University of Dundee

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Dundee є одним із 200 найкращих у світі університетів за рейтингом "Всесвітній університет вищої освіти" Times 2018 року.

Ми також відзначаємо золоту нагороду - найвищий можливий рейтинг - у 2017 році Framework Teaching Excellence Framework, яка була представлена ​​урядом Великої Британії для визнання та винагороди відмінного навчання та викладання.

Наш компактний міський кампус ідеально розташувався в самому центрі Данді, і з низькою вартістю життя, красивими пейзажами та фантастичними стипендіями, це ідеально підходить для нового студентського життя.

Дізнайтеся більше про нас за допомогою цих сторінок або приходьте та відвідайте нас, щоб випробувати Данді для себе.

Факти і цифри

  • Данді став незалежним університетом у 1967 році, після 70-річного відносини з університетом Сент-Ендрюс
  • Витоки університету сягають 1881 року, коли було засновано університетський коледж Данді
  • В університеті проживають понад 17 000 студентів та понад 3000 співробітників, які допомагають зробити місто, яке є найбільш дружним у Данді Шотландії.
  • 25% студентів, з якими ми працюємо, є за межами Великобританії
  • Данді є одним із найвищих у Великобританії університетів у Міжнародному студентському барометрі, щорічній мірі задоволення студентів
  • Університет постійно оцінювався найкращим у Шотландії в щорічному дослідженні досвіду студентської вищої освіти Times
  • Університет є засновником V

Світовий кращий 200 університетів

Ми є одним з 200 найкращих у світі університетів (Times Higher Education 2018) та однією з 12 у Великобританії, а також проведемо золоту премію в рамках програми Excel Excellence Framework 2017.

Ми є одним з найвищих у Великобританії університетів для студентів досвіду та випускників робочих місць, що робить Данді одним з кращих місць для навчання в Об'єднаному Королівстві.

У основних таблицях британської ліги ми зафіксували в середньому 20 місць протягом останніх трьох років і входять до 30-ти найкращих для кожної з них - Good Times University Guide, The Guardian University Guide і The Complete University Guide.

Ми також входимо до числа найбільш інноваційних університетів Європи, які висуваються у Великобританії в Індексі природоохоронних індексів 2017 року та у п'ятірці серед найновіших університетів Reuters, що стоять за Кембріджем, Імперіалом, Оксфордом та Манчестером.

Студентське життя в Данді

Наш компактний міський кампус ідеально підійде у самому центрі Данді, лише за п'ять хвилин ходьби від найкращих магазинів, барів, мистецтва та місць відпочинку, проте він залишається тихим та розслабленим і забезпечує всі аспекти студентського життя.

Данді - це динамічний і мультикультурний місто, з яким це справді звучить. Нещодавно вона була названа "найкрутішим маленьким містом Британії" ( журнал GQ ), і ми з радістю спостерігаємо за багатьма змінами та розробками.

Данді є четвертим за величиною місто Шотландії і має населення близько 150 000 чоловік. Люди Данді є відомі дружніми та відкритими, а відносно невеликі розміри та тісна спільнота роблять місто доступним для проживання та безпечного місця.

Розташування

Данді

Address
Nethergate
DD1 4HN Данді, Шотландія, Великобританія