без досвіду роботи.Студенти, які успішно закінчили програму, отримають акредитацію від інституту дипломованого менеджменту.Студенти отримують важливі аналітичні та управлінські навички, необхідні для отримання професійної посади з управлінськими обов'язками або керівної ролі в організації.Курс забезпечує міцну основу в сучасних методах управління та основних принципах бізнесу.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Магістр з управління людськими ресурсами (MLitt) забезпечує комплексний підхід до управління найбільш цінними та цінними активами організації - людьми, які працюють там, ... [+]

Магістр з управління людськими ресурсами (MLitt) забезпечує комплексний підхід до управління найбільш цінними та цінними активами організації - людьми, які працюють там, які індивідуально і колективно сприяють досягненню її цілей.

Магістр з управління людськими ресурсами є однорічною програмою, яку навчає школа менеджменту.

Основні моментиСтуденти мають можливість зробити ефективний внесок як фахівців з людських ресурсів, враховуючи складність дисципліни управління персоналом.Програма акредитована через Інститут персоналу та розвитку.Студенти мають можливість взяти участь у програмі Masters Extra (MX), яка включає в себе гостьові лекції від видатних науковців і керівників бізнесу, спеціальні сесії для підвищення можливостей розвитку кар'єри та цілого ряду корпоративних візитів.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

PGDip / MLitt в юридичних та конституційних дослідженнях є міждисциплінарною програмою, в якій студенти можуть побудувати індивідуально розроблений ступінь з основним акц ... [+]

PGDip / MLitt в юридичних та конституційних дослідженнях є міждисциплінарною програмою, в якій студенти можуть побудувати індивідуально розроблений ступінь з основним акцентом в історії права або міжнародного права, або вони можуть проводити інтегровану, міждисциплінарну ступінь.

PGDip та MLitt в юридичних та конституційних дослідженнях є міждисциплінарними програмами, які спільно проводяться Школами історії та міжнародних відносин.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в інтелектуальній історії - це міждисциплінарна програма, яка надає студентам широкі знання про останні інтелектуально-історичні дослідження, що охоплюють політику, ... [+]

MLitt в інтелектуальній історії - це міждисциплінарна програма, яка надає студентам широкі знання про останні інтелектуально-історичні дослідження, що охоплюють політику, релігію, філософію, науку, міжнародні відносини, економіку та літературу.

MLitt в інтелектуальній історії є міждисциплінарною програмою для аспірантів, яку навчає школа історії. Курс вивчає основні історичні, історіографічні та методологічні аспекти інтелектуальної історії поряд з індивідуально розробленою програмою спрямованого читання.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в іранських дослідженнях пропонує студентам можливість вивчати історію, політику та міжнародні відносини Ірану в різноманітному та інтелектуально стимулюючому серед ... [+]

MLitt в іранських дослідженнях пропонує студентам можливість вивчати історію, політику та міжнародні відносини Ірану в різноманітному та інтелектуально стимулюючому середовищі.

MLitt в іранських дослідженнях є однорічною програмою, яку навчає школа історії.

Основні моментиОзнайомлення з основними темами, концепціями та підходами, включаючи аспекти методології та історіографії, а також питання націоналізму, релігії та суспільства, а також начерки місця Ірану в регіоні та ширшої міжнародної спільноти.Доступ до унікального спектру знань з Ірану від пізньої античності до сучасної епохи, а також багата дослідницька середовище, що надається Інститутом іранських досліджень та персоналом, розташованим в інших школах, включаючи історію мистецтва, класику та сучасні мови.Ви користуєтеся ресурсами університетської бібліотеки, яка має близько 6000 перських книг, відмінні колекції і один з кращих у Великобританії.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в іспанських і латиноамериканських дослідженнях має на меті розробити і розширити знання студентів про іспаномовну літературу, культуру і історію через вивчення тек ... [+]

MLitt в іспанських і латиноамериканських дослідженнях має на меті розробити і розширити знання студентів про іспаномовну літературу, культуру і історію через вивчення тексту і теоретичне відображення.

MLitt в іспанських та латиноамериканських дослідженнях є однорічною програмою, яку навчає кафедра іспанської мови в школі сучасних мов. Вона, в першу чергу, орієнтована на студентів, чия основна увага приділяється літературознавству з цікавістю історії та візуальної культури.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в Близькосхідній історії пропонує студентам можливість глибоко вивчити різні теми, пов'язані з історією і культурою цього істотно значущого регіону світу. Курс спир ... [+]

MLitt в Близькосхідній історії пропонує студентам можливість глибоко вивчити різні теми, пов'язані з історією і культурою цього істотно значущого регіону світу. Курс спирається на широкий спектр знань в рамках Школи історії.

MLitt в Близькосхідній історії є викладанням програми післядипломної освіти, яку проводить школа історії.

Основні моментиСтуденти глибоко вивчають широкий спектр історичних тем, включаючи соціальну, політичну, культурну та інтелектуальну історію цього важливого регіону світу.Поля, доступні для вивчення, включають: класичну ісламську історію (Umayyads і Abbasids); сельджуки; середньовічний ісламський схід; середньовічна Анатолія; Айюбід і Мамлюк на Близькому Сході; Історія Османської імперії; Середньовічна Вірменія; Ісламська інтелектуальна історія; та інші сфери, що підлягають попередній консультації.Курс ознайомлює студентів з методологічними та аналітичними підходами, включаючи орієнталізм.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в історії мистецтва пропонує різноманітні теми, починаючи від раннього середньовічного мистецтва та архітектури, до сучасного мистецтва; Модулі розглядають основні ... [+]

MLitt в історії мистецтва пропонує різноманітні теми, починаючи від раннього середньовічного мистецтва та архітектури, до сучасного мистецтва; Модулі розглядають основні теми та концепції, що пов'язують різні періоди історії мистецтва.

MLitt в історії мистецтв призначений для розвитку та вдосконалення основних дослідницьких та письмових навичок, для впровадження та поглиблення знань теоретичних та методологічних основ історії мистецтв, а також для того, щоб дати можливість студентам вивчити сучасні критичні дебати, мистецькі медіа та контекстні питання.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в історії навколишнього середовища досліджує взаємодію людини з нелюдським природним світом в контексті вивчення історії науки, медицини та навколишнього середовища ... [+]

MLitt в історії навколишнього середовища досліджує взаємодію людини з нелюдським природним світом в контексті вивчення історії науки, медицини та навколишнього середовища.

MLitt в історії навколишнього середовища - це міждисциплінарна програма післядипломної освіти, яку спільно проводять Інститут історії навколишнього середовища та відділ нової історії.

Історія навколишнього середовища вивчає взаємодію людини з природним світом через час, і студенти матимуть можливість взаємодіяти з цим інтелектуально актуальним полем.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в історії фотографії пропонує ряд інноваційних модулів, які охоплюють від витоків фотографії до сучасних практик і дебатів, включаючи модерністську арт-фотографію, ... [+]

MLitt в історії фотографії пропонує ряд інноваційних модулів, які охоплюють від витоків фотографії до сучасних практик і дебатів, включаючи модерністську арт-фотографію, документальні підходи, фотографічні колекції та технологічні досягнення до цифрової ери.

MLitt в історії фотографії пропонує унікальну можливість вивчити історію фотографії як спеціалізовану область досліджень.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в історії філософії зосереджується на історичних традиціях західної філософії, дозволяючи студентам навчатися в різних періодах - від класичного періоду до ранньої ... [+]

MLitt в історії філософії зосереджується на історичних традиціях західної філософії, дозволяючи студентам навчатися в різних періодах - від класичного періоду до ранньої аналітичної філософії.

Історія філософії MLitt є один рік викладається післядипломної програми під керівництвом Сент-Ендрюс і Stirling аспірантуру в галузі філософії (SASP), викладав співробітники як з University of St Andrews і Університету Стерлінга.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt in Italian Studies пропонує студентам можливість продовжити навчання в італійській літературі та культурі. Поряд з поглибленим вивченням теорії та навчання методоло ... [+]

MLitt in Italian Studies пропонує студентам можливість продовжити навчання в італійській літературі та культурі. Поряд з поглибленим вивченням теорії та навчання методологій дослідження, студенти продовжують спрямоване навчання на теми, які будуть розширювати та розвивати власні наукові інтереси.

MLitt в італійських дослідженнях є однорічною програмою, яку навчає кафедра італійської мови в школі сучасних мов. Основна увага програми зосереджена на питаннях італійської національної ідентичності, і студентам пропонується продовжувати вивчати свої особливі інтереси в італійській культурі шляхом більш науково-орієнтованого дослідження, спираючись на широкий історичний і тематичний спектр фахових знань, запропонованих італійським департаментом.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt на Близькому Сході, Кавказі та Центральноазіатських дослідженнях безпеки (MECCASS) надає студентам глибоке знайомство з політичною та безпековою динамікою географіч ... [+]

MLitt на Близькому Сході, Кавказі та Центральноазіатських дослідженнях безпеки (MECCASS) надає студентам глибоке знайомство з політичною та безпековою динамікою географічного регіону Близького Сходу, Кавказу та Центральної Азії.

MLitt на Близькому Сході, на Кавказі та в Центральноазіатських дослідженнях безпеки - це однорічна мультидисциплінарна ступінь, яку очолює Школа міжнародних відносин, яка пропонує передову основу безпеки трьох захоплюючих і турбулентних регіонів: Близького Сходу, Кавказу та Центральної Азії. Вона досліджує безпеку, політику, економіку, історію та культуру цих стратегічно значущих областей.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt у глобальній соціальній та політичній думці є однорічним міждисциплінарним ступенем магістра. Вона досліджує історію суспільно-політичної думки в усьому світі та її ... [+]

MLitt у глобальній соціальній та політичній думці є однорічним міждисциплінарним ступенем магістра. Вона досліджує історію суспільно-політичної думки в усьому світі та її вплив на сучасні дебати щодо ідентичності, комунікації, управління, економіки та дипломатії.

Глобальна соціальна та політична думка MLitt - це міждисциплінарна ступінь, яка досліджує історію соціальних та політичних ідей з найдавніших часів до сьогодення. Ступінь розширить ваше розуміння історії, природи та практики сучасної глобальної політики і забезпечить навчання у порівняльному аналізі історії, філософії, політичної економії та міжнародних відносин.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt в тероризмі та політичному насильстві прагне розвивати у студентів критичне розуміння концепції тероризму та політичного насильства в контексті міждисциплінарного п ... [+]

MLitt в тероризмі та політичному насильстві прагне розвивати у студентів критичне розуміння концепції тероризму та політичного насильства в контексті міждисциплінарного підходу до досліджень безпеки.

Тероризм і політичне насильство також пропонуються як заочна програма дистанційного навчання.

MLitt в тероризмі та політичному насильстві є програмою для аспірантів, яку навчає школа міжнародних відносин.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt у моральній, політичній та юридичній філософії забезпечує міцну основу для студентів, які бажають спеціалізуватися в галузі етики, а особливо в сучасній етиці, вклю ... [+]

MLitt у моральній, політичній та юридичній філософії забезпечує міцну основу для студентів, які бажають спеціалізуватися в галузі етики, а особливо в сучасній етиці, включаючи моральну філософію, політичну філософію та юридичну філософію.

MLitt в Moral, політичної і правової філософії є один рік викладав аспірантуру в веденні Сент - Ендрюс і Стірлінг Graduate програми з філософії (SASP), викладається співробітниками як University of St Andrews - University of St Andrews і Університету Стірлінга. Основна увага приділяється знайомству студентів з сучасними дебатами в галузі моральної, політичної та юридичної філософії, а також заохочення зв'язків між цими різними спеціалізаціями.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt у ранній новій історії надає поглиблене вивчення історії раннього сучасного європейського та атлантичного світу, включаючи Османську імперію. Вона знайомить студент ... [+]

MLitt у ранній новій історії надає поглиблене вивчення історії раннього сучасного європейського та атлантичного світу, включаючи Османську імперію. Вона знайомить студентів з широким спектром підходів до ранньої сучасної історії (1450—1750) і забезпечує підвищення кваліфікації навичок, необхідних для вивчення періоду.

MLitt в ранній новій історії - це один рік викладання програми післядипломної освіти, яку проводить школа історії.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt у творчій літературі розвиває оригінальну роботу, забезпечуючи критичне та творче дослідження в поезії або прозі. MLitt пропонує технічно орієнтоване навчання сучас ... [+]

MLitt у творчій літературі розвиває оригінальну роботу, забезпечуючи критичне та творче дослідження в поезії або прозі. MLitt пропонує технічно орієнтоване навчання сучасних авторів з акцентом на кращі практики в сучасній письмовій формі.

MLitt у творчій літературі є однорічною програмою, яку навчає школа англійської мови. Курс складається з двох семестрів з навчальними компонентами, за якими слідує індивідуальний проект творчого письма, який відбувається протягом усього року, але з особливим акцентом протягом останніх трьох місяців.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

Цей курс сприяє новим транснаціональним перспективам і способам бачити минуле через чітку оцінку масштабу в просторі і часі. Студенти вивчають цілий ряд підходів до вивче ... [+]

Цей курс сприяє новим транснаціональним перспективам і способам бачити минуле через чітку оцінку масштабу в просторі і часі. Студенти вивчають цілий ряд підходів до вивчення глобальної торгівлі, розвитку мереж, порівняльної історії та міжкультурних зустрічей.

MLitt у транснаціональній, глобальній та просторовій історії є програмою для аспірантів, яку навчає Інститут транснаціональної та просторової історії (ITSH) в Школі історії.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt у французьких дослідженнях дає студентам можливість придбати передові знання контекстів, які формували літературу і культуру на франкомовних землях від середньовічч ... [+]

MLitt у французьких дослідженнях дає студентам можливість придбати передові знання контекстів, які формували літературу і культуру на франкомовних землях від середньовіччя до наших днів.

MLitt in French Studies є однорічною програмою викладання, яку проводить кафедра французької мови в школі сучасних мов. Програма зосереджується на дослідженні основних конфліктів та безперервності культурної, літературної або інтелектуальної історії франкомовних земель.... [-]

Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MLitt у Шотландському історичному дослідженні дає студентам можливість вивчити довгостроковий розвиток Шотландії з плином часу і зосередитися на більш конкретних темах, щ ... [+]

MLitt у Шотландському історичному дослідженні дає студентам можливість вивчити довгостроковий розвиток Шотландії з плином часу і зосередитися на більш конкретних темах, що представляють інтерес під керівництвом відомих фахівців у цій галузі.

MLitt у Шотландському історичному дослідженні є програмою для аспірантів, яку навчає школа історії.

Основні моментиМодулі вивчають історію історичного письма в Шотландії та зв'язок між шотландським минулим і шотландським подарунком.Зосереджена увага на одному з трьох періодів часу розвиває розуміння та навички, необхідні для проведення незалежних досліджень.Студенти мають можливість проводити більш інтенсивне вивчення літератури з теми, яку вони вибирають, під керівництвом керівника експерта.Формат навчання... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of St Andrews

MRes в Neuroscience призначений для підвищення кваліфікації в галузі нейронаук досліджень. Студенти проводять однорічний дослідницький проект і вивчають відповідні методи ... [+]

MRes в Neuroscience призначений для підвищення кваліфікації в галузі нейронаук досліджень. Студенти проводять однорічний дослідницький проект і вивчають відповідні методи та навички через курсову роботу. Дослідницькі проекти виконуються в одній лабораторії протягом всієї програми, що дає студентам унікальну можливість глибоко вивчати дослідницькі питання. Загальна мета - допомогти студентам набути навичок, необхідних для досягнення успіху як незалежних дослідників.... [-]
Великобританія Сент-Ендрюс