Прочитайте офіційний опис

Викладання та дослідження світового класу

Університет Лінкольна отримав золото в рамках програми Excellence Framework в галузі навчання в 2017 році. Він оцінюється як послідовне викладання, навчання та результати для своїх студентів. Університет також створив міжнародну репутацію за якість викладання та досліджень, а науковці та студенти працюють разом над великими проектами у різних областях, таких як лікування раку, збереження води та низьковуглецеві технології.

Університет Лінкольна був високо оцінений Агентством з оцінки якості для свого підходу до розширення можливостей навчання учнів. Лінкольн займає 50 найкращих у Великобританії навчальних закладів як в керівництві університету Guardian 2018, так і в Повному керівництві університету 2017 року. Університет Лінкольна також отримав назву в десятці кращих Великобританії для задоволення студентами аспірантів та іноземних студентів у програмі Whatuni Student Choice Awards 2017.

Історичне розташування центру міста

Університет міста Лінкольна, нагороджений університетським містечком, забезпечує сучасне середовище, зосереджене на студентах, на мальовничому прибережному басейні Брайфорд, де все, що вам потрібно, розташоване як в університетському містечку, так і в декількох хвилинах ходьби від центру міста. З його середньовічним замком та одним з кращих соборів у Європі, Лінкольн поповнився історією та проживає в галереях, кінотеатрах, магазинах, ресторанах, барах та нічних клубах.

Основні факти про Університет Лінкольна

1. Університет, що працює з його містом та країною

 • Університет інвестував близько 200 мільйонів фунтів стерлінгів у приголомшливий Кампус Брайфордського басейну, який перетворив центр міста на вулицю, заохотив територію та залучив інвестиції у сектор роздрібної торгівлі, відпочинку та майна. Ми плануємо інвестувати ще 130 мільйонів фунтів стерлінгів у кампус протягом наступних кількох років.
 • За оцінками, університет Лінкольна коштує понад 300 мільйонів фунтів стерлінгів місцевій економіці, подвоюючи місцеві темпи економічного зростання та створюючи більше 3 тисяч нових робочих місць.
 • Нагороджений університетським центром бізнес-інкубації, Sparkhouse, підтримав понад 300 нових і зростаючих підприємств, щоб зарекомендувати себе в регіоні та створити більше 450 нових робочих місць.

2. Підтримка англійської промисловості та економіки

 • Лінкольн визнаний за провідну роль у успішному партнерстві з бізнесом. Це було висвітлено в останніх оглядах про зв'язки між промисловістю та академічними колами сера Ендрю Вітті та сер Тіма Вільсона.
 • Національний центр з виробництва продуктів харчування в кампусі університету Голбейч є найсучаснішим навчальним центром, який фінансується та оновлюється багатовалютною харчовою промисловістю.
 • Університет забезпечує навчальні заняття для промисловості та Міністерства оборони, підвищуючи кваліфікацію робочої сили та заощаджуючи мільйони фунтів стерлінгів.
 • Лінкольн відкрив першу спеціально розроблену технічну школу в Сполучених Штатах за 25 років у співпраці з Siemens plc. Цей першопрохідницький підхід до роботи з роботодавцями був визнаний ряд національних нагород і нагород, у тому числі Премія Вищої освіти Times та Лорд Стаффорд премії.
 • Університет створив новий центр міста Лінкольн науково-інноваційний парк у співпраці з Лінкольнширським кооперативом як центром інвестування в науково-технічний сектор. Флагманські лабораторії Joseph Banks відкрили у вересні 2014 року.
 • Експертиза вчених та випускників Лінкольна входить до національних та місцевих компаній через партнерські відносини з передачею знань.
 • Контрактні дослідження та консультації, придбані в університеті компаніями та державним сектором протягом останніх п'яти років, коштують майже 16 мільйонів фунтів стерлінгів.

3. Дослідження з реальним впливом для людей та суспільства

 • Університет Лінкольна проводить світові провідні дослідження у багатьох галузях.
 • Більше половини (53%) досліджень, поданих Університетом національному дослідницькому комплексу 2014 року, оцінювались як відмінне у світі чи провідне в світі - найвищі стандарти.
 • У викладацькому складі університету входять понад 60 професорів, які підтримують процвітаючу науково-дослідницьку культуру та висококваліфікований студентський досвід.
 • Університет є домом для більш ніж 40 дослідницьких центрів та дослідницьких груп, що займаються вивченням предметів, починаючи від Vision Engineering та автономних систем до охорони природи та культурної спадщини.
 • Основні науково-дослідницькі проекти з університету на користь суспільства в різних областях, таких як розробка нових вакцин, агропродовольчих технологій, медична візуалізація для діагностики раку, антитерористичне спостереження, збереження історичних будівель, лікування безсоння та розвитку мови дітей.
 • Багатодисциплінарний підхід забезпечує, що в багатьох проектах залучені експерти з різних шкіл та коледжів університету. Наприклад, Інститут здоров'я Лінкольна об'єднує експертизу, що охоплює наукову лабораторію, до лікарських інтервенцій.
 • Університет прагне проводити наукові дослідження за його навчальним планом, надаючи студентам-студентам можливість працювати з аспірантами та науковими співробітниками в дослідницьких проектах через новаторську ініціативу "Студент як виробник" Лінкольна.

4. Дуже задоволені студенти

 • Лінкольн займає 11-е місце у Великобританії для задоволення студентів в Національному дослідженні студентів (NSS) 2016 року. Крім того, Лінкольн займає перше місце в ряді тематичних областей NSS, включаючи зоологію, транспорт і подорожі, дизайн, біохімію та тваринництво.
 • Університет прагне розвивати підприємницьких випускників, а студенти м. Лінкольна мають хороші перспективи випускників, і багато хто починає свій успішний бізнес. Дев'яносто п'ять відсотків наших найостанніших випускників працювали або продовжували навчання через півроку після завершення курсу, майже три чверті в аспірантурі [Місця випускників з дослідження вищої освіти 2014/15, опубліковані в липні 2016 року].
 • Працюючи у партнерстві зі Спілкою студентів, Ви зможете постійно вдосконалювати великий студентський досвід

5. Обов'язковість до академічної досконалості

 • У своєму останньому огляді агентства з якості, університет отримав відмінний результат і був відомий за інноваційні способи, в яких він надає студентам голос.
 • Лінкольн пишається тим, що він акредитований кількома професійними органами, включаючи Раду медсестер та акушерства, Королівське фармацевтичне товариство Великобританії, Рада з охорони здоров'я, Рада соціальної роботи, Британське психологічне товариство, Національна рада з підготовки журналістів, періодична підготовка Рада, Дипломований інститут охорони навколишнього середовища, Дипломований інститут персоналу та розвитку, Дипломований інститут логістики та транспорту, Юридичне товариство, Рада адвокатів та Інститут біомедичних наук.

6. Взаємодія в глобальному масштабі

 • Близько 100 різних національностей представлені серед студентського населення університету Лінкольна.
 • Університет має партнерські зв'язки з великими університетами у всьому світі, а Міжнародний навчальний центр працює над поширенням свого глобального досвіду.
 • Університет м. Лінкольн підтримує багатонаціональні компанії та організації в їхніх освітніх, навчальних, дослідницьких та консультаційних потребах.
 • Університет зіграв ключову роль у місцевих, національних та міжнародних святкуваннях, присвячених 800-річчю Магнат-Карти у 2015 році, включаючи створення 1215. сьогодні - нової великої цифрової майстерності, підтриманої Радою мистецтв Англії.

7. Ведення змін у вищій освіті

 • Університет очолив проект "Навчальні ландшафти" для розробки академічних простору майбутнього.
 • Лінкольн керував інноваційним проектом "Студент як виробник", головною ініціативою, що фінансується Академією вищої освіти, яка була розроблена для вивчення та заохочення участі студентів в дослідженнях з самого початку навчання.
 • Віце-канцлер Лінкольна, професор Мері Стюарт, є членом Ради з фінансування вищої освіти в Англії та заступником голови університетського союзу.

8. Сильний фокус громадськості

 • Університет Лінкольна є прихильником Фестивалю книжок Лінкольна, бізнес-премій в Лінкольнширі, Лінкольнширські спортивні нагороди та Фестиваль частот цифрової культури.
 • У Брайфордському університетському містечку можна похвалитися вражаючими місцями мистецтва в Центрі виконавських мистецтв ім. Лінкольна, одному з найбільших театрів у регіоні, концертному майданчику "Двигун" і художній галереї Project Space Plus.
 • В університеті проводяться різноманітні безкоштовні публічні лекції, в тому числі серія гість лекцій "Великі Життя", в якій міжнародні експерти знаходяться на сцені, щоб поділитися своїм досвідом, досвідом та досвідом. Спікери включили сюра Джона Херта, професора лорда Роберта Вінстона та баронеси Сьюзен Грінфілд.
 • Університет міста Лінкольн є партнером Партнерства культури і мистецтв міста Лінкольна, який об'єднує державні та приватні організації по всьому місту, щоб підтримувати та розвивати туризм та економіку гостя.
 • Сирена FM, розташована в студіях, що працюють у промисловості, в Школі кіно та медіа в Лінкольні, була першою повномасштабною радіостанцією у Сполученому Королівстві, що була організована університетом. Це було названо радіостанцією "East Midlands" року в 2013 та 2014 роках.
 • Щороку понад 1500 студентів у м. Лінкольн проводять близько 15 000 добровільних годин для цінних спільних проектів у місті та за її межами, а також у широкому регіоні Лінкольншир. Загальна економічна цінність добровільних годин, проведених університетською громадою, оцінюється майже на 500 000 фунтів стерлінгів.

9. Соціальна мобільність та різноманітність

 • Університет прагне піднімати устремління серед людей віком від 14 до 19 років, а також співпрацює з місцевими та національними школами, щоб сприяти прогресу у вищій освіті.
 • В рамках програми Національних мереж співпраці у сфері співпраці уряду (NNCO) Університет Лінкольна керує мережею інформаційних мереж міста Лінкольншир, яка заохочує і підтримує більше молодих людей з місцевих шкіл та коледжів для отримання вищої освіти.
 • У 2013 році Лінкольн приєднався до мережі Фонду Соррелла, а університет організовує Суботний клуб "Мистецтво та дизайн". Ця безкоштовна програма заходів для учнів місцевих середніх шкіл заохочує творчість шляхом надання експертного навчання у проектних темах з доступом до провідних університетських інституцій
 • Університет підтримує студентів з менш сприятливих фахівців, пропонуючи ряд стипендій та стипендій. До них відносяться Стипендія університету Лінкольна, стипендія віце-канцлера, Стипендія за краще, стипендія вищої кваліфікації ім. Лінкольна та стипендія блекберну. Завдяки своїм галузевим партнерствам вона також пропонує стипендії Сантандер та Siemens Engineering Bursaries.

10. Якість та успіх за кілька коротких років

 • Університет Лінкольна був першим новобудовим центром міського центру, який буде побудований через 25 років завдяки публічній та приватній підписці, яка надає 32 мільйони фунтів стерлінгів.
 • Кампус Лінкольна був офіційно відкритий Її Величності Королевою в 1996 році. Колишній університет міста Лінкольншир і Хамберсайд став Університетом Лінкольна в 2001 році.
 • Університет зараз налічує близько 13 000 студентів та 1500 співробітників в університетських містечках у Лінкольні, Різехальмі та Голбейсі.
 • Університет Спілки студентів Лінкольна виграв титул Студентський союз року у Національному союзі студентів (NUS) Awards 2014.
 • Заклади Університету були використані як підготовчий табір перед ігор від паралімпійських спортсменів напередодні Олімпійських та Паралімпійських ігор в Лондоні.
Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

University of Lincoln

Географія MA по дослідницькій програмі надає вам можливість розширити свою ступінь бакалавра і розвивати свій досвід у певній галузі географії. ... [+]

Курс

Географія MA по дослідницькій програмі надає вам можливість розширити свою ступінь бакалавра і розвивати свій досвід у певній галузі географії.

Ви матимете можливість спеціалізуватися в області, що представляє для Вас особливий інтерес, і зміцнити свої навички у підготовці до позицій у галузі досліджень або управління технологіями.

Наукові напрямки, проекти

Школа розвиває сильні сторони досліджень у національній та міжнародній міграції, розвитку сільських територій, просторовому вимірі соціальних та технологічних інновацій, а також аналізі та відображенні ряду економічних та соціальних нерівностей від міжнародних до субрегіональних масштабів.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця практична та теоретична програма зосереджена на вивченні військової звітності, міжнародних прав людини та ролі журналістики у вирішенні конфліктів. ... [+]

Курс

Цей курс має на меті запропонувати складну аспірантську програму навчання з можливістю отримати практичний досвід у друкованих виданнях та онлайн-медіа, радіо та телебаченні. Він покликаний забезпечити професійну освіту в журналістиці, що дає змогу розробити практичні та інтелектуальні навички, необхідні для кар'єри в засобах масової інформації.

Курс призначений для звернення до тих, хто турбується про права людини та питання, пов'язані з війною та миром, і хто шукає можливість розвивати журналістські навички, необхідні для того, щоб повідомити про це широку громадськість.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

MA з журналістики досліджень дає вам можливість розвивати здатність керувати складним дослідницьким проектом за вашим вибором, демонструючи ініціативу і самостійність у д ... [+]

Курс

MA з журналістики досліджень дає вам можливість розвивати здатність керувати складним дослідницьким проектом за вашим вибором, демонструючи ініціативу і самостійність у досягненні цілей дослідження.

Сучасні напрямки досліджень у Школі англійської мови та журналістики включають історію мультфільмів, коміксів та друкованої журналістики; літературна журналістика; міжнародні права людини і журналістика; історія класових, гендерних та етнічних комунікацій.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Цей магістр призначений для надання практичної та теоретичної підготовки в галузі журналістики, необхідної для тих, хто цікавиться наукою та екологічними проблемами, щоб ... [+]

Курс

Існує попит на наукових журналістів, які можуть точно та лаконічно звітувати про такі питання, як здоров'я чи навколишнє середовище. Ви матимете змогу навчитися приймати наукові новини та перетворювати їх в цікаві історії, не вдаючись до сенсуалізму або технічного жаргону. Є можливості для роботи на спільноті радіо, студент газети та журнали, а також взяти участь у нашій схемі професійного розміщення. Студенти раніше працювали в журналі BBC Focus, New Scientist і Веганському суспільстві.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця програма магістра, яку проводять колишні журналісти-спортсмени, що навчаються в даний час, призначена для підготовки вас до захоплюючої кар'єри в спортивній журналісти ... [+]

Курс

Ви матимете шанс розвинути навички звітування про місцеві та національні спортивні заходи, і ви отримаєте можливість транслювати та виготовляти свій власний спортивний контент на одному з наших медіа-платформ на кампусі.

Програма занять на робочому місці дає вам можливість отримати практичний досвід, призначений для підготовки вас до кар'єри в цьому секторі. Раніше студенти змогли використати досвід роботи з BBC Sport та BBC Radio 5 Live, talkSPORT та ITV.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця МА надає вам можливість розвивати критичне розуміння сучасного мислення в сучасній літературі та літературі минулого, а також можливість покращити свої письмові, комун ... [+]

Курс

Ця МА надає вам можливість розвивати критичне розуміння сучасного мислення в сучасній літературі та літературі минулого, а також можливість покращити свої письмові, комунікаційні та дослідницькі навички.

Програма вивчає різноманітність і різноманітність теми і призначена для того, щоб забезпечити вас навичками високого рівня, необхідними для подальшого дослідження або просування по службі. Факультативні модулі включають періодичність від ренесансу до сучасного моменту.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Гендерні дослідження надають можливість вивчити ідеї гендеру та отримати знання про сучасні ґендерні питання в глобальному контексті, на високому рівні. ... [+]

Курс

Гендерні дослідження надають можливість вивчити ідеї гендеру та отримати знання про сучасні ґендерні питання в глобальному контексті, на високому рівні.

Ступінь цього магістра натхненна цікавістю щодо гендеру, як функціонує гендер, яка різниця між гендером і як гендер може бути уявлений таким чином, що може сприяти опору і змінам.

Студентам пропонується критично вивчати власні припущення і, головне, ставити під сумнів поняття гендеру про загальнолюдські та загальнолюдські поняття.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Програма MA Public Relations призначена для вивчення ролі консультанта з PR в комерційних та некомерційних організаціях. Існує акцент на теорію та здатність критично оцін ... [+]

Курс

Ця програма визнає швидкі зміни, що відбуваються в середовищі комунікації, і надає вам можливість розвивати навички роботи на різних мультимедійних і цифрових платформах. Викладання займає міжнародний фокус, зважаючи на те, що багато корпоративних та PR-агенцій працюють у межах глобальної компетенції.

Ви матимете можливість досліджувати та критикувати події в PR-практиці, зосередивши увагу на етичному підході до оповідання історії в епоху після Левесона. Ви маєте можливість розвинути навички стратегічного менеджменту, необхідні для того, щоб бути гнучким, віддзеркалюючим практиком громадських зв'язків.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця магістерська робота розроблена для того, щоб дати студентам можливість розвивати свої знання в певній галузі збереження. Напрями досліджень включають археологічну охор ... [+]

Курс

Ця магістерська робота розроблена для того, щоб дати студентам можливість розвивати свої знання в певній галузі збереження. Напрями досліджень включають археологічну охорону, аналіз фарб і пігментів, профілактичне збереження, вивчення матеріальної культури та аналіз історичних матеріалів.

Співробітники у сфері охорони природи мають на меті надати вам академічну підтримку для проведення поглиблених досліджень за темою, яка вас цікавить. Ви матимете можливість скористатися досвідом Школи з досліджень через наглядову команду і мати доступ до цілого ряду аналітичного обладнання та технічної експертизи.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Цей ступінь магістра наукових досліджень дає можливість розвивати передові та специфічні знання в певній галузі навчання. Ви матимете свободу та гнучкість у виборі та роз ... [+]

Курс

Цей ступінь магістра наукових досліджень дає можливість розвивати передові та специфічні знання в певній галузі навчання. Ви матимете свободу та гнучкість у виборі та розвитку власної предметної області та можливості покращити навички досліджень та управління проектами.

Дослідницька група післядипломної освіти у Школі охорони здоров'я та соціальної допомоги прагне забезпечити найкращий досвід для своїх учнів. Ви матимете можливість працювати разом з досвідченими вченими, які направлятимуть вас у процесі дослідження та підтримуватимуть ваш особистий та професійний розвиток, щоб максимально збільшити ваші кар'єрні можливості після закінчення навчання.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Це ступінь магістра є міждисциплінарною програмою, яка спирається на політику, економіку, історію, соціологію, міжнародне право, географію та культурологію, щоб вивчати т ... [+]

Курс

Міжнародні відносини є критично важливою платформою для розуміння багатьох ключових сучасних проблем та дебатів нашого часу.

Це ступінь магістра є міждисциплінарною програмою, яка спирається на політику, економіку, історію, соціологію, міжнародне право, географію та культурологію, щоб вивчати такі глобальні проблеми, як конфлікт, глобальна нерівність, суверенітет та права людини.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Міжнародні відносини є критично важливою платформою для розуміння багатьох ключових сучасних проблем та дебатів нашого часу. ... [+]

Курс

Міжнародні відносини є критично важливою платформою для розуміння багатьох ключових сучасних проблем та дебатів нашого часу.

Це ступінь магістра є міждисциплінарною програмою, яка спирається на політику, економіку, історію, соціологію, міжнародне право, географію та культурологію, щоб вивчати такі глобальні проблеми, як конфлікт, глобальна нерівність, суверенітет та права людини.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця програма призначена для надання міждисциплінарних зустрічей з деякими останніми розробками та траєкторіями в медіа та теорії культури. ... [+]

Курс

Програма спрямована на те, щоб забезпечити глибоке обґрунтування філософських основ медіації та культурної практики та вивчити основні теоретичні дискусії, що змінюють цю розширювану та різноманітну сферу.

Послідовність програми досягається завдяки тісному зв'язку між основними модулями та спеціалізованими додатковими модулями. Ви матимете змогу вивчити різні аспекти екологічних переплетень медіа, що відображає наукові інтереси команди курсу. Будуть представлені можливості для аналізу культурних процесів та явищ XXI століття в глобальному контексті та проведення рефлексивної, експериментальної дослідницької практики.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магічне образотворче мистецтво - студійний курс, який спрямований на тих, хто бажає розвинути критичні, дослідницькі, практичні та професійні аспекти своєї художньої прак ... [+]

Курс

Ця міждисциплінарна програма заохочує творчий ризик і інтелектуальний розгляд. Поряд із сильним акцентом на багатство та широку практику мистецтва у всьому світі, співробітники та студенти за програмою заохочуються до активної участі в сучасному мистецтві громади Лінкольна.

Ви матимете доступ до індивідуальних приміщень студії, користуючись можливостями співпрацювати з національними та міжнародними артистами, кураторами та дизайнерами, які працюють у різноманітних засобах масової інформації. Існує активна програма відвідування художників розмов та підручників, до якої раніше входили Бен Вудсон, Тім Ноулз, Єлена Попова та Аманда Куган. Доступні середні спеціальні теми, що визнають збільшену матеріальну спрямованість передової практики у образотворчому мистецтві.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістерська освіта пропонує практичним та бажаючим педагогам навчатися, застосовувати та виробляти критичні знання в міждисциплінарній сфері освіти з метою надання їм мо ... [+]

Курс

Програма розроблена у вигляді трьох основних модулів та двох додаткових модулів. Основні модулі спрямовані на підтримку студентів у визначенні їх конкретних дослідницьких питань шляхом критичного перегляду літератури; розвивати необхідні знання, розуміння та практичні навички у відповідних методах дослідження; і виробити переконливий витвір передових досліджень. Додаткові модулі надають вам можливість поглибити існуючі знання з предмету та розширити вашу оцінку вивчення освіти.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця програма магістра дає змогу експериментувати з новими фотографічними процесами та вивчати фотографії як інструмент для залучення та стимулювання соціального мислення. ... [+]

Курс

Хоча фотографічне зображення залишається основоположним для вашого дослідження, фокус цієї програми є соціальним, культурним та політичним. Щоб підтримати свою поточну практику в області фотографічної виставки та наукових досліджень, курс включає семінари з питань культури, медіа та філософської теорії, бесіди з візитами практикуючих, групові дебати про різні методології та семінари з фотографічної техніки.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістр з історії досліджень надає можливість проводити поглиблене дослідження теми, яка вас цікавить у сприятливому академічному середовищі. ... [+]

Курс

Магістр з історії досліджень надає можливість проводити поглиблене дослідження теми, яка вас цікавить у сприятливому академічному середовищі.

Працівники Школи історії та спадщини прагнуть надати вам академічну підтримку для проведення поглиблених досліджень у темі, яка вас цікавить. Приклади досліджень у Школі включають середньовічну історію та сучасну британську історію.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістр з досліджень англійською мовою призначений для студентів, які мають пристрасть до проведення дослідницького проекту, визначеного самими собою, але за підтримки ак ... [+]

Курс

Магістр з досліджень англійською мовою призначений для студентів, які мають пристрасть до проведення дослідницького проекту, визначеного самими собою, але за підтримки академічного середовища та керівників.

Ви маєте можливість провести поглиблене дослідження в області, яку ви обираєте. За допомогою спеціальних сесій навичок і під керівництвом наукового керівника, ви повинні будете написати дисертацію, або створити фрагмент креативного письма близько 25 000 слів.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця магістерська програма призначена для випускників мистецтва, архітектури та дизайну, які хочуть спеціалізуватися на творчих підходах до інтер'єрів у будівлях та дизайні ... [+]

Курс

Програма розроблена, щоб ви могли вивчити потенціал простору та структур за участю викладачів та практиків. Ви можете скористатися багатопрофільним навчальним закладом у школі архітектури

Це майстер дає вам можливість розвивати свої інтелектуальні та творчі підходи, щоб розглянути внутрішню архітектуру в контексті будівель та екологічного дизайну.

Як ти вивчаєш... [-]
Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Цей ступінь має на меті забезпечити професійне та практичне навчання, необхідне для кар'єри в захоплюючому світі журналістики. Він також пропонує академічно жорсткий підх ... [+]

Курс

Ви маєте можливість навчатися мистецтву журналістики з практичної, багатопланової перспективи, з можливістю спеціалізації на вашому виборі.

Можливо, ви також матимете можливість почути від найпопулярніших імен у галузі журналістики - попередні запрошені доповідачі включають всесвітньо відомий журналіст Джон Пілгер, директор BBC з Лондона 2012 Роджер Мозі та голова доповіді каналу 4 Дороті Берн.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Цей магістр має на меті зосередити увагу на повідомленні про мистецтво для тих, хто бажає вступити в одну з найбільш швидкозростаючих областей журналістики. ... [+]

Курс

Крім можливості вивчення основного ремесла звітності, у вас також буде можливість розробляти аналітичні навички, необхідні для того, щоб відображати події в галузі мистецтва. Ви можете навчитися оцінювати мистецькі рухи, жанри та соціологічні фактори, що лежать в основі культурної індустрії, і повідомляти про це аудиторії.

Ця програма робить акцент на поданні та перегляді креативних мистецтв з ніші, таких як скульптура, до більш популярних, таких як кіно та телебачення, до таких галузей, як веб-виробництво. Це передбачає схему працевлаштування, де ви маєте можливість розвинути передавальні навички, необхідні для кар'єрного росту.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Сфери культури та спадщини в усьому світі швидко розвиваються. Менеджмент культури та культурної спадщини має на меті підвищити рівень знань про особливі вимоги керування ... [+]

Курс

Сфери культури та спадщини в усьому світі швидко розвиваються. Менеджмент культури та культурної спадщини має на меті підвищити рівень знань про особливі вимоги керування визначними пам'ятками та колекціями в цих середовищах.

Програму спільно викладають науковці з предметних областей «Туризм / Події та історія / Спадщина», які мають змогу використовувати широкий практичний досвід і досвід досліджень, а також привернути до програми бізнес, соціальні науки та гуманітарні знання.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

MA по дослідницькому мистецтву розроблено для того, щоб дозволити незалежні дослідження в області за вашим вибором, під керівництвом і підтримкою команди вчених. Ви может ... [+]

Курс

MA по дослідницькому мистецтву розроблено для того, щоб дозволити незалежні дослідження в області за вашим вибором, під керівництвом і підтримкою команди вчених. Ви можете отримати доступ до цілого ряду навчальних можливостей, що надаються університетом з метою розвитку ваших дослідницьких навичок.

Ця програма доступна або в письмовій дисертації, або в практичному форматі, де документація творчої практики, що проводиться протягом дослідницького періоду, замінює частину компонента дисертації. Очікується, що ви повинні самостійно та самостійно проводити дослідження за підтримки керівника.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 1.5 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця програма спрямована на надання дизайнерам можливість покращити свою творчу та професійну практику, працюючи разом з науковцями та практиками в динамічному та міждисцип ... [+]

Курс

Ця програма спрямована на надання дизайнерам можливість покращити свою творчу та професійну практику, працюючи разом з науковцями та практиками в динамічному та міждисциплінарному середовищі студії.

Школа дизайну Лінкольна пропонує вам творчу свободу для вивчення обраної вами дисципліни та можливості розвивати свою критичну практику. Ви можете приєднатися до міжнародної спільноти творчих практикуючих та дослідників з численними можливостями співпрацювати з колегами дизайнерів та побудувати мережу галузевих контактів.... [-]

Великобританія Boston
September 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця практика, що керує МА, дає змогу підвищити практичне та теоретичне розуміння процесів виробництва медіа у професійній та творчій обстановці. ... [+]

Курс

Ця практика, що керує МА, дає змогу підвищити практичне та теоретичне розуміння процесів виробництва медіа у професійній та творчій обстановці.

Програма інформується професіоналами галузі та нашою академічною командою, яка активно займається дослідженнями, професійною практикою, кінематографічним виробництвом та публікацією. Ви матимете можливість розвинути професійні навички, необхідні вищими керівниками та професіоналами в засобах масової інформації, і охоплювати етику, закони та регуляторні основи, які регулюють та впливають на галузь.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістерська політика пропонує вам можливість розвинути розуміння політики та формування політики в різних національних та міжнародних умовах. Ви можете досліджувати крит ... [+]

Курс

Магістерська політика пропонує вам можливість розвинути розуміння політики та формування політики в різних національних та міжнародних умовах. Ви можете досліджувати критичні питання, які керують політичним процесом та вивчають роль держави в управлінні суспільством. Ви можете розглянути сучасні виклики, такі як формулювання та реалізація політики в таких сферах, як боротьба з тероризмом, гендерна рівність та здоров'я. Разом з викладачами та колегами у вас є можливість взяти участь у важливих дискусіях про майбутнє представницької демократії у Великобританії та світі.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

MA Creative Writing and Publishing - це захоплююча та інноваційна програма магістрів, яку пропонує University of Lincoln в партнерстві з The Guardian. ... [+]

Курс

Заохочення академічних та творчих здібностей за допомогою індустрії, ця програма дає студентам можливість розвивати свої навички та будувати портфоліо за підтримки академічного тренера та професіоналів в галузі видавничої справи.

Викладання покращується майстернями, читаннями та майстер-класами відомими авторами з ряду жанрів, зокрема поет-лауреата Керол Енн Даффі, натураліст Кріс Пакхем та історик мистецтва Ендрю Грем Діксон. Професіонали від великих видавців сприятимуть навчанню та підтримці разом із редакторами та редакторами Guardian, такими як редактор культури Клер Армітсд, вільнонайманий письменник Стюарт Херітайт та інтерв'юер Дека Айткенхед.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
1 рік
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Театр MA пропонує випускників у галузі драматургії, літератури, танцю, образотворчого мистецтва та інших суміжних напрямків навчання, можливості подальшого розвитку своїх ... [+]

Курс

Театр MA пропонує випускників у галузі драматургії, літератури, танцю, образотворчого мистецтва та інших суміжних напрямків навчання, можливості подальшого розвитку своїх знань та вмінь у театрі та виставах з метою проходження кар'єри в театральних професіях та інших творчих галузях. Цей курс також може служити основою для академічних досліджень у Мінхуалі або Ph.D. рівень

... [-]
Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця академічно сувора програма магістра спрямована на те, щоб надати вам можливість просунути ваші спеціалісти знання історії та можливість розвивати передові наукові нави ... [+]

Курс

Викладання поінформовано науковою експертизою в Школі історії

Ви можете скористатися історичними ресурсами, доступними в місті Лінкольн, включаючи великий архів матеріалів на камерному медіа-архіві Центральної Англії (MACE) та Міжнародному центрі бомбардувальників. Також є бібліотека Бібліотеки в Лінкольн-Кафедральному соборі, яка має декілька тисяч ранніх сучасних книг.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістерська програма охорони культурної спадщини - практична програма, яку навчають фахівці у цій галузі, що дає вам можливість розвивати широкий спектр передових навичо ... [+]

Курс

University of Lincoln має на меті забезпечити ідеальне середовище, щоб просувати свої знання та навички збереження на аспірантурі.

Ви матимете доступ до різноманітних історичних матеріалів і зможете зосередити увагу на лікуванні, профілактиці та збереженні колекцій.

Для тих, хто вже працює в області консервації, змішаний варіант навчання дозволяє подавати практичні проекти, отримані з вашого поточного місця роботи.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Наша магістра журналістики (Digital) прагне забезпечити інноваційну, перспективну програму, яка готує вас до кар'єри, яка працює на передовій революції цифрових ЗМІ. ... [+]

Курс

Ця програма робить акцент на технічній стороні цифрової журналістики, а також на основних письмових та виробничих навичок. Ви матимете можливість дізнатись про роботу кореспондентів та спеціалістів-журналістів, а також можливість розвивати власні інтереси, вибираючи предмети, стиль та засоби масової інформації, які представляють особливий інтерес.

Поряд із можливістю набути практичних навичок ви можете провести академічний аналіз з різних критичних та теоретичних питань, таких як зв'язок між цифровою журналістикою та правами людини.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістерська кримінологія та кримінальне юстиція вимагає від учня студентів займатися сучасними питаннями, з якими стикається система кримінального правосуддя як з кримін ... [+]

Курс

У ХХІ столітті засоби, за допомогою яких ми реагуємо як суспільство на злочини та віктимізацію, піддаються більшій увазі, ніж будь-коли раніше. Як ми реагуємо на випадки історичного сексуального насильства, використання ув'язнення як справедливого та ефективного засобу покарання або реабілітації злочинців, а також виклики, спричинені організованою злочинністю та міжнародним тероризмом, означають кримінологічну та юридичну науку.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

М. Музика охоплює різноманітність музичної науки, поєднуючи історичні, етнографічні, аналітичні, критичні та практичні підходи. Завдяки навчанню та практичним модулям, ст ... [+]

Курс

М. Музика охоплює різноманітність музичної науки, поєднуючи історичні, етнографічні, аналітичні, критичні та практичні підходи. Завдяки навчанню та практичним модулям, студенти можуть розробити методи та навички, які будуть застосовуватися до сфери їх інтересів, які можуть охоплювати етномузикознавство, музикознавство, композицію та виконання.

Ця магістерська програма розроблена для того, щоб прокласти шлях до професійної роботи в музичній промисловості або подальших дослідженнях.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Цей курс покликаний розвинути критичне розуміння та широкі аналітичні навички, які можуть бути особливо корисними для кар'єри в галузі спадщини, музеїв та викладання. Осн ... [+]

Курс

Тривалі та захоплюючі історії Лінкольна, а також його ряди середньовічних ресурсів роблять його ідеальним місцем для проведення передового вивчення середньовіччя.

Цей курс покликаний розвинути критичне розуміння та широкі аналітичні навички, які можуть бути особливо корисними для кар'єри в галузі спадщини, музеїв та викладання. Основні модулі мають на меті забезпечити засвоєння навичок, необхідних для підвищення кваліфікації. Студенти також можуть вибирати із захоплюючої палітри додаткових модулів: ці відмінності залежать від року до року, але середні століття можуть включати в себе середню середньовічну латиницю, розум і повстання, а також публічні та приватні емоції.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Театр для молодих глядачів - це програма магістратури, розроблена для недавніх випускників і майстрів ранньої кар'єри, зацікавлених у розробці їхніх результатів через про ... [+]

Курс

Театр для молодих глядачів - це програма магістратури, розроблена для недавніх випускників і майстрів ранньої кар'єри, зацікавлених у розробці їхніх результатів через професійно-орієнтовані академічні рамки.

Ця програма розробляє і розширює поняття студентів як виробників знань, з вираженим акцентом на підвищенні можливостей працевлаштування своїх випускників через живі коротких проектів з існуючими партнерами (в даний час школи, Центр виконавських мистецтв Лінкольна та театр для молодих практиків аудиторії).... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця міждисциплінарна програма магістра будується на академічному та дослідницькому досвіді University of Lincoln з предметів англійської, історії та історії мистецтва. ... [+]

Курс

М. А. Devineteenth Century Studies призначений для забезпечення методологічно інформованого вивчення джерел 19 століття, включаючи тексти, об'єкти та зображення. Ви матимете змогу скористатися історичними ресурсами, доступними в місті Лінкольн, включаючи літературні рукописи та великі архівні матеріали в архіві Теннісона в дослідницькому центрі Теннісона.

Ви матимете змогу просувати свої знання про цей історично значущий період через тематичні модулі, які поєднують літературу, історію, візуальну та матеріальну культуру, музейні дослідження, релігієзнавство, історію науки та історію книги.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Програму цього майстра повідомляє процвітаюче наукове співтовариство 21-го століття в University of Lincoln . ... [+]

Курс

Програму цього майстра повідомляє процвітаюче наукове співтовариство 21-го століття в University of Lincoln .

Література MA 21-го століття дає вам можливість розвивати критичне розуміння сучасних подій у літературі шляхом вибору різноманітних різноманітних постмілленіальних текстів. Ви матимете можливість розвивати глибоке знання літературних жанрів і розвивати свої навички досліджень, спілкування та письма.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Лінкольнська школа кіно і медіа пропонує нагляд за передовими дослідженнями в предметних областях медіа, кіно і культурології. ... [+]

Курс

Лінкольнська школа кіно і медіа пропонує нагляд за передовими дослідженнями в предметних областях медіа, кіно і культурології.

Студенти цієї програми мають можливість провести поглиблене дослідження, що завершиться тезами на 25000 слів. Сучасні наукові інтереси включають цифрові та нові медіа-культури, кіно та історію, а також медіа та культуру у Східній Європі.

Студентам-дослідникам пропонується ділитися своїми знаннями та сприяти організації наукових заходів, симпозіумів, виставок і конференцій.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Наша магістерська робота у сфері творчого письма дає можливість тісно співпрацювати з творчими творчими письменниками та чути від фахівців видавничої галузі в гостьових л ... [+]

Курс

Наша магістерська робота у сфері творчого письма дає можливість тісно співпрацювати з творчими творчими письменниками та чути від фахівців видавничої галузі в гостьових лекціях.

Ця програма має на меті заохотити вас збалансувати творчу практику з критичним аналізом, віддзеркалювати виробничі процеси та відточувати свої навички. Існує сильний акцент на продуктивного письменника як на продуктивного читача, який знайомий з літературою, що виробляється навколо них.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою

MSc

University of Lincoln

Географія MSc по дослідницькій програмі надає вам можливість розширити свою ступінь бакалавра і розвивати свій досвід у певній галузі географії. ... [+]

Курс

Географія MSc по дослідницькій програмі надає вам можливість розширити свою ступінь бакалавра і розвивати свій досвід у певній галузі географії.

Ви матимете можливість спеціалізуватися в області, що представляє для Вас особливий інтерес, і зміцнити свої навички у підготовці до позицій у галузі досліджень або управління технологіями.

Наукові напрямки, проекти

Потенційні сфери роботи відображають сучасні сильні та спеціальні напрямки досліджень школи. До них відносяться алювіальна геоархеологія та історія навколишнього середовища; біогеохімія, екосистема і здоров'я людини; екстремальні гідрологічні події (повені та посухи) та зміна клімату; ГІС та дистанційне зондування для оцінки захворювань, пов'язаних з водою; Маса балансу ґрунту Гренландії / гляціологія; метеорологія; кліматологія; вплив видобутку на прісноводні, прибережні та морські середовища; морфодинаміка великих річок і дельт; річкові системи; і четвертинні екологічні зміни.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Цей ступінь магістра за науковими дослідженнями дає можливість розвивати передові та специфічні знання в певній галузі навчання. Ви матимете свободу та гнучкість у виборі ... [+]

Курс

Цей ступінь магістра за науковими дослідженнями дає можливість розвивати передові та специфічні знання в певній галузі навчання. Ви матимете свободу та гнучкість у виборі та розвитку власної тематичної області та можливості покращити свої високотехнологічні навички дослідження та управління проектами.

Дослідницька група післядипломної освіти у Школі охорони здоров'я та соціальної допомоги прагне забезпечити найкращий досвід для своїх учнів. У школі ви матимете можливість працювати разом з досвідченими вченими, які направлятимуть вас у процесі досліджень і підтримуватимуть ваш особистий та професійний розвиток, щоб максимізувати ваші кар'єрні можливості після закінчення навчання.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Наш магістра в області будівельної науки та менеджменту відповідає глобальним викликам, з якими стикаються середовища: зміни клімату, технології, урбанізація, динаміка на ... [+]

Курс

Наша програма призначена для подальшого розвитку знань студентів та розуміння науки про будівництво та управління процесом будівництва, з тим щоб виконувати свої професійні обов'язки щодо створення, удосконалення та підтримки нашого побудованого середовища. Він призначений для надання студентам програми, яка має цілісну перспективу процесів управління будівництвом та глобальних викликів сучасної будівельної галузі.... [-]

Великобританія Boston
September 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Цей курс дає змогу розвивати аналітичні навички, які можуть бути високо оцінені роботодавцями у державному та приватному секторах. Випускники продовжують кар'єру бухгалте ... [+]

Курс

Магістратура з обліку в University of Lincoln - це Майстер конвертації для тих, хто не має бухгалтерського обліку та бажає перейти до навчального процесу.

У сучасній глобалізованій економіці уніфікована фінансова звітність має надзвичайно важливе значення. Ця програма призначена для надання студентам можливості розвивати навички, необхідні для просування на старші посади в галузі бухгалтерського обліку.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Міжнародна економіка бізнесу (MSc) призначена для студентів, які мають досвід роботи в бізнесі та менеджменті. Мета - надати можливість розширити знання міжнародного бізн ... [+]

Курс

Поєднання міжнародної комерційної та прикладної економіки з даною програмою покликане забезпечити огляд міжнародного бізнесу та міцного фундаменту для кар'єри в різних організаціях, що працюють на міжнародному рівні, або як прикладний / бізнес-економіст. Ця програма призначена для тих, хто не має сильного економічного та економетричного досвіду та має як кількісний, так і науково-орієнтований характер.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістра в галузі аналітичних наук призначена для надання випускникам в галузі науки і суміжних дисциплін систематичне навчання з застосування сучасних аналітичних методі ... [+]

Курс

Магістра в галузі аналітичних наук призначена для надання випускникам в галузі науки і суміжних дисциплін систематичне навчання з застосування сучасних аналітичних методів. Вона має на меті забезпечити необхідні практичні, інтерпретаційні аналітичні навички для застосування широкого спектру аналітичних методів до ключових областей застосування.

Курси розробляють цілісний набір практичних навичок, що ведуть до застосування спеціалістів та можливостей працевлаштування в якості аналітичного вченого; Фармацевтичні, судові, археологічні та екологічні аналітичні науки. Студенти можуть скористатися спеціалізованими дослідницькими лабораторіями та інструментальними приладами в дослідницькому середовищі. Студенти можуть здобути вищу освіту з різноманітними міждисциплінарними практичними навичками, розробленими на основі спеціалізованих лекцій, семінарів, практичного лабораторного та аналітичного досвіду.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ступінь магістра бухгалтерського обліку та фінансів спрямована на розвиток та покращення перспектив кар'єри тих, хто працює або бажає працювати в галузі фінансів та бухга ... [+]

Курс

Ступінь магістра бухгалтерського обліку та фінансів спрямована на розвиток та покращення перспектив кар'єри тих, хто працює або бажає працювати в галузі фінансів та бухгалтерського обліку. Програма передбачає мало або взагалі відсутні ділові знання на рівні бакалаврів, і тому підходить для випускників з ряду дисциплін, які хочуть втрутитися в цю висококваліфіковану професію.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця програма дає вам можливість розвивати свій досвід у певній галузі інформатики та консолідувати свої навички у підготовці до позицій у галузі розвитку досліджень або уп ... [+]

Курс

Ця програма дає вам можливість розвивати свій досвід у певній галузі інформатики та консолідувати свої навички у підготовці до позицій у галузі розвитку досліджень або управління технологіями.

Гнучкість цієї магістерської програми дає вам можливість проводити дослідження в області, що цікавить вас або стосується вашої поточної роботи. Приклади останніх проектів студентів включають управління гібридними інформаційними системами, розробку системи машинного зору для автоматичної ідентифікації дефектів харчових продуктів та використання нейронних мереж, створених на основі біологічних досліджень, для запобігання колізій між автомобілями та пішоходами. Приклади областей досліджень включають робототехніку та автономні системи, комп'ютерне бачення та аналіз зображень або відео, аналіз медичних зображень, соціальні обчислення, ігри та серйозні ігрові додатки, а також наука про дані.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

У Школі математики і фізики ви матимете можливість просувати знання з обчислювальної фізики, розвиваючи дослідницькі навички та працюючи разом з фахівцями. ... [+]

Курс

У Школі математики і фізики ви матимете можливість просувати знання з обчислювальної фізики, розвиваючи дослідницькі навички та працюючи разом з фахівцями.

Обчислювальна фізика - фундаментальна область дослідження, яка лежить в основі широкого кола тем. Під час вашого дослідження ви матимете можливість працювати зі спеціалістами в цій галузі і матимете можливість розвивати сильне національне та міжнародне співробітництво.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ступінь магістра маркетингу надає можливість прагнутим і досвідченим маркетологам підвищувати свою кваліфікацію та знання спеціалістів, щоб внести важливий внесок у діяль ... [+]

Курс

Маркетинг - ключове завдання управління, яке має вирішальне значення для успіху завтрашніх професіоналів бізнесу. У Лінкольні, ви будете навчатися досвідченими практиками та вченими, надаючи вам можливість розвинути глибокі знання з теорії маркетингу та шанс розвинути планування, стратегічне мислення та управлінські навички, необхідні для просування вашої кар'єри.

У рамках Міжнародної бізнес-школи ім. Лінкольна Ви зможете взяти участь у вражаючих циклах лекцій керівників галузі та бізнес-професіоналів. Наші сильні галузеві зв'язки інформують навчальний план про цю програму, і вам пропонується створити власну мережу контактів.... [-]

Великобританія Boston
February 2020
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістерський маркетинг з ступенем кваліфікації брендів у Лінкольні пропонує студентам можливість спеціалізуватися на предметі розкоші та управління брендами. Ця програма ... [+]

Курс

Магістерський маркетинг з ступенем кваліфікації брендів у Лінкольні пропонує студентам можливість спеціалізуватися на предметі розкоші та управління брендами. Ця програма спрямована на розробку глибоких знань з теорії маркетингу та планування, стратегічного мислення та управлінських навичок, необхідних для забезпечення кар'єри в секторах розкоші та досвіду.

Програму навчає команда міжнародних академіків. Крім того, курс буде корисний від запрошених ораторів, які є професіоналами у відомих та інноваційних організаціях.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ступінь магістра менеджменту та міжнародних відносин у Лінкольні призначена для студентів, зацікавлених у проведенні кар'єри в міжнародних організаціях. ... [+]

Курс

Ця програма поєднує в собі теорію міжнародних відносин та досліджень з основними управлінськими та організаторськими здібностями, спрямовану на те, щоб навчити студентів стати ефективними членами приватних, урядових та неприбуткових організацій. Приклади потенційних роботодавців включають неурядові організації (НУО), міжурядові організації, державну службу, благодійні організації та підприємства.... [-]

Великобританія Boston
September 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Наукові дослідження в галузі наноматеріалів післядипломної освіти дають можливість брати участь у суворому науковому дослідженні, а також надавати оригінальні дослідження ... [+]

Курс

Наукові дослідження в галузі наноматеріалів післядипломної освіти дають можливість брати участь у суворому науковому дослідженні, а також надавати оригінальні дослідження науковим організаціям.

Ви матимете можливість просунути свої знання з науки про наноматеріали, розвиваючи свої дослідницькі навички та працюючи зі спеціалістами в цій галузі.

Наукові напрямки, проекти... [-]
Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістра в галузі досліджень в галузі прикладної математики дає студентам можливість проводити дослідження в галузі математики з практичним застосуванням у бізнесі та про ... [+]

Курс

Магістра в галузі досліджень в галузі прикладної математики дає студентам можливість проводити дослідження в галузі математики з практичним застосуванням у бізнесі та промисловості.

Як дослідник у Школі математики та фізики, ви маєте можливість працювати зі спеціалістами в цій галузі і матимете можливість розвивати національні та міжнародні співпраці.

Дослідження в школі здійснюються за двома різними напрямками: обчислювальна фізика / прикладна математика і чиста математика. Дослідження з прикладної математики орієнтовані на розробку чисельних методів і алгоритмів розв'язання різних рівнянь, що знаходяться в матеріалознавстві, зокрема в області наноматеріалів. Це включає розширену паралелізацію та адаптацію методів для сучасних суперкомп'ютерів.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Туризм - це всесвітньо важлива галузь, яка пропонує широкий спектр можливостей для кар'єри. Ступінь магістра туризму та маркетингу в Лінкольні може запропонувати шлях до ... [+]

Курс

Туризм - це всесвітньо важлива галузь, яка пропонує широкий спектр можливостей для кар'єри. Ступінь магістра туризму та маркетингу в Лінкольні може запропонувати шлях до різних Pathways залежно від кар'єрних прагнень завдяки вибору модулів.

Програма призначена для розвитку розуміння маркетингу в контексті туризму. Студенти матимуть змогу вивчати цілий ряд модулів у галузі туризму та маркетингу з метою розвитку розуміння туристів як споживачів, а також того, як цільові пункти можна рекламувати та рекламувати. Студенти також матимуть можливість розвивати критично мислячі та організаційні навички, які мають на меті підтримати їх, щоб стати ефективним професіоналом.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Школа математики та фізики надає можливість працювати разом з вченими у живій спільноті, обмінюючись ідеями та досвідом. ... [+]

Курс

Школа математики та фізики надає можливість працювати разом з вченими у живій спільноті, обмінюючись ідеями та досвідом.

Післядипломна робота з чистої математики охоплює області алгебр брехні та теорії груп. Навчання здійснюється шляхом індивідуального нагляду за дослідженнями та передовими семінарами. Як студент-дослідник, ви можете скористатися комплексною програмою підготовки, розробленої для розвитку ваших дослідницьких навичок і методологій.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Як дослідник у Школі інженерії, ви можете скористатися досвідом наших науковців та нагороджених нагородами галузевих посилань. Дослідницькі можливості доступні в різних о ... [+]

Курс

Як дослідник у Школі інженерії, ви можете скористатися досвідом наших науковців та нагороджених нагородами галузевих посилань. Дослідницькі можливості доступні в різних областях, що стосуються сучасного машинобудування.

Інженерна школа є центром передового досвіду в галузі промислових досліджень і розробок, з досвідом, орієнтованим на основні дисципліни інтелектуальних систем і контролю, енергії та енергії, а також матеріалів, виробництва та обробки. Під час виконання програми ви матимете можливість співпрацювати з промисловістю за проектами, які можуть принести відчутні вигоди роботодавцям, сектору та суспільству.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця програма розроблена, щоб забезпечити вас передовими знаннями та навичками для розробки інноваційних рішень, необхідних сучасній швидко розвивається обчислювальної галу ... [+]

Курс

Розвиток штучного інтелекту, комп'ютерного зору, робототехніки, мобільних технологій та ігор-додатків все стало нормальною частиною взаємодії суспільства з обчислювальними пристроями.

Це MSc Computer Science надає можливість поглибити ваші існуючі знання з комп'ютерного програмування та математичних рамок через лабораторні семінари, лекції, дебати та незалежні дослідження.

... [-]
Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Роботодавці все частіше прагнуть наймати випускників, які можуть продемонструвати, що вони мають навички та навички високого рівня, щоб досягти успіху в глобальному логіс ... [+]

Курс

Магістратура з логістики та глобальних операцій надає студентам можливість вивчати практику в контексті відповідної сучасної теорії та досліджень у галузі управління логістикою з міжнародної точки зору.

Програма спрямована на розробку стратегічного бачення студентів, що зосереджується на розвитку креативного мислення та активного управління. Програма визнає, що всі організації, місцеві та глобальні, постійно змінюються та прагнуть забезпечити, щоб керівники розвивали необхідні знання та компетенції для того, щоб впоратися з цим. Програма навчання дозволяє контексту та ситуації специфічного навчання.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Міжнародна спеціалізація "Менеджмент подій" призначена для підготовки вас до кар'єри в галузевих заходах. Незважаючи на економічну нестабільність та політичну невизначені ... [+]

Курс

Міжнародна спеціалізація "Менеджмент подій" призначена для підготовки вас до кар'єри в галузевих заходах. Незважаючи на економічну нестабільність та політичну невизначеність, галузева подія залишається значною частиною глобальної, національної та регіональної економіки та ринків праці.

Розмір та динаміка подій робочої сили та культурно різноманітних аудиторій означає, що існує постійна вимога до складних менеджерів та аналітиків. Як ключовий компонент економіки послуг і досвіду сектор подій продовжує вимагати адаптованих та висококваліфікованих фахівців, які розуміють не тільки процеси планування та управління подіями, але і здатність керувати складними середовищами, в рамках яких відбуваються події.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістерська програма міжнародного бізнесу в Лінкольні призначена для того, щоб забезпечити вас необхідними якостями та знаннями предметів, які дозволять вам ефективно ко ... [+]

Курс

Програма пропонує високий рівень підтримки для іноземних студентів. Є інтегровані підходи до підтримки англійської мови, орієнтація на навчання в Великобританії та навички післядипломної освіти, розвиток ініціативних і працездатних кар'єрних можливостей та душпастирської підтримки. Важливою особливістю цієї підтримки є тісне взаємодія з Міжнародним бюро, Центром англійської мови, студентами, кар'єрою, бібліотекою та іншими центральними службами.... [-]

Великобританія Boston
February 2020
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

MSc International Tourism Management має на меті оснастити випускників академічним розумінням і галузевими додатками, необхідними для роботи на вищих рівнях у цьому зрост ... [+]

Курс

MSc International Tourism Management має на меті оснастити випускників академічним розумінням і галузевими додатками, необхідними для роботи на вищих рівнях у цьому зростаючому глобальному секторі.

Програма надає можливість розвивати аналітичні навички, необхідні для оцінки тенденцій у галузі, ринкового попиту та пов'язаної з ними поведінки подорожей. Важливі теми, такі як підприємництво, стійкість та глобалізм є невід'ємною частиною програми. Очікується, що студенти стають інформованими, тлумачними, аналітичними та критичними, а також усвідомлюють цінність придбання та демонстрації особистих навичок, які можна передавати.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістр міжнародних банківських послуг та інвестицій в Лінкольн призначений для тих, хто бажає пройти кар'єру в інвестиційному банківському секторі. Попит на тих, хто вол ... [+]

Курс

Магістр міжнародних банківських послуг та інвестицій в Лінкольн призначений для тих, хто бажає пройти кар'єру в інвестиційному банківському секторі. Попит на тих, хто володіє відповідними знаннями про корпоративні фінанси, інвестиції, комерційне та інвестиційне банківське обслуговування, є високим у Великобританії, Європі та країнах з перехідною економікою в Азії.

Магістр міжнародного інвестиційного банкінгу призначений для прояснення того, як працює економіка, як приймаються рішення та як функціонують фінансові системи та ринки капіталу.... [-]

Великобританія Boston
September 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Наша магістра з досліджень в галузі наук про життя є спеціальна програма, яка розроблена, щоб дати студентам подальшого розвитку своїх дослідницьких навичок, зосередивши ... [+]

Курс

Наша магістра з досліджень в галузі наук про життя є спеціальна програма, яка розроблена, щоб дати студентам подальшого розвитку своїх дослідницьких навичок, зосередивши увагу на спеціалізований проект.

Наша магістра з досліджень дає можливість студентам з біологічних дисциплін почати дослідження в галузі наук про життя. Pathways досліджень доступні в біології, біохімії, біомедичних науках, екології, поведінці тварин, науці про тварин, зоології та мікробіології. Як дослідник у Школі, ви матимете можливість співпрацювати з науковцями, що працюють над дослідженнями та проектами.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця програма призначена для підготовки студентів до кар'єри, яка вимагає чіткого розуміння методів дослідження в певних галузях психології. ... [+]

Курс

Ця програма призначена для підготовки студентів до кар'єри, яка вимагає чіткого розуміння методів дослідження в певних галузях психології.

Для підтримки цієї мети студенти мають можливість розвивати тверду наукову основу в методах психологічних досліджень, не тільки з метою зрозуміти сучасний стан, а й з метою розробки оригінальних досліджень. ідеї, самостійно розробляти такі ідеї, застосовувати строгі методологічні стандарти, поширювати результати і висновки на найвищому рівні.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістерська психологія розвитку зосереджена на соціальному, емоційному і когнітивному розвитку дітей і призначена для випускників та практикуючих психологів, які бажають ... [+]

Курс

Школа психології має зростаючу репутацію як центр досвіду психології розвитку, з науковими інтересами в когнітивному розвитку, вивченні мови, аутизмі, моторному розвитку, взаємодії між людьми та тваринами, захисту дітей та запобігання травм, культурних контекстів розвитку. Дослідження в школі - знайти найближчі реальні програми. Наприклад, дослідження неправильного тлумачення мимовільних виразів собак призвели до запобіжного заходу для зменшення випадків закушування дітей собаками.... [-]

Великобританія Boston
September 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Програма спрямована на розвиток рефлексивних та компетентних практиків соціальної роботи, які можуть практикувати безпечно, ефективно та впевнено у складних умовах. ... [+]

Курс

Програма спрямована на розвиток рефлексивних та компетентних практиків соціальної роботи, які можуть практикувати безпечно, ефективно та впевнено у складних умовах. Школа охорони здоров'я та соціальної допомоги була затверджена Радою професіоналів у сфері охорони здоров'я та догляду за хворими (HCPC), щоб доставити MSc соціальну роботу як післядипломну професійну нагороду в галузі соціальної допомоги.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

MSc Sport Science призначена для випускників спортивних ступенів та професійних практиків, які бажають зберегти свої наукові знання та навички в курсі. ... [+]

Курс

З акцентом на прикладній теорії, практичній роботі та зацікавленості громади ця програма спрямована на надання студентам багатопрофільного розуміння спортивної науки з можливістю спеціалізації в певній галузі.

MSc Sport Science призначена для випускників спортивних ступенів та професійних практиків, які бажають зберегти свої наукові знання та навички в курсі.

Вам буде запропоновано здійснити прикладну роботу у тих областях, які найбільше відповідають вашим інтересам та кар'єрним планам. Академіки з спеціальними знаннями наставлять і підтримуватимуть вас у всьому вибраному дослідницькому проекті.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця науково обґрунтована магістерська програма призначена для широкого тренінгу з найсучасніших методів роботи у судово-медичних лабораторіях у всьому світі. ... [+]

Курс

У Лінкольні, вас навчать досвідчені вчені та практики з фахівцями у галузі аналітичної та органічної хімії, фармації, ентомології, антропології та молекулярної біології. Вас запросили взяти участь у міждисциплінарній науковій роботі в University of Lincoln і працювати разом з науковцями, які прагнуть розвивати судово-медичну техніку.

Навчання включає криміналістичні принципи, що діють в контексті юридичних міркувань, роль експерта та свідчення. Ви матимете змогу дізнатись про процеси, що передбачають надання неупереджених доказів у кримінальних справах, від місць злочину до лабораторії та, нарешті, до залу суду.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Це MSc зосереджується на формулюванні справи та прикладних аспектах криміналістичної психології. Особлива увага приділяється роботі з різними групами, у тому числі дітьми ... [+]

Курс

Програма має чіткий наголос на практичних темах в судово-психології. Ви матимете змогу розвивати свої знання про процеси розслідування міліції та міркування судів та покарання, а також мати можливість отримувати знання та навички, які є корисними для роботи з різними групами клієнтів, враховуючи їх оцінку, рівень ризику та лікування.

Наша судова психологічна команда спирається на досвід спеціалістів, що працюють у прикладних криміналістичних психологічних установках, щоб надати фахівцям участь у програмі.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця програма має на меті забезпечити студентів сучасними навичками, знаннями та досвідом для виконання технічних і виробничих управлінських функцій у всесвітньо важливому ... [+]

Курс

Ця програма має на меті забезпечити студентів сучасними навичками, знаннями та досвідом для виконання технічних і виробничих управлінських функцій у всесвітньо важливому секторі сільськогосподарської та харчової промисловості.

Агропродовольчий сектор невід'ємно пов'язаний з проблемами, пов'язаними із використанням землі та води, зміною клімату та здоров'ям та добробутом.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
1 рік
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Наша ступінь магістра фінансів призначена для створення основи для зміцнення та підвищення кваліфікації студентів з фінансів та економіки. Студенти мають можливість навчи ... [+]

Курс

Наша ступінь магістра фінансів призначена для створення основи для зміцнення та підвищення кваліфікації студентів з фінансів та економіки. Студенти мають можливість навчитися у досвідчених фахівців у галузі фінансів та можливості розробляти передові знання в процесі підготовки до практики або подальшого професійного навчання.

Дерегуляція, глобалізація та вплив світової економічної кризи на міжнародних фондових ринках призвели до зростання інтересу до предмету фінансування. Професіонали на сучасному ринку повинні володіти досвідом управління інвестиціями як фінансового, так і економічного характеру, а також використовувати обґрунтовані та обґрунтовані рішення для прийняття вирішальних рішень.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ступінь магістра інженерного менеджменту призначена для побудови попереднього інженерного фону та зосередження уваги на покращенні управлінського розуміння в інженерній с ... [+]

Курс

Поінформовані за потребами галузі, цей ступінь дасть студентам можливість розвивати сильні комунікативні навички та можливості, які роботодавці шукають на додаток до лідерства, переговорів та впливу, презентації та вміння самосвідомості.

Ви матимете змогу вивчати модулі, включаючи енергетичні основи, фінанси, економіку, енергетичні системи, підприємництво та управління ризиками. Поставляється як Lincoln International Business School, так і School of Engineering, програма максимізує знання спеціалістів у кожній школі, забезпечуючи, таким чином, обидві області, що поєднуються з послідовною доставкою.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Програма MSc Biotechnology має на меті надати студентам можливість розвивати теоретичні знання, розуміння, практичний досвід та підготовку фахівців з особливим упором на ... [+]

Курс

Програма MSc Biotechnology має на меті надати студентам можливість розвивати теоретичні знання, розуміння, практичний досвід та підготовку фахівців з особливим упором на сучасні молекулярні та системні біологічні підходи до нових біотехнологій.

Курс призначений для забезпечення належного обґрунтування основних біотехнологій та підготовки фахівців з медичної, промислової, екологічної та ферментаційної біотехнології з можливістю завершити дослідницький проект в одній з цих областей.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
1 рік
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця програма спрямована на надання можливості випускникам наукових, технологічних, інженерних та математичних дисциплін отримати навички, знання та здібності, необхідні дл ... [+]

Курс

University of Lincoln магістра в галузі машинобудування була розроблена навколо ключових напрямків перетворення енергії, проектування системи за допомогою автоматизованого інжинірингу, системного контролю та стійкості.

Дослідження базується на вивченні запитів та дій, де студенти вносяться до теми, а потім мають можливість розвивати своє розуміння через сценарії, що складаються з проблем. Модулі навчаються в тижневих блоках, що дозволяє участі студентів, які працюють за сумісництвом, на повну зайнятість.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця просунута програма спрямована на підтримку соціальних працівників у їх професійному розвитку і після закінчення навчання забезпечує кваліфікацію на рівні магістра, як ... [+]

Курс

Ця просунута програма спрямована на підтримку соціальних працівників у їх професійному розвитку і після закінчення навчання забезпечує кваліфікацію на рівні магістра, як це рекомендовано Радою з реформування соціальної роботи.

Гнучкість цієї програми покликана дозволити вам перейти від однієї області спеціалізації до іншої, щоб підтримати ваші особисті та професійні потреби у розвитку.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Розробка та розробка магістерських програм розроблена таким чином, щоб побудувати навички студентів щодо комп'ютерного програмування, щоб надати знання та навички для роз ... [+]

Курс

Розробка та розробка магістерських програм розроблена таким чином, щоб побудувати навички студентів щодо комп'ютерного програмування, щоб надати знання та навички для розробки сучасних відеоігор, використовуючи різноманітні передові засоби та платформи, такі як віртуальна реальність.

Індустріальний контекст є важливим аспектом цієї програми, і студенти також вивчають теми дизайну ігор, які застосовні до промислової роботи та створення незалежної гри, а також методики дослідження, придатні для подальшої аспірантури. Це підкріплюється досвідом роботи наших співробітників у галузі, багато з яких були або зайняті в ігровій індустрії, або мають поточні активні зв'язки з промисловістю.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
1 рік
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістр управління моделлю має на меті випуск випускників, які вміють аналізувати споживчі та інші тенденції в суспільстві для розробки ефективних стратегій купівлі, розд ... [+]

Курс

Магістр управління моделлю має на меті випуск випускників, які вміють аналізувати споживчі та інші тенденції в суспільстві для розробки ефективних стратегій купівлі, роздрібної торгівлі та рекламної діяльності.

Програма підходить для кандидатів, які прагнуть продовжити кар'єру менеджменту в індустрії моди. Приклади потенційних ролей включають менеджера магазину, представника бренда, покупця моди, прогнозування тенденцій та виконавчого директора з маркетингу.... [-]

Великобританія Boston
September 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Інновації в галузі інтелектуального спостереження та розвідки MSc (ISR) призначені для об'єднання практиків з широкої області систем ISR у всеосяжну академічну програму. ... [+]

Курс

Інновації в галузі інтелектуального спостереження та розвідки MSc (ISR) призначені для об'єднання практиків з широкої області систем ISR у всеосяжну академічну програму. Програма була розроблена для того, щоб забезпечити маршрут, за допомогою якого військовослужбовці відповідного досвіду і знань можуть отримати академічну кваліфікацію.

Курс призначений для інтеграції військової підготовки та освіти в рамках академічних рамок. Студенти поєднують вивчення спеціальної тематики в рамках академічної основи, що дає можливість для критичної та аналітичної роботи. Завдяки цій програмі студенти можуть підтвердити свої знання та досвід і отримати визнані кваліфікації, які також мають довіру за межами військової сфери.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Заочне навчання
2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Магістерська робототехніка та автономні системи розроблені таким чином, щоб забезпечити студентів сучасними знаннями та навичками для розробки інноваційних рішень, що вим ... [+]

Курс

Магістерська робототехніка та автономні системи розроблені таким чином, щоб забезпечити студентів сучасними знаннями та навичками для розробки інноваційних рішень, що вимагаються швидко розвивається глобальною індустрією в робототехніці та автономних системах (RAS).

Програма має на меті надати можливість поширювати і застосовувати існуючі знання студентів про комп'ютерне програмування та математичні рамки через лабораторні семінари, лекції, дебати та незалежні дослідження.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
1 рік
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Оскільки корпоративне управління є невід'ємною частиною повсякденного ділового життя, програма управління магістрами має на меті бути релевантною та привабливою для широк ... [+]

Курс

Світова фінансова криза, корпоративні скандали та обвалини, а також занепокоєння громадськості за очевидний брак ефективних рад, все це спричинило вибух інтересу до практик доброго управління. Програма складається з фокусу на практичному застосуванні в діловому середовищі та має на меті надати студентам сильні знання предмету та новітні мислення у світі управління, звітності щодо стабільності, ділової етики, ефективності організації та ефективності роботи ради, фінансів, права та Стратегічне мислення.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

University of Lincoln магістерська програма управління розроблена для підготовки студентів до кар'єри в бізнесі та менеджменті. Студенти можуть вивчати теми з бухгалтерсь ... [+]

Курс

Модулі в області лідерства, особистого впливу та переговорів спрямовані на розвиток розуміння студентами досвіду менеджменту в сучасних організаціях, визначаючи пріоритети потреб роботодавців, які шукають кандидатів із сильними навичками спілкування та вмінням працювати.

Окрім виконання комбінації основних та додаткових модулів, студенти, як очікується, проведуть поглиблене незалежне дослідження.... [-]

Великобританія Boston
September 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ступінь магістра управління проектами в Лінкольні забезпечує можливість співпрацювати з фундаментальними теоріями та передовими практиками у систематичному, критичному та ... [+]

Курс

Проекти є в усьому світі сьогодні, формалізуючи спосіб, яким компанії організовують та здійснюють постійні вдосконалення, необхідні для успішного функціонування на конкурентних ринках і, як правило, пов'язані із високим рівнем ризику та невизначеності. Історична спадщина управління проектами очевидна скрізь у світі. Все, що було побудовано, починаючи з єгипетських пірамід через середньовічні собори до хмарочосів та інших видатних прикладів сучасної інфраструктури, був у якийсь момент проектом.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

За допомогою критичного аналізу, саморефлексії та методів вирішення проблем, ступінь магістра управління людськими ресурсами (HRM) надає студентам можливість навчитися ро ... [+]

Курс

Професійна акредитація, галузеві зв'язки та бізнес-фокус роблять цю програму ідеальною, якщо ви в даний час залучені до людських ресурсів або зацікавлені в проведенні кар'єри в цій галузі.

Завдяки чітким науковим та практичним аспектам, ви матимете можливість відкрити нові способи управління людьми на сучасному робочому місці, беручи до уваги розвиток людей та відносини з працівниками, а також усвідомлення більш широких проблем бізнесу вищого керівництва. Вам буде запропоновано критично думати про питання організаційного управління та саморефлексії.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
1 рік
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Цей ступінь магістра використовує підхід, оснований на доказах, який має на меті розвинути свої теоретичні та практичні навички для управління проблемною поведінкою у суп ... [+]

Курс

University of Lincoln програму клінічного вивчення поведінки тварин, очолювану командою експертів та акредитована Асоціацією з вивчення поведінки тварин.

Цей ступінь магістра використовує підхід, оснований на доказах, який має на меті розвинути свої теоретичні та практичні навички для управління проблемною поведінкою у супутніх тварин. Його очолює команда експертів, в тому числі професор європейської справи в галузі ветеринарної медицини, фахівець Європейського та Королівського коледжу ветеринарної хірурга Даніель Міллс.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
13 - 33 місяця
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

MSc Intelligence Systems - це робоча програма, розроблена спеціально для того, щоб забезпечити особовому складу Збройних Сил (як службовців, так і пенсіонерів) для переві ... [+]

Курс

MSc Intelligence Systems - це робоча програма, розроблена спеціально для того, щоб забезпечити особовому складу Збройних Сил (як службовців, так і пенсіонерів) для перевірки аспектів їхньої історії обслуговування через визнаний маршрут вищої освіти.

Викладання цієї програми - це комбінація різних методів, включаючи практичний практичний підхід до сценаріїв і семінарів, дебатів, лекцій та незалежних досліджень. Приклади модулів для дослідження включають в себе вдосконалене управління інтелектуальними системами; аналіз складних сигналів; електронні війни та інформаційні операції; та керовані бази даних розвідки.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Заочне навчання
2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Керування магістрами та ліквідації наслідків стихійних лих об'єднує області управління кризовими ситуаціями, управління ризиками та управління стихійними лихами, з метою ... [+]

Курс

Керування магістрами та ліквідації наслідків стихійних лих об'єднує області управління кризовими ситуаціями, управління ризиками та управління стихійними лихами, з метою надання студентам можливості зрозуміти сучасні підходи до кризи та катастрофи та вплив таких подій на підприємства, громади та нації. Зокрема, програма розглядає проблеми переривання бізнесу та необхідність стратегій готовності, реагування та відновлення, щоб мінімізувати як економічні, так і людські втрати від криз та стихійних явищ як природного, так і людського походження.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Керування магістрами та ліквідації наслідків стихійних лих об'єднує області управління кризовими ситуаціями, управління ризиками та управління стихійними лихами, з метою ... [+]

Курс

Керування магістрами та ліквідації наслідків стихійних лих об'єднує області управління кризовими ситуаціями, управління ризиками та управління стихійними лихами, з метою надання студентам можливості зрозуміти сучасні підходи до кризи та катастрофи та вплив таких подій на підприємства, громади та нації. Зокрема, програма розглядає проблеми переривання бізнесу та необхідність стратегій готовності, реагування та відновлення, щоб мінімізувати як економічні, так і людські втрати від криз та стихійних явищ як природного, так і людського походження.... [-]

Великобританія Boston
September 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця програма поєднує в собі обчислювальне ядро з комп'ютерним баченням і науками про дані і спеціалізації машинного навчання, щоб запропонувати студентам теоретичний і пра ... [+]

Курс

Ця програма поєднує в собі обчислювальне ядро з комп'ютерним баченням і науками про дані і спеціалізацію машинного навчання, щоб запропонувати студентам теоретичний і практичний досвід, необхідний для розробки інноваційних рішень, необхідних в динамічній і інноваційній технології.

секторі.

Модулі охоплюють теми, що стосуються вдосконаленого штучного інтелекту, комп'ютерного бачення, меж машинного навчання та комп'ютерного бачення, машинного навчання та нейронних обчислень.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
1 рік
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою

Master

University of Lincoln

Ця професійна програма пропонує гнучкість для адаптації вашого навчання в рамках, що відповідає вимогам Королівського інституту британських архітекторів (RIBA) і Ради реє ... [+]

Курс

Ця професійна програма пропонує гнучкість для адаптації вашого навчання в рамках, що відповідає вимогам Королівського інституту британських архітекторів (RIBA) і Ради реєстрації архітекторів (ARB).

Цей курс сприяє критичному осмисленню особистих цілей, досягнень та філософії дизайну в рамках структурованих теоретичних дискусій та індивідуальних досліджень. Акцент робиться на розвиток професійних навичок за допомогою індивідуального навчання, групової роботи та студійної діяльності.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 5 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Метою курсу є залучення когорти студентів з усього світу та прагне надати вам можливість створити власну глобальну мережу співробітників. ... [+]

Курс

Майстер архітектури (глобальна практика) визнає глобальний і міждисциплінарний характер практики дизайну в створеному середовищі. Він призначений для професіоналів, які мають амбіції керувати світовою практикою дизайну. У навчанні, навчанні та оцінці основна увага приділяється міждисциплінарній роботі в команді та проектному дизайну у створеному середовищі.

Існує можливість для студентів розробляти проект дизайну магістерської програми відповідно до їхніх прагнень у академічних дослідженнях або практиці дизайну в створеному середовищі. Програма передбачає практику глобального дизайну у співпраці з учасниками та спрямована на створення лідерів у галузі архітектури та суміжних дисциплін у галузі роботи в глобальному контексті.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
1 рік
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

Ця професійна програма спрямована на забезпечення високоякісної освіти для зацікавлених архітекторів. Програма передбачена Радою з реєстрації архітекторів та затверджена ... [+]

Курс

Ця професійна програма спрямована на забезпечення високоякісної освіти для зацікавлених архітекторів. Програма передбачена Радою з реєстрації архітекторів та затверджена Королівським інститутом британських архітекторів.

Цей курс сприяє критичному відбиттю особистих цілей, досягнень та філософії дизайну в рамках структурованих теоретичних дебатів та окремих досліджень. Це забезпечує свободу адаптувати ваше навчання в межах, що відповідає вимогам Королівського інституту реєстрації боргів англійських архітекторів та архітекторів, частина 2.... [-]

Великобританія Boston
September 2019
Денне навчання
Заочне навчання
2 - 5 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
University of Lincoln

MRes Performing Arts (драма, танець, музика) має на меті забезпечити визнану наукову нагороду в рамках підготовки до аспірантури в асоційованих областях. Він призначений ... [+]

Курс

MRes Performing Arts (драма, танець, музика) має на меті забезпечити визнану наукову нагороду в рамках підготовки до аспірантури в асоційованих областях. Він призначений для студентів, які прагнуть розробити основу для докторантури.

Цей курс пропонує ідеальний початок вашої дослідницької подорожі у виконавському мистецтві. Вона має на меті надати критичні та методологічні інструменти, необхідні для наукових досліджень, одночасно даючи змогу зорієнтованому навчанню у вашій обраній сцені виконавських мистецтв і взаємодії з різними поглядами на продуктивність.... [-]

Великобританія Boston
August 2019
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою

Change your World at the University of Lincoln

Address
University of Lincoln Brayford Pool
LN6 7TS Boston, England, Великобританія