The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

University of Nottingham: Faculty of Engineering

Інженерний факультет Ноттінгема відомий своїми дослідженнями світового класу, натхненним викладанням та різноманітною академічною спільнотою.

Приєднавшись до нас у Ноттінгемі, ви станете частиною спільноти студентів із понад 150 різних країн з усього світу.

  • 3-е місце у Великобританії за науково-дослідницькою потужністю згідно з REF 2014, Британським урядовим дослідженням досконалості
  • Більше 98% інженерних досліджень мають міжнародну якість, причому 85% оцінюються як провідні у світі або чудово на міжнародному рівні (REF 2014)

Ви побачите, що факультет - це доброзичливе та сприятливе робоче середовище. Ви будете працювати разом із творчими та натхненними людьми, які прагнуть поділитися своїм досвідом.

Ми прагнемо підтримувати талановитих людей та розвивати партнерські відносини з промисловістю, фінансуючими органами та державними установами, щоб створити позитивне середовище, де процвітають відкриття, стипендії, інновації, комерційна експлуатація та залучення громадськості. Факультет бере участь у сотнях дослідницьких проектів, що працюють в реальному часі, і тісно співпрацює з промисловістю. Наша практична спрямованість та підхід можуть допомогти забезпечити вас знаннями та навичками, необхідними для переходу на аспірантуру або продовження інженерної кар’єри в будь-якій точці світу.

Навчаючись у Ноттінгемі, ви:

  • Розвивати висококласні товарні навички
  • Викладають виняткові та високоцитувані викладачі, часто світові лідери у своїй галузі
  • Станьте частиною глобальної спільноти аспірантів з мережею міжнародних кампусів у Великобританії, Китаї та Малайзії
  • Випускник з міжнародно визнаною та цінованою кваліфікацією

Вас навчатимуть науковці, які захоплені своїми знаннями та прагнуть розвивати майбутні інженери, архітектори та дослідники. Будучи аспірантом факультету, ви матимете доступ до вражаючого набору засобів та ресурсів для підтримки діяльності за різними спеціальностями.

Багато наших курсів акредитовані професійними організаціями, і багато наших дослідницьких проектів мають мультидисциплінарний характер, що об'єднує різноманітне коло фахівців з усього університету, дослідницьких установ, галузевих партнерів та урядових відомств для розробки нових рішень для вирішення глобальних проблем.

У 2012 році ми відкрили Інститут аерокосмічних технологій (IAT), в якому проводиться інноваційна докторська програма Марії Кюрі, орієнтована на надання проекту завтрашнього повітряного транспорту. «Наші креативні енергетичні будинки» - це семибудинкова забудова, яка забезпечує справжній випробувальний полігон для провідних фірм, які співпрацюють з університетом для розслідування інтеграції енергоефективних технологій у будівлі.

Наші сильні сторони досліджень включають композиційні матеріали, виробництво добавок та 3D-друк, енергію, стійкість та аерокосмічну промисловість. У нас є одна з найбільших дослідницьких груп з енергетичної електроніки та одна з найбільших дослідницьких груп з виробництва добавок у світі.

Ноттінгемський університет

  • Нагороджений Золотим рейтингом за наше видатне викладання у Британській структурі досконалості викладання (TEF) 2017
  • Один з найбільш цільових університетів Великобританії серед випускників роботодавців (вузол №1, який найбільше орієнтований (Ринок випускників у 2014 році) та другий університет з найбільшим цільовим спрямуванням (Ринок випускників у 2015 та 2016 роках) - High Fliers Research)
  • Видано університетом року для працевлаштування випускників у The Times та The Sunday Times Good University Guide 2017

Центр університету Ноттінгема з англійської мови (CELE) забезпечує високоякісну академічну англійську мову та підготовку та підтримку навчальних навичок до та під час навчання студентів.

Розташування

Ноттінгем

Address
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

NG7 2RD Ноттінгем, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MSc
Цей навчальний заклад також пропонує: