University of Glasgow Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бізнес Школи, як і інші організації, повинні рухатися в ногу з часом. Бізнес-освіта почалося в університеті Глазго, провідний Рассел Group установи, в 1950-х роках, спочатку на тимчасовій основі для частини практикуючих менеджерів в місцевому співтоваристві. Бізнес-освіта в даний час повністю вбудований у викладанні та дослідницької портфеля університету. Університет Глазго школа бізнесу спирається на академічні ресурси чотирьох департаментів, а саме: бухгалтерський облік і фінансів; Економічної та соціальної історії; Економіка; і управління; всі з яких, як і університет, пишаються в їх прагненні досліджень привести у навчанні. Школа є центром з проектування, постачання і розвитку аспірантури викладав освіту у сфері бізнесу та суміжних областях. Ступінь портфель включає набір майстрів програм, призначених для недавніх випускників та аспірантів досвід програм, що ведуть до присудження магістра ділового адміністрування (MBA), магістр фінансів (Mfin) або магістра міжнародної банківської справи та фінансів. Всі програми відображають дослідження, проведеного культуру, сприяють підрозділів і повною мірою брати участь з практикою. На додаток до наших викладаються програм, ми розробили, в повній співпраці з Департаментом з питань управління, в програмі докторантури Виконавчого основі рефлексивної практики. Ми прагнемо зробити ваш досвід навчання нагородження в плані особистісного та кар'єрного розвитку, і сподіваємося, щоб забезпечити сприятливе середовище, засновану на нашій прихильності до філософії, що освіта може бути як складної і приємним. Місія університету Глазго Business School є виявлення, розвиток і підтримувати відмінні передового досвіду в сфері освіти управління бізнесом і наукових досліджень по:

Здійснення оцінки дослідження Рейтинги по забезпеченню якості Міжнародний і національний акредитації Міжнародні та національні показники почитайте Стоячи як факультету та університету Формування доходів і інноваційний реінвестування

Розташування

Глазго

Address
Глазго, Шотландія, Великобританія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: