University of Strathclyde: Faculty of Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша інженерний факультет є найбільшим в Шотландії. Ми також є одним з найбільших, найбільш оснащених інженерних факультетів у Великобританії.

Ми домом для більш ніж 5000 студентів з 100 країн. Ви можете вибрати для вивчення в будь-якому з наших восьми провідних світових відомств.

Наша Вражаючий діапазон більше 40 студентів, аспірантів та професійного розвитку курсів пропонуємо вам інженерну освіту підходить для ваших потреб.

Наші співробітники та студенти проводити дослідження, що робить реальний вплив, забезпечуючи вирішення багатьох глобальних проблем, які стоять перед сучасним суспільством.

Якщо ви серйозно про кар'єру в галузі машинобудування, Стратклайд є місцем, щоб бути.

Чому Strathclyde для інженерних

Ви можете стати дипломованим інженером

Всі наші студентські Інженерні програми повністю акредитовані відповідними професійними інженерних інститутів. Це дозволяє нашим випускникам отримати право на Chartered статус інженера. Багато хто з наших аспірантів градусів акредитовані.

У нас широкий спектр інжинірингових курсів

Ми пропонуємо більше 40 студентів курсів, які охоплюють широкий спектр дисциплін. Наша аспірантура портфель Звичайно також має більше 40 курсів і є одним з найбільших у Великобританії. Ви можете вивчити наші курси викладаються в одному з наших восьми департаментах:

архітектура Біомедична розробка Хімічна та Process Engineering http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Civil та екологічної інженерії та level_ug = правда & level_pgt = правда & level_pgr = правда Проектування, виготовлення та інженерного управління Електронна & Електротехніка Механічна і Аерокосмічна промисловість http://www.strath.ac.uk/courses/?subject=Naval архітектура океану і морської техніки і level_ug = правда & level_pgt = правда & level_pgr = правда

Ми можемо допомогти вам у досягненні ваших амбіцій зайнятості

Наші сильні посилання промисловість гарантувати, що майже 90% наших випускників в повноцінних робочих місць або подальшого вивчення протягом шести місяців закінчення.

Ми пропонуємо широкий спектр стипендій

У нас один з найбільших портфелів стипендії на пропозицію будь-якого інженерного факультету у Великобританії.

Ви будете користуватися нашої дослідницької досконалості

У нас один з найбільших науково-дослідних портфелів у Великобританії в 85 мільйонів фунтів стерлінгів - і продовжує зростати.

Три з наших відділів посідає перше місце в Шотландії дослідження влади. Сім з восьми підрозділів наших рангу в топ-10 у Великобританії на дослідження влади (REF 2014).

Погляньте на наших дослідженнях.

У нас міцні зв'язки з промисловістю

Наші студенти часто дають можливість працювати на реальних проблем галузі. Вони приймають форму проектів, призначених зовнішніх компаній.

Наші студенти вигоду від нашої унікальної щорічної набору і мереж вечерю, 'Гала'. Майже 50 випускників на роботу компанії присутнім на вечері.

Ми номер один шотландський університет для нашої роботи партнерства передачі знань. Ми знаходимося в трійці у Великобританії.

Стратклайд є сьомим в лізі підприємницьких університетів у Великобританії. Ми генерується більше 40 спін-OUT компаній на сьогоднішній день. Ми також отримали понад 160 патентів і ліцензійних угод. Вони породили більше € 56 млн в роялті доходів.

У нас світу класу об'єктів

Ми нещодавно завершили інвестиційну програму 40 мільйонів фунтів стерлінгів на інженерних споруд та інфраструктури підтримки. Будучи студентом ви будете мати доступ до державою в найсучасніших обладнання та робочих місць.

Дізнайтеся більше про наших об'єктах.

Розташування

Глазго

Engineering Faculty Office, University of Strathclyde

Address
Engineering Faculty Office,
University of Strathclyde,
Room 5.25, Royal College Building,
204 George Street

G1 1XW Глазго, Шотландія, Великобританія
Телефон
+44 (0)141 548 2749

Ольборг

Address
Ольборг, Данія

Гамбург

Address
Гамбург, Гамбург, Німеччина

Програми

MSc
Цей навчальний заклад також пропонує: