University of Bath

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми отримали нашу Королівську хартію в 1966 році і тепер увійшли як 10 кращих університетів Великобританії з репутацією досконалості в галузі досліджень та викладання.

University of Bath - це університет світового класу, який пропонує фантастичні можливості викладання та досліджень, повністю підтримувану та налагоджену схему влаштування, першокласні спортивні споруди та жвавий та товариський кампус та місто.

Університет оцінюється як золото в Рамці викладацької майстерності (TEF), урядова оцінка якості викладання в університетах, тобто його викладання є найвищою якістю у Великобританії.

The Guardian University Guide 2020 ми займаємо 6 місце у Великобританії та 4 місце в опитуванні студентського досвіду. Бат також займає 5-те місце за перспективою для випускників, що надається Гарним університетським керівництвом The Times and Sunday Times 2020.

Стратегія університету

Наше завдання

Наша місія полягає в забезпеченні досліджень і викладання світового класу, навчання наших студентів, щоб вони стали майбутніми лідерами та новаторами, а також користуються широким колом населення за допомогою наших досліджень, підприємств та впливу.

Наше бачення

Наше бачення має бути визнаним міжнародним центром досліджень та викладання, досягнення глобального впливу через наших випускників, дослідження та стратегічне партнерство.

Наші цінності

Наші цінності можна побачити у нашому зобов'язанні:

 • забезпечення якості та досконалості;
 • виховання високих устремлінь;
 • підтримка свободи кинути виклик отриманій мудрості;
 • прагнучи до найвищих стандартів наукової та професійної цілісності;
 • працюючи відповідально та поважаючи інших;
 • сприяння рівності, різноманітності, включенні та доступності;
 • прийняття кращої природоохоронної практики.

134178_pexels-photo-3184407.jpeg

Наші стратегії

Договір досконалості

Посилення нашого науково-дослідного потенціалу за допомогою нових академічних призначень та капітальних вкладень збільшить наш вплив та вплив. Розширення нашої докторської студентської групи та підтримка дослідників ранньої кар’єри посилить яскравість нашої дослідницької культури та створить набір талантів. Розширення нашого наукового співробітництва збільшить наш профіль, надасть нові перспективи та створить нові можливості. Взаємодія на регіональному, національному та міжнародному рівнях забезпечить оптимальний вплив наших інтелектуальних ресурсів на економічне прискорення та соціальні інновації.

Забезпечити майстерність викладання

Інноваційний дизайн навчального плану та вдосконалення технологій навчання збережуть визнану якість нашої доставки. Значне залучення до наших студентів та аспірантів буде інформувати про постійне вдосконалення нашого навчання та навчання. Залучення роботодавців та професійних установ сприятиме реагуванню на зміну навичок, необхідних на робочому місці. Визнання та розвиток передового досвіду в навчальній практиці підвищить рівень задоволеності студентів та підтримає кар'єрні устремління тих, хто відповідає за його доставку. Аналіз кар'єри місць випускників та аспірантів забезпечить нам додаткову цінність для перспектив працевлаштування. Інвестиції в цифрові технології та нову інфраструктуру допоможуть нам задовольнити високий попит на наші послуги та прийняти нові педагогічні підходи.

Сприяти міжнародному залученню та партнерству

Поглиблення наших формальних партнерських відносин з провідними міжнародними університетами та політичними діячами посилить наші міжнародні мережі та поширюватиме наш вплив. Підвищення мобільності та міжкультурної підтримки для відомих і ранніх кар'єру дослідників допоможе підвищити свій міжнародний профіль та розширити свої дослідницькі мережі. Підтримка спільних двосторонніх та багатосторонніх дослідницьких можливостей, симпозіумів та колоквіумів посилить наші міжнародні мережі. Розширення можливостей для мобільних студентів та аспірантів допоможе нашим студентам підвищити рівень працевлаштування на глобальному ринку працевлаштування та створити мережі майбутнього.

Залучіть та підтримайте найкращих студентів із різного соціального та культурного походження

Забезпечення інклюзивного середовища, яке передбачає різноманітні вимоги до підтримки нашого різного студента, допоможе індивідуальним студентам досягти свого потенціалу. Працюючи зі школами та коледжами-партнерами, щоб підняти прагнення талановитих молодих людей та забезпечити необхідні знання та навички, щоб скористатися нашим положенням, ми допоможемо нам досягти наших розширених цілей участі. Підвищення нашої цільової та рівної підтримки мереж для студентів з недостатньо представлених фонів допоможе нам зберегти наш видатний рекорд для утримання студентів і успіху.

Розширити досвід студентів у партнерстві із залученим студентським органом

Працюючи у партнерстві зі Спілкою студентів, буде забезпечено, щоб студентський голос повідомляв про прийняття рішень, а всі студенти, студенти та аспіранти отримували високоякісне благополуччя, пасторальну та академічну підтримку. Це також сприятиме наданню можливостей для розвитку особистих, професійних та академічних навичок та залучення соціальних, рекреаційних та волонтерських заходів. Підвищення нашої індукційної діяльності буде сприяти переходу студентів на університетське життя і випускникам переходу в аспірантуру. Інвестування в підтримку працевлаштування зміцнить видатний і відмінний аспект нашого положення.

Розвивати потенціал нашої фізичної інфраструктури та ІТ для реагування на зміни обсягу та характеру нашої діяльності

Працюючи в тісній співпраці з місцевими органами влади та партнерствами з місцевими підприємствами, ми будемо намагатись розвивати нашу фізичну інфраструктуру, щоб підтримувати зростання нашої дослідницької сили та задовольнити попит майбутніх студентів та аспірантів. Прийняття нових цифрових технологій та підвищення стійкості нашої ІТ-інфраструктури відповідатимуть принципово важливому значенню ІТ для всіх аспектів нашої діяльності, а також підтримці розширення нашої онлайн-та сумісної передачі навчання.

Розвивати спроможність наших людей реалізовувати наші цілі та гнучко реагувати на зміни потреб

Набір кращих людей та підтримка їх для реалізації свого повного потенціалу допоможе нам досягти високої кваліфікації. Інвестиції в нашу лідерську та управлінську спроможність допоможуть нам підтримувати колег, щоб гнучко реагувати на мінливі потреби наших студентів та інших зацікавлених сторін.

Забезпечити фінансовий потенціал для досконалості в наукових дослідженнях та освіті

Забезпечення фінансового надлишку дозволить нам вкладати кошти в наше майбутнє, посилюючи наші дослідницькі можливості, розширюючи наш міжнародний вплив, нарощуючи нашу аспірантуру та підтримуючи якість студентського досвіду. Вибіркові інвестиції та розподіл ресурсів оптимізують наслідки нашої діяльності. Досягнення нашої 50-річчя збору коштів за 66 мільйонів фунтів стерлінгів дозволить нам прискорити доставку інвестицій в науково-дослідну потужність та нові можливості для підвищення студента.

Наша спадщина

University of Bath був заснований королівською хартією у 1966 році. Наш університетський містечко відкриває вид на прекрасне місто Світової спадщини ЮНЕСКО в місті Бат і пропонує привітне, сприятливе та натхненне середовище для досліджень чи навчання.

Вібрація нашого університетського містечка - це культура високого прагнення, підприємництва, творчості та різноманіття. Наша науково-педагогічна діяльність зосереджена на науковій силі в науці, техніці, інженерії, менеджменті та соціальних науках. У цих сферах ми створили доброчесний круг наукових досліджень та викладання, а наш активний, гнучкий підхід відповідає швидкому розвитку глобальної порядку денного.

Наше дослідження має практичне застосування з соціально-економічною вигодою і проводиться в справжньому дусі міжнародного та міждисциплінарного співробітництва. Ми є лідерами сектору з перетворення відкриттів на розширену практику, політику, дизайн, ефективність та ефективність.

Ми є університетом першого вибору для студентів у всьому світі. Ми пропонуємо своєрідне поєднання академічної репутації, видатних працівників обліку вищої освіти, спортивних закладів світового класу та повної програми соціальних, культурних, рекреаційних та особистих можливостей розвитку.

Наш партнерський підґрунт лежить в основі наших досліджень, наших мереж розміщення та працевлаштування аспірантів / аспірантів. Надання можливостей для працевлаштування на всій нашій навчальній базі є унікальним серед провідних університетів Великобританії.

Ми робимо позитивний внесок у енергійність економіки нашого регіону, підтримуючи кожну 17 робочих місць і склавши близько 300 мільйонів фунтів стерлінгів у ВВП Бату та Північно-Східного Сомерсета. Наш інноваційний центр допомагає диверсифікувати економічний профіль міста за рахунок інкубації високопродуктивних підприємств та координації низки регіональних мереж для передових технологічних секторів.

Наше майбутнє

Протягом 2016-2021 років наша мета полягає в тому, щоб розвивати цю багату спадщину винахідництва, підприємництва та міжнародної діяльності :

 • розширюємо нашу науково-дослідницьку потужність, набираючи динамічних дослідників, розвиваючи їхній талант і підбурюючи їх амбіції;
 • підтверджуємо наш міжнародний вплив завдяки світовим партнерствам, які пропонують творчі відповіді на дослідження та освітні можливості;
 • стати міжнародним лідером у вищих навчальних закладах, залучаючи все більшу кількість аспірантів шляхом покращення нашого існуючого престижного портфоліо з інноваційними та глобальними способами доставки;
 • збагачуючи досвід аспірантури та студентів, цілеспрямовано залучаючи співробітників, студентів, роботодавців, партнерів та випускників спільноти;
 • розширити наш потенціал та можливості, інвестуючи в нову інфраструктуру, засоби та технології.

Роблячи це, ми також посилимо відмінні характеристики нашої дослідницької та навчальної майстерності.

Наш університетський рейтинг

Ми високо класифікуємось у незалежних таблицях ліги за загальною ефективністю, задоволеністю студентів та працевлаштуванням випускників.

Основні моменти

 • Присвоєний золотому статусу в урядовій Рамці викладацької майстерності
 • Зайняла 4 місце із 122 у опитуванні THE Student Experience 2018
 • Guardian University Guide до 6-го кращого університету Великобританії
 • Після шести місяців у керівництві університету Guardian 2020 посів 4 місце зайнятості
 • 87,26% для загальної задоволеності студентів у Національному опитуванні студентів 2019
 • The Times та Good University Guide 2020 посіли 5 місце за перспективою для випускників

Розташування

Клавертон вниз

Address
BA2 7AY Клавертон вниз, Англія, Великобританія