University of Derby

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вступ

Тут, в University of Derby , ми вважаємо, що все можливо. Маючи широкий спектр курсів на базі фундації, бакалаврського та післядипломного рівня, ми можемо допомогти вам з легкістю почати свою кар'єру. Ми знаємо, наскільки важливо мати найкраще викладання, і ми пишаємося тим, що отримали оцінку "Золото" в рамках "Навчальний досвід"; але ми також пропонуємо набагато більше, з деякими з кращих університетських закладів у країні, можливостями для промислового досвіду та практичним, практичним навчанням, щоб зробити ваше навчання відповідним до життя після закінчення навчання. Щоб допомогти розширити свій кругозір, ми пропонуємо широкий спектр можливостей для навчання за кордоном, незалежно від тематики - відмінний спосіб випробувати іншу культуру, познайомитися з новими людьми та додати до свого резюме.

Засоби

Наш головний кампус знаходиться в Дербі, високотехнологічному місті з великою кількістю подій. Кампус розташований на декількох майданчиках, від нашого головного на Кедлстон Роуд, де також розташований наш Спортивний центр і головна бібліотека, до площі «Один молитов», нашого фахівця з правових та криміналістичних курсів. Вулиця Маркетон - ваша база для мистецтва, інженерії та технології, а також новий центр STEM, а також окрема будівля, присвячена моді та текстилю. Короткий крок тут - прекрасно відновлений британський млин, де можна вивчати образотворче мистецтво, танці, соціальну роботу або творчі експресивні терапії.

Всі наші сайти надають навчальні місця та пункти харчування для вашого простою між лекціями. Протягом останніх десяти років ми інвестували 200 мільйонів фунтів стерлінгів у наші об'єкти, а це означає, що ви будете навчатися у високотехнологічному середовищі, включаючи макет лікарні, багатосторінковий центр криміналістики та лабораторію фінансових ринків Bloomberg. .

Є безкоштовний транспорт між ділянками в Дербі, житло і центр міста, так що легко обійти.

Наш Buxton Campus є провідним спа-центром на окраїні піку, одного з найнадійніших національних парків Великобританії. Місто забезпечує ідеальне місце для нашого гостинності, спа, кулінарного мистецтва, подій, туризму та курсів на відкритому повітрі. Ми знаходимося в історичному куполі Девоншира, обладнаному всім необхідним, щоб вдосконалити свої навички, включаючи кухню високої специфікації, ресторан і кафе, а також нагородами спа-салон.

У Честерфілді ви знайдете старе та нове об'єднання, щоб створити найсучасніші умови для курсів медсестринства та охорони здоров'я. Ми перетворили колишню гімназію дівчат Честерфілда на сучасну, яскраву базу для навчання. Серед його можливостей є найсучасніший Immersive Interactive Simulation Suite, що відтворює реальні сценарії в безпечному середовищі навчання.

Студентське життя

Наш активний Союз студентів організовує цілий ряд заходів, які допоможуть вам отримати максимум від вашого часу з нами. Welcome Fortnight дає вам не один, а два тижні веселощів, як ви оселитися в університетському житті.

Клубні вечори та вечірки скоро зроблять друзів, а відкриті кінотеатри та відкриті мікрофонні ночі забезпечують щось з трохи більш невимушеним. Спорт пропонується на конкурентному або соціальному рівні, а суспільства охоплюють цілий ряд навчальних предметів, хобі та інші інтереси. Союз теж є, щоб представляти і підтримувати вас протягом усього часу перебування в університеті.

У Дербі є яскравий і компактний центр міста з великою кількістю місць, де можна поїсти і випити. Є кінотеатри, центр мистецтв і гарний вибір розваг, від нічних клубів до кімнат для бігу, батутного центру, Різдвяного льодового катка, боулінгу та гольфу. Якщо ви любите ходити по магазинах, критий торговий центр Intu має гарний вибір магазинів вулиць, а історичний квартал Cathedral має ще окремі бутіки та спеціалізовані магазини.

Бакстон - тихе місто і прекрасна база для занять на свіжому повітрі, ідеальне місце, якщо ви любите пішки, скелелазіння, їзда на велосипеді або каное. Він також відомий своєю мистецькою та культурною сценою, серед популярних літніх фестивалів мистецтв. Там є гарний вибір цехів, барів та ресторанів, але це - тільки коротка мандрівка до яскравих вогнів Manchester якщо ви захочете велику ніч - таким чином ви можете приїхати краще обох світів тут.

Відкриті дні

Ми раді вітати Вас на День відкритих дверей. Це найкращий спосіб побачити університет для себе і задати всі питання, які ви маєте про курс, місто і кампуси. Ви можете взяти тур на кампусі з нинішніми студентами, поговорити про тему, яку ви хочете вивчити, познайомитися зі студентами та співробітниками, які можуть розповісти вам про те, як це вивчати, і провести екскурсію по нашому житло. Є рекомендації щодо застосування, фінансування та навчання за кордоном, а також курси доступу, онлайн-навчання та інші варіанти.

Дні відкритих дверей проходять протягом року - для більш детальної інформації див.

Розташування

Дербі

Address
Kedleston Road (4,515.61 mi)
DE22 1GB Дербі, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія