University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа включає в себе філософію, психологію та мовні науки (лінгвістика та англійська мова). Школа прагне підтримувати свою всесвітньо відома репутація досліджень та використовувати її як міцну основу для навчання.

Всі предмети в школі займають п'яте місце у Великобританії та 30 кращих у світі (рейтинги The World University Rankings 2018 за результатами тематики).

У всіх предметних областях Школа визнана провідною у світі, як показано у його високому рейтингу за всіма областями рейтингу за темою останньої програми Research Excellence Framework (REF 2014).

  • Лінгвістичні дослідження в Единбурзі посідають 1 місце в Шотландії та 2 місце у Великобританії
  • Дослідження філософії в Единбурзі посідає друге місце у Шотландії та 7 місце у Великобританії
  • Психологічне дослідження в Единбурзі посідає перше місце у Шотландії та 11 місце у Великобританії як частина спільного подання для психології, психіатрії та неврології

Наше науково-дослідне середовище оцінюється як 100%, що сприяє виробництву провідних у світі чи відмінних міжнародних досліджень (REF 2014). У 2015/16 навчальному році школа залучила близько 8 мільйонів фунтів стерлінгів.

У школі налічується понад 100 академічних співробітників, а широта знань варіюється від аналітичної філософії та вивчення англійської мови, через теоретичну та прикладну лінгвістику та експериментальну психологію, до когнітивних нейронаукцій та генетичних впливів на поведінку людини.

Школа унікальна у наданні видатних можливостей для міждисциплінарного навчання та новаторських нових форм досліджень, які досягають традиційних кордонів.

Щороку школа запрошує до різноманітних поєднань понад 1400 студентів та аспірантів зі всього світу. Школа має міцні зв'язки з іншими областями університету, такими як Клінічна Неврологія, Медицина, Інформатика та Единбурзький коледж мистецтв.

Всі тематичні напрямки мають активні зв'язки з дослідницькими організаціями поза університетом та широку мережу співпраці з різними університетами по всьому світу. Школа пропонує широку підтримку науковцям, включаючи спеціалізовані навчальні центри та аспіранти, команду підтримки досліджень та обміну знаннями та команду з інформаційних ресурсів.

Шкільні заклади включають в себе ряд спеціалізованих лабораторій та добре оснащену та ресурсну бібліотеку Школи, яка підтримується бібліотекарем, який працює повний робочий день. Це на додаток до центральної бібліотеки університету. Школа розташована через два будівлі, розташовані у самому центрі кампуса університету Джордж Сквер.

Школа є частиною коледжу мистецтв, гуманітарних та соціальних наук.

Розташування

Едінбург

University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

Телефон
+44 (0)131 651 3083

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія