University of Kent, School of Engineering and Digital Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа техніки та цифрових мистецтв має відмінну репутацію, визнану як якістю нашого навчання, так і наслідком наших досліджень.

Спеціальна школа, що поєднує в собі інженерну, технологічну та цифрову медіа, наша сумісна експертиза добре підходить для потреб 21-го століття. Мислячі та культурні різноманітні, ми прагнемо до розвитку працевлаштованих та етичних випускників, які позитивно вплинуть на суспільство. у власній будівлі ми досить маленькі, щоб дізнатись усі наші студенти, як особи, а співробітники та студенти працюють у дуже доброзичливій обстановці.

Школа заснована більше 50 років тому, і вона розробила високоякісну навчально-дослідницьку базу, отримуючи відмінні оцінки як у дослідницьких, так і в навчальних оцінках. Займаючись високоякісними дослідженнями у галузі комунікацій , інтелектуальних взаємодій та інструментальних засобів та контролю , що мають значний вплив на національний і міжнародний рівень, ми постійно залучаємо значний фінансування досліджень від дослідницьких рад Великобританії, європейських дослідницьких програм, промислових та комерційних компаній, державних установ тощо. і наше розповсюдження експертизи дозволяє швидко реагувати на нові розробки. У останній дослідницькій програмі Excellence Framework (REF) 98% наших досліджень визнано міжнародними.

Ми готуємо наших студентів до широкого спектру професій, що дає їм можливість продовжувати динамічну професійну кар'єру у Великобританії та за кордоном.

Наш 33 академічний персонал та понад 130 аспірантів та науково-дослідницьких співробітників формують команди, що забезпечують ідеальну спрямованість на ефективну підтримку високого рівня дослідницької діяльності. Існує процвітаюче студентське населення, яке вивчає аспірантуру, в значно дружній та сприятливій навчально-дослідницькій середовищі.

Викладав курси

E ІНЖИНІРИНГ

· Розвиток комунікаційних технологій (технології та телекомунікації) (MSc)

· Розвиток інженерії зв'язку (бездротові системи та мережі) (MSc)

· Розвиток електронних систем інженерії (MSc)

· Інформаційна безпека та біометрія (MSc)

ІГІТАЛЬНІ МИСТЕЦТВО

· Комп'ютерна анімація (MSc)

· Цифрові візуальні ефекти (MSc)

РЕЗУЛЬТАТИ ДОСЛІДЖЕНЬ

· Магістр цифрових мистецтв, доктор філософії

· Магістр електроніки, кандидат технічних наук

Захоплюючі варіанти кар'єри

Щоб бути в змозі задовольнити вимоги конкурентного ринку праці, вам необхідно придбати високий рівень академічних знань і розробити інтерактивні навички, які можуть бути застосовані до всіх аспектів зайнятості. У Кенті ми пропонуємо комплексний пакет програм підготовки професійних навичок , радник кар'єри та волонтерство та оплачувані можливості роботи для підвищення вашої кар'єри на глобальному робочому місці. Кожна з наших курсових сторінок містить більш детальну інформацію про навички та кар'єру, характерні для цієї програми.

Кент має відмінну програму післядипломної освіти: 92% наших аспірантів, які закінчили в 2017 році і відповіли на національне опитування, працювали або продовжували навчання протягом шести місяців (DLHE).

Міждисциплінарне співтовариство

Досвід аспірантів у Кенті виходить за рамки ваших навчальних програм. Наша міждисциплінарна аспірантура дозволяє співробітникам та студентам спілкуватися та обмінюватися ідеями з іншими, за межами їх спеціалізації.

Ми також надаємо сильну підтримку через нашу аспірантуру. Школа прагне до розвитку кар'єрних навичок для всіх студентів, продемонстрована нашими передовими навчальними майстернями, премією Global Skills Award і програмою розвитку дослідників.

Аспірантура ресурсів

Школа техніки та цифрових мистецтв має широкий спектр обладнання та програмного забезпечення для збору та обробки зображень, а також засоби для проектування вбудованих систем із використанням програмованої логіки та технології чіпів, що підтримуються інструментами CAD та програмним забезпеченням розробників від міжнародних компаній, включаючи CadenceTM, XilinxTM, AlteraTM, National Instruments® та Mentor GraphicsTM. Повний набір інструментів Matlab / Simulink® доступний. Наша приладобудівна лабораторія має багатофазні тестові установки та випробування на згоряння, які можуть генерувати ряд реальних, хоча й зменшених, промислових процесів.

Існують інструменти для розробки програмного забезпечення для РФ, антенних та фотонних систем (таких як ADSTM, CSTTM, HFSSTM та VPITransmissionMakerTM), а також наступні випробування з мережевими та аналізаторами спектру до 110 ГГц, генератор довільного сигналу до 12 GSa / s, високошвидкісний Вибірковий осцилограф до 100 GSa / s, на-пластинчасті і високоякісні безехальні камери.

Його великі обчислювальні ресурси для цифрових засобів масової інформації включають найсучасніші робочі станції ПК, що працюють під управлінням AliasTM Maya і Foundry Nuke, фотостудії та виробничої студії з зеленим екраном.

Активна школа

Як аспірант, ви є частиною процвітаючої дослідницької спільноти та отримуєте підтримку за допомогою широкомасштабної програми індивідуального нагляду, спеціалізованих дослідницьких семінарів, програм підготовки загальних навичок та загальних відомчих колоквіусів, як правило, з зовнішніми доповідачами. Ми закликаємо вас відвідати та представити свою роботу на великих конференціях, а також взяти участь у наших внутрішніх конференціях та програмах семінару. Атмосфера нашої школи є неформальною та дружньою, а в її центрі - процвітаюча та різноманітна аспірантура з усіх кінців світ. У нас також є жвава спільнота студентів та випускників, які беруть участь у наших соціальних медіа-спільнотах на Facebook і Twitter, яких вас заохочують стати частиною.

Чому б не відвідати наш канал YouTub e, щоб подивитися на наші рекламні відеоролики та роботу студентів, а також віртуальну екскурсію по нашій школі.

Фінансова підтримка

Університет має стипендіальний фонд у розмірі понад 11 мільйонів фунтів стерлінгів для підтримки нашої аспірантури. Поступове навчання є значним капіталовкладенням у ваше майбутнє, яке дає переваги у життя, і ми розробили низку пакетів, щоб забезпечити вам необхідні фінансові підтримка Ми маємо повні нагороди, щоб підтримати кандидатів на докторські дослідження, нагороди за навчання для тих, хто навчав диплом магістра та лояльності для наших випускників. Маючи аспірантуру для отримання ступеня магістра, студенти-правоздатні можуть запозичити до 10 609 фунтів стерлінгів.

Програми

Ви можете подати заявку через Інтернет через веб-сайт університету.

Контактні дані

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з пані Тарю Саттон, координатором набору персоналу в Школі інженерії та цифрових мистецтв:

E-mail: eda-admissions-pg@kent.ac.uk

Тел: 44 1227 827323

Поштова адреса:
Школа технічного та цифрового мистецтва
Дженнісон Будинок
Університет Кента
Кентербері
Кент, CT2 7NT
Об'єднане Королівство

Веб-сайт: http://www.eda.kent.ac.uk/

Facebook: https://www.facebook.com/edakent

Twitter: @edakent

Розташування

Кентербері

Jennison Bldg

Address
The University of Kent,
Jennison Building

CT2 7NT Кентербері, Англія, Великобританія
Телефон
+44 (0)1227 823246