The Aga Khan University: ​​Institute for the Study of Muslim Civilisations

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про ISMC

ISMC була заснована в 2002 році, прагнучи зайняти вільне місце в дискурсі про мусульманський світ, сприяючи стипендії, що відкриває нові перспективи мусульманських суспільств. Ми розглядаємо такі ключові питання, як традиція та сучасність, релігія та держава, плюралізм та єдність та характер спільноти в епоху глобальних зв’язків та змін.

Наш мандат полягає у вирішенні основних проблем людського стану, оскільки вони виражаються в різних суспільствах мусульманського світу та його діаспор.

Лондон пропонує ідеальне місце для Інституту з його міжнародним смаком; відмінна культурна сцена, як історична, так і сучасна; процвітаючі мистецькі та академічні спільноти; і як місто, в якому заохочується свобода думки та вираження поглядів.

Наші цілі

 • Вивчити системи морально-етичної думки, структури управління та суспільного життя, мистецькі та творчі вирази у всіх формах.
 • Створити можливості для взаємодії вчених та інших професіоналів, щоб поглибити розуміння нагальних питань суспільного життя, що зачіпають мусульманські суспільства.

Десять причин вибрати ISMC

 1. Унікальна трисеместрова ступінь, протягом якої вам буде надана можливість вивчити мову та глибоке розуміння мусульманських культур.
 2. Ексклюзивне житло знаходиться в двох хвилинах ходьби від кампусу.
 3. Досліджуйте архітектуру, літературу, релігію, історію, мистецтво, політику, право та інше у мусульманських контекстах з нашими спеціалістами-науковцями.
 4. Навчайтесь у спеціально побудованому центрі Ага-хана, що включає колекцію ісламських садів, двориків та терас.
 5. Проведіть час в одному з найрізноманітніших міст світу. Погляньте на пам’ятки та побалуйте багато культурних переживань та уявлень Лондона.
 6. Бібліотека Ага-Хана - це виділений простір, розташований на двох поверхах, відкривається на Терасу навчання.
 7. Можливість провести місяць за кордоном на курсі занурення в арабську або персидськомовну країну.
 8. Насолоджуйтесь яскравим соціальним життям, організованими поїздками у Великобританію та місцевими заходами.
 9. Відвідайте багато заходів, організованих ISMC, а також навколишніх університетів, включаючи SOAS, Birkbeck та UCL.
 10. Слідуйте слідам наших випускників у докторантурі чи кар’єрних можливостях у всьому світі.

Усі мої сподівання виправдалися, коли я прийшов сюди. Заняття дуже цікаві, вони стимулюючі та мислячі. У той же час вони дуже складні.

Нуріла Йдріс, студентка ISMC

Після ISMC

Наші випускники є різноманітною групою і зараз дотримуються кар'єри в журналістиці, викладанні та бізнес-консультаціях, працюючи для організацій, включаючи Червоний Хрест, BBC, Мусульманську допомогу та Світовий банк. Крім того, низка випускників ISMC зараз працює в Мережі розвитку Ага Хана, сприяючи її цілям розвитку в проектах по всьому світу.

Деякі випускники вирішили продовжувати навчання і вступили до таких установ, як Оксфордський університет, Університет Вікторії, Гарвардський університет та Принстонський університет. Багато хто продовжує займатися академічною кар’єрою, викладаючи в університетах та продовжуючи власні дослідження конкретних галузей.

Магістерська програма ISMC - це справді глобальна кваліфікація, яка відкриває двері для багатьох кар’єрних шляхів. Наші випускники працюють та навчаються по всьому світу, включаючи Туніс, Кувейт, Канаду, Пакистан та Великобританію.

Про університет ага-хана

Створений у 1983 році, університет Ага-Хана (АКУ) - це унікальний гібрид: інститут досконалості в навчанні, який також є агентом соціального розвитку. Університет має кампуси та програми в Південній Азії, Європі та Африці.

Університет працює на основних принципах впливу, якості, актуальності та доступу та готує своїх студентів вести зміни у своєму суспільстві та процвітати у світовій економіці. Завдяки суворій політиці вступу та нашим програмам фінансової допомоги, залежним від потреб, Університет пропонує найперспективнішим лідерам та мислителям завтрашнього дня можливість служити та навички допомагати громадам вирішувати найактуальніші проблеми.

Університет Ага Хана в Лондоні є членом кварталу знань, який є партнерством близько 90 - і зростаючих - академічних, культурних, дослідницьких, наукових та медіа організацій. Ці організації активно займаються просуванням та поширенням знань і знаходяться в радіусі однієї милі від Кінського Хреста. Вони включають Лондонський університет, Google, Інститут крику та The Guardian.

Розташування

Лондон

Address
The Aga Khan University (International) UK
210 Euston Road

NW1 2DA Лондон, Англія, Великобританія

Програми