University College London (UCL) Institute of Cardiovascular Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

Інститут серцево-судинної науки Інститут UCL був створений у 2011 році та має на меті бути центром світового класу в області першопрохідницького роману, інтеграційних стратегій у профілактичній та терапевтичній діяльності з лікування серцево-судинної медицини. Інститут серцево-судинної науки UCL, що базується на факультеті охорони здоров'я населення UCL, об'єднує основних та клінічних вчених UCL та експертів-клініцистів з лікарень-партнерів UCL.

Про

Інститут серцево-судинної науки UCL об'єднує основних та клінічних вчених UCL та експертів-клініцистів з лікарень-партнерів UCL, щоб забезпечити:

  • Інноваційні дослідження для профілактики та лікування захворювань серця та кровообігу
  • Всесвітній клас викладання та навчання в серцево-судинних науках
  • Формування політики вперед для ефективного управління серцево-судинними захворюваннями

У нас є близько 140 співробітників та 40 наукових співробітників, які розташовані в різних дослідницьких центрах у кампусі Блумсбері та у партнерських лікарнях UCL.

Наше дослідження - це широке дослідження, що охоплює лабораторні науки, клінічний переклад та експериментальну медицину, а також оцінку, впровадження та політику в галузі охорони здоров'я. Велика частина роботи є міждисциплінарною, інтегруючись з UCL Engineering, Nanotechnology, Chemistry, Behavioral Science та Інститутом генетики UCL. У нас є процвітаючий зв'язок з провідними серцево-судинними вченими та клініцистами в Йельському університеті через співпрацю з Yale UCL.

Викладання

Студенти Інституту серцево-судинної науки Інституту UCL отримують вигоду від продуктивної співпраці між науковцями та клінічними дослідниками та вивченням клінічних аспектів дослідницької діяльності, а також доступу до об'єктів світового класу.

Центральною метою нашої діяльності є тісна співпраця між промисловістю, клініцистами та науковцями. Значні доходи від наукових грантів та благодійних організацій підтримують нашу роль як лідера у серцево-судинних дослідженнях у Великобританії.

Ми запускаємо програму наставництва "приятель", яка підтримує, надихає та надає учням подальшу кар'єру як в інституті, так і в науковій спільноті в цілому.

Дослідження

Наше дослідження - це широке дослідження, що охоплює лабораторні науки, клінічний переклад та експериментальну медицину, а також оцінку, впровадження та політику в галузі охорони здоров'я. Велика частина роботи є міждисциплінарною, інтегруючись з UCL Engineering, Nanotechnology, Chemistry, Behavioral Science та Інститутом генетики UCL.

Розташування

Лондон

Address
Gower Street
WC1E 6BT Лондон, Англія, Великобританія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: