The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ноттінгемський університет: інженерний факультет

TheІнженерний факультет в НоттінгеміВідомий своїми дослідженнями світового класу, натхненним навчанням та різноманітною академічною спільнотою.

Приєднавшись до нас в Ноттінгем, ви станете частиною спільноти студентів з більш ніж 150 різних країн з усього світу.

 • 3-е місце у Великій Британії для дослідження потужностей у рамках REF 2014 - Рамкової програми досліджень уряду Великобританії
 • Понад 98% інженерних досліджень носять міжнародний характер, з 85% визнаних як провідних у світі чи відмінних на міжнародному рівні (REF 2014)
 • UK Top 10 інженерного факультету: Times Всесвітня вища освіта World University Rankings 2017
 • Ноттінгем займає перше місце у Великобританії за машинобудування та електротехніку (QS World Rankings 2017)

Ви знайдете факультет є дружньою і сприятливої ​​робочої середовища. Ви будете працювати разом творчих і захоплених людей, які хочуть поділитися своїм досвідом.

Ми прагнемо підтримувати талановитих людей та розвивати партнерські зв'язки з промисловістю, фінансовими установами та державними установами, щоб створити позитивне середовище, в якому процвітають відкриття, стипендії, інновації, комерційна експлуатація та зацікавленість громадськості. Факультет бере участь у сотнях живих дослідницьких проектів та тісно співпрацює з галуззю. Наша практична спрямованість та підхід допоможуть забезпечити вас знаннями та навичками, необхідними для переходу на післядипломні дослідження або продовжувати кар'єру в галузі техніки в будь-якій точці світу.

Вивчаючи в Ноттінгемі, ви зможете:

 • Розробити висококласні маркетингові навички
 • Викладати винятковий та високопрофесійний академічний персонал, часто світовий лідер у своїй галузі
 • Бути частиною глобальної аспірантури спільноти з мережею міжнародних кампусів у Великобританії, Китаї та Малайзії
 • Випускник з міжнародно визнаною та ціною кваліфікації

Ви будете вчити академіки, які захоплюються своїми галузями експертиз і прагнуть до розробки майбутніх інженерів, архітекторів та дослідників майбутнього покоління. Будучи аспірантом на факультеті, ви матимете доступ до вражаючого набору зручностей і ресурсів для підтримки діяльності різних спеціальностей.

Багато хто з наших курсів акредитовані професійними організаціями, і багато хто з наших дослідницьких проектів є багатопрофільними, об'єднуючи різноманітні фахівці з усього університету, науково-дослідних установ, партнерів у галузі та державних департаментів, щоб розробити нові рішення для вирішення глобальних проблем.

У 2012 році ми відкрили Інститут аерокосмічної технології (IAT), на якому організована Інноваційна докторська програма Марії Кюрі, спрямована на доопрацювання плану для завтрашнього повітряного транспорту. Наші будинки Creative Energy - це сім будинків, які забезпечують живий тест-сайт для провідних фірм для роботи з університетом для вивчення інтеграції енергоефективних технологій у будівлі.

Наші сильні сторони включають композитні матеріали, виробництво добавок та 3D-друк, енергію, стійкість та аерокосмічну діяльність. У нас є одна з найбільших дослідницьких груп з енергетичної електроніки та одна з найбільших дослідницьких груп з виробництва добавок у світі.

Університет Ноттінгема

 • Нагороджений золотим рейтингом для нашого видатного викладання у Великобританії в рамках системи навчання вищої кваліфікації (TEF) 2017 року
 • Один з найбільш цілеспрямованих університетів у Великобританії, що займаються випускними роботодавцями (Найбільш цілеспрямований університет № 1 (Випускниковий ринок 2014 року) та другий найбільш цілеспрямований університет (Випускниковий ринок у 2015 і 2016 роках) - High Fliers Research)
 • Названий університетом року для працевлаштування у вищих навчальних закладах The Times та The Sunday Times Good University Guide 2017

Університет Ноттінгемського Центру з вивчення англійської мови (CELE) забезпечує високу якість академічної англійської мови та підготовку та підтримку навчання до і під час навчання студентів.

Розташування

Ноттінгем

Address
Faculty of Engineering,
The University of Nottingham,
University Park

NG7 2RD Ноттінгем, Англія, Великобританія

Програми

MSc
Цей навчальний заклад також пропонує: