University of Notthingham, Faculty of Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коротка історія університету

1881 - Перший громадянський коледж Ноттінгема

Перший громадянський коледж Ноттінгема був відкритий в центрі міста в 1881 році, через чотири роки після того, як фундамент камінь був закладений колишнім прем'єр-міністром, WE Gladstone. Анонімний благодійник запропонував 10 000 фунтів стерлінгів для коледжу за умови, що Рада спорудить відповідну будівлю, а колегіум має забезпечити 4000 фунтів на рік.

1928 - переїзд до університетського парку

Після Першої світової війни коледж переріс свою первісну будівлю. Щедрий подарунок сера Джессі Бута, 35 десятин землі на Хайфілдс, подарував рішення, і в 1928 році коледж переїхав до того, що зараз є головним кампусом, Університетським парком. Спочатку він був розміщений у вишуканій будівлі Трента і був офіційно відкритий королем Георгом V у листопаді того ж року.

Ще в перші дні на цьому веб-сайті Коледж залучав високих відвідувачів викладачів, серед яких професори Альберт Ейнштейн, Махатма Ганді та Х.Г. Уеллс.

1948 - Ставши Ноттінгемським університетом

У 1948 р. Коледж був удостоєний Королівської хартії та став Ноттінгемським університетом, який тепер мав змогу присвоювати ступеня від свого імені. У цей період була створена школа сільського господарства, коли коледж сільського господарства Мідленд у Саттоні Бонінгтон злився з університетом.

126794_pexels-photo-3184291.jpegfauxels / Pexels

Стратегія університету Ноттінгема

Університет Ноттінгема був заснований на баченні та благодійницькому дусі Джессі Бута, який у 1928 році пожертвував землю, яка зараз є університетським парком. Бачення університету, присвяченого відкриттю, підприємництву та покращенню стану людини, поєднане з його протягом усього життя прихильністю до покращення здоров'я та добробуту, залишається невід'ємною для культури Університету і сьогодні буде надалі лежати в основі нашої майбутньої мети.

Місія

 • Ми надихаємо кампуси в трьох країнах, що спонукає нас до того, щоб бути університетом, який займається глобальною діяльністю, який також зобов’язаний змінити свої міста та регіони.
 • Ми надаємо можливості та допомагаємо студентам та персоналу співпрацювати у навчанні, стипендії та відкритті у всіх сферах знань, вирішенні проблем та покращенні життя
 • Ми - керівники піонерської та підприємницької традиції творчості та інновацій

Наше бачення:

Бути університетом без кордонів, де ми охоплюємо можливості, що надаються мінливим світом, і де амбітні люди та творча культура дозволять нам змінити світ на краще.

128309_pexels-photo-1438072.jpegБуро тисячоліття / Пікселі

Факультет

Факультет складається з семи шкіл:

 • Біологічні науки
 • Хімія
 • Комп'ютерна наука
 • Математичні науки
 • АПТЕКА
 • Фізика та астрономія
 • Психологія

Факультет також пропонує міжфакультетські курси з природничих наук.

Останнє дослідження Excellence Framework (2014) визнало наше дослідження «світовим класом» і «міжнародним відмінним».

Спираючись на наявні докази, Комісія TEF ухвалила, що Ноттінгемський університет забезпечує якісне викладання, навчання та результати для своїх студентів. Він послідовно перевищує жорсткі національні вимоги до якості вищої освіти Великобританії.

"Факультет науки займається дослідженнями світового рівня, які охоплюють широке коло питань, включаючи квантову фізику, геноміку рослин, людську візуалізацію, стійку хімію, неврологію, математичне моделювання та ін. Ми тісно співпрацюємо з промисловістю з підготовки наступного покоління вчених і співпрацювати по всьому світу, щоб наші дослідження мали великий соціальний вплив.

Професор Кевін Шексхефф

Про-віце-канцлер наукового факультету

Школи, центри та інститути

Факультет науки включає сім шкіл і має тісні зв'язки з Школою наук про життя і Школою ветеринарної медицини і науки. Школи з факультету також співпрацюють з тими факультетами університету, щоб сформувати різні дослідницькі центри та дослідницькі інститути.

Навчайтеся з нами

Ми пропонуємо широкий спектр курсів на рівні бакалавратів, аспірантів та аспірантів. Багато наших курсів акредитовані професійними органами, і ми маємо міцні зв’язки з галуззю, що відбивається на нашому навчанні та навчанні.

Викладання та навчання в науці

Ми прагнемо створити відкрите, всеосяжне та інноваційне середовище та залучати студентів як партнерів у навчанні та навчанні.

Що ми робимо
 • Ми проводимо серію семінарів з передової практики та гарантуємо, що всі наукові працівники проінформовані про доступні технології та про те, як вони можуть бути прийняті.
 • Ми проводимо щорічну схему невеликих грантів, яка забезпечує кошти для персоналу для здійснення нових ініціатив у навчанні та навчанні.
 • Ми регулярно використовуємо схему «Студенти як агенти змін», щоб сприяти покращенню викладання та навчання.
Наш вплив та досягнення
 • 88% студентів факультету наук повідомили, що вони були задоволені або дуже задоволені якістю свого курсу (Національне опитування студентів 2018).
 • Наші співробітники є постійними лауреатами премій, включаючи «Оскарів персоналу» та нагороди «Lord Dearing».
 • Навички працевлаштування закладені у всіх навчальних програмах, і останнє опитування щодо призначення випускників з вищої освіти (DLHE) свідчить про те, що понад 96% наших студентів працевлаштовані протягом шести місяців після закінчення навчання.
 • Бакалаври займаються намаганням розробити нові препарати для боротьби з малярією.
Проекти, що фінансуються за нашою схемою малих грантів

Аграрний бізнес у світовій економіці

 • Проста ділова практика дозволяє студентам втілювати свої сільськогосподарські економічні та ділові знання на практиці у цікавий та творчий спосіб.

Удосконалення знань з нейроанатомії

 • Використання настільної гри виявило для покращення знань студентів з нейроанатомії.

Перехід до аспірантури

 • Персонал працює над вирішенням труднощів, з якими стикаються нові аспіранти у адаптації до самостійності, необхідної для успішного навчання.

128470_pexels-photo-2280568.jpegChokniti Khongchum / Pexels

Рівність, різноманітність та інтеграція на факультеті науки

Ми прагнемо забезпечити інклюзивне середовище для всіх працівників та студентів, щоб вони могли досягти свого потенціалу.

Ми вітаємо заявки від усіх осіб, а пропозиції про роботу та навчання складаються виключно на основі заслуг.

Наші школи

Окрім реалізації стратегій рівності та різноманітності університету, наші школи також пропонують:

 • Платна відпустка по вагітності та пологах для студентів післядипломних досліджень додому / ЄС
 • Неформальна гнучка робота
 • Скорочення викладацьких та адміністративних обов'язків для персоналу, який повертається з декретної відпустки
 • Шкільні зустрічі, заходи та тренінги проводяться в основний час
Комітети з питань рівності, різноманітності та включення

Кожна школа містить активний Комітет з питань рівності, різноманітності та залучення, а також програми, спрямовані на підвищення кількості жінок, які вивчають науку на всіх рівнях.

Вони мають представництво з академічних, технічних, наукових та адміністративних працівників разом з студентами та аспірантами.

126729_pexels-photo-1595391.jpeg

Лисиця / Пікселі

Розташування

Ноттінгем

Address
Faculty of Science,
The University of Nottingham,
University Park

NG7 2RD Ноттінгем, Англія, Великобританія

Саттон Бонінгтон

Address
The University of Nottingham,
Sutton Bonington Campus

LE12 5RD Саттон Бонінгтон, Англія, Великобританія

Ноттінгем

Address
The University of Nottingham,
Jubilee Campus,
Wollaton Road

NG8 1BB Ноттінгем, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія