University of Bath School of Management

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми є одним з провідних бізнес-шкіл Великобританії. Ми займає перше місце для маркетингу, другий - для бізнес-досліджень та менеджменту (повне керівництво в університеті 2018 року) та 3-е для бізнес-досліджень (The Times і The Sunday Times University Guide 2017).

Ми є провідним центром досліджень з менеджменту, розмістивши восьмий у Великобританії останній зовнішній веб-сайт із оцінювання результатів досліджень.

EQUIS, Європейська фондова інспекція з управління розвитком менеджменту, надали нам п'ятирічну акредитацію. Лише близько 1% бізнес-шкіл у всьому світі успішно досягли цього визнання.

Наші дослідження

Ми маємо відмінну репутацію за якість наших досліджень, що охоплює всі сфери управління. Ми організовуємо наше дослідження в межах функціональних дослідницьких центрів, які зосереджують наші ініціативи та фінансування.

Ці центри перекривають інтереси наших відділів та дослідницьких тем.

Наша спільнота

Ми маємо факультет з понад 100 навчальних та дослідницьких кадрів та професійну команду з близько 70 управлінських та адміністративних працівників.

У нас є близько 2500 студентів: 150 студентів-магістрів, 600 студентів-магістрів, 250 студентів-дослідників та понад 1500 студентів.

Наші курси

  • Бакалаврські курси
  • Магістерські курси
  • Програми МВА
  • Дослідницькі програми ступеня
  • Виконавчі програми розвитку

Наша ідентичність та цілі

  • Ми залучаємо бізнес та суспільство, щоб впливати на теперішній стан та формувати майбутнє за допомогою нашої стипендії.
  • Ми залучаємо найяскравіших умів, щоб виготовити кращих ділових випускників та виховувати майбутнє покоління лідерів.
  • Ми надаємо передові навчальні програми, що відповідають вимогам, щоб забезпечити найкращий студентський досвід.
  • Ми досягаємо цього, будучи колегіальною, соціально відповідальною школою управління, яка проводить міжнародні та передові дослідження.

Щоб забезпечити студентів найкращими можливостями, наші вчені проводять дослідження на світовому рівні на постійній основі. Ми прагнемо генерувати ідеї, які впливають на робочому місці, і вважають, що студенти краще вчаться через інтерактивні дебати, тому позитивне заохочення має можливість заперечувати сучасне мислення. Саме таке партнерство між студентами та вченими свідчить про те, чому ми так високо оцінюємо як задоволення студентів, так і рівень працевлаштування випускників.

Місто

Ванна є одним із найцікавіших, космополітичних і живих міст Великобританії. Він також знаходиться в списку Світової спадщини ЮНЕСКО і є популярним місцем для туризму завдяки своїй історії в історії Риму та Грузії. Місто відоме своєю красивою грузинською архітектурою та природними гарячими джерелами.

Ванна також є живим і космополітичним містом, пропонуючи чудові магазини та широкий вибір кафе, барів, ресторанів та клубів. Вона також має два кінотеатри та три театри. Як невелике місто, легко знайти свій шлях. Відвідайте Ванну, щоб дізнатися більше про те, що може запропонувати міський заклад, і Посібник з свиней пропонує дружній виїзний / ресторанний гід для Ванни. Список гірських ванн також рекламує навчальні заходи у місті та навколо нього.

Існує багато способів залучення до участі в спільноті Школи, включаючи приєднання до наших Комісій по події та допомогу в організації заходів, Клуб бесід, який збирається щотижня, що дозволяє студентам покращувати свою англійську мову в неформальному оточенні, а також студентів і співробітників школи та футболу та баскетболу команд

Студентський Союз

Студентський Союз пропонує широкий спектр послуг і заходів. Вона мешкає майже 100 різних товариств, 55 різних спортивних клубів та пропонує волонтерські можливості, а також організовує такі регулярні заходи, як Тиждень Freshers, Літній м'яч та одноденні поїздки.

Кампус

Невеликий кампус розташований на великій території з відкритими краєвидами та за 1,6 км від центру міста. Тут ви знайдете різноманітні помешкання, цілодобову бібліотеку, магазини, два банки, капеланську, краєзнавчий центр, спортивні заклади світового класу, а також кілька ресторанів, кафе та барів, що створюють сильне співтовариство.

Спорт у бані

Університет Sports Training Village пропонує деякі з найкращих спортивних закладів у Великобританії. Зручності включають фітнес-зал, освітлений 8-провулок легкої атлетики, 50-метровий басейн, 18 тенісних кортів, 12 бадмінтонових кортів, дзюдо-додзьо, 8 фехтувальних коліс, аеростатичний пістолет, бобслей та індивідуальні регбі та футбольні майданчики.

Міжнародні студенти

Ванна має студентів з понад 130 різних країн, що становить трохи більше 30 відсотків населення учнів. Ми пропонуємо нашій спільноті іноземних студентів сприятливу та космополітичну обстановку, в якій слід вчитися. Веб-сайт Міжнародного офісу забезпечує додаткову інформацію та підтримку.

Розташування

Ванна

Address
University Of Bath, School of Management
Ванна, Англія, Великобританія
Телефон
+44 1225 383757

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації