University of Kent, School of Anthropology & Conservation

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про нас

Школа антропології та охорони природи - це багатонаціональна наукова спільнота, яка прагне до реального впливу. Наші творчі викладачі, міжнародно визнані дослідження, найсучасніші лабораторні можливості та привітні студентські простори створюють натхненне навчальне середовище.

  • Золото в рамках "Викладання передового досвіду", найвищий можливий рейтинг
  • 15-е для антропології в Повному керівництві університету 2019 року
  • 88% студентів антропології, які відповіли на Національне студентське опитування 2018 року, були задоволені своїм курсом в цілому

Наше бачення

Ми визнаємо важливість фундаментальної зв'язку людського суспільства, еволюції людини та природного середовища. Це ключ до нашої сили: розбиваючи бар'єри між природними та суспільними науками, ми можемо повною мірою вивчити взаємовідносини між людьми та світом, в якому ми живемо, і шукаємо вирішення проблем, з якими ми стикаємося. Ми хочемо бути світовими змінами, і ми хочемо, щоб ви приєдналися до нас на цій пригоді.

Натхненне вчення

Наш високо мотивований навчальний персонал навчає широкий спектр модулів, проінформованих останніми дослідженнями. Лектори гарантують, що ви розвиваєте практичні, академічні, професійні та інтернаціоналізаційні навички поряд з теорією та основними знаннями. Ми приділяємо велику цінність навчанню за допомогою досвіду, тому більшість програм пропонують екскурсії та, де це необхідно, викладання в наших найсучасніших лабораторіях та на місцях на кампусі.

Ми хочемо поділитися нашою пристрастю до нашої роботи з вами. Ми високо цінуємо нашу інклюзивну та міжнародну шкільну спільноту, яка створює середовище навчання, багате культурою, різноманітністю та інтелектуальними проблемами.

Сприятлива студентська обстановка

Школа забезпечує гостинну атмосферу. Наші викладачі хочуть слухати та пропонувати поради, працюючи з вами, щоб забезпечити вам повний потенціал. Наші студенти - це мотивована та амбітна група, яка любить працювати разом і підтримувати один одного.

Всі студенти виділяються особистим академічним радником. Ви також маєте доступ до нашого Координатора Студентської Душпастирської Допомоги, який пропонує підтримку, вказівки та вказівки щодо додаткових послуг як для особистого благополуччя, так і для академічних питань.

Дослідження передового досвіду

Ми віримо у тісний зв'язок між навчанням та дослідженнями, що гарантує, що наші модулі є надихаючими, релевантними та провокуючими. Наші викладачі та студенти-дослідники займаються захоплюючими проектами у Великобританії та у всьому світі. Ми сприяємо інноваційним та міждисциплінарним дослідженням, які сприяють наші дослідницькі центри.

Наш науковий співробітник активно проводить наукові та професійні конференції як на національному, так і на міжнародному рівні, а також публікує їх у провідних журналах. Їх робота часто привертає увагу до глобальної медіа, і ряд наших співробітників і студентів отримали престижні нагороди за їх дослідження та внесок у науку та реальні питання. До них відносяться премії Whitley, премії RSPB Conservation Science нагороди, Future of Nature Awards, видатний етноботаніст року та премія Richard Evans Schultes Research Award.

Стан сучасних об'єктів

Школа надає студентам і дослідницьким групам чудові можливості, які оснащені найсучаснішим обладнанням та ресурсами. Ми виділили лабораторії посткраніальної еволюції тварин, екології, етнобіології, остеології людини, генетики, віртуальної палеоантропології та візуальної антропології.

Наші навчальні простори повністю оснащені аудіовізуальними можливостями, а наш комп'ютерний комплект обладнано 32 комп'ютерами з роздільною здатністю HD та преміальним обладнанням.

Захоплюючі перспективи

Навчання з Школою антропології та охорони здоров'я дає вам можливість успішної кар'єри. Окрім надання першокласного академічного досвіду, ми також розвиваємо ваші передавальні навички, такі як спілкування, робота в команді, вирішення проблем та комп'ютерна грамотність.

Ви отримуєте вигоду від великих дослідницьких та ділових мереж, які вирощують наші співробітники. Щотижневі семінари, щорічні лекції та ярмарки працевлаштування залучають всесвітньо відомих та провідних фахівців, у вас є багато можливостей бути натхненними та розвинути власні контакти.

Протягом останніх 25 років наші студенти продовжують займати ключові ролі в деяких найбільш інноваційних і успішних ініціативах із забезпечення стабільності в усьому світі та працюють у різноманітних організаціях, включаючи Фонд Глобального Різноманіття, Гарвардський Музей Економічної Ботаніки та Благодійність "Бездомність" .

Місцезнаходження

Школа антропології та консервації базується на нашому кампусі Кентербері з його першокласним академічним та дозвіллям. Ми обладнані найновішими ресурсами, і наша прекрасна обстановка пропонує безліч спокійних місць для навчання та відпочинку.

Усе, що потрібно в кампусі, знаходиться на відстані пішої прогулянки, включаючи загальний магазин, книжковий магазин, банк, кінотеатр, театр, медичний центр та аптеку. Ви можете піти в кампус, щоб вивчити середньовічні будівлі міста, історичні паби та безліч магазинів; Лондон та Франція - це лише годину їзди на поїзді.

Розташування

Кентербері

Marlowe Building

Address
School of Anthropology and Conservation,
Marlowe Building, The University of Kent

CT2 7NR Кентербері, Англія, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+44 1227 824689

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія