Swansea University

Введення

Прочитайте офіційний опис

В університеті світового класу

Університет Свонсі є науково-дослідним університетом, який змінюється з 1920 року. Університетська спільнота процвітає на пошуках та відкритті, і пропонує правильний баланс чудового навчання та досліджень, що відповідає завидному якісному життю.

Університет насолоджувався періодом величезного зростання, і ми досягли нашого прагнення стати провідним тридцяти науково-дослідним університетом, піднявшись до рейтингу міжнародної мережі Research Excellence Framework до 26-го у Великобританії з 52-го року у 2008 році.

Крім того, амбітна Програма розвитку кампусу - це одна з найбільших проектів в галузі економіки знань у Великобританії та п'яти кращих у Європі.

Вона включає в себе створення Bay Campus, абсолютно новий розвиток 450 мільйонів фунтів стерлінгів на східному підході до міста, а також трансформацію існуючого Campus Camp Singleton Park.

Мультикультурне співтовариство Суонсі забезпечує глобальну перспективу та можливості отримати навички, що тривають протягом усього життя.

Справжнє бачення своїх індустріальних засновників у 1920 р. Сьюзенський університет буде:

  • Створення умов, дослідницької досконалості, з дослідженням, яке провідний світовий, глобально співпраці і міжнародно визнаним;
  • Доставка видатний студентський досвід, з науково-привело і практика приводом вчення найвищої якості, який виробляє глобальні випускників освічених і обладнані для відмінною особистої і професійної досягнення;
  • Використовуйте свій дослідницький силу, співпраця з промисловістю і глобальне охоплення, для забезпечення економічного зростання, зміцнення добробуту, збагатити спільнота і культурне життя Уельсі і, сприяти здоров'я, дозвілля і благополуччя її громадян.

Маяк для новаторського співробітництва

У рамках програми "Дослідницькі досягнення" 2014 року Університет Свонсі досягла своїх амбіцій стати провідним дослідницьким інститутом у Великобританії.

Наш рейтинг РЕФ 26-го - "найбільший стрибок серед науково-дослідних інститутів", повідомляє Times Higher Education. Тепер, коли університет наближається до свого століття в 2020 році, у нас є нові цілі. Вони повинні:

  • Стати британським кращим 30-кращим університетом до 2018 року
  • Продовжуйте наші амбітні плани розширення
  • Розширити наш глобальний охоплення; і
  • Рухайтеся ближче до того, щоб стати одним із 200 найкращих у світі університетів.

У REF 2014 якість досліджень Суонсі була поставлена ​​нарівні з чи невиконаними шістьма університетами Russell Group. Ми також посіли 22 місце за вплив цього дослідження.

Ми віримо в ...

Рівність можливостей

Університет Свонсі намагається забезпечити інклюзивне і сприятливе навколишнє середовище для роботи та навчання, яке вільне від нечесної дискримінації та дозволяє співробітникам та студентам реалізовувати свій особистий потенціал.

Колегія рівних можливостей Університету активно допомагає персоналу та студентам виявити та усунути будь-які потенційні бар'єри та гарантує, що університет пропонує рівноправні можливості всім співробітникам та студентам незалежно від статі, статі, віку, інвалідності, сексуальної орієнтації, релігії та віри, статі переуступка, стан вагітності та материнства, або статус шлюбу та громадянського партнерства.

Поточні проекти з рівноправності університетів включають Athena SWAN, Індекс рівності робочого місця, Марш Статуту раси і Довідник з університету Stonewall (AKA Gay By Degree). Додаткову інформацію можна отримати на веб-сторінках "Рівні можливості".

Гідність на роботі та навчання

Політика гідності в роботі та навчанні сприяє достоїнству всіх студентів та співробітників університету шляхом усунення всіх форм наступальної поведінки та створення робочого та навчального середовища, вільного від жорстокого поводження та агресії. Членам університету слід поводитися з гідності та поваги та бути захищеними від переслідування та залякування на роботі та в навчанні.

Підтримка валлійської мови

Ми прагнемо активно підтримувати, просувати та збагатити валлійську культуру та валлійську мову.

У рамках нашого бачення ми прагнемо покращити наш студентський досвід шляхом збільшення можливостей навчатися за допомогою валлійської мови та покращити її використання.

Ми також збільшимо можливості для всіх членів університету, які можуть використовувати валлійську мову та зміцнити імідж Університету в Уельсі як двомовну установу.

Збагачуючи життя інших людей

Discovery - це добровільна благодійна організація, яка має на меті збагатити життя людей в Суонсі. Організація передбачає спільноту, в якій люди розглядаються як рівноправні і не піддаються дискримінації чи невигідному суспільству.

Discovery має на меті:

  • Поповнюйте життя людей в Суонсі, щоб вони могли реалізувати свій потенціал як уповноважених осіб та як членів груп та громад.
  • Запропонуйте новий досвід та можливості за допомогою широкого кола навчальних заходів у громаді, що веде до поглиблення взаєморозуміння та рівності.
  • Активно підтримуйте студентів, щоб вони знали про їхній особистий розвиток та вплив на себе та на життя інших людей через участь у спільних заходах.

Здоровий університет

"Суонсі" призначена однією із "Здорових міст" Всесвітньої організації охорони здоров'я, яка приєднується до елітної групи міст, які разом працюють над покращенням здоров'я місцевих громад. Точно так само, Університет Свонсі був призначений Здоровим університетом і створив здорову мережу в університетському містечку з метою покращення здоров'я та благополуччя університетської спільноти.

Іноземні студенти

Університет Свонсі визнаний міжнародним університетом міжнародних студентів у світі 200, і ми вітаємо програми від міжнародних студентів з усього світу.

Ми закликаємо наших іноземних студентів викладати заявки через нашу онлайн-додатку. Для отримання додаткової інформації про створення студента або аспірантури для навчання в університеті Суонсі, будь ласка, відвідайте наші сторінки додатків.

Розташування

Свонсі

Address
Swansea University Singleton Park Swansea SA2 8PP Wales, UK
SA2 8PP Свонсі, Уельс, Великобританія

Програми

MA
MSc