University of Hull

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Hull був утворений у 1927 році, що робить нас 14-м найстарішим університетом Англії. Маючи горду історію досконалості в навчанні, створення та натхнення досліджень, що змінюють життя, ми пропонуємо ідеальне поєднання спадщини та високих технологій - все це у доброзичливому та доступному студентському місті.

Навчально-дослідницька майстерність

Халл отримав срібну нагороду в урядовій Рамковій навчальній майстерності (TEF 2018), яка визнає досконалість у викладанні та навчанні в університетах та коледжах Великої Британії та спеціалізується на широкому діапазоні високоякісних курсів, що викладають аспірантуру та аспірантуру.

Ми в топ-50 університетів за потужністю в галузі досліджень (REF 2014) і надзвичайно амбітні щодо нашої програми досліджень. Ми беремо на себе великі глобальні виклики - від здоров'я до середовищ існування, від їжі до затоплення та від ланцюгів поставок до рабства. Наші сім науково-дослідних інститутів об'єднують досвід з усіх куточків університету, і наші дослідники працюють з ключовими партнерами та зацікавленими сторонами, щоб забезпечити дослідження, які приносять користь усім, а також формують та інформують про майбутню політику.

Міжнародні студенти

Зі студентами з більш ніж 100 країн світу, які вирішили навчатися в Галлі, ми - справді глобальна установа. Вражаючі 97,9% наших міжнародних студентів беруть на роботу або продовжують навчання протягом шести місяців після закінчення навчання (HESA 2018).

У вашій країні часто є можливість зустріти співробітників нашого університету. Щоб дізнатися, коли ми відвідаємо наступну сторінку, перевірте вашу сторінку на нашому веб-сайті.

Кампус та студентське життя

Ми інвестували 300 мільйонів фунтів стерлінгів у нові заклади, включаючи бібліотеку світового класу, сучасний концертний зал, приміщення для студентів у кампусі та нові спортивні споруди. Тут ви знайдете все необхідне для навчання, жити та спілкуватися - від різнопланових робочих просторів до кар'єрного сервісу, що отримує нагороди - все на одному сайті. Наш нагородний студентський союз - з більш ніж 150 товариствами та спортивними клубами - та наша команда підтримки студентів - надають консультації з питань, таких як здоров'я та добробут, гроші, підтримка навчання - гарантуючи, що ви отримаєте максимум від усього, що може запропонувати університет.

Вивчіть віртуальну екскурсію, щоб побачити для себе наш прекрасний, зелений кампус!

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Ми також єдиний університет, який є офіційним партнером Team GB. Це ексклюзивне шестирічне партнерство піде на користь нашим студентам, представляючи можливості для спільних науково-дослідних та підприємницьких проектів, а також можливості кар’єрного зростання.

Комісії та фінансування

Вартість навчання залежить від різних курсів і програм, перегляньте наш веб-сайт для отримання додаткової інформації, а також наші сторінки щодо стипендій та подій та міжнародних стипендій.

Вимоги щодо вступу

Ми приймаємо цілу низку міжнародних кваліфікацій, щоб дізнатись про наші вимоги до вступу, відвідавши сторінку студентів та аспірантів.

Якщо англійська мова не є вашою першою мовою, і вам потрібна додаткова підтримка перед навчанням у нас, ми пропонуємо передсесійні курси англійської мови на різних рівнях.

Якщо ви хочете отримати більше інформації про цю програму від University of Hull будь ласка, заповніть форму та прочитайте нашу політику конфіденційності .

Розташування

Халл

Address
Cottingham Road
HU6 7RX Халл, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія