University Centre Grimsby

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вітаючи світ, щоб вчитися і добитися успіху

Університетський центр Грімсбі Грімсбі та Інститут належать інститут Група Грімсбі, один з найбільших постачальників у Великобританії щодо подальшого та вищої освіти, розташований в історичному місті Грімсбі, Лінкольншир.

Грімсбі має довгу історію, як процвітаючий риболовецький порт, з кафе-барів, пабів і ресторанів, і протягом декількох миль, ви знайдете сільській місцевості і піщані пляжі і традиційні узбережжі задоволення від Клітхорпс, недалеко від галасливих міст; Лінкольн, Йорк і Халл, які все ідеально підходить для магазинів і культурних пам'яток, таких як музеї та театри.

Як добре, як дуже доброзичливий і недороге місце, щоб жити і вчитися, ви будете мати багато, щоб побачити і зробити в місті Грімсбі. У декількох хвилинах ходьби від кампуса ви знайдете наші високоякісні житлові будівлі. Наша відмінна діапазон подальшого та вищої освіти курсів поставляються в добре забезпечених ресурсами засобів навчання.

Ми допоможемо вам досягти ваших успіхів і цілей і забезпечують велику - і в і з класної кімнати.

Курси

У нас є широкий спектр студентів і аспірантів програм для іноземних студентів. Важливо, що ми допоможемо Вам вибрати курс, який підійде саме вам, щоб ми могли забезпечити вам ідеальний і приємний досвід роботи за кордоном дослідження. Щоб мати право на Tier 4 Студентська віза Звичайно, ви звернутися за повинно бути повний робочий день і бути мінімальний рівень 3 на національних рамках кваліфікації.

Як застосовувати

Якщо ви іноземний студент, бажаючи звернутися за курс в Грімсбі інституту або університету Centre Грімсбі вам потрібно слідувати строгій набір інструкцій, особливо якщо ви не громадянин ЄС і потрібна віза, щоб вчитися у Великобританії ,

З того дня, ви застосовуєте ми будемо в постійному контакті по електронній пошті, щоб ви знаєте прогрес вашого застосування. Як тільки ваша заявка була прийнята, і ви отримали ваші офіційні документи ми будемо підтримувати вас з порадами протягом усього процесу Visa.

На отриманні студентської візи ви потім зробити свої організації поїздок і тримати нас в курсі. Якщо у вас є які-небудь питання або побоювання в будь-який момент ми тут, щоб допомогти в будь-який час і в будь-якому випадку ми можемо. Це час, коли ми можемо організувати розміщення в наших гуртожитках.

Обов'язки Грімсбі інститут і університет центр Грімсбі як ліцензованого спонсора

У нас є ліцензія на спонсорувати студентів, які накладає на нас обов'язки. Для того, щоб відповідати цим умовам, ми повинні: - Тримайте копію паспорта (ів), віза (и) та / або біометричних карт (и) - Тримайте запис на останню дату вашого контактну інформацію та адресу Великобританії. Це контролюється Міжнародним бюро і повідомляються UKBA при необхідності

Ми будемо повідомляти в Службу прикордонного контролю Великобританії (UKBA), якщо:

Ви не записатися на час Ви відсутні без дозволу протягом певного періоду Ми більше не ваш ліцензію спонсором Ваші обставини зміняться, якщо, наприклад, ваш курс навчання або зміни стає коротше або довше, У нас є докази того, що ви порушуєте умови вашого Visa

Життя в Грімсбі

Грімсбі розташований на східному узбережжі Великобританії і має населення близько 160 000 чоловік. Грімсбі був заснований на рибної промисловості і в старовину, був одним з найбільших рибних портів у світі. Сьогодні Грімсбі підтримує основні харчової промисловості, хімічної та нафтопереробної компанії, що використовують наші великі порти в якості експортної ворота в Європу і світ. Околиці представляє безліч можливостей для активного відпочинку туристів. Красива і спокійна Лінкольншир Вулдс, цікаві узбережжя і довгі піщані пляжі пропонують багато для вивчення на велосипеді або пішки.

Перший час відвідувачі області часто здивовані кількістю об'єктів для розваг, спорту та дозвілля в околицях Грімсбі. Якщо ви зацікавлені в спорті, ви будете насолоджуватися зручностями, пропонованими в двох сучасних розважальних центрів, де можна викупатися, катання на ковзанах, сквош, бадмінтон і фітнес-люкс, серед багатьох інших заходів усім цим можна насолоджуватися.

Там також легкоатлетичний стадіон і до сучасних плавального комплексу недалеко від інституту. Якщо ви любите дивитися спорт, Blundell Парк є домом для Грімсбі Таун футбольного клубу та області є ряд крикет клубів, а також доступ до всіх основних видах спорту.

У сусідньому приморському місті Cleethorpes також має кегельбан центр, багатозальний кінотеатр і надзвичайно успішний тематичний парк Задоволення Island.

Грімсбі аудиторії є все від розважальної, концерти і Королівської Шекспірівської компанії, з меншими місцях, як Кекстон театру і кіно Parkway пропонує широкий вибір п'єс, мюзиклів та інших форм театру і мистецтв.

І Грімсбі і Cleethorpes, пропонують відмінний шоппінг з діапазоном великих роздрібних продавців ім'я і бутиків. Хороший нічного життя також на пропозицію з широким вибором барів, клубів, ресторанів і їжу на винос.

Ця школа пропонує програми в:

English

Програми

Бакалавр в області управління бізнесом Бакалавр в області управління бізнесом з маркетингу Бакалавр в кіно і телебачення виробництва Бакалавр в ігри Дизайн і розвитку MBus Стратегічний бізнес-середовища HND Машинобудування Міжнародний фонд Рік в бізнесі

Розташування

Грімсбі

University Centre Grimsby International Office

Address
University Centre Grimsby - International Office
Nuns Corner,

DN34 5BQ Грімсбі, Англія, Великобританія
Телефон
+44 1472 311222

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія