Royal Holloway University of London

Введення

Прочитайте офіційний опис

Королівський Холлоуей, Лондонський університет, входить у топ-30 серед усіх університетів Великобританії. Завдяки відданості наших викладачів, відкриттів, які змінюють світ і відчуття досвіду Королівської Холлоуей, наше - це спільнота, яка надихне вас на успіх в академічному, соціальному та особистому плані .

Наш університет був заснований двома соціальними реформаторами, які вперше взяли участь у ідеї освіти та знань для всіх, хто може отримати користь. Їхнє бачення живе і сьогодні. Як один із провідних університетів , що займаються великою науковою наукою у Великобританії , ми є домом для однієї з найвищих світових авторитетів у галузі наук , мистецтв , бізнесу , економіки та права . Як вчителі та дослідники, вони змінюють життя, розширюють розум і допомагають нинішнім та майбутнім лідерам зрозуміти владу та відповідальність. Ми зміцнюємось різноманітністю і вітаємо студентів та науковців, які подорожують з усього світу, щоб вчитися та працювати тут, забезпечуючи міжнародну та багатокультурну перспективу в тісному та історичному містечку.

Місцезнаходження

У нас є унікальне розташування найкращих з обох світів; безпечне, листяне містечко в Егхем, Суррей - менш ніж за 40 хвилин поїздом від центрального Лондона і всього за сім миль від аеропорту Хітроу, створюючи обстановку, де процвітає згуртована громада.

r

Розташування

Егхем

Royal Holloway University of london

Address
Egham Hill
TW20 0EX Егхем, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія