Severnvale Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Severnvale академії!

Професіоналізм у поєднанні з особистою увагою і гнучкості, які тільки невелика школа може запропонувати ... Severnvale виступає компетентним вчення в дружній, сприятливої ​​дорослому середовищі

Експерт вчення ...

те, що ми всі відчули на той чи інший момент у нашому житті. Це залежить від досвідчених викладачів, які розуміють ваші індивідуальні потреби, як учня; , А потім з гнучкість і вміння пристосуватися до них, допомагаючи вам дізнатися якомога більше. У нас є команда таких вчителів - ентузіастів, добре кваліфікованих і дбайливих - і розробили курси і методи викладання, які надихають, мотивують, і, перш за все, поставити прогрес мову ви хочете.

... В середовищі навчання дорослих ...

Мінімальний вік студентів 20; Типовий Віковий діапазон 22 - 55; Середній вік 28-35. Протягом навчального року всі класи максимум 6, середній 4-5 чоловік; влітку (липень / серпень) ранкові заняття тільки в макс. 8, пр-т. 5-6 осіб. Severnvale приймає максимум 40 дорослих у будь-який час - типові цифри між 22 і 35 в більшості пори року. Всі уроки мають тривалість 45 хвилин. Послуги надзвичайно зручні, і включають в себе 9 аудиторій, комп'ютерні та прослуховування центри, бібліотека, окремі кімнати відпочинку для курців і некурців, Тераса для засмаги і т.д.

... В унікальному місці

Шрусбері є одним з найпрекрасніших середньовічних міст в Англії. Регіональна столиця з населенням 100000 - у центрі міста, не регіонального акценту - ще не домінують туризму і тільки з одного акредитованої мовній школі - Severnvale академія. Це місце, де повне занурення дійсно можливо.

Інтенсивні курси літні для молоді

Чому Severnvale? Ось три вагомі причини:

 1. Вони в безпеці
  • Студенти повністю контролюються протягом всього курсу - Ми є єдиним акредитованим мовна школа в Шрусбері, тому ми маємо вибір з кращих родин - Ми використовуємо тільки приймаючі сім'ї ми знаємо і довіра - Аварійні телефонні лінії доступні 24 години на добу - Ми дати студентам повний введення в їх перебування в Англії - Всі екскурсії на чолі з старшим Severnvale персоналу - Шрусбері не є великою, небезпечне місто
 2. Вони весело
  • Ми йдемо в деяких з кращих парків відпочинку у Великобританії - Екскурсії не тільки означає бачити речі - вони мають на увазі робити речі теж - на цілий день екскурсії зазвичай включають 2 або 3 різних видів діяльності - все включено у вартість курсу - немає прихованих додаткових!
  • Ми використовуємо високоякісні місця для занять спортом, для купання, для кіно, для футбольних матчів - Ми покладаємо великі барбекю - є-як-багато-як, що ви хочете, без додаткової оплати - У нас є блискучі дискотеки - МИ насолоджуватися всім цим теж!
 3. Ви дізнаєтеся
  • Ми піклуємося, що навчання відбувається: ми не просто тримати наших студентів зручно зайняті - Наші викладачі всі кваліфіковані і захоплені, і знають, як мотивувати молодих людей - У нас є дуже міжнародну середу - часто від 18 до 20 різних національностей тут Водночас - Ми маленька школа. Наш молодіжний центр обмежується 95 студентів, щоб ми могли знати, кожен особисто - Класи невеликі також: гарантований максимум 12 в класі; зазвичай є 9 або 10 - У нашій конструкції навчальних програм, роблять і насолоджуючись є життєво важливими елементами - вони не просто залишено на волю випадку - Персонал стежити за прогресом кожного студента; ми тримаємо простору відкриті у вищих класів для просування - Ми ставимо завдання і ми перевіряємо, що це робиться: ми даємо нагороди за хорошу роботу і прогресу - Наш молодіжний центр добре обладнаний і зручний

Розташування

Шрусбері

Severnvale Academy

Address
Severnvale, 25 Claremont Hill
SY1 1RD Шрусбері, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: