Прочитайте офіційний опис

Введення школи

UCFB має найвищий рівень фізичної культури в світі, забезпечуючи ступінь бакалавра та підвищення кваліфікації в галузі футболу та спорту. UCFB забезпечує відмінне середовище для життя та навчання. У Лондоні та Манчестері розташовані два університетських містечка зі сучасними об'єктами, розташовані в університетському містечку знаменитий стадіон Уемблі та стадіон Етіхад.

UCFB прагне надати новаторські програми бакалаврату та програми аспірантури в стратегічних, операційних та комерційних сферах футбольної справи та різних галузей спорту та заходів. У UCFB ми створили новаторський кваліфікаційний курс післядипломної освіти для фахівців галузі, щоб покращити свою кар'єру та забезпечити їх для тих, хто хоче щось зробити у цій захоплюючій багатомільярдній індустрії світового ринку. Можливість. Ці програми ступенів дають кожному студенту можливість вивчати традиційні навчальні дисципліни у сферах, якими вони люблять та цікавляться.

Ступінь магістра

У UCFB ми створили новаторський кваліфікаційний курс післядипломної освіти для фахівців галузі, щоб покращити свою кар'єру та забезпечити їх для тих, хто хоче щось зробити у цій захоплюючій багатомільярдній індустрії світового ринку. Можливість.

Магістр наук у галузі управління спортом у нашій школі, як і всі наші курси, буде вчитися лідерами у футбольному бізнесі та спортивній академії. Наші студенти зможуть отримати пораду від лідерів галузі та працювати з ними, а також зможуть встановити напрями досліджень через дипломну роботу.

Кожен курс призначений для застосування у світовій галузі, щоб кожний учень мав першокласні навички бізнесу та управління, щоб досягти успіху в галузі футболу, спорту та спорту.

Наша унікальна та популярна магістерська програма співпрацює з Європейським університетом - Real Madrid Graduate School - найбільшим у світі навчальним закладом футбольного клубу, який надає студентам магістра міжнародного спортивного менеджменту безпрецедентну можливість продовжити навчання на один рік. Іспанська столиця живе, навчається і працює.

Випускні програми

 • Майстер спорту з управління майном
 • Міжнародний менеджмент спортивного менеджменту
 • Міжнародний спортивний менеджмент (мережевий тренінг) магістр
 • Футбольний тренер та аналітика майстра

Навчальні заклади

UCFB Уемблі Кампус

UCFB центрі Лондонського університету UCFB Уемблі - це стадіон Уемблі. Що ще може мотивувати людей активно брати участь у футбольній та спортивній індустрії, ніж увійти в найвідоміший у світі стадіон? Наш UCFB університетський містечко Уемблі обладнаний першокласними об'єктами, такими як великі аудиторії, спеціальні аудиторії, тихі райони вивчення, бібліотеки та медіа-кімнати.

За декілька хвилин ходьби від стадіону ви знайдете різноманітні освітні приміщення біля бібліотеки Уемблі та барабанного театру у Центрі Брентів, а також готелю Wembley Holiday Inn, Hilton та бізнес-центру Novotel. Забезпечте професійну атмосферу і підвищите свій освітній досвід. UCFB завжди гарантує, що ці об'єкти будуть підтримувати унікальне та чудове навчальне середовище для наших студентів.

UCFB Etihad Campus

UCFB Etihad - це дуже розвинений університетський містечко, присвячений обслуговуванню футбольного бізнесу та суміжних галузей. Він розташований у центрі Манчестера, найвідомішого футбольного міста в світі, і кількість студентів зростає.

Стадіон Etihad розташований у центрі кампуса, орієнтований на найсучасніші футбольні споруди Європи, де студенти живуть, навчаються та працюють. Є багато вражаючих об'єктів в університетському містечку, які можуть бути використані, щоб допомогти вам у ваших дослідженнях, включаючи сліпуче великі аудиторії та спеціальні аудиторії, соціальні зони для студентів та кафе, бібліотеки, медіа-зали та тихі райони навчання. У атмосфері важко не заохочувати.

На території аделлатського університетського університету доступні номери світового класу:

 • Регіональний стадіон Манчестера має вісім злітно-посадочних смуг і спортивну площадку, на якій можуть розміститися 6500 глядачів. Був спочатку використаний як місце розминки для ігор Співдружності 2002 року;
 • Національний сквош-центр, домашня база для Сквошу Англії та Манчестерського Сквозького Клубу;
 • Місцевий тенісний центр включає в себе шість критих судів і три відкритих майданчика, освітлення якого відповідає стандарту LTA, а також три футбольні стадіони третього покоління, на кожному з яких можуть розташовуватися дві команди з п'яти гравців.

На додаток до стадіону Etihad і Etihad Campus, студенти UCFB також навчаться у сусідньому спортивному селі Bellevue, новому спортивно-оздоровчому комплексі класу GBP, який складається з таких об'єктів:

 • Дозвілля в Белвью включає в себе два сучасних метеорологічних корти, фітнес-зал, танцювальні студії та 8 спортивних залів для бадмінтону;
 • Національний баскетбольний центр ефективності, з трьома стандартними судами FIBA, є домашнім майданчиком національної баскетбольної команди Англії;
 • Національний гоночний стадіон, поле команди команди "Белвью Тейс" та багато передових навчальних майданчиків.

Послуги бібліотеки

В обох кампусах є бібліотека з великою різноманітністю підручників, які можуть допомогти вам вчитися. Музей також оснащений найсучаснішою комп'ютерною системою Mac, що дозволяє студентам спілкуватися з найкращими технологіями та обладнанням у повсякденному використанні.

Студентське життя

Роль студентського союзу полягає в тому, щоб виступати як представник студентів у UCFB . Час, проведений тут, буде настільки ж насиченим та цікавим. Студентський союз також відповідає за організацію участі студентів у різних заходах в університетському містечку, таких як планування пам'ятних соціальних заходів, виступ від імені студентів та спілкування зі старшим керівництвом.

Кожен член студентської ради ретельно відбирається на основі вимог до роботи, і вони пишаються своєю роллю в UCFB . Студентська рада несе відповідальність за організацію Тижня Привітання на початку кожного навчального року. Зміст кожного року чудовий. Вечірка на тиждень - чудова можливість для новачків познайомитись один з одним, зокрема відвідувати живі концерти, дивитися футбольні матчі та грати в ігри (залежно від шкільного округу) у Лондоні та Манчестері, щоб ознайомитись з околицями.

У той час, коли ви відвідуєте UCFB , ви матимете можливість особисто брати участь у різноманітних цікавих і унікальних поїздках, залишаючи пам'ятні спогади про ваше життя. Попередні поїздки включали одноденні екскурсії на лондонську іподрому, яхтові вечірки та приватні нічні клуби.

Атлетичний альянс UCFB дозволяє студентам брати участь у великій кількості видів спорту під час навчання, деякі з яких є конкурентними, а інші - для розважальних цілей.

У нас є чоловічі та жіночі команди різних видів спорту в обох кампусах, включаючи футбол, регбі, сквош та баскетбол. Більше проектів буде продовжувати додаватися в майбутньому.

У нас є декілька команд, що беруть участь у різних типів ліг та турнірах, які організовує BUCS, провідний в галузі університетський організатор легкої атлетики. Наші футбольні команди в обох кампусах досягли дуже хороших результатів за останні роки. Якщо ваша повсякденна участь у спортивних заходах ще не створена в UCFB , це може бути гарною можливістю створити власну команду. Наші спортивні координатори завжди готові допомогти і вивчати нові ідеї та продовжувати розширювати різноманітні види діяльності, що пропонуються студентам.

Ми також заохочуємо студентів, які хочуть брати участь у окремих спортивних програмах, навчатися один в одного та надавати їм підтримку у всіх аспектах участі у конкурсі під час навчання.

У порівнянні з участю у студентів, які вважають за краще дивитися гру, вони також мають можливість приєднатися до команди звітності з ігор партій. Можливість стріляти змаганнями, інтерв'юувати гравців та писати звіти про змагання не тільки допомагає студентам спілкуватися з відмінною продуктивністю своїх однокласників, але також надає можливість професіоналам зі спортивних медіа розвинути навички.

Живемо в Лондоні

В останні роки в ряді масштабних досліджень було показано, що Лондон є найбільш затребуваним місцем роботи у світі. Багатолюдне британське місто - "Європа Капітал" - також є найпопулярнішим туристичним напрямом у світі. Від UCFB Уемблі університетського містечка, до центру міста та багатьох всесвітньо відомих визначних пам'яток, ресторанів, спортивних майданчиків та культурних пам'яток, всього за 20 хвилин їзди на метро.

Проживання в Манчестері

Манчестер є синонімом успіху в футбольному світі і є домом для двох гігантів Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" та "Манчестер Юнайтед". На додаток до футболу також є безліч футбольних ліг, регбі-ліг, крикет та велосипедні події. Жива музика також є одним з основних елементів міста. Багато відомих концертних майданчиків вночі виконуватимуть такі відомі групи, як Oasis та Rock Rose. Магазини, музеї, бари та ресторани також роблять Лондон одним із найкращих міст Великобританії.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

UCFB

Ця поглиблена програма розрахована на тих, хто бажає розробити оцінку ключових сфер, що формують сучасний ландшафт футбольної індустрії. Програма надає можливість брати у ... [+]

Футбол - це глобальний, багатомільярдний бізнес, який не показує жодних ознак уповільнення. Бампер ТБ угод і величезні плати за передачу означають більше грошей, ніж коли-небудь протікає через гру, забезпечуючи, що дуже важливо, що є персонал готовий стрибати прямо і формувати його майбутнє.

Огляд

Ця поглиблена програма розрахована на тих, хто бажає розробити оцінку ключових сфер, що формують сучасний ландшафт футбольної індустрії. Програма надає можливість брати участь у різних аспектах футбольного бізнесу, включаючи такі сфери, як управління та регулювання, залучення споживачів, оперативне управління та розвиток бізнесу. Від телевізійних угод до трансферів гравців, футбол тепер є глобальною, багатомільярдною галуззю, що потребує більш кваліфікованих спеціалістів.... [-]

Великобританія Лондон Уемблі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
UCFB

Магістр футбольних комунікацій ... [+]

Те, як футбольні та спортивні вболівальники споживають засоби масової інформації, означало роль творців контенту та маркетологів, які мали розвиватися, адаптуватися та в деяких випадках об'єднуватися. Тепер це важливо для розуміння тенденцій цифрового перегляду, аудиторії соціальних мереж і способів планування привабливого та ефективного покриття цифрових ЗМІ для постійно потребуючих фанатів.... [-]

Великобританія Уемблі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
UCFB

Ця програма передбачає інклюзивний, поточний та різнобічний навчальний план навчання, який відображає потреби у галузі футболу для аспірантів, з варіантами навчання на по ... [+]

Ця програма передбачає інклюзивний, поточний та різнобічний навчальний план навчання, який відображає потреби у галузі футболу для аспірантів, з варіантами навчання на повний або неповний робочий день. Цей курс спрямований на підтримку постійного професійного розвитку футбольних тренерів та тих, хто працює у футболі або в тісному взаємозв'язку.

Більш ніж коли-небудь футбол керується статистикою та аналізом. Від гравців до фітнес до ігрових атрибутів, цифри відіграють величезну роль у сучасній грі. Ця програма поглибить погляди на цифри, які роблять ігрову гру, крім теоретичних та практичних дисциплін тренінгу.... [-]

Великобританія Манчестер
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
UCFB

Наш унікальний MSc International Sports Management надає безпрецедентну освітню та досвідну можливість для претендентів на спортивних лідерів. Ця піонерська програма була ... [+]

Місцезнаходження: UCFB Wembley

Поставляється в університетському містечку, який включає в себе всесвітньо відомий стадіон Уемблі, цей ступінь призначений для підготовки випускників взяти на себе керівні ролі в бізнесі спорту. З додатковим навчальним періодом, що також надаються в Реальній Мадридській вищій школі в Іспанії, студенти отримають неоціненний досвід для своєї остаточної дисертації та перспективи працевлаштування.... [-]

Великобританія Уемблі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
UCFB

Цей унікальний навчальний план включає основні функції корпоративного управління, управління високим рівнем управління та управління операціями, включаючи фінансовий мене ... [+]

UCFB

Місце курсу: UCFB Уемблі Кампус

Цей унікальний навчальний план включає основні функції корпоративного управління, управління високим рівнем управління та управління операціями, включаючи фінансовий менеджмент, управління, корпоративну стратегію, стратегічний маркетинг та лідерство.

Огляд

Особливість спорту, а також її високий рівень масової інформації та численні зацікавлені сторони вимагають від менеджерів надзвичайно кваліфікованих ділових навичок та глибокого розуміння принципів спортивного менеджменту. Тому наша школа має ступінь магістра в області науки про спортивний менеджмент для тих, хто хоче піднятися на високопоставлений або лінійний керівний пост в основних функціональних відділах спортивної індустрії управління. Тому ступінь магістра в галузі управління спортом призначена для людей, які зацікавлені в проведенні вищого керівництва або першокласних керівних посад в основних функціональних підрозділах спортивної галузі управління.... [-]

Великобританія Уемблі
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

UCFB

UCFB

Address
Wembley Stadium, Wembley HA9 0WS, United Kingdom
Уемблі, Англія, Великобританія