The Aga Khan University: ​​Institute for the Study of Muslim Civilisations

Введення

Прочитайте офіційний опис

Університет Ага Хана являє собою унікальний гібрид: інститут академічного переваги, яке також є агентом для соціального розвитку. Ведучий джерело мене одичних, догляд за хворими та педагогічної освіти, наукових досліджень і державної служби в країнах, що розвиваються, університет готує чоловіки і жінки, щоб очолити процес змін в своїх суспільствах і процвітати в глобальній економіці. AKU'S викладачі, студенти та випускники йдуть туди, де відчувається найбільша потреба, працюючи в неформальних міських поселеннях, віддалених сіл і районів, де конфлікт або нехтування проріджених базових послуг. Дійсно, у багатьох випадках такі громади їхнього будинку. На основі принципів впливу, якість, актуальність і доступу, УНІВЕРСИТЕТ має відділення і програми Афганістан, Східна Африка, Пакистан, І Об'єднане Королівство, До послуг гостей навчальні лікарні, Шалені школи, Медичні коледжі, Інститути розвитку освіти, атестаційна комісія, І Інститут з вивчення мусульманських цивілізацій. У AKUСтуденти процвітають в гостинній, сприятливому середовищі, яка охоплює плюралізм, вимагає досконалості і заохочує лідерство, робота в команді, допитливість, дебати і безпосередню взаємодію з реальними проблемами. Прийом до Університету на основі заслуг, без урахування фінансових потреб.Інститут з вивчення мусульманських цивілізацій

Заснований в Лондоні, інститут при Університеті Ага Хана з вивчення мусульманських цивілізацій спрямований на зміцнення наукових досліджень і викладання спадщини мусульманських громад, звертаючи особливу увагу на проблеми, ці товариства стикаються в сучасних умовах.

Мандат ISMC є, щоб висвітлити історичні та сучасні аспекти мусульманських громад і створити платформу для свіжих роздумів про своє майбутнє шляхом проведення наукових досліджень, публікацій, громадських заходів та ступеня міждисциплінарний магістра, який залучає студентів з усього світу в його лондонському кампусі.

Інститут прагне забезпечити комплексний підхід до вивчення мусульманських народів через рамки світових культур, гуманітарних і соціальних наук. Цей підхід знаходить своє відображення в програмі магістра, а також цілий ряд короткострокових курсів і шляхом проведення наукових досліджень і публікацій.

Розташування

Лондон

Address
The Aga Khan University (International) UK 210 Euston Road
NW1 2DA Лондон, Англія, Великобританія