Ruskin College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому варто вчитися в Раскіна? Особи, як ви, які хочуть, щоб позитивні зміни у своєму житті і є рішучість, щоб забезпечити освіту, кваліфікацію і можливості, які ми пропонуємо.

Як на основі коледжем подальшої освіти в Оксфорді, Раскін пропонує освітні можливості, дорослим з декількома чи ні формальних кваліфікацій в неформальній обстановці. Наша навчальна програма починається зі студентами, їх ентузіазм, потреби, амбіції і навичок, і ми пропонуємо нашим заявникам потенційні маршрути переходу від підготовчих курсів, до доступу до вищої освіти, програмам Ступінь до рівня магістра.

Якщо ви про досягнення кваліфікації, переслідуючи забутий ентузіазм або просто навчитися здобувати освіту. Наш доброзичливий житлової коледж залучає студентів з наших місцевих громад, у Великобританії та світі, щоб допомогти один одному вчитися.

Ми допоможемо вам знайти рівень навчання, який відповідає вашим навички та досвід.

Раскін коледж має славну історію підтримки особам можливість реалізувати свій потенціал. Ми мало коледжу, з великими ідеями - і ми пропонуємо програми означає ваше навчання може також внести позитивні зміни в життя інших людей. Раскін вітає студентів, які не тільки хочуть, щоб розвивати себе, але також хочу поставити щось назад у суспільство.

Всі наші курси мають таку ж високу якість навчання і підтримки, і є ряд варіантів для вас, щоб дослідити, від коротких курсів через градусів майстрів програм.

Що особливого в Раскіна?

Навчанні - Раскін пропонує висококваліфікований персонал, який забезпечить сприятливу і збагачення досвід навчання Сприятливе середовище - з нашою допомогою ви зможете реалізувати свій потенціал і подолати свої власні бар'єри до навчання. Ваш викладач допоможе вам знайти навички вам потрібно, і впоратися з проблемами ви стикаєтеся Однодумців співтовариство - ви будете приєднатися до спільноти однодумців, і вивчення поряд з іншими дорослими, як ви, які вирішили зробити позитивні зміни в їхньому житті Ясно прогресії - ваше навчання подорож у відповідності з Вашими здібностями і устремліннями, і це може означати, прямий доступ на програми ступеня (залежно від інтерв'ю) Очі в майбутнє - те, що ви можете досягти залежить від навичок ви, розроблених в ході ваших досліджень. Наші курси довше може привести вас прямо в професійній кар'єрі або на подальше вищу освіту.

Наша історія почалася 115 років тому, корениться у вихованні робітничого класу дорослих. Сьогодні ми продовжуємо пропонувати можливості і підтримку для студентів, які часто стикаються з важкі обставини. Студенти приходять до нас з усіх верств суспільства, різного віку, деякі з сім'єю або дбайливих зобов'язань, багато хто, хто знайомий з безробіттям або частину часу, низькооплачуваних робочих місць, і багато хто, хто був позбавлений освіти, кваліфікації і шанси раніше в їх живе.

Чому б не зробити Раскін Коледж Наступна глава у вашій історії?

Розміщення в Раскіна Раскін Коледж розташований в Старому Хедінгтон, площею всього в трьох милях від центру Оксфорда і багатою історією. Екс-резиденти Хедінгтон включають CS Льюїс, Толкієн, сер Ісайя Берлін і Елізабет Боуен серед інших.

Від Хедінгтон є регулярні й часті автобуси в центр міста, і регулярно тренер служба в Лондон.

Після того, як запропонували місце, студентів-очників можуть застосовуватися для одного спальні дослідження для всього навчального року (40 тижнів). Розміщення студентів на сайті високим стандартам, нещодавно відремонтовані і пропозиція дослідження / спальні в невеликих блоків по мирному, напів-сільській території кампуса.

Існує вибір стандартних номерів із загальними ванними кімнатами або душем і туалетом, або власними ванними кімнатами за вищою ціною, і залежно від наявності. Всі поділилися кухні, і є три загальні кімнати для використання у вечірній час.

Коледж займає гарний сайт з газоном областях на фронт, показуючи зразками дерев та алеї в'язів, обнесений стіною сад позаду з можливостями взяти участь, фруктовий сад, невеликий ліс і луки за його межами. Насамперед, це дає спокій і спокійну обстановку, в якій вчитися.

Життя на кампусі Коледж залучає студентів з усього Великобританії та багатьох частинах світу. У його житлового студенти спілкуються, вчаться і допомагають один одному вчитися в дружній, сприятливому середовищі.

До-до дати обчислювальні засоби доступні протягом тижня, включаючи вихідні, і сучасний, спеціально побудований Каллахан бібліотека добре зберігається понад 40000 томів.

Існує активний союз студентів, називається Раскін Студент Союз (RCSU), який заохочує і підтримує інтереси Раскін студентів, Координує діяльність та спонсори груп і суспільств в коледжі.

Студенти також мають право приєднатися до Оксфордський союз та Університет Оксфорд клубів і товариств, які пропонують багатство спортивних, театральних, музичних та політичних заходів.

Раскін коледж є одним з найбільш жвавих місць для літературних і політичних зустрічей в Оксфорді. У нас є відвідування колонки, музичні вечори та творчі свідчення листи і вірші, на додаток до хостинг різні заходи платформи в театрального, права, статі та історії.

Життя в Оксфорд Місто Оксфорд пропонує широкий спектр культурних і розважальних можливостей.

Ашмолеан був перший в світі публічний музей і вдома колекції з класичної скульптури імпресіоністів. Музей сучасного мистецтва пропонує кращі сучасні роботи. В Оксфорді коледжів, багато прекрасних колекцій мистецтва доступні для публічного перегляду.

Бодлеанській Бібліотека, головний науковий бібліотека Оксфордського університету, вважається одним з найпрестижніших у світі, і Blackwells магазин Оксфорда є флагманом для одного з найбільших академічних книжкових магазинах Великобританії.

Оксфорд Playhouse і Новий театр представить кращі у виконанні Touring - від класичної драматургії, за допомогою опери та танцю, щоб встати і великі групи ім'я та співаків. Безліч інших дрібномасштабних продуктивності просторів на будь-який смак, пропонуючи багато можливостей для участі.

Запальна музика сцена також існує в пабах і клубах Оксфорда через все місто, від фолку до фанку, року до реггі.

Є великі спортивні та розважальні об'єкти в межах Оксфорда. Університет має спортивний центр для гри в сквош і тренажерний зал, і є можливості в достатку для індивідуального і командного участі. Саме місто також пропонує каток і безліч спортивних центрів і об'єктів.

Доступ університет Багато з об'єктів в Оксфордському університеті, його бібліотек, суспільного життя, а також події, відкриті для студентів Раскін по посиланнях коледжу. Студенти, що навчаються на ступінь Foundation в галузі бізнесу та соціального підприємництва можуть отримати доступ до зручності, пропоновані Університету Оксфорд Брукс, в тому числі бібліотеки, кар'єрі послуг та спортивних споруд.

Раскін Коледж також встановив зв'язки з університетами, щоб забезпечити розвиток вищої освіти в тих виконавши одну з доступі до вищої освіти диплом курсів або перший (CertHE) або другий (Фонд ступінь) курси.

Розташування

Оксфорд

Dunstan Rd

Address
Ruskin College
Ruskin Hall
Dunstan Road
Old Headington

OX3 9BZ Оксфорд, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія