Swansea University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Заснований у 1920 році, Свонсі - яскравий університет, що очолює дослідження.

Swansea University - це університет під керівництвом наукових досліджень, який змінив свою проблему з 1920 року. Наша різноманітна та привітна громада процвітає у розвідках та відкриттях, має баланс відмінного викладання та досліджень, а також чудової якості життя.

Наша прихильність до досліджень з реальними перевагами дозволила нам досягти нашої амбіції стати топ-30 науково-дослідним університетом, піднявши таблицю ліги 2014–2011 рр. За рівнем досліджень досконалості до 26-ої у Великобританії з 52-го у 2008 році.

Swansea University був вдруге за п'ять років названий Університетом року в нагородах Whatuni Student Choice Awards. Окрім того, що був коронованим Університетом року, Swansea University зайняв перше місце в категорії «Міжнародний» та посів трійку в категорії «Аспірантура» та «Курси та викладачі». Тепер, на шостому курсі, студентські премії Whatuni Choice Awards проголосують повністю, а понад 41 000 оглядів та коментарів надійшло від понад 160 установ Великобританії.

У престижному Times and Sunday Times, Good Guide Guide 2019, ми піднялися на шість місць у Топ-30 Великої Британії. Ми є учасниками загального університету року у Великобританії та здобули звання Валлійського університету року вдруге за три роки, що підтверджує нашу позицію як провідного вищого навчального закладу Уельсу.

Swansea University займає перше місце в Уельсі в керівництві The Guardian University Guide 2020. Частка студентів, задоволених своїм курсом, значно зросла, і Свонсі зараз займає 4 місце у Великобританії. Свонсі також займає п’яте місце разом з Кембриджським університетом за часткою студентів, які досягли вищої кваліфікації або надалі навчаються через півроку після закінчення навчання.

Ми ставимо наших студентів в основі всього. Як результат, ми домоглися золотого рейтингу, найвищого можливого рейтингу, у національній Рамці викладацької майстерності та результатів учнів (TEF) та потрапили до топ-10 Великобританії за задоволенням студентів у Національному опитуванні студентів на 2019 рік.

Наші приголомшливі кампуси на набережній роблять нас бажаним місцем для студентів та персоналу з усього світу, а наша полікультурна спільнота надає глобальну перспективу, що дозволяє тим, хто приєднується до нас, розвивати навички та знання, які ставлять їх на успішну та збагачуючу кар’єру.

Міжнародні студенти

Swansea University визнаний світовим топ-200 університету для іноземних студентів, і ми вітаємо заявок від міжнародних студентів з усього світу.

Ми заохочуємо наших іноземних студентів робити заявки через нашу систему онлайн-заявок. Для отримання додаткової інформації про подання студентської або аспірантури на навчання в Swansea University відвідайте наші сторінки заявок.

Розташування

Свонсі

Address
Swansea University
Singleton Park
Swansea
SA2 8PP
Wales, UK

SA2 8PP Свонсі, Уельс, Великобританія

Програми

MA
MSc