University of Bradford

Введення

Прочитайте офіційний опис

Здійснення знань

В University of Bradford ви отримаєте вигоду від - і будете частиною - викладання та досліджень, які використовують технології для блага суспільства.

Ви дізнаєтесь від наукових та галузевих експертів, які формують майбутнє своїх секторів у світових класах. Ми інвестували мільйони фунтів у високотехнологічні навчальні середовища, такі як наша студія зйомки руху та нові засоби управління школою.

За час перебування з нами ви можете стати самою найкращою версією себе. Університет - це місце, де можна розширити свою думку і подружитися на все життя; де можна рости, вчитися, переживати. Де ви можете належати, і де ми підтримуємо вас на кожному кроці.

Курси

Ми пропонуємо понад 100 бакалавратів та понад 200 аспірантур, навчальних та науково-дослідних курсів. Вони пропонуються на наших чотирьох факультетах:

  • Наук про життя
  • Здоров'я
  • Управління, право та соціальні науки
  • Інженерія та інформатика

Багато наших курсів розроблені за участю експертів та партнерів галузі, а деякі мають акредитацію чи затвердження професійних, статутних чи регуляторних органів, тобто ви розвинете навички, які високо цінуються роботодавцями.129527_engineering-student.jpg

Ви дізнаєтесь від наукових та галузевих експертів, які формують майбутнє своїх секторів. Ви будете навчатись у закладах світового класу - ми інвестували мільйони фунтів у високотехнологічні навчальні середовища, такі як наша студія зйомки руху та Digital Health Enterprise Zone.

Наш кампус

На City Campus ви знайдете все необхідне, будь то навчання, відпочинок чи спілкування. Він має таку атмосферу спільноти, якої ви не знайдете більше ніде. Це доброзичливе привітне місце, де відбуваються чудові речі.

Місто Кампус - це центр діяльності студентів. Тут проживає Студентський центральний - база для University of Bradford союзу студентів та цілодобова бібліотека. Унікальний тренажерний зал пропонує нещодавно оновлені спортивні споруди, а наше селище для студентів Студентське приміщення розташоване в самому серці кампусу.

Незвично для містечка в центрі міста, у нас також є багато зеленої площі. Ви не будете намагатися знайти десь тихо на вулиці, щоб навчатись, відпочивати чи займатися спортом у теплі місяці.129528_university-of-bradford-campus-external.jpg

Університет року соціального включення

University of Bradford - один з найрізноманітніших університетів Великобританії. Посібник з університету Times Good 2020 назвав нас університетом року соціального включення "як визнання нашої відданості успіхам людей незалежно від їхнього походження, ідентичності, переконань та проблем.129529_bradford-university-of-the-year-for-social-inclusion-2020.jpg

Ми бачимо людей та їх потенціал, наполегливо працюємо над тим, щоб усунути бар'єри на шляху до їхнього успіху, і переконаємось, що наші студенти розуміють, що вони здатні йти вперед та робити позитивні зміни у всіх наших майбутніх за допомогою свого досвіду та освіти.

Дослідження

University of Bradford має понад 50-річний досвід дослідження та займає перше місце у Великобританії (REF 2014) за якістю досліджень. Три чверті нашого дослідження класифікуються як провідні у світі чи чудово на міжнародному рівні.

Ми пропонуємо різноманітні можливості для аспірантури на чотирьох наших факультетах.

Розташування

Бредфорд

Address
Richmond Rd
BD7 1DP Бредфорд, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA
MSc