University of Dundee - School of Social Sciences

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про Данді

Фантастична культура, красиві пейзажі та чудові дружні люди ... Шотландія має пристрасть та інновації на своєму серці, і це лише деякі з причин, чому це чудове місце для життя та навчання.

Данді розташована на березі річки Тай на східному узбережжі Шотландії. Він регулярно з'являється у верхній частині опитування "якості життя" у Великобританії, пропонуючи все, що чудово про життя міста, але бути дружнім, компактним і зручним для навігації.

Журнал "Уолл Стрит" назвав Данді одним із своїх десяти гарячих напрямків на 2018 рік.

Данді населення становить близько 150 000 чоловік. З студентами, що складають 1 з 5 населення, наше місто спрямовано на студентське життя.

Наш університетський містечко знаходиться прямо в центрі веселого та веселого Вест-Енду Данді, а магазини, кафе та ресторани - все на порозі.

"Шотландські люди приємні та доброзичливі. Я пам'ятаю, перший день, коли я приїхав, товариш, який повинен був зустріти мене, ще не був там. Водій таксі впав у мене, я постукав у двері, і він там не був, тому я чекав назовні. Хтось прийшов і запитав, чи я в порядку і запросив мене в той час, як я чекав. Він привітав мене і подарував мені їжу та пити, тому я почав любити людей Данді та Шотландії з першого дня, коли я прийшов ". Віллі Вільям Мрема з Танзанії та вивчає магістра геотехнічної інженерії.

Рейтинги: href = "https://www.dundee.ac.uk/about/our-rankings/

Соціальні науки

Соціальні науки охоплюють багато навчальних сфер, які формують суспільство. Це стосується того, як ми керуємося (закон), де ми живемо (архітектура, планування та географія), як діють економіка та бізнес (дослідження бізнесу та менеджменту), вибір, який ми робимо (психологія), наша політика та міжнародні відносини. По суті, все, що впливає на те, як люди думають і ведуть себе.

Що ти можеш вчитися

  • Архітектура
  • Бізнес
  • Географія
  • Енергетичний закон
  • Екологія
  • Закон
  • Психологія
  • Політика

Інститут досліджень соціальних наук

Ми займаємося розумінням найбільш складних та складних проблем у світі. Вони варіюються від здоров'я, праці та добробуту до зміни клімату та стійкості громади, а також до безпеки та соціальної справедливості до досвіду дітей, сімей та відносин.

Наші дослідники працюють спільно з спільнотами політики та практики у Шотландії, Великобританії та за кордоном, щоб забезпечити вплив їх досліджень за межі академії.

Ми проводимо провідне світове дослідження, яке базується на унікальних поєднаних дисциплінах: право, бізнес, енергетичне право та політика, географія, екологія, політика та міжнародні відносини, психологія, архітектура та міське планування.

Наше новаторське дослідження відоме своїм досвідом, досконалістю та впливом, і намагається зрозуміти найбільш складні та складні проблеми у світі. Ми пишаємося тим, що проводять дослідження, що мають значний вплив на глобальні інновації та міжнародну політику.

Розташування

Данді

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія