University of Edinburgh Business School

Введення

Прочитайте офіційний опис

У центрі університету з 400 річним досвідом, який послідовно оцінюється одним з кращих в світі, і в центрі міста в одному з найкрасивіших ділових і культурних столиць Європи Університет Единбурзької бізнес-школи пропонує досвід, який мало хто може конкурувати.

The Університет Единбурзької бізнес-школи має довгу традицію викладання та наукових досліджень. Школа пропонує бакалаврів, магістрів і програм бізнес-освіти в бізнесі та управлінні і забезпечує платформу для наукових досліджень, дискусій і дебатів з широкого кола бізнес-питань.

Тримісний акредитованих

Ми знаходимося у верхній 1% бізнес-шкіл в світі, щоб тримати потрійну акредитацію. Вони були нагороджені:

США Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB) Європейська якість і поліпшення системи (EQUIS) Асоціація МВА (AMBA)

Міжнародна школа

В якості одного з провідних бізнес-шкіл Європи, школа складається з міжнародного органу студентського представляє більше 88 країн, привабливі нові ідеї з різних культур і традицій. Наша глобальна мережа випускників простягається більш ніж на 120 країн, що дозволяє отримати доступ до численних контактів по всьому світу.

Дослідження

Ми прагнемо виробляти теорія керівництвом, практично відповідні дослідження, що адреси завдань, що стоять перед підприємствами, громадськими організаціями, регулюючими органами, і політиків. Школа спрямована на створення сприятливих, спільної, і яскраві дослідження культуру підвищення якості нашої продукції та науково-дослідної, допомагаючи викладачам для досягнення наших цілей.

Огляд програми

Бізнес-школа пропонує академічно строгий і дуже продуманої програми для студентів, аспірантів та докторантів. Навчання і дослідження охоплюють шість основних предметних областей, які є: бухгалтерський облік & фінанси, підприємництво & інновації, наука управління і бізнес-економіка, маркетинг, організаційні дослідження і стратегії & міжнародного бізнесу.

Послуги та ресурси

Цей стан справ у сучасній будівлі є лекційні зали, кілька номерів синдикат, виконавчий люкс освіти, кафе і багато місця для студентів та співробітників. Студенти також мають доступ до Hub, центр, який забезпечує великі можливості вчитися і доступ до науково-дослідних баз даних, інтернет-журналів і провідних інформаційних фінансових послуг.

Місія

Розробка ефективних і відповідальних лідерів, створюючи проникливий знання і надихає уми в діалозі зі світом навколо нас.

Зір

Для того, щоб бути визнаним як прогресивного і підключеного спільноти думки керівництва на міжнародній бізнес-арені.

Величини

Бізнес-школа визначила 5 ключових цінностей, які допоможуть нам досягти нашого бачення і, таким чином співробітники заохочуються прийняти їх всюди, де це можливо.

провидець натхненний Спільний ефектних стійкий

Чому Едінбург?

Едінбург послідовно був названий одним з кращих місць, щоб жити і працювати у Великій Британії. Місто відрізняється своєю прекрасною грузинської і вікторіанської архітектури, б'ючи парків і чудового горизонту.

Розташований на березі затоки Ферт-оф-оф-Форт і розташований на семи пагорбах, Edinburgh City містить королівський палац, на вершині скелі замок і згаслий вулкан. Місто має сучасний динамізм сусідять з історичними брукованими вулицями і є домом для чотирьох університетів, сумно відомий Единбурзький Fringe Festival, світового класу, галерей, театрів, концертних залів і торгових вулиць.

місто культури

Едінбург є міжнародний місто. Люди з усього світу влаштувалися тут, породжуючи широку різноманітність ресторанів, кафе і барів з сильним етнічним смаком. Місто є компактним і легко керованим пішки поки він має всі переваги великого європейського капіталу.

Місто для бізнесу

Едінбург також є містом для бізнесу. Це другий за величиною фінансовим центром у Великобританії з процвітаючою, різноманітних економіки і високо освіченою, мотивованої робочої сили. Кілька найбільших глобальних фінансових установ - банків, страхових компаній, інвестиційних будинків і брокери - є свої штаби в Единбурзі.

місто інноваторів

Місто, і дійсно університет, є домом для деяких інструментальних мислителів, новаторів, вчених і ділових людей. Овечка Доллі, перший в світі клонований ссавець народився в Единбурзькому університеті, який також є домом для найпотужнішого комп'ютера в Великобританії. Університет має багато відомих випускників, включаючи Чарльза Дарвіна, сера Артура Конан Дойла і Стівенсона. Сама школа бізнесу також є альма-матер деяких добре відомих підприємців, включаючи Джона Boyd Dunlop в Dunlop Гума і Артур Янг з Ernst & Young.

Шотландія

За межами міста, Шотландія є земля суворої краси, один з останніх великих пустелях Європи з горами, озерами і сім тисяч миль приголомшливою берегової лінією.

Протягом всього в декількох милях від школи лежить горбистій місцевості Східного Лотіан, з пляжами, села і відомих полів для гольфу, всі з яких добре варто в день поїздки або у вихідні дні відвідати. сусідні міста Единбурга похвалитися великою кількістю пам'яток: Андріївська поля для гольфу, корабель спадщини Глазго і приголомшливою архітектурою граніт Абердін легко дістатися частими автобусі або поїзді. Шотландія однаково славиться своїми численними красивими острівці усіяні по всій країні, які пропонують прийом, розслабляючий відпочити від міської метушні.

Ландшафт цієї разючої, різноманітної країни ідеально підходить для зовнішньої спортивному житті. Катання на лижах, серфінг, походи, катання на гірських велосипедах і каяках лише деякі з хвилюючих діяльності на пропозицію, найбільше в декількох хвилинах від вашого порога.

Розташування

Едінбург

Address
Business School
The University of Edinburgh
29 Buccleuch Place


EH8 9JS Едінбург, Шотландія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Акредитації