Прочитайте офіційний опис

З одним із провідних факультетів Великобританії науки, Університет Стратклайд забезпечує активної, динамічної, сприятливою і дружньої місце, щоб вчитися.

Факультет природничих наук досліджує проблеми і можливості природного і технологічного світу, від ліків і здоров'я населення до екологічних проблем, боротьба з кіберзлочинністю та розуміння простору. Поставляється дослідниками світового класу, градусів наш майстер забезпечують можливість отримати безцінний аспірантуру кваліфікації, які підвищать ваші кар'єрні перспективи. Студентам пропонується високої якості викладання, повідомив в інноваційних досліджень і тісні зв'язки з промисловістю, в NHS і міжнародних партнерів. У 2014-дослідного майстерності Framework, відділ фізики оцінили 1 місце у Великобританії за якість досліджень.

Для дослідження влади, Аптека та біомедичних наук була 4-й у Великобританії та 1 в Шотландії, і була хімія 4-й у Великобританії. При виборі для вивчення науки в Стратклайд ви станете частиною міжнародного співтовариства співробітників і студентів з більш ніж 40 країн. Більше однієї чверті аспірантів факультету є від outwith Великобританії і населення персонал так само космополітичний. Послуги відмінні, з добре обладнаними, сучасними лабораторіями та навчальними кімнатами, плюс 24-годинний доступ до передової комп'ютерної інформаційної мережі і складною віртуального середовища електронного навчання.

Факультет організований у наступних відділів:

Теоретичної і прикладної хімії (у тому числі Центру судової експертизи)

Департамент Pure & прикладної хімії має національні та міжнародні галузеві посилання у всіх областях хімії, в тому числі нагородами Стретклайд / GlaxoSmithKline MPhil PhD і програми. Департамент працює з усіма розмірами компаній з транснаціональних МСП. Співпраця включає контракти з США і корейських компаній виявлення наркотиків, дослідження діагностики з Renishaw діагностики Ltd і нано хімії дослідження з британською Biocell International. Служба студент під керівництвом «Хімія клініки" забезпечує доступ до хімії об'єктів та консультаційних послуг, для великих чи малих проектів, великими або невеликими компаніями.

Комп'ютер та інформатика

Департамент комп'ютерних та інформаційних наук має значний досвід промислового та професійної взаємодії, включаючи унікальний і національному провідних науково-педагогічних партнерстві з Глазго життя, один з найбільших культурних консорціумів в Європі і охоплює Глазго Міські бібліотеки, що дозволяє нам надавати студентам з піднаглядними професійних розміщення, щоб отримати практичний досвід бібліотечної справи. Професійний участь також дозволяє вставляти практичні проекти в наших класах, і гарантує, що у нас є регулярні колонки гість з промисловості для ілюстрації наших викладаються предметів на практиці.

Математика і статистика

Факультет математики і статистики має сильну міжнародну репутацію у використанні прикладної математики, математичного аналізу і статистики для вирішення завдань в різних галузях промисловості. Ми працюємо з дослідниками в інших університетах та промисловості по всій Великобританії, Європі та США і спільних зв'язків були розроблені з дослідниками в багатьох установах по всьому світу. До них відносяться: спільне підприємство з Університетом Глазго, щоб створити центр, який дивиться на математичного моделювання застосовується до всіх аспектів медицини та біології; Морський Альянс з науки і технологій Шотландії (щогли), щоб розробити зростання морського середовища дослідницькій та викладацькій діяльності, передбаченої в області аквакультури, рибальства і охорони навколишнього середовища.

Фізика (у тому числі Інституту фотоніки)

Ведучий відділ якості у Великобританії дослідження має національні та міжнародні зв'язки з промисловістю, що працюють з МСБ, такі як TMD, і в тому числі багато спін-OUT компаній, таких як М2 і Каскад, аж до транснаціональних компаній, як когерентної і E2V. Наші зв'язки з промисловістю покрити розробку нових нових джерел випромінювання до розробки комплексних систем вимірювання з такими компаніями, як Horiba. Відділ був першим сформувати партнерство Великобританії з Інститутом Фраунгофера.

Стратклайд інститут фармації та біомедичних наук

Стратклайд інститут фармації та біомедичних наук на великий науковий центр в центрі Глазго, який має на національному та міжнародному відомих науково-дослідних і промислових зв'язків. Відділ знаходиться в EPSRC центр інноваційного Виробництво в безперервний технологічний і кристалізації, Cancer Research UK Формулювання блок, Рада шотландський Фінансування / Шотландський Підприємство фінансується Промислова біотехнологія інноваційний центр і центр біофотоніки. Інститут має довгу історію успішної співпраці з промисловістю і дає можливість для співпраці і консультацій з великих і малих компаній.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

University of Strathclyde: Faculty of Science

Магістра в кількісному фінансів - інноваційний крос-факультет союз між Стратклайд бізнес-школи та факультету природничих наук - була розроблена, щоб задовольнити цю потре ... [+]

Чому цей курс?

У глобальному масштабі, фінансові інструменти, продукти та програмне забезпечення стає все більш складним і витонченим. Там же попит на ринку, знають випускників, які можуть продемонструвати розуміння математичних моделей, що використовуються в цих продуктах.

The Магістра в кількісному фінансів - Інноваційна крос-факультет союз між Стратклайд бізнес-школи та факультету природничих наук - була розроблена, щоб задовольнити цю потребу. Курс був розроблений таким чином, що студенти, які мають сильну схильність до математики, статистики та обчислювальної техніки, але хто не вивчав ці теми докладно в їх першого ступеня може дізнатися необхідні навички, щоб перейти у фінансовій індустрії.... [-]

Великобританія Глазго
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Strathclyde: Faculty of Science

Це професійне курс прикладної фізики для тих, хто з досвідом роботи в галузі фізичних наук або техніки. ... [+]

Чому цей курс?

Це професійне курс прикладної фізики для тих, хто з досвідом роботи в галузі фізичних наук або техніки.

Ви можете вибрати класи, що відносяться до вашої кар'єри інтересів від широкого кола питань, включаючи:

високої потужності СВЧ технології додатки на основі лазерних прискорення частинок і дозволили фізика і науки про життя матеріали і фізика твердого тіла фотоніка квантова оптика і квантова інформація технології ... [-]
Великобританія Глазго
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Strathclyde: Faculty of Science

Магістр в галузі судової науки є найстарішим судово-медичної експертизи, звичайно Великобританії. Це буде дозволяють кваліфікувати як судом збирається судмедексперта, а т ... [+]

Чому цей курс?

The Магістр в галузі судової науки найдовший встановлено судово-медичної експертизи, звичайно Великобританії. Це буде дозволяють кваліфікувати як судом збирається судмедексперта, а також готує вас до кар'єри багатьох альтернативних, які потребують вирішення проблем та аналізу.

Ви випускник з відповідними практичними навичками в поєднанні з аналітичної та слідчої мислення.... [-]

Великобританія Глазго
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
University of Strathclyde: Faculty of Science

Він охоплює створення, зберігання, пошук і поширення інформації в організаціях та суспільстві в цілому. Вона охоплює обидві бібліотеки приватного та державного сектора та ... [+]

Чому цей курс?

Звичайно акредитована Чартерний Інститут бібліотечних та інформаційних фахівців (CILIP).

Він охоплює створення, зберігання, пошук і поширення інформації в організаціях та суспільстві в цілому. Вона охоплює обидві бібліотеки приватного та державного сектора та інформаційних систем і послуг. Це поряд з відповідними суб'єктами, такими як управління, видавничої та оцінки і використання інформації.... [-]

Великобританія Глазго
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою