Прочитайте офіційний опис

У центрі університету з 400 річним досвідом, який послідовно оцінюється одним з кращих в світі, і в центрі міста в одному з найкрасивіших ділових і культурних столиць Європи Університет Единбурзької бізнес-школи пропонує досвід, який мало хто може конкурувати.

The Університет Единбурзької бізнес-школи має довгу традицію викладання та наукових досліджень. Школа пропонує бакалаврів, магістрів і програм бізнес-освіти в бізнесі та управлінні і забезпечує платформу для наукових досліджень, дискусій і дебатів з широкого кола бізнес-питань.

Тримісний акредитованих

Ми знаходимося у верхній 1% бізнес-шкіл в світі, щоб тримати потрійну акредитацію. Вони були нагороджені:

США Асоціація з розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB) Європейська якість і поліпшення системи (EQUIS) Асоціація МВА (AMBA)

Міжнародна школа

В якості одного з провідних бізнес-шкіл Європи, школа складається з міжнародного органу студентського представляє більше 88 країн, привабливі нові ідеї з різних культур і традицій. Наша глобальна мережа випускників простягається більш ніж на 120 країн, що дозволяє отримати доступ до численних контактів по всьому світу.

Дослідження

Ми прагнемо виробляти теорія керівництвом, практично відповідні дослідження, що адреси завдань, що стоять перед підприємствами, громадськими організаціями, регулюючими органами, і політиків. Школа спрямована на створення сприятливих, спільної, і яскраві дослідження культуру підвищення якості нашої продукції та науково-дослідної, допомагаючи викладачам для досягнення наших цілей.

Огляд програми

Бізнес-школа пропонує академічно строгий і дуже продуманої програми для студентів, аспірантів та докторантів. Навчання і дослідження охоплюють шість основних предметних областей, які є: бухгалтерський облік & фінанси, підприємництво & інновації, наука управління і бізнес-економіка, маркетинг, організаційні дослідження і стратегії & міжнародного бізнесу.

Послуги та ресурси

Цей стан справ у сучасній будівлі є лекційні зали, кілька номерів синдикат, виконавчий люкс освіти, кафе і багато місця для студентів та співробітників. Студенти також мають доступ до Hub, центр, який забезпечує великі можливості вчитися і доступ до науково-дослідних баз даних, інтернет-журналів і провідних інформаційних фінансових послуг.

Місія

Розробка ефективних і відповідальних лідерів, створюючи проникливий знання і надихає уми в діалозі зі світом навколо нас.

Зір

Для того, щоб бути визнаним як прогресивного і підключеного спільноти думки керівництва на міжнародній бізнес-арені.

Величини

Бізнес-школа визначила 5 ключових цінностей, які допоможуть нам досягти нашого бачення і, таким чином співробітники заохочуються прийняти їх всюди, де це можливо.

провидець натхненний Спільний ефектних стійкий

Чому Едінбург?

Едінбург послідовно був названий одним з кращих місць, щоб жити і працювати у Великій Британії. Місто відрізняється своєю прекрасною грузинської і вікторіанської архітектури, б'ючи парків і чудового горизонту.

Розташований на березі затоки Ферт-оф-оф-Форт і розташований на семи пагорбах, Edinburgh City містить королівський палац, на вершині скелі замок і згаслий вулкан. Місто має сучасний динамізм сусідять з історичними брукованими вулицями і є домом для чотирьох університетів, сумно відомий Единбурзький Fringe Festival, світового класу, галерей, театрів, концертних залів і торгових вулиць.

місто культури

Едінбург є міжнародний місто. Люди з усього світу влаштувалися тут, породжуючи широку різноманітність ресторанів, кафе і барів з сильним етнічним смаком. Місто є компактним і легко керованим пішки поки він має всі переваги великого європейського капіталу.

Місто для бізнесу

Едінбург також є містом для бізнесу. Це другий за величиною фінансовим центром у Великобританії з процвітаючою, різноманітних економіки і високо освіченою, мотивованої робочої сили. Кілька найбільших глобальних фінансових установ - банків, страхових компаній, інвестиційних будинків і брокери - є свої штаби в Единбурзі.

місто інноваторів

Місто, і дійсно університет, є домом для деяких інструментальних мислителів, новаторів, вчених і ділових людей. Овечка Доллі, перший в світі клонований ссавець народився в Единбурзькому університеті, який також є домом для найпотужнішого комп'ютера в Великобританії. Університет має багато відомих випускників, включаючи Чарльза Дарвіна, сера Артура Конан Дойла і Стівенсона. Сама школа бізнесу також є альма-матер деяких добре відомих підприємців, включаючи Джона Boyd Dunlop в Dunlop Гума і Артур Янг з Ernst & Young.

Шотландія

За межами міста, Шотландія є земля суворої краси, один з останніх великих пустелях Європи з горами, озерами і сім тисяч миль приголомшливою берегової лінією.

Протягом всього в декількох милях від школи лежить горбистій місцевості Східного Лотіан, з пляжами, села і відомих полів для гольфу, всі з яких добре варто в день поїздки або у вихідні дні відвідати. сусідні міста Единбурга похвалитися великою кількістю пам'яток: Андріївська поля для гольфу, корабель спадщини Глазго і приголомшливою архітектурою граніт Абердін легко дістатися частими автобусі або поїзді. Шотландія однаково славиться своїми численними красивими острівці усіяні по всій країні, які пропонують прийом, розслабляючий відпочити від міської метушні.

Ландшафт цієї разючої, різноманітної країни ідеально підходить для зовнішньої спортивному житті. Катання на лижах, серфінг, походи, катання на гірських велосипедах і каяках лише деякі з хвилюючих діяльності на пропозицію, найбільше в декількох хвилинах від вашого порога.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of Edinburgh Business School

Метою нашого магістра в галузі банківської справи та ризику є надання вам знань, розуміння та навичок, які дозволять вам бути ефективними аналітиками з ризиків та керівни ... [+]

Метою нашого магістра в галузі банківської справи та ризику є надання вам знань, розуміння та навичок, які дозволять вам бути ефективними аналітиками з ризиків та керівниками фінансових установ, особливо банків, у будь-якій країні світу.

Огляд програми

Наш магістра в галузі банківської справи та ризику відрізняється від більшості подібних програм, оскільки вона відповідає вимогам спеціалізованих відділів у фінансових компаніях. Будучи студентом, ви дізнаєтеся про роль банківської справи в економіці та про різні ризики, якими стикаються банки та як керувати ними. Ви також отримаєте практичні навички для розуміння фінансової звітності, передбачення ризиків, пов'язаних із потенційним позичальником, та оцінки моделей прогнозування ризиків за допомогою комп'ютерного програмного забезпечення. В цілому, програма розглядає банківську діяльність як багатогранну галузь, а не навчальну дисципліну.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Edinburgh Business School

Це вік великих даних. Організації проводять більше інформації про свої бізнес-середовища, ніж будь-коли раніше. Все частіше ці організації визнають роль даних у отриманні ... [+]

Це вік великих даних. Організації проводять більше інформації про свої бізнес-середовища, ніж будь-коли раніше. Все частіше ці організації визнають роль даних у отриманні розуміння та неформальних конкурентів. Як наслідок, зростає попит для працівників та менеджерів, які мають аналітичні навички та можуть приймати обґрунтовані рішення, які можуть сприяти успіху організації.

Огляд програми... [-]
Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Edinburgh Business School

Наш магістра в галузі бухгалтерського обліку та фінансів забезпечує теоретичне розуміння та ключові навички, щоб продовжити вашу кар'єру в різних галузях фінансів. Ми пра ... [+]

Наш магістра в галузі бухгалтерського обліку та фінансів забезпечує теоретичне розуміння та ключові навички, щоб продовжити вашу кар'єру в різних галузях фінансів. Ми прагнемо забезпечити вас основними можливостями бухгалтерського обліку та фінансування, включаючи критичний аналіз, дослідження та вдосконалену базу даних.

Огляд програми

Наш магістр призначений для надання студентам фахової освіти в галузі бухгалтерського обліку та фінансів, підходить для різних кар'єрів у фінансовому секторі. Це дасть вам розуміння міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, світових фінансових ринків та факторів успіху та невдач у різних організаціях. Програма також допоможе вам розробити практичні навички, такі як можливість оцінювати фінансові звіти, оцінювати справедливу вартість та порівнювати різні інвестиції.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Edinburgh Business School

Наш магістр дасть вам глибокі знання з маркетингу як з точки зору академічного, так і практичного фахівця, що дозволить вам вирішити маркетингові виклики критично і творч ... [+]

Наш магістр дасть вам глибокі знання з маркетингу як з точки зору академічного, так і практичного фахівця, що дозволить вам вирішити маркетингові виклики критично і творчо. Програма призначена для того, щоб допомогти тим, хто спеціалізується на загальних бізнесових або управлінських дисциплінах, в інноваційні маркетингові фахівці, які можуть керувати стратегічними рішеннями при створенні успішних продуктів та послуг.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Edinburgh Business School

Наш магістра в галузі маркетингу та бізнес аналізу забезпечить вас теоретичні основи маркетингу та аналізу даних та технологій бізнес-моделювання, які все частіше викорис ... [+]

Наш магістра в галузі маркетингу та бізнес аналізу забезпечить вас теоретичні основи маркетингу та аналізу даних та технологій бізнес-моделювання, які все частіше використовуються для формування та інформування ділових рішень. Поєднуючи досвід у галузі маркетингу та менеджменту, програма готує студентів до кар'єри в обох цих сферах.

Огляд програми

Наданий фахівцем з маркетингу школи у співпраці з її групою з менеджменту, наш магістр дасть вам теоретичне розуміння науки з маркетингу та менеджменту, як з точки зору академічної практики, так і з точки зору застосування методів бізнес-аналізу для вирішення маркетингу та бізнесу. проблеми Програма також дозволить вам зрозуміти, як застосовуються методи маркетингових досліджень, і проводити якісне та кількісне дослідження власного.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Edinburgh Business School

Наш магістр буде розвивати ваше розуміння ринків, що розвиваються, і як бізнес може отримати користь від глобалізації світової економіки. Ми прагнемо забезпечити вас осно ... [+]

Наш магістр буде розвивати ваше розуміння ринків, що розвиваються, і як бізнес може отримати користь від глобалізації світової економіки. Ми прагнемо забезпечити вас основними бізнес-навичками, щоб ефективно працювати з людьми та бізнесом у багатокультурному контексті.

Огляд програми

Наш магістр допоможе вам оцінити динамізм розвитку окремих націй та країн, що розвиваються, та розуміти ключові питання, що стосуються конкурентоспроможності міжнародного бізнесу. Це також допоможе вам розробити практичні методи та навички, необхідні для роботи з компаніями у міжнародних бізнес-проектах. Загалом, програма націлена на інформування про те, як підприємства можуть скористатися економічною глобалізацією та обговорити швидкий розвиток нових економічних потужностей.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Edinburgh Business School

Глобалізація та зміна економічного ландшафту представляють нові можливості та практику ефективного управління персоналом. Наша магістра в галузі міжнародного менеджменту ... [+]

Глобалізація та зміна економічного ландшафту представляють нові можливості та практику ефективного управління персоналом. Наша магістра в галузі міжнародного менеджменту людських ресурсів розвиватиме ваше розуміння актуальних проблем персоналу та забезпечить вам необхідні навички, щоб працювати через державні кордони як професіонал з людських ресурсів.

Огляд програми

На підставі успіху нашого магістра в галузі управління людськими ресурсами, нещодавно представлений магістра міжнародного управління людськими ресурсами надає менеджерам ключові практичні, теоретичні та дослідницькі навички, специфічні вимогам роботи в багатонаціональних організаціях та через національні кордони. На цьому магістраті ви отримаєте розуміння ключових теорій в галузі управління персоналом, глибоких знань про конкретні практики IHRM, а також розуміння питань міжнародного управління персоналом.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Edinburgh Business School

З організаціями, які прагнуть залучити людей, здатних виявляти та використовувати нові можливості, підприємницькі та інноваційні навички все більше прагнуть. Наш магістр ... [+]

З організаціями, які прагнуть залучити людей, здатних виявляти та використовувати нові можливості, підприємницькі та інноваційні навички все більше прагнуть. Наш магістр готує вас до широкого спектру кар'єри в бізнесі, включаючи розвиток бізнесу та запуск запуску.

Огляд програми

Наш магістр призначений для сприяння підприємницьким та інноваційним навичкам учнів, щоб ви мали змогу керувати інноваціями в існуючих фірмах та знаходити нові підприємства. Ви дізнаєтеся, як організації формують цінність завдяки застосуванню підприємницької практики, викликам і можливостям, з якими стикається новий та існуючий бізнес, а також здатність розробляти та впроваджувати творчі стратегії. Програма наголошує на застосуванні ваших навичок та знань до реальних ситуацій та організацій.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Edinburgh Business School

Наш магістр дасть вам розуміння сучасних питань управління в постійно змінюється бізнес-середовищі, і можливість застосувати свої знання до реальних проблем управління. Ц ... [+]

Наш магістр дасть вам розуміння сучасних питань управління в постійно змінюється бізнес-середовищі, і можливість застосувати свої знання до реальних проблем управління. Ця програма, яка входить до десятки кращих у Великобританії в 2017 році за фінансової точки зору, є цінною для тих, хто починає свою діяльність у бізнесі, і тих, хто прагне досягти прогресу у своїй кар'єрі.

Огляд програми... [-]
Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Edinburgh Business School

Магістр управління людськими ресурсами (HRM) має на меті надати студентам знання, розуміння та ключові навички, які потрібні сучасним професіоналам з персоналу, і дати ст ... [+]

Магістр управління людськими ресурсами (HRM) має на меті надати студентам знання, розуміння та ключові навички, які потрібні сучасним професіоналам з персоналу, і дати студентам змогу ефективно сприяти розвитку динамічних організацій.

Огляд програми

Оскільки портфель відповідальності за управління людськими ресурсами розвивається, наступне покоління менеджерів охоплюватиме ширші політики, пов'язані з такими сферами, як проектування стимулів та баланс між робочим та особистим життям. З урахуванням успіхів, наш повний CIPD акредитований MSc розвиває знання концепцій управління персоналом та навичок управління людьми, необхідними для сучасного бізнесу. Наш магістр займає провідне місце у науково-дослідній, практичній та теоретичній освіті.... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Edinburgh Business School

Поєднуючи сучасну теорію з практичним застосуванням, наші магістри фінансів підготують вас до великої кількості варіантів кар’єри. Поєднуючи сучасну теорію з практичним з ... [+]

Об'єднавши найсучаснішу теорію з практичним застосуванням, наші майстри фінансів підготують вас до великої кількості варіантів кар'єри. Ця програма магістрів була розроблена, щоб дати вам можливість адаптувати ваші навчання до ваших професійних прагнень. Програма дозволяє змішувати різні сфери фінансування або спеціалізуватися на:

Корпоративні фінансиЕнергетичні ринкиФінансиОгляд програми... [-]
Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Edinburgh Business School

Функціонування фінансових ринків та надання фінансових послуг впливають на різні реальні питання, включаючи створення робочих місць та схвалення кредитів. Наш професійно ... [+]

Функціонування фінансових ринків та надання фінансових послуг впливають на різні реальні питання, включаючи створення робочих місць та схвалення кредитів. Наш професійно налаштований новий магістра в галузі фінансів, технологій та політики , перший в своєму роді в світі, розглядає розрив знань, що створюється темпами технологічних перетворень на фінансових послуг та ринках.

Результати навчання... [-]
Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Edinburgh Business School

Наша магістра в галузі фінансів вуглецю - це перша в світі програма, присвячена професіоналам у сфері фінансування та інвестицій з низьким рівнем вуглецю. Розроблений для ... [+]

Наша магістра в галузі фінансів вуглецю - це перша в світі програма, присвячена професіоналам у сфері фінансування та інвестицій з низьким рівнем вуглецю. Розроблений для того, щоб зрозуміти, як проблеми, пов'язані зі зміною клімату, залучають трильйони фунтів нових інвестицій у величезний спектр секторів, включаючи виробництво енергії, житло та інфраструктуру, програма також підготує вас до досягнення цієї інвестиції з використанням передових знань та навичок .... [-]

Великобританія Едінбург
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Business School The University of Edinburgh 29 Buccleuch Place
EH8 9JS Едінбург, Шотландія, Великобританія