University of London, School of Advanced Study

Введення

Прочитайте офіційний опис

Школа передових досліджень (SAS) Лондонського університету об'єднує 9 міжнародних науково-дослідних інститутів для створення національного центру Великобританії для підтримки та просування досліджень в гуманітарних науках.

Розташований в самому серці інтелектуального Лондона в Блумсбері - в оточенні лондонських коледжів, включаючи UCL, LSE, SOAS, Birkbeck, Лондонська школа гігієни та тропічної медицини, Інститут освіти, а також Британський музей і Британська бібліотека - SAS унікальна наукова спільнота для аспірантів гуманітарних наук. Наші студенти отримують легкий доступ до неймовірно багатих дослідницьких ресурсів, включаючи бібліотеку Будинку Сенату, центральну бібліотеку Лондонського університету та одну з найбільших у Великобританії колекцій гуманітарних досліджень.

Сім інститутів школи пропонують широкий спектр навчальних програм і докторський нагляд у своїх областях знань: історія, історія мистецтва, французька / німецька / іспаномовні / італійська / португальська культура і література, англійська мова, право, політика та міжнародний розвиток, Права людини, Дослідження Співдружності, Латиноамериканські дослідження, Дослідження біженців, Міжнародне корпоративне управління та фінансове регулювання та Оподаткування.


Фінансування

Школа передових досліджень щорічно проводить ряд стипендій та можливостей фінансування. Крім того, Інститути Школи також пропонують широкий спектр власних можливостей фінансування, включаючи стипендії та студентство.

Розташування

Лондон

University of London, School of Advanced Study

Address
Лондон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 20 7862 8000