Unicaf - University of East London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Східного Лондона був першопрохідцем у майбутньому з 1898 року: від 2-ї промислової революції до тієї, де ми зараз, 4-ї. Ми - університет під керівництвом кар'єри, присвячений підтримці наших студентів розвивати навички, емоційний інтелект та творчість, необхідні для процвітання у світі, що постійно змінюється.

Протягом 2018-19 навчального року Університет Східного Лондона розробляє та починає впроваджувати нову 10-річну стратегію Vision 2028, щоб трансформувати наш навчальний план, педагогіку, науково-дослідний вплив та партнерські стосунки, щоб позитивно змінитись для студента, випускника та успіх громади. Наша амбітна, але досяжна мета - стати провідним підприємницьким університетом у Великобританії, орієнтованим на кар’єру, який одночасно готує наших студентів до завдань майбутнього та надає інновації для того, щоб керувати цим майбутнім стійко та всебічно.

Про партнерство з Unicaf

Юнікаф - глобальний партнер з Університету Іст-Лондона, Великобританія, відповідальний за набір, прийом, зарахування та підтримку студентів, які навчаються в Інтернеті, до університетських нагород, затверджених за дистанційну доставку в Інтернеті. Після успішного закінчення випускники отримають нагороду Університету Східного Лондона.

Інтернет-досвід Unicaf

Онлайн-навчання зробило революцію у вищій освіті. Як онлайн-студент, ви можете вчитися за власним тижневим графіком, вчитися там, де це найзручніше, і зберігати роботу, або продовжувати піклуватися про свою сім'ю.

Ваш призначений студентський радник допоможе вам ознайомитися з усім процесом. Перш ніж розпочати навчання, він чи вона будуть біля вас, коли вам потрібна підтримка, до закінчення навчання.

136515_photo-1516321318423-f06f85e504b3.jpg

Основні моменти навчання в Інтернеті

Що саме таке онлайн-навчання?

Завдяки онлайн-навчанню чи онлайн-освіті ви можете мати ряд переваг. Три основні відмінності полягають у тому, що ви можете вчитися, коли це відповідає вашому графіку, з будь-якого місця та за частку витрат на програму навчання на кампусі. Ви отримуєте весь необхідний навчальний матеріал в Інтернеті та взаємодієте через онлайн-платформу зі своїми викладачами.

Хто може отримати вигоду від онлайн-навчання?

Незалежно від того, ви є випускником школи, який тільки починає свою кар’єру, хтось із сімейними зобов'язаннями, чи професіонал із напруженим графіком, ви можете скористатися цим. Але навчання в Інтернеті не просто зручно; це також стає невід'ємною частиною успішної кар'єри. У минулому студент заробляв знаннями, які тривали на початку життя. Сьогодні, за даними Financial Times, зі швидкими темпами прогресу важливо залишатися в курсі нових подій. Крім того, здобуття знань у поєднанні з досвідом роботи може дати вашій кар’єрі додатковий імпульс.

Зв'язок

Завдяки навчанню в Інтернеті ви можете постійно підтримувати зв’язок зі своїми репетиторами. Хоча дослідження на території кампусу обмежують взаємодію на кілька годин на тиждень, можливість просити роз'яснення чи поради будь-коли може значно покращити ваше розуміння теми.

Мережа

Віртуальне середовище навчання (VLE) дозволяє спілкуватися зі своїми однокурсниками. Незалежно від того, потрібен вам зворотній зв'язок чи ви хочете обговорити тему, ваші колеги стоять поруч.

Ресурси

Більше не потрібно створювати бібліотеку здоровенних книг. Все, що вам потрібно - наукові документи, електронні книги, відео, презентації - доступні в Інтернеті через VLE. Усі лише кілька клацань або дотиків.

Довідка

У разі виникнення будь-яких запитань чи питань, пов'язаних вони з дослідженнями, VLE, платежами чи іншим, ви можете скористатися послугою студентського чату Unicaf. Ви отримуєте допомогу протягом моменту, не вимагаючи зустрічей і не чекайте до робочого часу.

Легка реєстрація

Ви можете легко зареєструватися в Інтернеті за лічені хвилини. Далі студентський радник зв’яжеться з вами, обговорить усі деталі, допоможе вам у процесі подання заявки та відповість на будь-які питання, які можуть виникнути. Просто заповніть форму нижче та розпочніть роботу з цієї можливості, що змінюється сьогодні.

Розташування

Лондон

Address
University Way, Royal Docks, E16 2RD
Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: