University of Kent, School of Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа мистецтв у Кентському університеті розташована в кампусі Кентербері університету, недалеко від історичного та культурно значного міста Кентербері.

Школа мистецтв пропонує програми для студентів та аспірантів у чотирьох тематичних сферах: драма і театр; Плівка; Історія мистецтва; та дослідження засобів масової інформації.

Наші програми відмінності надають фокус професійної практики разом з теоретичними підґрунтями. Ми також пропонуємо широкий спектр спільних програм з відзнакою, що дає вам можливість об'єднати ступінь мистецтва з іншим предметом. Існують також варіанти, які можна провести протягом року за кордоном або на розміщення, з урахуванням гарної академічної прогресії. Ми рекомендуємо адаптувати свою ступінь до ваших інтересів та амбіцій.

Всі наші учасники користуються нашим досвідом персоналу, отриманими від досліджень та роботи в галузі. Наші програми також використовують наші чудові можливості, включаючи спеціальні приміщення для виробництва театру, студії зйомок та редагування, галерею, а також кінотеатри та театри на місці.

Кент високо оцінюється: Керівництво Університету Guardian 2019 посідає 10 місце у Великій Британії для дослідження кіно та медіа. І Кент був нагороджений золотом, найвищим рейтингом, в уряді Великобританії в галузі навчання вищої кваліфікації.

Сам Кентербері має багате культурне життя, в тому числі театр Марло, і будинок мистецтв і знань Бейнлі. У Кента також є своя телевізійна станція KMTV, яка охоплює життя в регіоні.

Місто також має високошвидкісне залізничне сполучення з Лондоном, що забезпечує швидкий доступ до багатим культурним життям столиці, включаючи театри та галереї Вест-Енду. Тейт Марґейт так само знаходиться всього за 30 хвилин їзди на поїзді.

Кент відомий як "Європейський університет у Великобританії", що використовує його близькість до континентальної Європи. Термінал Eurostar розташований за 15 хвилин їзди на поїзді в Ешфорд, а порт Дувр розташований всього за 30 хвилин.

Ми пропонуємо магістерські програми, які включають навчання в центрах Кент в Парижі та Римі, включаючи ступені магістра в галузі кіно та історії та філософії мистецтва, які пропонують термін у нашій Паризькій школі мистецтв та культури та магістерську програму історії мистецтва, яка пропонує в нашому Римському училищі класичних та ренесансних досліджень. Ви також можете навчатись для магістрів в галузі кінематографії, історії та філософії мистецтв, що базується винятково в Парижі. Всі наші магістра та програми доступні в нашому кампусі Кентербері.

Школа мистецтв підтримує тісні зв'язки з багатьма організаціями, що займаються мистецтвом, і надає вам шанс налагодити зв'язок з ними та налагодити зв'язки, які дозволять вам покращити свій досвід учнів та підвищити рівень працевлаштування.

Розташування

Кентербері

Jarman Building

Address
School of Arts, University of Kent,
Jarman Building, The University of Kent

CT2 7UG Кентербері, Англія, Великобританія
Телефон
+44 1227 764000