University of Strathclyde: Faculty of Science

Введення

Прочитайте офіційний опис

З одним із провідних факультетів Великобританії науки, Університет Стратклайд забезпечує активної, динамічної, сприятливою і дружньої місце, щоб вчитися.

Факультет природничих наук досліджує проблеми і можливості природного і технологічного світу, від ліків і здоров'я населення до екологічних проблем, боротьба з кіберзлочинністю та розуміння простору. Поставляється дослідниками світового класу, градусів наш майстер забезпечують можливість отримати безцінний аспірантуру кваліфікації, які підвищать ваші кар'єрні перспективи. Студентам пропонується високої якості викладання, повідомив в інноваційних досліджень і тісні зв'язки з промисловістю, в NHS і міжнародних партнерів. У 2014-дослідного майстерності Framework, відділ фізики оцінили 1 місце у Великобританії за якість досліджень.

Для дослідження влади, Аптека та біомедичних наук була 4-й у Великобританії та 1 в Шотландії, і була хімія 4-й у Великобританії. При виборі для вивчення науки в Стратклайд ви станете частиною міжнародного співтовариства співробітників і студентів з більш ніж 40 країн. Більше однієї чверті аспірантів факультету є від outwith Великобританії і населення персонал так само космополітичний. Послуги відмінні, з добре обладнаними, сучасними лабораторіями та навчальними кімнатами, плюс 24-годинний доступ до передової комп'ютерної інформаційної мережі і складною віртуального середовища електронного навчання.

Факультет організований у наступних відділів:

Теоретичної і прикладної хімії (у тому числі Центру судової експертизи)

Департамент Pure & прикладної хімії має національні та міжнародні галузеві посилання у всіх областях хімії, в тому числі нагородами Стретклайд / GlaxoSmithKline MPhil PhD і програми. Департамент працює з усіма розмірами компаній з транснаціональних МСП. Співпраця включає контракти з США і корейських компаній виявлення наркотиків, дослідження діагностики з Renishaw діагностики Ltd і нано хімії дослідження з британською Biocell International. Служба студент під керівництвом «Хімія клініки" забезпечує доступ до хімії об'єктів та консультаційних послуг, для великих чи малих проектів, великими або невеликими компаніями.

Комп'ютер та інформатика

Департамент комп'ютерних та інформаційних наук має значний досвід промислового та професійної взаємодії, включаючи унікальний і національному провідних науково-педагогічних партнерстві з Глазго життя, один з найбільших культурних консорціумів в Європі і охоплює Глазго Міські бібліотеки, що дозволяє нам надавати студентам з піднаглядними професійних розміщення, щоб отримати практичний досвід бібліотечної справи. Професійний участь також дозволяє вставляти практичні проекти в наших класах, і гарантує, що у нас є регулярні колонки гість з промисловості для ілюстрації наших викладаються предметів на практиці.

Математика і статистика

Факультет математики і статистики має сильну міжнародну репутацію у використанні прикладної математики, математичного аналізу і статистики для вирішення завдань в різних галузях промисловості. Ми працюємо з дослідниками в інших університетах та промисловості по всій Великобританії, Європі та США і спільних зв'язків були розроблені з дослідниками в багатьох установах по всьому світу. До них відносяться: спільне підприємство з Університетом Глазго, щоб створити центр, який дивиться на математичного моделювання застосовується до всіх аспектів медицини та біології; Морський Альянс з науки і технологій Шотландії (щогли), щоб розробити зростання морського середовища дослідницькій та викладацькій діяльності, передбаченої в області аквакультури, рибальства і охорони навколишнього середовища.

Фізика (у тому числі Інституту фотоніки)

Ведучий відділ якості у Великобританії дослідження має національні та міжнародні зв'язки з промисловістю, що працюють з МСБ, такі як TMD, і в тому числі багато спін-OUT компаній, таких як М2 і Каскад, аж до транснаціональних компаній, як когерентної і E2V. Наші зв'язки з промисловістю покрити розробку нових нових джерел випромінювання до розробки комплексних систем вимірювання з такими компаніями, як Horiba. Відділ був першим сформувати партнерство Великобританії з Інститутом Фраунгофера.

Стратклайд інститут фармації та біомедичних наук

Стратклайд інститут фармації та біомедичних наук на великий науковий центр в центрі Глазго, який має на національному та міжнародному відомих науково-дослідних і промислових зв'язків. Відділ знаходиться в EPSRC центр інноваційного Виробництво в безперервний технологічний і кристалізації, Cancer Research UK Формулювання блок, Рада шотландський Фінансування / Шотландський Підприємство фінансується Промислова біотехнологія інноваційний центр і центр біофотоніки. Інститут має довгу історію успішної співпраці з промисловістю і дає можливість для співпраці і консультацій з великих і малих компаній.

Розташування

Глазго

University of Strathclyde

Address
16 Richmond Street,
G1 1 XQ Глазго, Шотландія, Великобританія
Телефон
+44 141 552 4400

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія