University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Факультет соціальних наук в Університеті Ноттінгем пропонує різноманітні курси з бізнесу, економіки, освіти, географії, права, політики та міжнародних відносин, а також соціології та соціальної політики.

Репутація за досконалість

Університет Ноттінгем - це всесвітній кращий 100 університетів і займає 50 місце у ряді предметів соціальних наук в останньому рейтингу світового університету QS. По-справжньому глобальна установа, з кампусами в Китаї та Малайзії, Ноттінгем вітає студентів з усього світу.

Це пропонує динамічне навчальне співтовариство, де викладання є підкріпленим світовим дослідженням. У новітній дослідницькій програмі Excellence Framework університет зайняв восьме місце у Великобританії за показником "потужності досліджень", і понад 97% його досліджень визнано на міжнародному рівні. Факультет робить цінний внесок у це дослідження, яке має широкий вплив на суспільство, включаючи економіку, здоров'я та добробут, культуру, державну політику та навколишнє середовище.

Натхненне розташування

Школи на факультеті розташовані в центрі Англії, через університетський парк та Jubilee Campus. Університетський парк, що охоплює 300 акрів, широко розглядається як одне з найкрасивіших кампусів у Великій Британії, з озером для човнів та зеленими пагорбами. Він знаходиться всього за 10 хвилин їзди на автобусі від яскравого центру міста Ноттінгем і з'єднаний трамвайною мережею. Ювілейний кампус завоював численні нагороди за свої інноваційні, екологічно чисті будівлі, а озера та сучасні скульптури - це натхненне навчальне середовище.

Виділена мережа підтримки

Університет проводить вас, перш ніж приїхати і підтримуватиме вас протягом усього навчання. Вони надають інформацію та вказівки з багатьох питань, включаючи міжнародну кваліфікацію, візи, фінанси, правила роботи та адаптацію до життя у Великобританії.

Акредитований Британською Радою з викладання англійської мови у Великобританії, Центр вивчення англійської мови надає курси до і під час навчання, щоб розвинути ваші мовні навички до потрібного рівня.

Служба "Кар'єра та працевлаштування" пропонує поради щодо кар'єри на все життя, а студентські служби допомагають у будь-яких особистих або академічних питаннях, які можуть виникнути.

Навчання в реальному світі

Всі школи на факультеті мають цінні зв'язки з галуззю, а наші курси забезпечують вам необхідні навички та знання спеціалістів, необхідні для досягнення ваших професійних цілей.

---

Інформація, перелічена на цьому веб-сайті, була підготовлена ​​до початку навчального року, до якого він застосовується. Було зроблено все можливе для того, щоб інформація, яка міститься, була точною на момент публікації, але зміни (наприклад, зміст курсу), імовірно, відбудуться з урахуванням інтервалу між публікацією та початком курсу. Тому дуже важливо перевірити веб-сайт університету на будь-які оновлення, перш ніж подати заявку на курс, виконавши наступну команду: nottingham.ac.uk/studywithus . Там, де існує різниця між вмістом цього веб-сайту та веб-сайтом Університету, вміст веб-сайту університету має пріоритет .

Розташування

Ноттінгем

Address
Faculty of Social Sciences Law and Social Sciences Building University of Nottingham University Park
NG7 2RD Ноттінгем, Англія, Великобританія

Програми

MA