Прочитайте офіційний опис

В університеті світового класу

Університет Свонсі є науково-дослідним університетом, який змінюється з 1920 року. Університетська спільнота процвітає на пошуках та відкритті, і пропонує правильний баланс чудового навчання та досліджень, що відповідає завидному якісному життю.

Університет насолоджувався періодом величезного зростання, і ми досягли нашого прагнення стати провідним тридцяти науково-дослідним університетом, піднявшись до рейтингу міжнародної мережі Research Excellence Framework до 26-го у Великобританії з 52-го року у 2008 році.

Крім того, амбітна Програма розвитку кампусу - це одна з найбільших проектів в галузі економіки знань у Великобританії та п'яти кращих у Європі.

Вона включає в себе створення Bay Campus, абсолютно новий розвиток 450 мільйонів фунтів стерлінгів на східному підході до міста, а також трансформацію існуючого Campus Camp Singleton Park.

Мультикультурне співтовариство Суонсі забезпечує глобальну перспективу та можливості отримати навички, що тривають протягом усього життя.

Справжнє бачення своїх індустріальних засновників у 1920 р. Сьюзенський університет буде:

 • Створення умов, дослідницької досконалості, з дослідженням, яке провідний світовий, глобально співпраці і міжнародно визнаним;
 • Доставка видатний студентський досвід, з науково-привело і практика приводом вчення найвищої якості, який виробляє глобальні випускників освічених і обладнані для відмінною особистої і професійної досягнення;
 • Використовуйте свій дослідницький силу, співпраця з промисловістю і глобальне охоплення, для забезпечення економічного зростання, зміцнення добробуту, збагатити спільнота і культурне життя Уельсі і, сприяти здоров'я, дозвілля і благополуччя її громадян.

Маяк для новаторського співробітництва

У рамках програми "Дослідницькі досягнення" 2014 року Університет Свонсі досягла своїх амбіцій стати провідним дослідницьким інститутом у Великобританії.

Наш рейтинг РЕФ 26-го - "найбільший стрибок серед науково-дослідних інститутів", повідомляє Times Higher Education. Тепер, коли університет наближається до свого століття в 2020 році, у нас є нові цілі. Вони повинні:

 • Стати британським кращим 30-кращим університетом до 2018 року
 • Продовжуйте наші амбітні плани розширення
 • Розширити наш глобальний охоплення; і
 • Рухайтеся ближче до того, щоб стати одним із 200 найкращих у світі університетів.

У REF 2014 якість досліджень Суонсі була поставлена ​​нарівні з чи невиконаними шістьма університетами Russell Group. Ми також посіли 22 місце за вплив цього дослідження.

Ми віримо в ...

Рівність можливостей

Університет Свонсі намагається забезпечити інклюзивне і сприятливе навколишнє середовище для роботи та навчання, яке вільне від нечесної дискримінації та дозволяє співробітникам та студентам реалізовувати свій особистий потенціал.

Колегія рівних можливостей Університету активно допомагає персоналу та студентам виявити та усунути будь-які потенційні бар'єри та гарантує, що університет пропонує рівноправні можливості всім співробітникам та студентам незалежно від статі, статі, віку, інвалідності, сексуальної орієнтації, релігії та віри, статі переуступка, стан вагітності та материнства, або статус шлюбу та громадянського партнерства.

Поточні проекти з рівноправності університетів включають Athena SWAN, Індекс рівності робочого місця, Марш Статуту раси і Довідник з університету Stonewall (AKA Gay By Degree). Додаткову інформацію можна отримати на веб-сторінках "Рівні можливості".

Гідність на роботі та навчання

Політика гідності в роботі та навчанні сприяє достоїнству всіх студентів та співробітників університету шляхом усунення всіх форм наступальної поведінки та створення робочого та навчального середовища, вільного від жорстокого поводження та агресії. Членам університету слід поводитися з гідності та поваги та бути захищеними від переслідування та залякування на роботі та в навчанні.

Підтримка валлійської мови

Ми прагнемо активно підтримувати, просувати та збагатити валлійську культуру та валлійську мову.

У рамках нашого бачення ми прагнемо покращити наш студентський досвід шляхом збільшення можливостей навчатися за допомогою валлійської мови та покращити її використання.

Ми також збільшимо можливості для всіх членів університету, які можуть використовувати валлійську мову та зміцнити імідж Університету в Уельсі як двомовну установу.

Збагачуючи життя інших людей

Discovery - це добровільна благодійна організація, яка має на меті збагатити життя людей в Суонсі. Організація передбачає спільноту, в якій люди розглядаються як рівноправні і не піддаються дискримінації чи невигідному суспільству.

Discovery має на меті:

 • Поповнюйте життя людей в Суонсі, щоб вони могли реалізувати свій потенціал як уповноважених осіб та як членів груп та громад.
 • Запропонуйте новий досвід та можливості за допомогою широкого кола навчальних заходів у громаді, що веде до поглиблення взаєморозуміння та рівності.
 • Активно підтримуйте студентів, щоб вони знали про їхній особистий розвиток та вплив на себе та на життя інших людей через участь у спільних заходах.

Здоровий університет

"Суонсі" призначена однією із "Здорових міст" Всесвітньої організації охорони здоров'я, яка приєднується до елітної групи міст, які разом працюють над покращенням здоров'я місцевих громад. Точно так само, Університет Свонсі був призначений Здоровим університетом і створив здорову мережу в університетському містечку з метою покращення здоров'я та благополуччя університетської спільноти.

Іноземні студенти

Університет Свонсі визнаний міжнародним університетом міжнародних студентів у світі 200, і ми вітаємо програми від міжнародних студентів з усього світу.

Ми закликаємо наших іноземних студентів викладати заявки через нашу онлайн-додатку. Для отримання додаткової інформації про створення студента або аспірантури для навчання в університеті Суонсі, будь ласка, відвідайте наші сторінки додатків.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MA

Swansea University

Магістратура з перекладу та усного перекладу (МАТІ) - це спеціалізований варіант, з особливим наголосом на навички перекладу нашого професійного перекладу. Це інтегрована ... [+]

Магістратура з перекладу та усного перекладу (МАТІ) - це спеціалізований варіант, з особливим наголосом на навички перекладу нашого професійного перекладу. Це інтегрована програма, призначена для перетворення абітурієнтів з доказаною чудовою перевагою іноземних мов у успішних та комерційних професійних лінгвістів.

Ключові особливості

В основі MATI лежить передові роботи з перекладу загальних, адміністративних та технічних текстових типів, інтерпретації (в одній або двох з таких середовищ: місцеве самоврядування, охорона здоров'я, поліція та суд), а також навчання в галузевому стандарті Комп'ютерний переклад (CAT) інструменти. Частина 1 ступеня також включає можливості для подальшого розвитку спеціалізованих навичок перекладу, аудіовізуального перекладу, машинного перекладу (МТ) та локалізації програмного забезпечення, управління термінологією, відеозв'язку або цифрового видання, а у модулі «Робота з перекладу» студенти формують імітовані компанії з перекладу, співпрацюючи з місцевим бюро перекладів та здійснюючи реальні комісії за професійними стандартами та термінами.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістр з розвитку та права людини вивчає порівняно новий інтерфейс між правами людини та міжнародним розвитком. ... [+]

Магістр з розвитку та права людини вивчає порівняно новий інтерфейс між правами людини та міжнародним розвитком.

Ключові особливості

Ця магістратура є багатопрофільною програмою, яка поєднує в собі ідеї з галузей досліджень розвитку, політики, політичної теорії та міжнародного права. У ньому розглядаються деякі ключові проблеми, що стоять перед світовими товариствами XXI століття за допомогою динамічної програми, яка поєднує в собі теоретичні та прикладні перспективи та навчається командою провідних вчених у своїх сферах.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Наша магістерська кіберзлочинність і тероризм піддадуть вас постійно мінливому характеру онлайн-злочинів та злочинної поведінки, щоб зрозуміти загрози, тенденції, проблем ... [+]

Наша магістерська кіберзлочинність і тероризм піддадуть вас постійно мінливому характеру онлайн-злочинів та злочинної поведінки, щоб зрозуміти загрози, тенденції, проблеми та реакції в тероризмі та кібербезпеку, а також вирішувати етичні питання.

Ключові особливості

Наша магістерська програма Cyber ​​Crime and Terrorism пропонує студентам можливість:

Вивчіть питання, пов'язані з кібер-державою, з міждисциплінарної та багатовимірної перспективи, яка пропонує унікальний погляд на проблеми.Займатися безпосередньо проектом та зацікавленими особами, які можуть надати інформацію та найнижчі знання з предметної області.Виберіть один із різноманітних модулів, доступних через юридичну школу Хілларі Родхам.Можливість спеціалізуватися в окремих сферах кіберзлочинності та / або он-лайн-тероризму через магістерську дисертацію.Опис... [-]
Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Незалежно від того, чи хочете ви стратегічного розуміння соціальних медіа, вдосконалених творчих навичок завдяки професійному написанню або чутливості комунікацій зробити ... [+]

Огляд курсу

Незалежно від того, чи хочете ви стратегічного розуміння соціальних медіа, вдосконалених творчих навичок завдяки професійному написанню або чутливості комунікацій зробити підприємницький вплив, магістр з питань комунікації, медіа-практики та зв’язків з громадськістю (PR) ідеально підходить.

