Royal Conservatoire of Scotland

Введення

Прочитайте офіційний опис

Королівська консерваторія є Шотландія'И Національний центр професійного професійної освіти в театральним мистецтвом. Наше місце розташування серце Глазго; наша орієнтація є сучасне міжнародне сцена. Ми є провідним шлях як один з Топ консерваторії Європи, Пропонуючи рідкісну широту художніх дисциплін. Все що ми робимо, як у нашому RSAMD днів, рухає нашим бажанням добитися досконалості. Студенти процвітати завдяки незвичайній сумішшю інтенсивного навчання, суворого дотримання графіка, робота з професійними колегами в промисловості, і в просторі, щоб створити з іншими по всьому дисциплін, якщо вони хочуть. Студенти та персонал плідним у створенні по-справжньому інноваційний нову роботу.

В Royal консерваторії, Навчання в яких постійно підтримується нашими партнерства з високим профілем ефективності компаній в Шотландії та за її межами, і по професійним досвідом наших співробітників.

Високо професійну освіту Ми пропонуємо видатний фахівець навчання в найвищому професійному рівні та студентів і аспірантів градусів в танці, драмі, музиці, виробництва, екраном і освіти. Наше навчання є строгим і нерозривно пов'язані з професіями. Ми також розвивати талант на всіх етапах і віків з великою різноманітністю страв з щотижневих сесій в спеціалізованих літніх школах.

Наші об'єкти - одні з кращих в Європі
Недавно ми інвестували £ 8.5m в розвитку чудових нових об'єктів в Speirs Замки Studios і у відновленні нашої Ренфрю Street Campus. Ми віримо, що наші об'єкти наші зараз найкращий в Європі. Вони включають в себе шість професійних концертних центрів; високе відношення репетиційних одного студента; три студії звукозапису; ударні студії; професійна технологія етап; чотири на замовлення танцювальні студії; нові студії для технічної, дизайн, сценічного мистецтва, встановленої потенціалу та костюми та будівництва. Все це підкріплено останніми ІТ та цифрових технологій.

Наше розташування у художній серце Шотландії Шотландія має динамічний мистецтв спадщини та Глазго відомий як культурної столиці. Це батьківщина багатьох продуктивності професій - і багато з них розташовані безпосередньо навколо нас. Місто дуже 'студент дружнього' з великою студентської населення 80000. Відмінне транспортне повідомлення дозволяє легко дістатися до більшості європейських столиць літаком або поїздом.

Розташування

Глазго

Address
Royal Conservatoire of Scotland
100 Renfrew Street

G2 3DB Глазго, Шотландія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія