UCFB

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

UCFB - це перша в світі спортивна освіта, яка пропонує вищу освіту та освіту виконавців у галузі футболу та спорту. UCFB забезпечує виняткове середовище для життя та навчання, з найсучаснішими спорудами у двох натхненних кампусах у Лондоні та Манчестері, у яких в центрі є знакові стадіони "Уемблі" та "Етіхад".

UCFB присвячений реалізації наземних програм для бакалавратів та аспірантів у стратегічних, оперативних та ділових аспектах футбольного бізнесу та ширшої галузі спорту та подій. UCFB розробив профіль піонерських кваліфікацій, щоб дати змогу тим, хто працює в галузі, просунути свою кар’єру вперед, а також забезпечити шлюз для тих, хто прагне здійснити свої амбіції працювати в цьому глобальному багатомільярдному ринковому секторі. Ці програми ступеня дають можливість кожному студенту вивчати традиційний навчальний предмет у контексті галузі, до якої вони мають справжню пристрасть та інтерес.

Аспірантура

UCFB розробив профіль піонерських кваліфікацій післядипломної освіти, щоб дати можливість тим, хто працює в галузі, просунути свою кар’єру вперед, а також забезпечити шлюз для тих, хто прагне досягти своїх амбіцій працювати у цьому захоплюючому глобальному багатомільярдному ринковому секторі.

Як і в усіх наших програмах, наші аспірантури навчаються провідними фігурами в футбольному бізнесі та спортивних академіях. Наші студенти зможуть почути та працювати з лідерами галузі та розвивати конкретні інтереси через дисертацію.

Кожна програма розроблена з урахуванням світової індустрії, щоб забезпечити кожному студенту кращі у своєму класі ділові та управлінські навички, необхідні для успіху в галузях футболу, спорту та подій.

Унікальний та популярний аспект наших магістерських програм є основоположним партнерством з Реальною Мадридською вищою школою - Universidad Europea, освітньою командою найбільшого в світі футбольного клубу, який бачить, що студенти MSc International Sport Management отримують безпрецедентну можливість жити, вчитися і працювати в столиці Іспанії під час однорічної програми.

Програми післядипломної освіти

 • Магістр спортивного менеджменту
 • Магістр міжнародного спортивного менеджменту
 • Магістр міжнародного спортивного менеджменту (онлайн)
 • Магістратура з футболу
 • MSc футбольний бізнес
 • MSc Football Business (Інтернет)
 • MSc Football Communications

Засоби

UCFB Wembley

UCFB Wembley, Лондон, знаменитий стадіон Wembley в самому серці свого кампусу. Що може бути більш мотивуючим для майбутньої кар’єри у футбольній та спортивній індустрії, ніж ходити на найвідоміший стадіон у світі? Наш кампус UCFB Wembley насолоджується чудовими можливостями для проведення лекційних театрів, семінарських кабінетів, тихих навчальних майданчиків, бібліотеки та медіа-номерів.

Усього в декількох хвилинах ходьби від стадіону - наші навчальні заклади в бібліотеці "Вемблі" та "Барабанний театр" в цивільному центрі Brent, а також в готелі Wembley Holiday Inn, Hilton та Novotel Business Centers, кожен з яких пропонує професійні умови для покращення вашого навчального досвіду. UCFB гарантував, що ці засоби підтримують постійне та виняткове навчальне середовище для наших студентів.

UCFB Etihad Campus

UCFB Etihad Campus - це наш найсучасніший кампус, присвячений футбольному бізнесу та суміжним галузям у центрі Манчестера - одне з найвідоміших футбольних міст світу з процвітаючим студентським населенням.

Завдяки стадіону Etihad в центрі кампусу студенти можуть жити, навчатися та працювати в центрі однієї з найпрогресивніших футбольних комплексів Європи. Завдяки вражаючим можливостям на місці, які допоможуть вам навчатися, включаючи приголомшливі лекційні театри та зали семінарів, соціальні зони для студентів та кафе, бібліотеку, медіа-апартаменти та зони для тихних досліджень, важко не надихатись оточенням.

Серед об'єктів світового класу, доступних на Etihad Campus, належать:

 • Манчестерська обласна арена - восьмирядний майданчик для польотів з потенціалом 6500 глядачів. Простір спочатку використовувався як розминка під час Ігор Співдружності 2002 року;
 • Національний центр сквош - Сквош Англія та Сквош-клуб Манчестера;
 • Регіональний теніс

Окрім UCFB стадіону та UCFB кампусу, студенти UCFB навчатимуться у сусідньому спортивному селищі Belle Vue - абсолютно новому багатомільйонному спортивному комплексі, що складається з таких об'єктів:

 • Відпочинковий центр Belle Vue - у тому числі дві сучасні всепогодні смоли, оздоровчий та фітнес-зал, танцювальний майстерня та вісім бадмінтонів, багатопопулярний спортивний зал;
 • Національний баскетбольний центр - три суди, що відповідають стандартам FIBA ​​і є домашніми збірними Англії з баскетболу;
 • Національний стадіон Speedway - будинок Belle Vue Aces і ряд сучасних навчальних місць.

Послуги бібліотеки

Обидва кампусу містять бібліотеки з широким колом навчальних посібників, які допоможуть вам навчатися. Також доступні найсучасніші комп'ютерні комплекси, що включають Mac, що дозволяє студентам щоденно отримувати доступ до найкращих технологій та обладнання.

Студентське життя

Роль студентського союзу - представляти студентів UCFB та зробити свій час тут максимально захоплюючим та корисним. СУ також відповідає за участь студентів у кожному кампусі, наприклад, планування незабутніх соціальних заходів та голос та контактний контакт студента з вищим керівництвом.

Кожен член СУ обирається на свою посаду і дуже пишається своєю роллю в UCFB . СУ відповідає за організацію завжди неймовірного щорічного Тижня освіжаючих на початку кожного навчального року. Вечірка, що триває тиждень - це прекрасна можливість для нових студентів познайомитись і включає живу музику, поїздку на футбольний матч та веселі ігри в Лондоні та Манчестері - залежно від вашого кампусу - познайомитися з місцевістю.

Під час свого перебування в UCFB ви матимете можливість взяти участь у низці веселих та унікальних подорожей, які довго проживуть у пам’яті. Попередні поїздки включали день на гонках Челтенхема, вечірки на човнах та ексклюзивні події нічного клубу.

Атлетичний союз UCFB дає можливість студентам взяти участь у ряді видів спорту під час свого перебування тут, будь то змагальний чи розважальний.

У нас є колективи в обох кампусах для чоловіків та жінок, у тому числі футбол, регбі, сквош та баскетбол, при цьому всі спортивні види спорту постійно додаються.

Ряд наших команд змагаються у лігах та турнірах Британських університетів та коледжів (BUCS) - провідного організатора змагальної діяльності серед університетів. Наші футбольні команди в обох кампусах останніми роками користуються особливим успіхом. Якщо у спорті, яким ви UCFB , немає команди в UCFB , можливо, є можливість створити його. Наші координатори спорту завжди раді допомогти та обговорити нові ідеї для розширення запропонованих заходів для студентів.

Студенти, які бажають брати участь у індивідуальних спортивних заходах, також заохочуються до змагань, і вони будуть підтримувати UCFB для участі у змаганнях протягом свого часу тут.

Для студентів, які вважають за краще спостерігати, а не брати участь, є також можливості приєднатися до медіа-команд відповідних сторін UCFB . Шанс знімати матчі, інтерв'ювати гравців та писати звіти про матчі не тільки допомагає студентам, які просувають успіхи один одного, але це також можливість для початківців спортивних медіа-професіоналів покращити свою майстерність.

Живемо в Лондоні

В останні роки великі дослідження показали, що Лондон є найбажанішим місцем роботи на землі, улюбленим містом Великобританії, «столицею Європи» та найпопулярнішим у світі туристичним напрямком. UCFB Wembley - це лише 20 хвилин їзди на дорозі до центру міста та велика кількість всесвітньо відомих визначних пам'яток, ресторанів, спортивних майданчиків та культурних визначних пам'яток.

Проживання в Манчестері

Манчестер є синонімом футбольного успіху і є домом для двох гігантів Прем'єр-ліги, "Манчестер Сіті" і "Манчестер Юнайтед". Окрім футболу, для регбі-ліги, регбі, крикету та велосипедних змагань також є великі події. Жива музика також знаходиться в самому центрі цього міста, з багатьма відомими майданчиками, які люблять Оазис і кам'яні троянди прикрашають демонстраційні смуги на нічній основі. Покупки, музеї, бари та ресторани також перетворюють це місто на краще у Великобританії.

Глобальні вузли дослідження UCFB

Глобальні дослідницькі центри UCFB розташовані в одних з найбільш захоплюючих спортивних напрямків у світі. Нью-Йоркська Ред Бул Арена, абсолютно новий стадіон Mercedes-Benz Атланти, БМО поле Торонто ФК та Мельбурнський крикетний майданчик, усі будуть приймати UCFB глобальні саміти UCFB по всьому світу, що дозволяє студентам та випускникам підвищити свої знання та досвід міжнародна спортивна індустрія.

Розташування

Лондон

Address
UCFB Wembley
Wembley National Stadium
Wembley

HA9 0WS Лондон, Англія, Великобританія

Уемблі

Address
Wembley Stadium, Wembley HA9 0WS, United Kingdom
Уемблі, Англія, Великобританія