Ви будете проводити структуровану практику в сучасних медіа-навичках, викладаючи мотивованих фахівців галузі з вражаючими академічними знаннями.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістр комунікації, медіапрактики та зв'язків з громадськістю (PR) призначений для студентів, які хочуть зосередити свою енергію на динамічному світі соціальних мереж, р ... [+]

Магістр комунікації, медіапрактики та зв'язків з громадськістю (PR) призначений для студентів, які хочуть зосередити свою енергію на динамічному світі соціальних мереж, розвивати свою творчу практику та професійні навички письма або прагнуть працювати в підприємницькому середовищі.

Ключові особливості

МА пропонує програму, основану на навчальних програмах, у професійних, сучасних медіа-вміннях, які навчаються фахівцям галузі з академічним досвідом. Програма включає в себе модулі в професійному письмовій формі / журналістика, візуальних комунікацій та дизайну медіа, відео та документації та PR, брендинг та просування. Інші модулі зв'язку, теорії, фільмів та історії також доступні.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістр міжнародних відносин прагне відкрити свій розум і розширити свої навички. ... [+]

Магістр міжнародних відносин прагне відкрити свій розум і розширити свої навички.

Ключові особливості

Ця магістерська програма пропонує сучасні дослідження в області міжнародних відносин, що забезпечують студентам детальне розуміння міжнародної системи, ключових питань, ключових дійових осіб та альтернативних способів аналізу та інтерпретації теми.

Оцінивши глобальну динаміку на роботі, у вас є можливість спеціалізуватися на вивченні однієї конкретної області світу: Азіатсько-Тихоокеанського регіону.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістр міжнародної безпеки та розвитку знайомить вас із основними проблемами та критичними дискусіями в дуже серйозній галузі. ... [+]

Огляд курсу

Магістр міжнародної безпеки та розвитку знайомить вас із основними проблемами та критичними дискусіями в дуже серйозній галузі.

Безпека, насильство та конфлікти зараз відіграють важливу роль у міжнародному дискурсі та політиці розвитку. Розуміння сучасного світу вимагає повної оцінки конфлікту та насильства.

У цьому курсі ви вивчаєте висвітлення "традиційних" питань безпеки, таких як війна та конфлікти, на додаток до "нетрадиційних" питань, таких як економічна безпека, екологічна безпека, охорона здоров'я та міграція.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістр міжнародної журналістики забезпечує динамічний та надійний підхід до викладання сучасної журналістики через приціл глобалізації та цифровізації. ... [+]

Огляд курсу

Магістр міжнародної журналістики забезпечує динамічний та надійний підхід до викладання сучасної журналістики через приціл глобалізації та цифровізації.

Наші міждисциплінарні та міжкультурні методи спираються на знання в галузі медіа та комунікаційних досліджень.

Ви вдосконалите свої знання та розуміння журналістики в суспільстві 21 століття через практичні навички та методи журналістського виробництва, вивчаючи конкретну практику з теоретичної та аналітичної перспектив.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Ступінь магістратури з китайсько-англійського перекладу та мови доступний, якщо ви є першим мовцем мандаринської мови з Китаю, який зацікавлений у кар'єрі прикладної мови ... [+]

Огляд курсу

Ступінь магістратури з китайсько-англійського перекладу та мови доступний, якщо ви є першим мовцем мандаринської мови з Китаю, який зацікавлений у кар'єрі прикладної мови, такі як переклад та викладання англійської чи китайської мови як іноземної.

Цей курс дає вам специфічні для мови навички перекладу та прикладної лінгвістики. Він спрямований на замикання широкої області перекладу в конкретний контекст, перекладаючи між англійською та китайською мовами.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Наша магістра прикладного кримінального правосуддя та кримінології допоможе вам дізнатися про причини злочинів, систему кримінального правосуддя та передові теми в кримін ... [+]

Наша магістра прикладного кримінального правосуддя та кримінології допоможе вам дізнатися про причини злочинів, систему кримінального правосуддя та передові теми в кримінологічних дебатах від провідних фахівців у цій галузі. Існує цікавий діапазон різних модулів, які пропонуються, спрямовані на застосування кримінологічних знань для роботи системи кримінального судочинства.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Злочинність, її причини та те, як ми повинні з цим боротися, ніколи не далекі від заголовків, а досвід роботи в цій галузі все більше цінується роботодавцями в уряді та і ... [+]

Огляд курсу

Злочинність, її причини та те, як ми повинні з цим боротися, ніколи не далекі від заголовків, а досвід роботи в цій галузі все більше цінується роботодавцями в уряді та інших галузях.

Вивчіть наш магістр прикладного кримінального судочинства та криміналістики, і ви отримаєте глибокі знання про причини злочинності, систему кримінальної юстиції та актуальні теми в кримінологічних дебатах.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістр професійного перекладу (MAPT) перетворить вас з відмінного іноземного мовця в успішного професійного мовознавця. ... [+]

Огляд курсу

Магістр професійного перекладу (MAPT) перетворить вас з відмінного іноземного мовця в успішного професійного мовознавця.

MAPT (раніше переклад з мовними технологіями) є частиною Європейської мережі майстрів перекладу, яка наразі має 64 учасники по всій Європі. Swansea University - єдиний член Уельсу.

Ви будете проводити передові роботи з перекладу загального, адміністративного та технічного тексту, а також навчатись стандартним галузевим засобам перекладу.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістр творчої писемності - це унікально натхненна програма, яка забезпечує інтегровану підготовку до написання літературного та медіатексту. ... [+]

Огляд курсу

Магістр творчої писемності - це унікально натхненна програма, яка забезпечує інтегровану підготовку до написання літературного та медіатексту.

Навчений досвідченими письменниками головного профілю, цей курс пропонує викладання різних жанрів, включаючи художню літературу, новелу, поезію, драму, сценарій та творчу нон-фікшн.

Ваші дослідження будуть пов’язані з унікальною літературною культурою Уельсу, де живе одна з найдавніших традицій бардівської Європи.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістр цифрових медіа досліджує колоритне минуле, сьогодення та майбутнє цифрових медіа. ... [+]

Огляд курсу

Магістр цифрових медіа досліджує колоритне минуле, сьогодення та майбутнє цифрових медіа.

Цей курс ідеально підходить для недавніх випускників чи нинішніх професіоналів, які надають свіжий сучасний погляд на найбільші суспільні проблеми сьогодення, спираючись на наш досвід у галузі медіа та комунікацій.

Ви будете досліджувати бізнес та політику цифрових медіа з провідними науковцями, поєднуючи теоретичну та прикладну перспективи, щоб дати міцну основу для розуміння сучасних дискусій.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

MSc

Swansea University

Здобудьте експертну підготовку з передових методів дослідження психології та виконайте базові та прикладні дослідницькі проекти в широкому спектрі напрямків з цим магісте ... [+]

Огляд курсу

Здобудьте експертну підготовку з передових методів дослідження психології та виконайте базові та прикладні дослідницькі проекти в широкому спектрі напрямків з цим магістерським курсом.

Ви навчитесь використовувати цілий ряд дослідницьких інструментів, таких як бази даних, статистичне програмне забезпечення та комп’ютерні програми, та розвинете широкі практичні дослідницькі навички, щоб застосувати їх у будь-якому контексті, де важлива поведінка людини.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістра в галузі сталого інженерного менеджменту для міжнародного розвитку є високо застосованим курсом з елементами, що викладаються, і значним результатом проекту. ... [+]

Огляд курсу

Магістра в галузі сталого інженерного менеджменту для міжнародного розвитку є високо застосованим курсом з елементами, що викладаються, і значним результатом проекту.

Ви навчитеся мислити швидко і гнучко, діючи рішуче у відсутності повної інформації, щоб поліпшити якість життя за допомогою інженерних рішень.

Більша частина світового будівництва розташована в «країнах, що розвиваються, насамперед у Південній півкулі» (ПРООН). Ці середовища стикаються з проблемами, пов'язаними з надзвичайною бідністю та нестачею продовольства для зміни клімату та незворотної втрати біорізноманіття.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістра в галузі сталого інженерного менеджменту для міжнародного розвитку є високо застосованим курсом з елементами, що викладаються, і значним результатом проекту. Ви ... [+]

Огляд курсу

Магістра в галузі сталого інженерного менеджменту для міжнародного розвитку є високо застосованим курсом з елементами, що викладаються, і значним результатом проекту.

Ви навчитеся мислити швидко і гнучко, діючи рішуче у відсутності повної інформації, щоб поліпшити якість життя за допомогою інженерних рішень.

Більша частина світового будівництва розташована в «країнах, що розвиваються, насамперед у Південній півкулі» (ПРООН). Ці середовища стикаються з проблемами, пов'язаними з надзвичайною бідністю та нестачею продовольства для зміни клімату та незворотної втрати біорізноманіття.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Наш магістерський інженерно-технічний курс відкритий лише для студентів-міжнародників. ... [+]

Огляд курсу

Наш магістерський інженерно-технічний курс відкритий лише для студентів-міжнародників.

Для цього курсу є процес відбору - див. Розділ «як подати заявку» на цій сторінці.

Набути дворічного досвіду роботи у Великобританії та можливості працювати у співпраці з промисловістю над вирішенням справжнього життя.

Цей новий MSc є розширенням нашого MSc Матеріали матеріалів та включає другий рік, що дозволяє вам здійснювати або розміщення галузі, або проект, орієнтований на галузь, з промисловим партнером.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Ступінь нашого магістра з аномальної та клінічної психології забезпечить вам високий рівень розуміння теорії та практики клінічної психології в медичних установах, підгот ... [+]

Огляд курсу

Ступінь нашого магістра з аномальної та клінічної психології забезпечить вам високий рівень розуміння теорії та практики клінічної психології в медичних установах, підготуючи вас до професійної клінічної підготовки на докторському рівні.

Ви вивчите основні теми, включаючи порушення харчування, психопатію та сексуальні злочини, нейропсихологію та психотерапію, а також ключові статистичні та дослідницькі методи.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Студенти, які навчаються за програмою MSc Structural Engineering, отримають глибокі знання та вплив на загальноприйняті та інноваційні ідеї та методи, які дозволять їм ро ... [+]

Огляд курсу

Студенти, які навчаються за програмою MSc Structural Engineering, отримають глибокі знання та вплив на загальноприйняті та інноваційні ідеї та методи, які дозволять їм розробляти звукові рішення структурних інженерних проблем.

Він охоплюватиме різноманітний характер структурної інженерії шляхом інтеграції знань з механіки, матеріалів, структурного аналізу та конструктивного проектування. Програма також охоплює новітні технічні тенденції в галузі цивільної та будівельної техніки, включаючи передові навички обчислювального моделювання та широко охоплює технічні проблеми та рішення, з якими стикаються в масштабних інфраструктурних роботах.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Студенти на курсі магістра будівництва будуть надані поглиблені знання та вплив усталених та інноваційних ідей та методик, що дозволять їм розробити обґрунтовані рішення ... [+]

Огляд курсу

Роль структурного інженера набуває все більшого значення для суспільства, коли населення збільшується і світ стає більш взаємопов'язаним. Хмарочоси стають все вище і мости стають довшими. Революція «Зеленої енергії» вимагає, щоб інфраструктура, що виробляє енергію, була структурно спроектована для стійкості в суворих умовах, наприклад, сильному вітрі або глибоких морських місцях. Як основний внесок у виробництво CO2 (10% загальносвітових викидів), будівельна галузь залежить від інженерів-конструкторів для проектування енергоефективних будівель, використовуючи відповідні матеріали для мінімізації впливу сектора на навколишнє середовище.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

На курсах магістра в галузі кібербезпеки в Swansea University , ваші дослідження включатимуть теми, включаючи криптографію, блокчін, криптокультури, безпеку та конфіденці ... [+]

На курсах магістра в галузі кібербезпеки в Swansea University , ваші дослідження включатимуть теми, включаючи криптографію, блокчін, криптокультури, безпеку та конфіденційність персональних даних, кібертерроризм, кіберзлочинність та мобільну безпеку, щоб назвати лише кілька. У цьому курсі Swansea Computer Science застосовує цілісний та міждисциплінарний підхід, об'єднуючи модулі з різних тем, таких як тестування на проникнення, формальне моделювання, управління інформаційною безпекою, криптографію та AI, щоб надати студентам відповідний настрій для кар'єри в галузі кібербезпеки. .... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

MSc в галузі кібербезпеки охоплює найважливіші проблеми сучасних технологій - від безпеки та конфіденційності персональних даних до кібертероризму, кіберзлочинності та мо ... [+]

Огляд курсу

MSc в галузі кібербезпеки охоплює найважливіші проблеми сучасних технологій - від безпеки та конфіденційності персональних даних до кібертероризму, кіберзлочинності та мобільної безпеки.

У цій галузі комп’ютерних наук у Свонсі цілісний та міждисциплінарний підхід об'єднує модулі щодо тестування на проникнення, формального моделювання, управління інформаційною безпекою, криптографії та штучного інтелекту.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Ви будете навчатися в пригодницькій та захоплюючій обчислювальній науці, працюючи над реальними проблемами, які перетворять суспільство та економіку. ... [+]

Огляд курсу

Ви будете навчатися в пригодницькій та захоплюючій обчислювальній науці, працюючи над реальними проблемами, які перетворять суспільство та економіку. Незважаючи на те, що існує побоювання щодо того, який вплив можуть мати великі дані та штучний інтелект на людей, громади, робочі місця та суспільство, ця програма фокусується на людському потенціалі, потребах, бажаннях та турботах, а також на тому, як ці мотивації можна використовувати для стимулювання інновацій.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістр географічної інформації та зміни клімату проводить міждисциплінарну підготовку на науковій основі ГІС, супутникового дистанційного зондування та моделювання земно ... [+]

Огляд курсу

Магістр географічної інформації та зміни клімату проводить міждисциплінарну підготовку на науковій основі ГІС, супутникового дистанційного зондування та моделювання земної системи, а також аспекти зміни клімату.

Ви зосередитесь на технічних аспектах ГІС та спостереженнях за землею, а також на минулому, теперішньому та майбутньому глобальних та регіональних екологічних та кліматичних змінах.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Розроблений для випускників економічних тематичних областей, які шукають передові програми для покращення кар'єри та / або подальших можливостей досліджень. Розвивайте на ... [+]

Розроблений для випускників економічних тематичних областей, які шукають передові програми для покращення кар'єри та / або подальших можливостей досліджень. Розвивайте навички та знання, необхідні професійному економісту, розвиваючи свою здатність розуміти та проводити інноваційні дослідження як у теоретичній, так і в прикладній ситуації.

Ключові особливостіВсі модулі навчаються нашим фахівцям світового класу, які мають широкий спектр промислових та академічних знаньSwansea є першим у Валенсі спільним дослідженням (REF 2014)93% студентів Сьюзенії на заняттях або подальше навчання протягом шести місяців після закінчення навчанняВисокий час контакту - кожен модуль включає в себе 2-годинну лекцію (клас розміром близько 150 студентів), а потім 1-годинний семінар / навчальний посібник (розмір класу обмежений до 30) кожний тиждень.Опис... [-]
Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Наш магістерський електронний та електротехнічний напрям з промисловим курсом відкритий лише для студентів-міжнародників. ... [+]

Огляд курсу

Наш магістерський електронний та електротехнічний напрям з промисловим курсом відкритий лише для студентів-міжнародників.

Для цього курсу є процес відбору - див. Розділ «як подати заявку» на цій сторінці.

Набути дворічного досвіду роботи у Великобританії та можливості працювати у співпраці з промисловістю над вирішенням справжнього життя.

Цей новий MSc є розширенням нашої MSc електронної та електротехнічної техніки і включає другий рік, що дозволяє вам здійснювати або розміщення галузі, або проект, орієнтований на галузь, з промисловим партнером.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістр енергетики та сталої енергії оснащений вами ґрунтовними знаннями про напівпровідникові пристрої та технології, вдосконалену енергетичну електроніку та вдосконален ... [+]

Огляд курсу

Магістр енергетики та сталої енергії оснащений вами ґрунтовними знаннями про напівпровідникові пристрої та технології, вдосконалену енергетичну електроніку та вдосконалені енергосистеми.

Ви також дізнаєтесь про технології отримання відновлюваної енергії, широку діапазонну електроніку, збирання енергії, сонячні батареї та біопаливо.

Зростаючі занепокоєння щодо викидів парникових газів та глобального потепління означають, що тема енергетики та сталого енергоспоживання ніколи не була важливішою.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Цей ступінь магістра був розроблений, щоб подолати розрив між бакалаврським та докторантурним дослідженнями в галузі когнітивної нейронауки, експериментальної психології ... [+]

Огляд курсу

Цей ступінь магістра був розроблений, щоб подолати розрив між бакалаврським та докторантурним дослідженнями в галузі когнітивної нейронауки, експериментальної психології та методів візуалізації.

Ви дізнаєтесь, як проектувати, аналізувати та оцінювати експерименти з нейровізуалізацією, які сприяють нашому розумінню механізмів мозку, що лежать в основі таких аспектів пізнання та поведінки, як пам’ять, увага, розпізнавання об'єктів, нейродегенерація та травма мозку.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

На курсі MSc в області Advanced Computer Science ви будете ретельно підготовлені до кар'єри в галузі ІТ та суміжних галузей. Курс призначений для вас, якщо ви є випускник ... [+]

На курсі MSc в області Advanced Computer Science ви будете ретельно підготовлені до кар'єри в галузі ІТ та суміжних галузей. Курс призначений для вас, якщо ви є випускником інформатики, або якщо ви придбали досвід обчислення та програмування в іншому першому ступені. Прагнення до напруженої роботи та здатність вирішити проблеми є однаково важливими для цього магістра.

Курс MSc in Advanced Computer Science буде розвивати навички та знання, які ви отримали з вашого першого ступеня шляхом розширення та поглиблення ваших знань з комп'ютерних наук за допомогою різноманітних передових модулів та матеріалів.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістр математики та обчислень для фінансів призначений для задоволення попиту на спеціально навчених математиків на світових ринках фінансів та страхування. ... [+]

Огляд курсу

Магістр математики та обчислень для фінансів призначений для задоволення попиту на спеціально навчених математиків на світових ринках фінансів та страхування.

Банки потребують нагальної потреби в працівниках з передовими математичними навичками та здатністю розвивати розуміння на підприємстві неспокійних фінансових ринків.

Ви будете вивчати різні елементи математики та обчислень, а також розвиватимете свої навички дослідження, управління проектами та навички письмового спілкування.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Наш магістерський курс машинобудування з промисловістю відкритий лише для студентів-міжнародників. ... [+]

Огляд курсу

Наш магістерський курс машинобудування з промисловістю відкритий лише для студентів-міжнародників.

Для цього курсу є процес відбору - див. Розділ «як подати заявку» на цій сторінці.

Набути дворічного досвіду роботи у Великобританії та можливості працювати у співпраці з промисловістю над вирішенням справжнього життя.

Цей новий MSc є розширенням нашого MSc Машинобудування та включає в себе другий рік, що дозволяє вам здійснювати або розміщення галузі, або проект, орієнтований на галузь, з промисловим партнером.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістратура з міжнародного банківського та фінансового права орієнтована на кандидатів, які бажають придбати міцну основу в галузі міжнародного банківського та фінансово ... [+]

Магістратура з міжнародного банківського та фінансового права орієнтована на кандидатів, які бажають придбати міцну основу в галузі міжнародного банківського та фінансового права, яка забезпечить їх кар'єрою в банківському, торговому або фінансовому аналізі.

Ключові особливостіРозширений спеціалізований програма, яка може бути завершена протягом одного рокуВсі модулі навчаються нашим фахівцям світового класу, які мають широкий спектр промислових та академічних знаньSwansea є першим у Валенсі спільним дослідженням (REF 2014)Широкий спектр професійних акредитацій для прискорення вашої кар'єри в залежності від додаткових модулів, які ви приймаєте93% студентів Сьюзенії працюють через шість місяців після закінчення навчанняВисокий час контакту - наші модулі мають лекцію (у розмірах класу обмежена приблизно 150 учнями) та семінар / навчальний посібник (в класах розміром до 30) кожний тиждень. Зацікавлені в закладах? Подивіться на них тут.Стипендії доступні для видатних студентів - натисніть тут, щоб отримати докладнішу інформацію"Swansea" - перша в Уельсі для світового впливу - 60% на рівні 4 зірок (REF 2014)Опис... [-]
Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Магістр наук у галузі даних дає вам ґрунтовне підґрунтя в концепціях та технологіях наукових даних для отримання інформації та побудови знань із даних. ... [+]

Огляд курсу

Магістр наук у галузі даних дає вам ґрунтовне підґрунтя в концепціях та технологіях наукових даних для отримання інформації та побудови знань із даних.

Цей курс зосереджується на трьох основних технічних темах видобутку даних, машинного навчання та візуалізації.

Ви вивчаєте принципи, методи та системи обчислень для різних додатків у реальному світі, які потребують математичних основ, навичок програмування, критичного мислення та винахідливості.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Наш MSc Advanced Computer Science with Industry є відкритим лише для студентів-іноземців. Для цього курсу є процес відбору - див. Розділ «як подати заявку» на цій сторінц ... [+]

Огляд курсу

Наш MSc Advanced Computer Science with Industry є відкритим лише для студентів-іноземців. Для цього курсу є процес відбору - див. Розділ «як подати заявку» на цій сторінці.

Набути дворічного досвіду роботи у Великобританії та можливості працювати у співпраці з промисловістю над вирішенням справжнього життя. Цей новий MSc є розширенням нашої MSc Advanced Computer Science і включає в себе другий рік, що дозволяє вам здійснювати або розміщення галузі, або проект, орієнтований на галузь, з промисловим партнером.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Стати успішним лідером маркетингу майбутнього. Розвивайте навички маркетингу та стратегії високого рівня, критично розуміючи поточні проблеми та проблеми в галузі, яка по ... [+]

Стати успішним лідером маркетингу майбутнього. Розвивайте навички маркетингу та стратегії високого рівня, критично розуміючи поточні проблеми та проблеми в галузі, яка постійно розвивається. Цей курс акредитований Чартерним інститутом маркетингу (CIM), включаючи вилучення модулів з професійної кваліфікації CIM (CIM Graduate Gateway scheme).

Ключові особливостіВсі модулі навчаються нашим фахівцям світового класу, які мають широкий спектр промислових та академічних знаньВибір дисертації або 3-місячного проекту розміщення промисловостіSwansea є першим у Валенсі спільним дослідженням (REF 2014)93% студентів Сьюзенії на заняттях або подальше навчання протягом шести місяців після закінчення навчанняВисокий час контакту - кожен модуль включає в себе 2-годинну лекцію (клас розміром близько 150 студентів), а потім 1-годинний семінар / навчальний посібник (розмір класу обмежений до 30) кожний тиждень.Стипендії доступні для видатних студентівОпис... [-]
Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Якщо ви зараз працюєте в управлінській ролі, і хочете розвивати свій досвід або хочете розвивати свою кар’єру в цій галузі, наш магістр з управління охороною здоров’я дас ... [+]

Огляд курсу

Якщо ви зараз працюєте в управлінській ролі, і хочете розвивати свій досвід або хочете розвивати свою кар’єру в цій галузі, наш магістр з управління охороною здоров’я дасть вам ідеальну основу.

Ви дізнаєтесь, як планувати та надавати вдосконалення сервісу, керувати змінами, працювати з іншими людьми для досягнення організаційних цілей, ефективно спілкуватися та найкраще використовувати ресурси.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Ця магістерська програма, через консультації з бізнесом та промисловістю (як великими, так і малими), передбачає встановлення ключових навичок і атрибутів випускників, не ... [+]

Загальновизнаним є той факт, що інженери та технічні випускники мають можливість досягти самого вершини керівництва та лідерства в бізнесі та промисловості.

Ця магістерська програма, через консультації з бізнесом та промисловістю (як великими, так і малими), передбачає встановлення ключових навичок і атрибутів випускників, необхідних для успіху в управлінні та / або керівній ролі в машинобудуванні.... [-]

Великобританія Swansea
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Swansea University

Інженери та технічні випускники мають потенціал досягти вершини управління та лідерства. ... [+]

Огляд курсу

Інженери та технічні випускники мають потенціал досягти вершини управління та лідерства.

Завдяки зовнішнім консультаціям з бізнесом та галуззю, цей магістр з інженерного лідерства та управління був розроблений, щоб забезпечити вам життєво важливі навички випускника, необхідні для досягнення успіху в управлінні інженером або керівній ролі.

Ця програма була розроблена спільно Школою управління та Інженерним коледжем. Студенти програми отримають перевагу від викладання як викладачів з менеджменту, так і інженерів та зможуть скористатись можливостями обох факультетів.... [-]

Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Курси для топ-менеджерів

Swansea University

MRes in Biosciences надає вам підготовку експертних досліджень, що вбудовуються в наші дослідницькі групи світового класу, вбудовані в одну або кілька наших дослідницьких ... [+]

Огляд курсу

MRes in Biosciences надає вам підготовку експертних досліджень, що вбудовуються в наші дослідницькі групи світового класу, вбудовані в одну або кілька наших дослідницьких тем у Biosciences. Ви отримаєте користь від наших спеціалізованих закладів на шляху до досягнення дослідницької кваліфікації справжньої відзнаки.

Наші спеціалізовані послуги включають:

прибережне дослідне судно на суму 12,5 мільйонів фунтів стерлінгівунікальний Центр стійких водних дослідженьпередові обчислювальні засоби з високоякісними графічними робочими станціямизамовник обладнання лабораторії поведінки та екологіїспеціальні засоби та лабораторії молекулярної екології та ендокринології... [-]
Великобританія Swansea
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 3 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Address
Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK
SA2 8PP Swansea, Wales, Великобританія