University of Stirling

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Stirling - це міжнародний університет, який прагне допомогти студентам змінити ситуацію у світі. Ми із захопленням створюємо вплив на все, що ми робимо - вирішуючи реальні суспільні проблеми, пропонуючи рішення та допомагаючи формувати громади.

Базуючись у самому центрі Шотландії, Стірлінг - це місце, де оцінюються здібності - не передумови, а навчання, працездатність та засоби оцінюються п’ятизірковими (QS World University Rankings 2020). Маючи понад 90 аспірантурних курсів, ми оснащуємо наших випускників знаннями, досвідом та навичками працевлаштування, необхідними для досягнення успіху на робочому місці.

Прихильність до працевлаштування

Наші післядипломні курси пропонують практичний досвід, кар’єрну підтримку та можливості працювати з галузями по всьому світу, які посіли перше місце в Шотландії та 15 найкращих у світі за послугами кар’єри (UK ISB Benchmark та Global ISB Benchmark 2018).

Дослідження з впливом

Наші провідні науковці у світі є експертами у своїх галузях, і наше вчення досліджує це передове дослідження, щоб зробити вплив на суспільство. Ось чому три чверті досліджень Стірлінга в останніх Рамках досконалості досліджень (REF2014) були віднесені як до провідних у світі, так і до світових.

Наша мета проста: від годування світу до використання психології для лову злочинців, ми хочемо вирішити глобальні проблеми сучасності. Наші багатопрофільні дослідники кидають виклик припущенням, інноваційному мисленню та пошуку рішень.

Життя в кампусі

University of Stirling оцінюється 1- м у Великобританії та 5- м у світі за його кампусом (UK ISB Benchmark та Global ISB Benchmark 2018), і не важко зрозуміти, чому.

Менш ніж за годину їзди від Глазго і Едінбургу, наш красивий кампус 330 акрів є домом для недавно відремонтованої розміщення, підприємств харчування, магазини, процвітаючий центр мистецтв, поле для гольфу і навіть 18 - го століття замок.

Ми також інвестуємо 41,7 мільйона фунтів стерлінгів, щоб ще більше покращити нашу спортивну споруду світового класу та високопродуктивні спортивні споруди та створити новий центр кампусу, який планується завершити у 2020/21.

Світогляд

University of Stirling є справді глобальним у будь-якому сенсі цього слова. У нашому різноманітному та всеосяжному кампусі представлено понад 120 національностей, і майже половина нашої аспірантури приєднується до нас з-за кордону. Ми співпрацюємо з установами по всьому світу - викладаючи наукові партнерські стосунки в більш ніж 60 країнах, щоб допомогти нашим студентам стати випускниками, що думають перспективи, з навичками, які прагнуть роботодавці по всьому світу.

Спортивне майстерність

University of Stirling - це Спортивний університет року (The Times and Sunday Times Good University Guide 2020) та Шотландський університет спортивної майстерності. Ми також є домом для п’яти національних керівних органів та посіли перше місце в Шотландії та п’ятірку кращих у Великобританії за спортивними спорудами (UK International Student Barometer Benchmark та Global ISB Benchmark 2018). Наші студенти також користуються більш ніж 50 спортивними клубами, десятками тижневих занять фізичними вправами та нашою неконкурентною програмою Get Active.

Ви готові бути Стерлінг?

Знайдіть свій курс, дізнайтеся більше про можливості післядипломного фінансування, стипендії та чому University of Stirling саме там, де ви належите.

Розташування

Стерлінг

Address
University of Stirling,
FK9 4LA Стерлінг, Шотландія, Великобританія

Програми

MSc