University Of the West Of England, Bristol

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

UWE Bristol - це університет університету Альянсу, який має спільну місію, щоб змінити наші міста та регіони. Ми використовуємо наш досвід надання високоякісного навчання та досліджень з реальним впливом для формування політики вищої освіти та досліджень на користь наших студентів, бізнесу та громадських партнерів. Ми інновації разом, навчаємось один від одного і підтримуємо кожного члена, щоб перетворити життя та забезпечити зростання.

Наше вчення

Ми пропонуємо широкий спектр предметів в різних галузях мистецтва, творчих галузей, охорони здоров'я, науки, бізнесу, права, навколишнього середовища та технологій, маючи більше 600 навчальних курсів на магістратурі, аспірантурі, професійному та короткому курсі. Ми добре відомі як якість нашого вчення, так і для нашого студентського досвіду в цілому.

Ми встановили тісні зв'язки з провідними роботодавцями, такими як CERN, Rolls Royce, NHS, Aardman Animation та BBC, щоб допомогти розробити правильний зміст для наших курсів та надавати нашим студентам різноманітні професійні можливості.

"Ми хочемо, щоб наші студенти стали готовими та впевненими випускниками, які впевнені у своїх здібностях та в тому, що вони повинні грати в світі".

Професор Стів Уест, віце-канцлер

Наші кампуси

Наші 14 різних відділів розповсюджуються в трьох кампусах Бристоля та навколо нього. У нас є кампуси в коледжах Глостер та Гартпурі, а також курси, що проводяться за допомогою партнерів з місцевих досліджень та глобальних партнерських установ.

Ми вклали кошти в новітні засоби та ресурси, щоб надати студентам доступ до всього, що їм потрібно для досягнення успіху - з 300 мільйонів фунтів стерлінгів витрачається на нові сучасні навчальні простори та розміщення як частина нашої Стратегії 2020 для покращення нашої пропозиції. далі

Наші дослідження та ширший вплив

Окрім нашого вчення, наші вчені працюють над національними та всесвітньо відомими дослідженнями у багатьох цікавих областях - від робототехніки до питань зовнішнього вигляду. Окрім збагачення нашого вчення, ми гарантуємо, що наші дослідження сприяють суспільству та економіці шляхом обміну знаннями, наукових комунікацій, партнерських відносин та підтримки інновацій та розвитку бізнесу.

Ми також відіграємо дуже активну роль у нашому місті та в більш широкому регіоні, і багато роботодавців та організацій розглядаються як "йти до університету" для набору персоналу випускників.

Наше розташування

Бристоль - це великий потяг для студентів та роботодавців. Один із самих різноманітних і бажаних міст Великобританії, де можна навчатися та жити, це також місто, яке занурюється в індустрію - з цікавими мережами, можливостями та можливостями для випускників працевлаштування тут же на порозі.

Наш регіон

Загалом, за оцінками університету, валовий доданий доданий внесок у розмірі понад 400 мільйонів фунтів стерлінгів у ВВП Заходу Англії у 2014/15 роках. Це еквівалентно 1,3% економіки області міста.

Наш доповідь "Економічний ефект Університету Заходу Англії" досліджує внесок, який UWE Брістоль зробив у своїй місцевій економіці у 2014/15.

Розташування

Сток Гіффорд

University Of the West Of England, Bristol

Веб-сайт
Телефон
+44(0)1179656261

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія