UCFB x GIS

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про

Глобальний інститут спорту UCFB (ГІС) пропонує новаторські магістерські програми з футболу та спортивної індустрії, використовуючи глобальну мережу лідерів галузі та елітні майданчики у Великобританії, США, Канаді та Австралії. У ГІС також розміщено портфоліо виконавчої освіти світового класу, яке очолює VSI Executive Education (VSI), професійна кваліфікація для студентів, випускників та спортивних ділових людей, а також галузева дорадча рада, наповнена провідними іменами у світі спорту.

ГІС присвячена забезпеченню неперевершених магістерських програм у стратегічному, операційному та діловому аспектах футболу та спорту. ГІС розробила профіль новаторських кваліфікацій, щоб дозволити тим, хто займається спортом, просувати свою кар'єру у світовій багатомільярдній галузі. У рамках пропонування ступеня ГІС студенти також мають можливість вибору навчатися в Інтернеті або змішаній програмі, щоб дати їм можливість продовжувати свої кар’єрні амбіції, не виходячи з власного будинку та в часи, більш відповідні їх життєвому стилю.

ГІС також має низку партнерських відносин з деякими провідними іменами у спорті, включаючи Футбольну асоціацію, Асоціацію менеджерів ліг, Національну лігу та Футбольну лігу з регбі, що дає студентам доступ до деяких найбільших та найкращих розумів у футболі та спорті.

Ми пишаємося тим, що 82% випускників магістерських програм працюють на денній основі протягом шести місяців, причому дві третини тих, хто працює у спорті.

Магістр наук

ГІС розробила профіль новаторських ступенів магістра, щоб дозволити тим, хто працює в галузі, просувати свою кар'єру в цьому захоплюючому глобальному секторі ринку, що складає багато мільярдів фунтів.

Як і у всіх наших програмах, ступінь магістра викладають провідні діячі футбольного бізнесу та спортивних академічних кіл. Наші студенти матимуть можливість почути та співпрацювати з лідерами галузі та розвивати конкретні інтереси за допомогою наукової дисертації.

Кожна програма розроблена з урахуванням світової індустрії, щоб забезпечити кожному студенту кращі у своєму класі ділові та управлінські навички, необхідні для успіху в галузях футболу, спорту та подій.

Програми післядипломної освіти

 • Магістерське спортивне керівництво
 • Магістр спортивного менеджменту
 • Магістр міжнародного спортивного менеджменту
 • Магістр міжнародного спортивного менеджменту (онлайн)
 • Футбольний тренер та аналіз магістратури
 • MSc футбольний бізнес
 • MSc Football Business (Інтернет)
 • MSc футбольних комунікацій та цифрового маркетингу
 • MA Футбольний тренер (змішаний)

Засоби

UCFB Wembley

UCFB Wembley, Лондон, знаменитий стадіон Wembley в самому серці свого кампусу. Що може бути більш мотивуючим для майбутньої кар’єри у спортивній галузі, ніж ходити на найвідоміший стадіон у світі?

Наш кампус UCFB Wembley насолоджується чудовими можливостями для проведення лекційних театрів, семінарських кабінетів, тихих навчальних майданчиків, бібліотеки та медіа-номерів.

Серед неперевершених закладів UCFB Wembley є:

 • Стадіон "Вемблі" - серце містечка UCFB Уемблі;
 • Вулик, Лондон - будинок Академії UCFB , Wembley;
 • Центр дозвілля Бридж-Парк - це центр дозвілля для багатьох видів спорту;
 • Барабанний театр та конференц-центр - Розташований прямо навпроти стадіону "Уемблі", "Барабан" - це сучасний простір подій, який лежить в основі відновлення Brent. Окрім сучасних майданчиків для проведення заходів, заклад пропонує харчування на місці та вигоди від його великої доступності до центрального Лондона;
 • Спортивний центр Вале Ферм - В декількох хвилинах ходьби від станції метро North Wembley (Bakerloo), Вале Фарм пропонує ряд об'єктів, серед яких 3G футбольне поле, тенісні корти, сучасний тренажерний зал та спортивний зал для численних спортивних заходів ;
 • UCFB Study Hub - сучасний навчальний заклад, що включає бібліотеку, навчальний центр та соціальний простір, а також пасторальні та навчальні послуги, що підтримують навчання;
 • Спортивний зал Пурушоттам-Махал - частина комплексу Шрі Муктаджеєван Свамібапа в Кінгсбері, спортивний зал знаходиться в декількох хвилинах ходьби від станції метро Kingsbury (Ювілейна);
 • Будинок форуму - будинок навчального центру UCFB , бібліотека, медіа-пакет та сучасні лекційні театри;
 • Crescent House - має сучасні навчальні простори;
 • ФК Hendon - будинок різних футбольних команд UCFB та практичний та теоретичний навчальний простір для тренерських програм.
UCFB Etihad Campus

UCFB Etihad Campus - це наш найсучасніший кампус, присвячений футбольній індустрії в самому центрі Манчестера - одного з найвідоміших футбольних міст світу з процвітаючим студентським населенням.

Завдяки стадіону Etihad в центрі кампусу студенти можуть жити, навчатися та працювати в центрі однієї з найпрогресивніших футбольних комплексів Європи. Завдяки вражаючим можливостям на місці, які допоможуть вам навчатися, включаючи приголомшливі лекційні театри та зали семінарів, соціальні зони для студентів та кафе, бібліотеку, медіа-апартаменти та зони для тихних досліджень, важко не надихатись оточенням.

Серед об'єктів світового класу, доступних на Etihad Campus, належать:

 • Стадіон "Етіхад" - Стадіон "Етіхад" на 55 000 місць сидить у центрі кампусу Етіхад;
 • Manchester Sports Village, Belle Vue - місце викладання для всіх студентів, що не UCFB футболом, на кампусі UCFB Etihad;
 • Керзон Ештон - UCFB використовує засоби, доступні в Керзоні Ештон, включаючи 3G крок;
 • Національний баскетбольний центр - Національний баскетбольний центр, розташований поруч із Манчестерським спортивним селом, має три корти з позначками для баскетболу та нетболу. Він також включає центр дозвілля, танцювальну студію та спортивний зал для громадськості;
 • UCFB Study Hub @ Piccadilly Place - розташований прямо навпроти вокзалу UCFB та в самому серці Манчестера, це абсолютно новий сучасний студентський заклад;
 • Манчестерська обласна арена - восьмирядний майданчик для польотів з потенціалом 6500 глядачів. Простір спочатку використовувався як розминка під час Ігор Співдружності 2002 року;
 • Національний центр сквош - Сквош Англія та Сквош-клуб Манчестера;
 • Манчестерський тенісний та футбольний центр - це шість шести критих та трьох відкритих кортів, повністю освітлених стандартами LTA, а також три футбольних майданчики 3G в бік;
 • Національний стадіон спідвей - будинок тузів Belle Vue Aces та ряду навчальних майданчиків;
 • Національний велосипедний центр - одна з найкращих та найшвидших доріжок у світі, домівка британського велоспорту та єдиний у Великобританії постійний трек BMX;
 • Спортивний комплекс Ten Acre Lane - будинок Національного центру тхеквондо. На території закладу також є сучасний футбольний майданчик 3G.

Послуги бібліотеки

В обох кампусах представлені бібліотеки з широким спектром підручників, які допоможуть вам навчатись. Також доступні сучасні комп’ютерні набори, що дозволяють студентам отримувати доступ до найкращих технологій та обладнання, які є щоденними.

Студентське життя

Роль Спілки студентів полягає в тому, щоб представляти студентів UCFB та ГІС та робити ваш час тут максимально захоплюючим та корисним. СУ також відповідає за участь студентів у кожному містечку, наприклад, за планування незабутніх соціальних заходів та виступ студентів та контактну особу з вищим керівництвом.

Кожен член СУ обирається на свою посаду і пишається своєю роллю. СУ відповідає за організацію завжди неймовірного щорічного Тижня освіжителів на початку кожного навчального року. Тижнева вечірка - це чудова можливість для зустрічі нових студентів, яка включає живу музику, поїздку на футбольний матч та веселі ігри навколо Лондона та Манчестера - залежно від Вашого кампусу - для пізнання району.

Під час перебування в ГІС ви матимете можливість взяти участь у ряді цікавих та унікальних подорожей, які надовго залишаться в пам’яті. Попередні поїздки включали день на гонках в Челтнем, вечірки на човнах та ексклюзивні заходи в нічному клубі.

UCFB Спортивний союз дозволяє UCFB і студентів ГІС взяти участь в ряді видів спорту під час їх тут, будь конкурентними або рекреаційних.

У нас є колективи в обох кампусах для чоловіків та жінок, у тому числі футбол, регбі, сквош та баскетбол, при цьому всі спортивні види спорту постійно додаються.

Ряд наших команд змагаються у британських університетах та коледжах (BUCS) - лігах та турнірах - провідний організатор змагальної діяльності серед університетів. Наші футбольні команди в обох кампусах користуються особливим успіхом в останні роки. Якщо у спорті, яким ви займаєтесь, немає команди в UCFB та ГІС, можливо, буде можливість створити її. Наші координатори спорту завжди раді допомогти та обговорити нові ідеї, щоб розширити діяльність, що пропонується студентам.

Студентам, які бажають брати участь в індивідуальних спортивних заходах, також пропонується змагатися, і заклад отримуватиме підтримку для участі у змаганнях протягом усього часу їх перебування тут.

Для студентів, які воліють спостерігати, а не брати участь, також є можливість приєднатися до медіа-команд відповідних сторін UCFB . Шанс знімати матчі, брати інтерв’ю у гравців та писати звіти про матчі не лише допомагає студентам пропагувати успіхи один одного, але це також можливість для початківців спеціалістів із спортивних ЗМІ вдосконалити свої навички.

Живемо в Лондоні

Лондон - втілення світового міста. В останні роки основні дослідження показали, що це найбажаніше місце на роботі, улюблене місто Великобританії, «столиця Європи» та найпопулярніший у світі туристичний напрямок. Непогано їде столиця країни трохи більше половини розміру Каліфорнії.

У той час як Wembley розташований на північному заході Лондона, зручний доступ до метрополітену та Ювілейних ліній метрополітену означає, що до центральних визначних пам'яток та зручностей можна дістатися за 20 хвилин поїздом. Зважаючи на це, неважко зрозуміти, чому так багато студентів обирають записатися на UCFB Уемблі.

Проживання в Манчестері

Манчестер є синонімом футбольного успіху і є домом для двох гігантів Прем'єр-ліги, "Манчестер Сіті" і "Манчестер Юнайтед". Окрім футболу, для регбі-ліги, регбі, крикету та велосипедних змагань також є великі події. Жива музика також знаходиться в самому центрі цього міста, з багатьма відомими майданчиками, які люблять Оазис і кам'яні троянди прикрашають демонстраційні смуги на нічній основі. Покупки, музеї, бари та ресторани також перетворюють це місто на краще у Великобританії.

ГІС глобальні навчальні центри

ГІС-глобальні навчальні центри знаходяться в деяких найбільш захоплюючих спортивних напрямках у світі. Нью-Йоркська Red Bull Arena, абсолютно новий стадіон Mercedes-Benz в Атланті, BMO Field у Торонто та крикетний майданчик у Мельбурні - все це прийматиме тижневі глобальні саміти GIS по всьому світу, що дозволить студентам та випускникам покращити свої знання та досвід міжнародна спортивна індустрія.

Розташування

Манчестер

Address
UCFB Etihad Campus
Etihad Stadium
Etihad Campus

M11 3FF Манчестер, Англія, Великобританія

Лондон

Address
UCFB Wembley
Wembley National Stadium
Wembley

HA9 0WS Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія