Sheffield Hallam University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Sheffield Hallam University є привабливою спільнотою студентів та співробітників з більш ніж 120 країн. Ми пропонуємо виняткове навчання понад 700 програм на базі фундації, бакалаврату, аспірантури та ступеня досліджень. Маючи понад 31 000 студентів, ми є одним з найбільших університетів Великобританії.

Наші курси розвивають навички, необхідні для досягнення успіху у вашій кар'єрі. Ми впроваджуємо досвід роботи та реальні практичні приклади в наше навчання, тому у вас є багато можливостей, щоб навчитися на практиці. Ми маємо значний успіх у роботі з нашими студентами, які щороку складають майже 19 000 навчальних закладів. Наша спеціалізована служба кар'єри пропонує індивідуальну підтримку для роботи та інтерв'ю. Ми також проводять регулярні лекції від експертів галузі та цілого ряду спеціальних виставок, присвячених темі. Багато наших курсів акредитовані організаціями, включаючи CIMA, RIBA та CIM. Ми пишаємося тим, що 93% наших випускників працюють або продовжують навчання протягом шести місяців (DLHE, 2013-14).

Sheffield Hallam University пропонує винятковий досвід навчання та навчання та програму досліджень, яка входить до першої п'ятірки всіх сучасних університетів Великобританії у Великобританії (Research Excellence Framework, 2014).


TESOL Center у Шеффілд-Халламі пропонує Британській Раді акредитовані курси англійської мови, щоб покращити свої навички читання, письма, слухання та розмову, перш ніж почати курс для студентів або аспірантів. Безкоштовні заняття з англійської мови також доступні, щоб допомогти вам під час навчання.

Університет розташований у Шеффілді, вітаючому, мультикультурному місті з багатим і гордістю історії. Це безпечне, доброзичливе та недороге місце для проживання, саме тому це вибір навчальних закладів для більш ніж 60 000 студентів. Шеффілд пропонує найкраще з обох світів, з усіма зручностями, культурою та розвагами великого міста та мирних зелених простори сільської місцевості.

Розташування

Шеффілд

Address
Howard St, Sheffield S1 1WB, UK
S1 1WB Шеффілд, Англія, Великобританія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: