University of Lincoln

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому вибирати Лінкольна?

З моменту відкриття королевою Єлизаветою II в 1996 році University of Lincoln інвестував у свої будівлі та споруди понад 300 мільйонів фунтів. Сучасне середовище, орієнтоване на студентів, базується на мальовничій пристані Брейфорд-басейну, і все, що потрібно студентам, знаходиться в кампусі або в декількох хвилинах ходьби. University of Lincoln в «The Guardian University Guide 2020» отримав 17-е місце у Великій Британії , також отримав золото в Рамці викладацької майстерності, а також отримав 10 місце у Великобританії за університетськими об'єктами в опитуванні досвіду студентів вищої освіти 2018 року.

Лінкольн, одне з найбільших історичних міст світу, славиться своїм злиттям старого і нового . Лінкольншир - батьківщина відомого фізика і математика сера Ісаака Ньютона та першої прем'єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер. Зовсім недавно місто Лінкольн прозвучало в абатстві Даунтона та Кодексі Да Вінчі.

Світова спільнота аспірантів University of Lincoln включає понад 90 000 колишніх студентів у 135 країнах . Випускники Лінкольна продовжували забезпечувати робочі місця у великих компаніях та організаціях по всьому світу, включаючи BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank та Rockstar Games.

Унікальний досвід

Знаменитий міський Крутий пагорб - прекрасна брукована вулиця, обшита бутіками і магазинами, - забезпечує ворота до історичного кварталу міста Кафедральний собор та Бейлгейт, де незалежні магазини та кафе розташовуються між стінами середньовічного замку Лінкольна та величчю Лінкольнського собору.

Церемонії University of Lincoln проходять в історичній обстановці Лінкольнського собору, допомагаючи створити спогади, які триватимуть все життя.

Вибір заманливої місцевої їжі округу є обов'язковим, від знаменитої ковбаси Лінкольншир до смачних сирів та домашнього сливового хліба. У Лінкольні є безліч ресторанів і кафе, які спеціалізуються на кухні з усього світу. Приклади включають китайську, корейську, іспанську, грецьку та мексиканську. Також є різноманітні східні та європейські магазини продовольства та халяльний м’ясник. Не пропустіть знамениту різдвяну ярмарку міста у грудні.

Орієнтація на працевлаштування

Щорічно університет вітає цілу низку запрошених доповідачів, які пропонують натхненні бесіди у відповідних галузях у рамках нашої серії лекцій Great Lives. Попередні приклади включають ведучого BBC Кріс Пакхем та інженера космічних кораблів ExoMars Еббі Хатті.

Підхід University of Lincoln до роботи з роботодавцями був визнаний низкою національних нагород та визнань, включаючи нагороду лорда Стаффорда (2011) за визнання партнерських відносин з бізнесом, та премію за вищу освіту Times за видатне залучення роботодавців (2012 ).

Розташування

Лінкольн

Address
Brayford Way, Brayford Pool
LN6 7TS Лінкольн, Англія, Великобританія

Програми

MA