UCFB

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

UCFB - це перша в світі спортивна освіта, яка пропонує вищу освіту у галузі футболу та спорту. Ми забезпечуємо виняткове середовище для життя та навчання, із найсучаснішими можливостями у двох надихаючих кампусах у Лондоні та Манчестері, у яких в центрі є знакові стадіони "Уемблі" та "Етіхад".

UCFB присвячений реалізації наземних програм аспірантури зі стратегічних, оперативних та ділових аспектів футболу та спорту. UCFB розробив профіль піонерських кваліфікацій, щоб дати змогу тим, хто працює в галузі, просунути свою кар’єру вперед, а також забезпечити шлюз для тих, хто прагне здійснити свої амбіції працювати в глобальному багатомільярдному ринковому секторі. В рамках пропонування ступінь UCFB ми також маємо вибір онлайн-програм та комбінованих програм, які дозволять студентам UCFB свої кар'єрні амбіції, виходячи із затишку у власному домі та у часові рамки, більш придатні до їхнього способу життя.

UCFB також має ряд партнерських відносин з деякими провідними іменами у спорті, включаючи Футбольну асоціацію, Асоціацію керівників ліг, Національну лігу та футбольну лігу Регбі, надаючи студентам доступ до деяких найбільших та найкращих розумів у футболі та спорті.

Ми пишаємось тим, що 92% випускників магістрів працюють на повній роботі протягом шести місяців, а 82% займаються спортом.

Аспірантура

UCFB розробив профіль піонерських кваліфікацій післядипломної освіти, щоб дати можливість тим, хто працює в галузі, просунути свою кар’єру вперед, а також забезпечити шлюз для тих, хто прагне досягти своїх амбіцій працювати у цьому захоплюючому глобальному багатомільярдному ринковому секторі.

Як і в усіх наших програмах, наші аспірантури навчаються провідними фігурами в футбольному бізнесі та спортивних академіях. Наші студенти зможуть почути та працювати з лідерами галузі та розвивати конкретні інтереси через дисертацію.

Кожна програма розроблена з урахуванням світової індустрії, щоб забезпечити кожному студенту кращі у своєму класі ділові та управлінські навички, необхідні для успіху в галузях футболу, спорту та подій.

Програми післядипломної освіти

 • Магістр спортивного менеджменту
 • Магістр міжнародного спортивного менеджменту
 • Магістр міжнародного спортивного менеджменту (онлайн)
 • Футбольний тренер та аналіз магістратури
 • MSc футбольний бізнес
 • MSc Football Business (Інтернет)
 • MSc футбольних комунікацій та цифрового маркетингу
 • MA Футбольний тренер (змішаний)

Засоби

UCFB Wembley

UCFB Wembley, Лондон, знаменитий стадіон Wembley в самому серці свого кампусу. Що може бути більш мотивуючим для майбутньої кар’єри у спортивній галузі, ніж ходити на найвідоміший стадіон у світі?

Наш кампус UCFB Wembley насолоджується чудовими можливостями для проведення лекційних театрів, семінарських кабінетів, тихих навчальних майданчиків, бібліотеки та медіа-номерів.

Серед неперевершених закладів UCFB Wembley є:

 • Стадіон "Вемблі" - серце містечка UCFB Уемблі;
 • Вулик, Лондон - будинок Академії UCFB , Wembley;
 • Центр дозвілля Бридж-Парк - це центр дозвілля для багатьох видів спорту;
 • Барабанний театр та конференц-центр - Розташований прямо навпроти стадіону "Уемблі", "Барабан" - це сучасний простір подій, який лежить в основі відновлення Brent. Окрім сучасних майданчиків для проведення заходів, заклад пропонує харчування на місці та вигоди від його великої доступності до центрального Лондона;
 • Спортивний центр Вале Ферм - В декількох хвилинах ходьби від станції метро North Wembley (Bakerloo), Вале Фарм пропонує ряд об'єктів, серед яких 3G футбольне поле, тенісні корти, сучасний тренажерний зал та спортивний зал для численних спортивних заходів ;
 • UCFB Study Hub - сучасний навчальний заклад, що включає бібліотеку, навчальний центр та соціальний простір, а також пасторальні та навчальні послуги, що підтримують навчання;
 • Спортивний зал Пурушоттам-Махал - частина комплексу Shree Muktajeevan Swamibapa в Кінгсбері, спортивний зал знаходиться в декількох хвилинах ходьби від станції метро Кінгсбері (Ювілейна);
 • Будинок форуму - будинок навчального центру UCFB , бібліотека, медіа-пакет та сучасні лекційні театри;
 • Crescent House - має сучасні навчальні простори;
 • ФК «Хендон» - будинок різних футбольних команд UCFB та практичний та теоретичний навчальний простір для тренерських програм.

UCFB Etihad Campus

UCFB Etihad Campus - це наш найсучасніший кампус, присвячений футбольній індустрії в самому центрі Манчестера - одного з найвідоміших футбольних міст світу з процвітаючим студентським населенням.

Завдяки стадіону Etihad в центрі кампусу студенти можуть жити, навчатися та працювати в центрі однієї з найпрогресивніших футбольних комплексів Європи. Завдяки вражаючим можливостям на місці, які допоможуть вам навчатися, включаючи приголомшливі лекційні театри та зали семінарів, соціальні зони для студентів та кафе, бібліотеку, медіа-апартаменти та зони для тихних досліджень, важко не надихатись оточенням.

Серед об'єктів світового класу, доступних на Etihad Campus, належать:

 • Стадіон "Етіхад" - Стадіон "Етіхад" на 55 000 місць сидить у центрі кампусу Етіхад;
 • Manchester Sports Village, Belle Vue - місце викладання для всіх студентів, що не UCFB футболом, на кампусі UCFB Etihad;
 • Керзон Ештон - UCFB використовує засоби, доступні в Керзоні Ештон, включаючи 3G крок;
 • Національний баскетбольний центр - Національний баскетбольний центр, розташований поруч із Манчестерським спортивним селом, має три корти з позначками для баскетболу та нетболу. Він також включає центр дозвілля, танцювальну студію та спортивний зал для громадськості;
 • UCFB Study Hub @ Piccadilly Place - розташований прямо навпроти вокзалу UCFB та в самому серці Манчестера, це абсолютно новий сучасний студентський заклад;
 • Манчестерська обласна арена - восьмирядний майданчик для польотів з потенціалом 6500 глядачів. Простір спочатку використовувався як розминка під час Ігор Співдружності 2002 року;
 • Національний центр сквош - Сквош Англія та Сквош-клуб Манчестера;
 • Манчестерський тенісний та футбольний центр - це шість шести критих та трьох відкритих кортів, повністю освітлених стандартами LTA, а також три футбольних майданчики 3G в бік;
 • Національний стадіон спідвей - будинок тузів Belle Vue Aces та ряду навчальних майданчиків;
 • Національний велосипедний центр - одна з найкращих та найшвидших доріжок у світі, домівка британського велоспорту та єдиний у Великобританії постійний трек BMX;
 • Спортивний комплекс на десяти гектарах провулку - будинок Національного центру тхеквондо. На території закладу також передбачено сучасне 3G футбольне поле.

Послуги бібліотеки

В обох кампусах представлені бібліотеки з широким спектром підручників, які допоможуть вам навчатись. Також доступні сучасні комп’ютерні набори, що дозволяють студентам отримувати доступ до найкращих технологій та обладнання, які є щоденними.

Студентське життя

Роль студентського союзу - представляти студентів UCFB та зробити свій час тут максимально захоплюючим та корисним. СУ також відповідає за участь студентів у кожному кампусі, наприклад, планування незабутніх соціальних заходів та голос та контактний контакт студента з вищим керівництвом.

Кожен член СУ обирається на свою посаду і дуже пишається своєю роллю в UCFB . СУ відповідає за організацію завжди неймовірного щорічного Тижня освіжаючих на початку кожного навчального року. Вечірка, що триває тиждень - це прекрасна можливість для нових студентів познайомитись і включає живу музику, поїздку на футбольний матч та веселі ігри в Лондоні та Манчестері - залежно від вашого кампусу - познайомитися з місцевістю.

Під час свого перебування в UCFB ви матимете можливість взяти участь у низці веселих та унікальних подорожей, які довго проживуть у пам’яті. Попередні поїздки включали день на гонках Челтенхема, вечірки на човнах та ексклюзивні події нічного клубу.

Атлетичний союз UCFB дає можливість студентам взяти участь у ряді видів спорту під час свого перебування тут, будь то змагальний чи розважальний.

У нас є колективи в обох кампусах для чоловіків та жінок, у тому числі футбол, регбі, сквош та баскетбол, при цьому всі спортивні види спорту постійно додаються.

Ряд наших команд змагаються у лігах та турнірах Британських університетів та коледжів (BUCS) - провідного організатора змагальної діяльності серед університетів. Наші футбольні команди в обох кампусах останніми роками користуються особливим успіхом. Якщо у спорті, яким ви UCFB , немає команди в UCFB , можливо, є можливість створити його. Наші координатори спорту завжди раді допомогти та обговорити нові ідеї для розширення запропонованих заходів для студентів.

Студенти, які бажають брати участь у індивідуальних спортивних заходах, також заохочуються до змагань, і вони будуть підтримувати UCFB для участі у змаганнях протягом свого часу тут.

Для студентів, які вважають за краще спостерігати, а не брати участь, є також можливості приєднатися до медіа-команд відповідних сторін UCFB . Шанс знімати матчі, інтерв'ювати гравців та писати звіти про матчі не тільки допомагає студентам, які просувають успіхи один одного, але це також можливість для початківців спортивних медіа-професіоналів покращити свою майстерність.

Живемо в Лондоні

Лондон - втілення світового міста. В останні роки основні дослідження показали, що це найбажаніше місце на роботі, улюблене місто Великобританії, «столиця Європи» та найпопулярніший у світі туристичний напрямок. Непогано їде столиця країни трохи більше половини розміру Каліфорнії.

У той час як Wembley розташований на північному заході Лондона, зручний доступ до метрополітену та Ювілейних ліній метрополітену означає, що до центральних визначних пам'яток та зручностей можна дістатися за 20 хвилин поїздом. Зважаючи на це, неважко зрозуміти, чому так багато студентів обирають записатися на UCFB Уемблі.

Проживання в Манчестері

Манчестер є синонімом футбольного успіху і є домом для двох гігантів Прем'єр-ліги, "Манчестер Сіті" і "Манчестер Юнайтед". Окрім футболу, для регбі-ліги, регбі, крикету та велосипедних змагань також є великі події. Жива музика також знаходиться в самому центрі цього міста, з багатьма відомими майданчиками, які люблять Оазис і кам'яні троянди прикрашають демонстраційні смуги на нічній основі. Покупки, музеї, бари та ресторани також перетворюють це місто на краще у Великобританії.

Глобальні вузли дослідження UCFB

Глобальні дослідницькі центри UCFB розташовані в одних з найбільш захоплюючих спортивних напрямків у світі. Нью-Йоркська Ред Бул Арена, абсолютно новий стадіон Mercedes-Benz Атланти, БМО поле Торонто ФК та Мельбурнський крикетний майданчик, усі будуть приймати UCFB глобальні саміти UCFB по всьому світу, що дозволяє студентам та випускникам підвищити свої знання та досвід міжнародна спортивна індустрія.

Розташування

Манчестер

Address
UCFB Etihad Campus
Etihad Stadium
Etihad Campus

M11 3FF Манчестер, Англія, Великобританія

Уемблі

Address
UCFB Wembley
Wembley Stadium, Wembley HA9 0WS, United Kingdom

Уемблі, Англія, Великобританія

Лондон

Address
UCFB Wembley
Wembley National Stadium
Wembley

HA9 0WS Лондон, Англія, Великобританія