Staffordshire University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Оскільки 1914 ми запропонували професійно надихнув освіти, що мають значення для віку. Тоді наш акцент був зроблений на видобутку і кераміки. Але часи змінилися, і ми теж. Тепер ми надаємо всі, від Комп'ютерні ігри Дизайн для Криміналістика.

Наше бачення і цінності є основою Стаффордширський університет; це, як ми робимо речі. Це ніколи не зміниться.

Хто ми

В головоломки. Думка провокатори. Розум розширювачі.

Ми дружні університет з глобальної краю. Ми місце буквально в центрі всього, в центрі Великобританії.

Ми не просто розширювати межі, ми порушуємо їх.

Ми не просто відкрити книги, ми відкриваємо уми.

Наші кампусів

Наша основна діяльність зосереджена на двох кампусах в Сток-он-Трент і Стаффорд, з подальшими двома присутствий в Шрусбері і Личфилд.

Стаффордширський університет

Наше бачення полягає у створенні живий і динамічний край міста містечка з блискучими навчання та навчальної бази, зупинок громадського транспорту та громадської діяльності.

Навчальні факультети, які були раніше розділений на два університетських містечках зберуться в результаті чого більш концентрованою інвестиції в об'єкти. Там будуть основними модернізація навчання та соціальних просторів. Ми вже інвестували понад 40 млн фунтів у перетворенні кампус і зробити Квартал університет дійсно надихаюче місце, щоб жити і вчитися. Це буде продовжуватися.

Центри передового досвіду

Наші супутникові кампусів в Стаффорд, Лічфілд і Шрусбері стануть центрами передового досвіду в галузі охорони здоров'я, освіти і сестринського та акушерського справи, а також буде вигоду від інвестицій в будівлі і споруди.

Розташування

Сток-он-Трент

Address
Staffordshire University,
College Road

ST4 2DE Сток-он-Трент, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія