Schumacher College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Зареєструйтеся для нашого ONLINE ДЕНЬ ВІДКРИТОСТІ. Ви зможете спілкуватися в прямому ефірі з викладачами та співробітниками, дивитися відео про Schumacher College , кампус Дартінгтона і дізнатися більше про кожну програму.

Дізнайтеся більше та зареєструйтеся тут: https://www.schumachercollege.org.uk/postgraduate-open-day

Люди з усього світу, будь-якого віку та передусім, були інформовані, натхненні та заохочені діяти, нашими трансформаційними курсами для сталого життя .

Schumacher College має завидну репутацію передового навчання. Наша робота полягає у тому, щоб надихнути, кинути виклик і поставити під сумнів себе як співжиття світу, задавати питання, з якими ми всі прагнемо знаходити відповіді, а також знайти чіткі знання, інтуїцію та дивуватися у нашому пошуку рішень.

Ми об'єднуємо провідних мислителів, активістів та практиків у всьому світі, щоб поставити унікальний бренд навчального досвіду для маленьких груп. Це навчання відбувається в класі, в садах, на кухні - це частина всього, що ми робимо.

Тут ви знайдете речі про себе, поглиблюєте дружні стосунки зі студентами з усього світу, і, як і багато випускників, починаєте постійне спілкування з коледжем.

Зосереджуючись на інтерактивному, досвідченому та широкомасштабному вивченні, ми пропонуємо практичні навички та стратегічне мислення, необхідні для вирішення екологічних, економічних та соціальних проблем 21 століття.

Саме в цей час глобальних переворотів ми хочемо, щоб ви приходили до коледжу, щоб поділитися з нами тим, яким чином ви переїхали жити і діяти по-різному.

Schumacher College - це особливе місце. Коли ми намагаємося з'ясувати, що ми будемо робити з цією нерозвиненою планетою, це стане аналітичним центром для надії, акумулятором для позитивного бачення! - Білл МакКіббен, засновник 350.org

Чому ти маєш прийти?

Якщо ви приїдете в Schumacher College до програми післядипломної освіти, короткого курсу або професійної підготовки, ви будете частиною нашої міжнародної навчальної спільноти в прекрасному оточенні Південного Девону, в Дартінгтонському залі (посилання є зовнішнім).

Дворец Дартінгтон Холл був заснований в 1920-х роках двома харизматичними підприємцями, беручи вплив зі сходу та заходу на створення експерименту з відродження сільських районів. Їх бачення було засновано на прогресивних формах освіти, мистецтва та сільського господарства - спадщини, яку ми продовжуємо й сьогодні.

Всі наші курси глибоко засновані на екологічному та цілісному світогляді, який, колись досвідчений, повністю трансформуватиме те, як ви живете та працюєте у світі.

Ось тут багатий і різноманітний досвід, який дозволяє вам поєднуватись з однодумцями, вчителями та активістами, які прагнуть до позитивних змін у світі. Schumacher College - це місце, де ви зустрінете друзів і союзників з усіх сфер життя та з усіх куточків земної кулі, які поділяють інтерес та пристрасть до планети, в якій ми мешкаємо.

Schumacher College - це просто одне з найкращих навчальних та навчальних середовищ, яке можна знайти у будь-якому місці світу. - Девід Абрам, Заклинання чуттєвого та стати твариною

19365_photoset-1.jpg

Що це, як бути тут?

Schumacher College мають найвищу якість і пропонують навчання та викладання, які рідко зустрічаються в університетах та коледжах сьогодні.

Унікальна природа курсів полягає не тільки в змісті, але і в тому, як ви, як учень, активно залучаєтеся до співпраці.

Ви не будете пасивним приймачем знань тут, але ви, як очікуєте, станете активним ученим, який шукатиме відповіді на питання, про які ще ніхто ще не відповів.

Schumacher College - це суворе та вимогливе місце, а наші студенти - це невід'ємна частина того, як зробити навчання унікальним, незабутнім та повністю змінювати життя.

Ви будете частиною багатих гобеленів, котрі щоденно складають коледж, змішуючи студентів, волонтерів, учнів, візових вчителів, практикуючих, спікерів та виконавців.

Що ми віримо

Спільнота - життя, робота та навчання разом

Найкраще навчання відбувається у групах. Ми прагнемо провести короткі курси з середньою кількістю учасників та нашої аспірантурі з 15, хоча це може бути різноманітним. Це дає змогу максимально ефективно використовувати взаємодію між собою, а також з викладачами та фасилітаторами курсу. Ми застосовуємо низку методів навчання та спрощених процесів, щоб максимізувати як групові, так і індивідуальні можливості навчання, і що реальне відчуття співтворчості та належності виникає незалежно від тривалості вашого перебування в коледжі.

Ми починаємо день з спільної ранкової зустрічі, щоб пройти повсякденну роботу і виділити робочі групи та завдання. Всі студенти та співробітники беруть участь у повсякденній роботі з приготування їжі, прибирання та садівництва, які крім того, що є невід'ємною частиною нашого навчання, допомагають покращити атмосферу спільноти та є прекрасною можливістю поєднатись з усіма членами коледжу.

Наскільки це можливо, ми заохочуємо участь студентів у широкій спільноті коледжу. Ми регулярно проводимо відкриті вечори для громадськості, де наші викладачі коротких курсів проводять земські переговори. Це чудова можливість для студентів спілкуватися з місцевими жителями. Ми також максимально ефективно використовуємо наше партнерство з Transition Town Totnes (посилання - зовнішнє) - будинок міжнародного руху перехідного періоду - які регулярно запрошуються на розмови з нашими студентами.

Повага до всіх живих систем - екологічний світогляд

Все, що ми робимо, - це розгляд його впливу на світ. Нам пощастило бути в дуже красивій частині світу, з історичною спадщиною закладу Дартінгтон Холл позаду нас і самого коледжу в атмосфері перерахованих будівель - The Old Postern. Підтримка та керування коледжем не є проблемами з точки зору стійкості, але ми прагнемо поспілкуватися з нашими розмовами на щоденній основі.

Наша бібліотека - це надзвичайно цінний ресурс, який містить книги та архівні кадри, які повертаються через 20 років нашого існування як коледжу. Одні з найбільших імен в галузі стійкості та екологічного життя відвідали нас за цей час, і наша колекція відображає це. Студенти, письменники та журналісти часто відвідують нас у від'їзді, щоб скористатися цим закладом. Як студент, у вас буде необмежений доступ, сім днів на тиждень.

Здорове тіло - здоровий розум

Деякі люди продовжують повертатися до коледжу для їжі в поодинці! Наша команда власних шеф-кухарів (за підтримки) самостійно готує смачні вегетаріанські, органічні та місцеві продукти харчування під час кожного прийому їжі. Стандарт харчування настільки хороший, що наші звичайні кулінарні курси продаються дуже швидко заздалегідь.

Значна частина їжі вирощується на майданчику в Коледжі на 3,5 акри, яка управляється Коледжем за допомогою студентів та волонтерів. Окрім вирощування їжі, основи включають зони, спеціально для дикої природи, споглядання та натхнення в природі. Сади керуються екологічними принципами, а підходи до дизайну пермакультури.

Також виховуючи здоровий тіло та розум, у нас є цілеспрямоване місце для медитації та спокійного відображення, де ви можете вибрати початок дня за допомогою посередницької сесії перед сніданком. (Мені не подобається припущення, що садівництво або приготування їжі не може бути спокійним заняттям, але я розщеплюю волоски !?)

Поза межами коледжу це ферма та красиві підстави Dartington Hall Estate. Прогуляйтеся по змішаних лісах навколо коледжу, вздовж річки Дарт, яка проходить через садибу, або через декоративні сади Дартінгтона залу для мистецтв, пов'язаних з подіями та фестивалями плюс кіно, театр та арт-простору.

Відчуйте себе найкращим, що місто може запропонувати в альтернативному житті, зеленій спільноті та додатковому медичному обслуговуванні, на відстані до міста Тотнес, лише за 20 хвилин пішки. Або відправляйтеся в глухий кут навколо Дартмура - району величезної природної краси в нашому сусідньому ландшафті. Приголомшливий узбережжя Південного Девона також знаходиться поруч з дикими скелястими скелями та піщаними пляжами.

19364_photoset-2.jpg

Розташування

Totnes

Schumacher College

Address
The Old Postern, Dartington,

TQ9 6EA Totnes, Англія, Великобританія
Телефон
+44 1803 865934