UWL University of West London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

 • 50 провідних університетів у керівництві університету Guardian 2019.
 • Отримала статус сучасного університету у Лондоні. *
 • Тимчасова вища освіта Нагороди 2018 номінант на "Університет року"
 • Топ сучасний університет у Лондоні для задоволення студентів **

Університет Західного Лондона не лише забезпечує високоякісну освіту, тісно пов'язану з працевлаштуванням, але ставить учня в серце доброзичливої ​​та сприятливої ​​спільноти. Університет інвестував 150 мільйонів фунтів стерлінґів у новий кампус на своєму сайті Ealing з метою покращення навчального та соціального досвіду студентів; розробка включала нову бібліотеку, відновлену студентську спілку, нові навчальні заклади та нові студії для студентської радіостанції.

 • Університет, розташований на заході Лондона, знаходиться на околицях однієї з найуспішніших ділових регіонів Великобританії "Золота Миля", а також чудово пов'язаний з містом. 20-хвилинна прогулянка на трубі або поїзді до / з Центрального Лондона або до / з аеропорту Хітроу.
 • Університет Західного Лондона , університет кар'єри, є провідним сучасним університетом у Лондоні для працевлаштування: 98% студентів працюють або продовжують навчатися протягом шести місяців після закінчення навчання.
 • UWL має тісні зв'язки з галуззю, включаючи національні та багатонаціональні організації.
 • Всі школи мають висококваліфікований персонал, який має багатий досвід галузі у своїй обраній галузі та прагне розвивати навички та кар'єрні устремління студентів.
 • Університет може похвалитися цільовими розміщеннями на своєму сайті Брентфорд, а безкоштовний трансфер здійснюється між університетськими містечками та Елінг Бродвеєм.
 • Університет має активну студентську спільноту, і всі студенти мають можливість вступити в Спілці студентів, які мають різноманітні товариства та спеціальні заходи для всіх.

UWL пропонує два основних водозаборів; кожен січень і вересень, а також травень для програм Extended Masters. Для студентів, які вивчають свій перший курс навчання у стилі UG або PG, університет також пропонує до 100 стипендій міжнародних послів (до 5000 фунтів стерлінгів) щорічно, що дає вам усі підстави подавати заявку на навчання в західному Лондоні.

Жваве місце

Університет розташований у життєздатних і безпечних районах Західного Лондона, де студенти можуть очікувати, що багатонаціональні спільноти перебуватимуть на порозі. У готелі є чудові місця для громадського транспорту, а також безкоштовний автобус між вулицями UWL -Лондона та станцією Елінг Бродвей. Найближчі 30 хвилин на метро в самому серці міста з Крос-Реїзом, щоб скоротити транспортні зв'язки.

UWL має в цілому три сайти. Два місця можна знайти в західному Лондоні - Брентфорд та Елінг - і третє в Редінге, де спеціально проводяться студенти медсестер та акушерки. Сайт Ealing розташований у привабливому історичному районі з численними кафе та парками та недалеко від торгового центру Ealing Broadway (будинок до моди, краси, електрики, телекомунікацій та бакалії). Сам сайт є основним навчальним UWL але також є домом для різноманітних кав'ярень та ресторанів, спортзалу Студентського Союзу та бару. Додаткові спортивні об'єкти, такі як футбольна площадка та зелений крикет, також можна знайти в місцевому місті Елінг.

Сайт "Брентфорд" - це сучасне 11-поверхове приміщення, яке легко розпізнати під час подорожі вздовж коридору M4, а також є домом для Paragon Lets; цілеспрямоване житло університету. Залізнична станція Брентфорд, менш ніж за 5 хвилин ходьби від готелю, забезпечує прямі поїзди до Лондона Ватерлоо або звідси до міста Віндзор.

В і навколо кампусу

Нові об'єкти

У рамках проекту реконструкції, який UWL нещодавно завершив, на сайтах Ейлінга та Бренфорда було створено безліч нових навчальних та навчальних закладів. Серед них - цілодобова бібліотека доступу, детективний зал для судів, спеціалізовані радіостудії, повністю обладнаний театр та спеціалізовані центри моделювання для студентів, які навчаються в коледжі медсестер, акушерства та охорони здоров'я. Лабораторія харчових інновацій нещодавно була запущена, а також Westmont Enterprise Hub - початковий інкубатор і The Faringdon Center, де розміщується проникаюча радіолокаційна технологія. Новий симулятор польоту (Flight Pad) також відкривається негайно.

Студентський Союз

Спілка студентів UWL (UWLSU) була визнана найкращою студентською спілкою в Англії в 2017 році **. Головною метою Спілки студентів є представлення як окремих студентів, так і студентського корпусу в цілому. Студенти також можуть приєднатися до будь-якого студентського товариства на кампусі, з різним вибором. UWLSU також має свій власний бар, кав'ярню та тренажерний зал, які студенти можуть користуватися протягом року.

Житло

Безпечне і безпечне житло є необхідністю для іноземних студентів під час навчання в університеті. Міжнародні студенти, які навчаються в Лондоні, мають різні варіанти, включаючи приватні помешкання, спільне житло або Paragon Lets.

Paragon Lets - сайт UWL для студентів, який розміщується на курсах для студентів Ноттінг Хілл, і дуже рекомендується для студентів першого курсу. Це цілеспрямоване студентське житлове приміщення розташоване на сайті Брентфорда. У кожному номері є широкосмуговий доступ до Інтернету, а також туалет і душ. Спільні кухні та їдальні обладнані для кожної групи з восьми номерів.

Шаттл-автобус

Університет визнає, що студенти хочуть вивчити те, що Лондон може запропонувати під час вивчення, і допомагає це зробити, надаючи безкоштовний маршрутний таксі, щоб з'єднати сайти з основними транспортними зв'язками. Служба UWL Shuttle Bus з'єднує Ealing Broadway (Центральна лінія, район, Червона лінія, Хрестова лінія та магістральні поїзди) на сайт Брентфорда (за 5 хвилин ходьби до станції метро Brentford). Між ними зупиняється також на майданчику Ейлінг і станція Південний Ейлінг (Piccadilly Line), що надає учням кожну можливість максимально використати свій час у місті.

Області навчання

Університет Західного Лондона - це офіційно визнана державна установа Великобританії, яка пропонує акредитовані курси на наступних рівнях навчання:

 • Бакалаврат
 • Аспірант

Курси інтегрованого фундаменту (в складі ступеня), також пропонуються курси Extended Masters та pre-sessional English courses.

Університет пропонує різноманітний портфель студентів та аспірантів у наступних навчальних закладах:

 • Лондонський музичний коледж
 • Лондонська школа фільмів, медіа
 • Школа гуманітарних та соціальних наук
 • Коледж медсестринства, акушерства та охорони здоров'я
 • Бізнес-школа Клода Літтнера
 • Школа права та кримінології
 • Лондонський коледж готельного бізнесу та туризму ім. Геллера
 • Школа обчислювальної техніки та машинобудування

Вхідний маршрут

Команда Course Inquiries в Університеті Вест-Лондона завжди може допомогти студентам вибирати правильний курс з повного спектру курсів мистецтва, бізнесу, охорони здоров'я та засобів масової інформації - це включає в себе відповідний фундамент або курс англійської мови, якщо студент не має ступені йти прямо в ступінь.

Базові програми

Міжнародні студенти, що подають заявку на курси бакалавра, можуть звертатися до UWL безпосередньо, використовуючи онлайн-заявку університету . Крім того, студенти можуть подати заявку за допомогою Служби прийому університетів та коледжів (UCAS).

Післядипломна програма

Кандидати на післядипломні курси мають подати заявку безпосередньо до університету, використовуючи онлайн-форму . Післядипломна освіта буде розглядатися разом з рецензентами (при необхідності), і студенти можуть також мати потребу в інтерв'ю.

Сбори та стипендії

Вартість навчання

Зарубіжні студенти Університету Західного Лондону повинні сплатити повну вартість їх навчання. Рівень плати, який студент повинен буде сплатити, залежить від певних вимог. Вимоги також будуть різними залежно від рівня навчання та обраного курсу.

Студенти повинні сплачувати 3000 фунтів стягнень у вигляді депозиту, що не підлягає поверненню, коли вони приймуть пропозицію від університету. Для тих, чиї збори сплачуються закордонним спонсором, повна оплата гонорарів протягом або до зарахування є обов'язковою.

Більш детальну інформацію про вимоги до навчання можна знайти на веб-сайті університету.

Посол стипендії

Університет Західного Лондона пропонує до 100 стипендій міжнародних послів у кожному навчальному році студентам за їх перший рік навчання як UG, так і PG. Ці стипендії надають фінансову підтримку (за рахунок знижки на оплату першого року навчання) видатним студентам, які бажають стати послами до університету.

Застереження:

* T He Times / Sunday Times Гарне керівництво університету 2018 року.
** Національне студентське опитування (НСС) 2017 р.
Це останні дані за показниками ефективності праці (EPI), опублікованими в 2018 році Агентством статистики вищої освіти HESA.
NB: Сучасні університети визначаються як вищі навчальні заклади, які отримали статус університету в 1992 році, а потім - 1992 року. UWL отримав перераховані вище рейтинги у порівнянні з усіма іншими сучасними університетами, зазначеними в наведених керівництвах / опитуваннях.

Розташування

Лондон

University of West London

Address
St Mary’s Road, Ealing
W5 5RF Лондон, Англія, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+44 (0) 20 8231 2440