Ulster University, London & Birmingham Campuses

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ольстер - університет, що має національну та міжнародну репутацію за досконалість, інновації та регіональну діяльність. Ми робимо великий внесок у економічний, соціальний та культурний розвиток Північної Ірландії та відіграємо ключову роль у залученні внутрішніх інвестицій. Основна наша діяльність - це викладання та навчання, розширення доступу до освіти, досліджень та інновацій, технологій та передачі знань.

Погляньте на наші курси, і ви побачите, як ми сьогодні готуємо студентів до світу завтрашнього дня.

  • Ми позитивно впливаємо на економіку та громаду в Північній Ірландії та працюємо понад 3000 співробітників із щорічним оборотом понад 200 мільйонів фунтів.
  • Передача технологій та знань та комерційна експлуатація ідей сприяють нашому Управлінню інновацій за допомогою низки ініціатив та постійних досліджень та консультацій з бізнесом та промисловістю.
  • Ми є головним учасником потенціалу досліджень та розробок Північної Ірландії і підтримуємо місцевий бізнес та промисловість. Вправа з оцінки досліджень 2008 року підтвердила силу та якість наших досліджень та успіхи, які ми постійно робимо.
  • Ми робимо провідний внесок у навчання протягом усього життя (за допомогою eLearning), розширюючи доступ до освіти для всіх - розширюючи базу знань регіону.
  • Налагоджено партнерство з іншими постачальниками освітніх послуг на місцевому, національному та міжнародному рівнях, і у нас є мережа стратегічних партнерств у всьому світі.

Розташування

Лондон

Address
10 Rosebery Ave, Farringdon
EC1R 5HP Лондон, Англія, Великобританія

Бірмінгем

Address
Centre City House, 7 Hill St
B5 4UA Бірмінгем, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MSc