Прочитайте офіційний опис

University of Bath був заснований королівською хартією у 1966 році. Наш університетський містечко відкриває вид на прекрасне місто Світової спадщини ЮНЕСКО в місті Бат і пропонує привітне, сприятливе та натхненне середовище для досліджень чи навчання.

Вібрація нашого університетського містечка - це культура високого прагнення, підприємництва, творчості та різноманіття. Наша науково-педагогічна діяльність зосереджена на науковій силі в науці, техніці, інженерії, менеджменті та соціальних науках. У цих сферах ми створили доброчесний круг наукових досліджень та викладання, а наш активний, гнучкий підхід відповідає швидкому розвитку глобальної порядку денного.

Наші дослідження мають практичні застосування з соціальною та економічною вигодою та проводяться у справжньому дусі міжнародної та міждисциплінарної співпраці.

Ми є лідерами сектора у перекладі відкриття в покращену практику, політику, дизайн, ефективність та ефективність.

Ми є університетом першого вибору для студентів у всьому світі. Ми пропонуємо своєрідне поєднання академічної репутації, видатних працівників обліку вищої освіти, спортивних закладів світового класу та повної програми соціальних, культурних, рекреаційних та особистих можливостей розвитку.

Наше партнерське етос ґрунтується на наших дослідженнях, на наших мережах розміщення та можливості працевлаштування випускників та аспірантів. Забезпечення можливостей розміщення на нашій дисципліни є унікальним серед провідних британських дослідницьких університетів.

Ми робимо позитивний внесок у зміцнення економіки нашого регіону, підтримуючи один з кожних 17 робочих місць і забезпечуючи приблизно 300 мільйонів фунтів стерлінгів ВВП Бава та Північного Сходу Сомерсет. Наш Інноваційний Центр допомагає диверсифікувати економічний стан міста шляхом інкубації високоприбуткових підприємств та координації ряду регіональних мереж у передових технологічних секторах.


Наше завдання

Наша місія полягає в забезпеченні досліджень і викладання світового класу, навчання наших студентів, щоб вони стали майбутніми лідерами та новаторами, а також користуються широким колом населення за допомогою наших досліджень, підприємств та впливу.


Наше бачення

Наше бачення має бути визнаним міжнародним центром досліджень та викладання, досягнення глобального впливу через наших випускників, дослідження та стратегічне партнерство.


Наші цінності

Наші цінності можна побачити у нашому зобов'язанні:

 • забезпечення якості та досконалості;
 • виховання високих устремлінь;
 • підтримка свободи оскаржити отриману мудрість;
 • прагнучи до найвищих стандартів наукової та професійної цілісності;
 • працюючи відповідально та поважаючи інших;
 • сприяння рівності, різноманітності, включенні та доступності;
 • прийняття кращої природоохоронної практики.

University of Bath - Екскурсія по будівлях та спорудах від University of Bath на Вімео.


Наше майбутнє

Протягом наступних п'яти років ми спираємося на цю багату спадщину винахідництва, корпоративного та міжнародного співробітництва, щоб:

 • розширюємо нашу науково-дослідницьку потужність, набираючи динамічних дослідників, розвиваючи їхній талант і підбурюючи їх амбіції;
 • підтверджуємо наш міжнародний вплив завдяки світовим партнерствам, які пропонують творчі відповіді на дослідження та освітні можливості;
 • стати міжнародним лідером у вищих навчальних закладах, залучаючи все більшу кількість аспірантів шляхом покращення нашого існуючого престижного портфоліо з інноваційними та глобальними способами доставки;
 • збагачуючи досвід аспірантури та студентів, цілеспрямовано залучаючи співробітників, студентів, роботодавців, партнерів та випускників спільноти;
 • розширюємо наші можливості та можливості, інвестуючи в нову інфраструктуру, об'єкти та технології. Завдяки цьому ми також посилимо відмінні риси наших досліджень та викладання.


Наші стратегії

Договір досконалості

Посилення нашого дослідницького потенціалу через нові академічні призначення та капітальні вкладення збільшить наш вплив та вплив. Розширення нашого студента докторантів та підтримка ранніх кар'єри дослідників посилить вібрацію нашої дослідницької культури і створити трубопровід таланту. Розширення наших дослідницьких співробітництв покращить наш профіль, надасть свіжі перспективи та створює нові можливості.

Взаємодія на регіональному, національному та міжнародному рівнях забезпечить оптимальний вплив наших інтелектуальних ресурсів на економічне прискорення та соціальні інновації.


Договір досконалості

Інноваційний дизайн навчального плану та вдосконалення технологій навчання збережуть визнану якість нашої доставки. Значне залучення до наших студентів та аспірантів буде інформувати про постійне вдосконалення нашого навчання та навчання. Залучення роботодавців та професійних установ сприятиме реагуванню на зміну навичок, необхідних на робочому місці. Визнання та розвиток передового досвіду в навчальній практиці підвищить рівень задоволеності студентів та підтримає кар'єрні устремління тих, хто відповідає за його доставку. Аналіз кар'єри місць випускників та аспірантів забезпечить нам додаткову цінність для перспектив працевлаштування. Інвестиції в цифрові технології та нову інфраструктуру допоможуть нам задовольнити високий попит на наші послуги та прийняти нові педагогічні підходи.


Сприяння міжнародному партнерству та партнерству

Поглиблення наших формальних партнерських відносин з провідними міжнародними університетами та політичними діячами посилить наші міжнародні мережі та поширюватиме наш вплив. Підвищення мобільності та міжкультурної підтримки для відомих і ранніх кар'єру дослідників допоможе підвищити свій міжнародний профіль та розширити свої дослідницькі мережі. Підтримка спільних двосторонніх та багатосторонніх дослідницьких можливостей, симпозіумів та колоквіумів посилить наші міжнародні мережі. Розширення можливостей для мобільних студентів та аспірантів допоможе нашим студентам підвищити рівень працевлаштування на глобальному ринку працевлаштування та створити мережі майбутнього.


Залучення та підтримка кращих студентів з різноманітних соціальних та культурних передумов

Забезпечення інклюзивного середовища, яке передбачає різноманітні вимоги до підтримки нашого різного студента, допоможе індивідуальним студентам досягти свого потенціалу. Працюючи зі школами та коледжами-партнерами, щоб підняти прагнення талановитих молодих людей та забезпечити необхідні знання та навички, щоб скористатися нашим положенням, ми допоможемо нам досягти наших розширених цілей участі. Підвищення нашої цільової та рівної підтримки мереж для студентів з недостатньо представлених фонів допоможе нам зберегти наш видатний рекорд для утримання студентів і успіху.


Підвищіть студентський досвід у партнерстві з зацікавленим студентським корпусом

Працюючи у партнерстві зі Спілкою студентів, буде забезпечено, щоб студентський голос повідомляв про прийняття рішень, а всі студенти, студенти та аспіранти отримували високоякісне благополуччя, пасторальну та академічну підтримку. Це також сприятиме наданню можливостей для розвитку особистих, професійних та академічних навичок та залучення соціальних, рекреаційних та волонтерських заходів. Підвищення нашої індукційної діяльності буде сприяти переходу студентів на університетське життя і випускникам переходу в аспірантуру. Інвестування в підтримку працевлаштування зміцнить видатний і відмінний аспект нашого положення.


Розвивайте можливості нашої фізичної інфраструктури та ІТ, щоб відповісти на зміни в обсязі та характері нашої діяльності

Працюючи в тісній співпраці з місцевими органами влади та партнерствами з місцевими підприємствами, ми будемо намагатись розвивати нашу фізичну інфраструктуру, щоб підтримувати зростання нашої дослідницької сили та задовольнити попит майбутніх студентів та аспірантів. Прийняття нових цифрових технологій та підвищення стійкості нашої ІТ-інфраструктури відповідатимуть принципово важливому значенню ІТ для всіх аспектів нашої діяльності, а також підтримці розширення нашої онлайн-та сумісної передачі навчання.


Розвивайте здатність наших людей досягати наших цілей та гнучко реагувати на мінливі потреби

Набір кращих людей та підтримка їх для реалізації свого повного потенціалу допоможе нам досягти високої кваліфікації. Інвестиції в нашу лідерську та управлінську спроможність допоможуть нам підтримувати колег, щоб гнучко реагувати на мінливі потреби наших студентів та інших зацікавлених сторін.


Надайте фінансову спроможність до досконалості ресурсів у наукових дослідженнях та освіті

Забезпечення фінансового надлишку дозволить нам вкладати кошти в наше майбутнє, посилюючи наші дослідницькі можливості, розширюючи наш міжнародний вплив, нарощуючи нашу аспірантуру та підтримуючи якість студентського досвіду. Вибіркові інвестиції та розподіл ресурсів оптимізують наслідки нашої діяльності. Досягнення нашої 50-річчя збору коштів за 66 мільйонів фунтів стерлінгів дозволить нам прискорити доставку інвестицій в науково-дослідну потужність та нові можливості для підвищення студента.


Наші атрибути

Атрибути, які нагороджують наші спільноти:

Визначення для досягнення успіху :
Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

University of Bath

Поточні світові події - такі, як загроза безпеці, зміни керівництва, поява нових сил та еволюційний характер ЄС - представляють нові проблеми для урядів, регіонів та міжн ... [+]

Поглибити свої знання з міжнародних відносин та набути навичок розпаковування та виявлення причин і наслідків найбільших викликів у світі.

Поточні світові події - такі, як загроза безпеці, зміни керівництва, поява нових сил та еволюційний характер ЄС - представляють нові проблеми для урядів, регіонів та міжнародної системи в цілому.

Цей курс глибоко вивчає ці питання, уважно вивчає політику та політику в сучасній Європі, роль Європи як глобального гравця та взаємодію міжнародної влади, порядку та інститутів.... [-]

Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Bath

Магістр перекладу та перекладу (європейський) ... [+]

50 років педагогічної майстерності

Магістр перекладу та перекладу в бані працює більше 50 років і дуже поважається на міжнародному рівні за якість навчання.

Курс охоплює професійний переклад та різні види перекладу, включаючи одночасний і послідовний переклад та зв'язок у громадських та комерційних умовах. Студенти мають доступ до найсучасніших цифрових сюжетів для перекладу та беруть участь у міні-конференціях для набуття практичних навичок, проведення дебатів з суперечливих тем та виступу як делегатів, так і перекладачів.... [-]

Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Bath

Курс "Магістр перекладу та професійних мов" був розроблений у 2003 році у відповідь на запити роботодавців для лінгвістів з навчанням з перекладу, редагування т ... [+]

Курс "Магістр перекладу та професійних мов" був розроблений у 2003 році у відповідь на запити роботодавців для лінгвістів з навчанням з перекладу, редагування та коректури, серед інших навичок. Це один з небагатьох навчальних курсів у світі для навчання студентів у таких різноманітних навичках, які можна отримати на професійному ринку.

Вивчення професійних перекладачів та перекладачів... [-]
Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

University of Bath

Дані науки ведуть значну частку світової економічної активності та впливають на науковий прогрес у багатьох галузях. Цей курс надає вам інструменти, щоб стати експертом г ... [+]

Отримайте міцну основу в теорії та практиці наукових даних. Ви будете розробляти спеціалізовані знання в галузі статистики, машинного навчання та програмного забезпечення.

Дані науки ведуть значну частку глобальної економічної активності та впливають на науковий прогрес у багатьох галузях. Цей курс надає вам інструменти, щоб стати експертом галузі з сильним математичним фундаментом. Ви отримаєте розуміння збалансованого поєднання науки та технологій, необхідних для забезпечення ефективної науки про дані.... [-]

Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Bath

Наш курс призначений для інженерів та вчених, які хочуть грати провідну роль у інноваціях, проектування та управління стабільними процесами та системами. Підвищення ефект ... [+]

Спробуйте створити більш стійке суспільство, навчившись розробляти та управляти більш ресурсозберігаючими процесами хімічної інженерії.

Наш курс призначений для інженерів та вчених, які хочуть грати провідну роль у інноваціях, проектування та управління стабільними процесами та системами. Підвищення ефективності використання ресурсів є основним пріоритетом для галузей промисловості, які покладаються на матеріали та енергію. Наш курс зосереджується на вирішенні цього завдання, надаючи вам інструменти, щоб знайти стійкі способи зробити більше або краще з меншим.... [-]

Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Bath

Якщо ви хочете, щоб кар'єра працювала з електронними пристроями та системами, наш майстер розвине ваш досвід, щоб підготувати вас до галузі. Ми проведемо тренінги, що ... [+]

Вивчіть майстер, який зосереджує увагу на вашої можливості працевлаштування, надавши практичним навичкам дизайну, щоб зайняти провідну роль у галузі електроніки.

Якщо ви хочете, щоб кар'єра працювала з електронними пристроями та системами, наш майстер розвине ваш досвід, щоб підготувати вас до галузі. Ми проведемо тренінги, щоб допомогти вам стати талановитим інженером, який зможе адаптуватися та впроваджувати інновації в швидкозмінному секторі.... [-]

Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Денне навчання
4 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Bath

Наш курс допоможе вам просунути вашу кар'єру в інноваційній і розвивається області інженерії. Це урівноважує передові теорії з технічними навичками, щоб ви могли навч ... [+]

Дізнайтеся основні навички та методи, необхідні для розробки автономних систем, вбудованого штучного інтелекту та робототехніки.

Цей курс є новим для 2018 року

Наш курс допоможе вам просунути вашу кар'єру в інноваційній і розвивається області інженерії. Це урівноважує передові теорії з технічними навичками, щоб ви могли навчитися розробляти повні операційні системи. Наш курс підходить для вас, якщо у вас є досвід в електроніці та електротехніці, комп'ютерній техніці або суміжній дисципліні.... [-]

Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Bath

Цей курс спрямований на основні глобальні виклики, пов'язані з конфліктом та гуманітарним кризою, з практичним упором на інструменти та підходи, які можуть реагувати ... [+]

Розробіть критичне розуміння конфліктного та гуманітарного кризи в даному курсі дистанційного навчання. Отримати навички у миростроительстві та гуманітарній реабілітації.

Цей курс спрямований на основні глобальні виклики, пов'язані з конфліктом та гуманітарним кризою, з практичним упором на інструменти та підходи, які можуть реагувати на ці виклики. Ви будете детально вивчати складнощі, пов'язані з вирішенням конфліктів та сприяння миру. Крім того, ви також вивчите екологічно безпечні рішення, спрямовані на вирішення потреб тих, хто перемістився в результаті конфліктів та стихійних лих.... [-]

Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Bath

Цей фахівець магістра в галузі державної політики пропонує вам можливість зануритись в те, як здійснюється державна політика, яка її формація та як ви можете реально відр ... [+]

Переосмислюйте державну політику з нуля в даному дистанційному курсі навчання. Дослідіть творчі підходи для формування і впливу на розробку та реалізацію політики.

Цей фахівець магістра в галузі державної політики пропонує вам можливість зануритись в те, як здійснюється державна політика, яка її формація та як ви можете реально відрізнятись як розробник політики.

Ви вивчите політичну, економічну та соціальну динаміку та сили, які впливають на сучасні проблеми державної політики. Це дозволить вам творчо мислити про розробку та доставку державної політики та вашу роль у цьому.... [-]

Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Заочне навчання
2 років
Онлайн
Детальніше англійською мовою
University of Bath

Якщо ви плануєте працювати в фінансовій установі, консультації, міністерстві фінансів або в економіці або в центральному банку, наш магістр з економіки та фінансів - це в ... [+]

Поєднання основної економіки з відповідними фінансовими темами, цей курс є однією з небагатьох її роду та ідеальної підготовки до кар'єри, орієнтованої на фінансування.

Якщо ви плануєте працювати в фінансовій установі, консультації, міністерстві фінансів або в економіці або в центральному банку, наш магістр з економіки та фінансів - це відмінний вибір.

Об'єднавши переконливу комбінацію тренінгів у передовій економічній теорії з відповідними фінансовими модулями, наші майстри-фахівці є однією з небагатьох курсів у Великобританії, які пропонують таку сукупність предметів.... [-]

Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Bath

Ви навчитеся використовувати нові знання для вирішення складних проблем машинного навчання та автономних систем. Ви розробите низку навичок, включаючи теорію машинного на ... [+]

Дізнайтеся, як досліджувати, проектувати та розвивати машинне навчання та автономні системні технології. Ви будете готові до широкого спектру кар'єри в галузі.

Розумні та автономні системи стають дедалі важливішими у всіх сферах життєдіяльності та діяльності людини, починаючи від медицини та дослідження космосу до сільського господарства та розваг.

Розуміння та розвиток автономних систем передбачає низку навичок та знань, включаючи розробку інтерактивних систем з елементами як людини, так і машин, а також моделювання та побудову систем, які можуть почуватись і навчитися.... [-]

Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Bath

Незалежно від того, ви випускник, який прагне змінити ситуацію у світі, або професіонала, який бажає поглибити свої знання та критичне мислення, наша серія курсів з міжна ... [+]

Розвивайте навички та розуміння, щоб вирішувати глобальні проблеми бідності, нерівності, конфліктів, сталого розвитку та соціальної справедливості.

Незалежно від того, ви випускник, який прагне змінити ситуацію у світі, або професіонала, який бажає поглибити свої знання та критичне мислення, наша серія курсів з міжнародного розвитку магістерських програм для вас.

Займаючись поточними дебатами в політиці та практиці, засновані на міждисциплінарних соціальних науках, ви будете розробляти інструменти та впевненість у тому, щоб працювати над творчими рішеннями, які вирішують стратегічні практичні проблеми.... [-]

Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Bath

Наша магістерська прикладна економіка - це набір навчальних курсів, який забезпечує суворе навчання з усіх основних аспектів економіки. ... [+]

Отримати сильний підґрунтя в галузі сучасної економіки та зробити свої знання важливим кроком далі, застосовуючи його до галузі, яка найбільше вас цікавить.

Наша магістерська прикладна економіка - це набір навчальних курсів, який забезпечує суворе навчання з усіх основних аспектів економіки.

Починаючи з всебічного курсу підвищення кваліфікації з основних математичних та економічних навичок, ви будете продовжувати отримувати підвищення кваліфікації в аналізі проблем прикладної мікроекономіки, макроекономіки, економетрики та стратегічного прийняття рішень.... [-]

Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Bath

Наш курс створює ваші навички керівництва та управління та вчить вас, як застосувати їх у інженерному контексті. Ви дізнаєтеся про вплив нових технологій і те, як вони ст ... [+]

Розвивайте технічні навички та розуміння бізнесу, операцій та стратегії, щоб підготувати вас до кар'єри в інженерному менеджменті.

Цей курс є новим для 2018 року

Наш курс створює ваші навички керівництва та управління та вчить вас, як застосувати їх у інженерному контексті. Ви дізнаєтеся про вплив нових технологій і те, як вони стосуються управління в інженерному секторі. Ваші дослідження охоплюватимуть бізнес-аналіз, розробку продуктів та управління ланцюгами поставок.... [-]

Великобританія Клавертон вниз
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Bath University - 50th anniversary video

University of Bath