Sparsholt College Hampshire

Введення

Прочитайте офіційний опис

Введення Sparsholt коледж Хемпшир є одним з провідних постачальників курсів університетського рівня для землі і навколишнього середовища, історія якого налічує більше 100 років. Наші курси ступеня підтверджені університету Портсмута - входить в топ 2% університетів по всьому світу (The Times Higher Education World University Rankings +2014), і наші іноземні студенти вигоду від неперевершеної об'єктів, розкиданих по кампусі, який охоплює майже 400 акрів красивою британської сільській місцевості.

Сьогоднішній студент, фахівець Завтра Sparsholt Коледж має міжнародну репутацію для залучення студентів з різних країн світу. Ці студенти - з 28 країн та підрахунку - прийти до Sparsholt брати участь у дослідженні, і, щоб підготувати себе для глобальних кар'єри в області тварини, зоопарк та управління конем, ветеринарного догляду науки, екології та збереження управління, садівництва і рибного господарства.

Коледж має дуже сильну традицію змішування теоретичного навчання з усіма практичними навичками, що сучасні вимоги промисловості. В результаті, студенти Sparsholt залишити коледж дуже добре підготовлені до зайнятості; 91% наших випускників пішли в роботу або подальшого вивчення (DLHE 2013). Коледж також забезпечує підтримуючу, вітаючи середовище, в якому студенти мають можливість процвітати і досягнення свого максимального потенціалу. Це учня підхід, який ми вважаємо, вносить значний внесок у задоволення потреб наших студентів - Sparsholt коледж був найвищий рівень задоволеності студентів (94%) всіх наземних коледжів Великобританії в 2015 році (НСС) даних.

Розташування

Sparsholt

Sparsholt College

Address
Sparsholt College,
Westley Lane

SO21 2NF Sparsholt, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія