Rose Bruford College of Theatre and Performance

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Rose Bruford College of Theatre and Performance . Наша мета полягає в тому, щоб надихнути, збудити і навчити вас як творчого митця і практикуючих, які можуть використовувати рефлексивну практику і дослідження, разом з навчанням світового класу, як інструменти для того, щоб стати незалежним мислителем і відпрацьованим і успішним професіоналом.

Етос викладання, навчання та навчання в Rose Bruford College робить акцент на артистизмі, співпраці, спільноті, відкритті, різноманітності, працевлаштуванні, незалежності та професіоналізмі. Студенти і співробітники працюють у тісному середовищі на нашому прекрасному кампусі паркової зони, щоб зробити і випустити понад 75 шоу в рік.

Деякі вистави показані в інших місцях Лондона, деякі з них беруть участь в гастролях у Великобританії та за кордоном. З цієї жвавої атмосфери прийшли наступні покоління виконавців, дизайнерів, техніків і компаній, які змінюють обличчя глобального театру і живих подій.118143_rsz_118131_24742890054_cd116a1b08_o2.jpg

Місія

Наша місія полягає у забезпеченні стимулюючого, спільного навчального середовища міжнародного статусу, що забезпечує професійне професійне та професійне навчання, яке сприяє творчості, експериментам, різноманітності та досконалості.

Бачення

Спираючись на нашу переконання, що викладання, навчання, творча практика, мистецтво та промисловість говорять один за одним, наше бачення Rose Bruford College of Theatre and Performance призначене для установи, яка:

 • Прагнучи створити соціальну та культурну, а також художню та економічну цінність, через програми, випускники яких можуть впроваджувати інновації та керувати змінами, а також задовольняти поточні професійні потреби, через дослідження та через практику, що створює вплив на промисловість та суспільство, а також промисловості та соціальної взаємодії
 • Різноманітні, рівноправні та інклюзивні, з різноманітними студентськими та штабними структурами, які пропонують можливості через партнерство зі школами, коледжами та іншими організаціями, та навчальну програму з різноманітністю в її центрі. Ми віримо, що виконавське мистецтво та промисловість покладаються на багатство та інновації, які приносить різноманітність
 • Відмінні, пропонуючи портфоліо програм, що розпізнають, цінують і святкують взаємозв'язки між різними формами виконання: театр, події, жива музика та продуктивність, що поширюється в цифровому форматі, де всі програми мають надзвичайно різноманітний і різноманітний навчальний план, а також використовуючи наш унікальний кампус
 • Міжнародний у своїй сфері, з глобальними партнерськими співпрацями для спільного надання програм і обміну студентами та персоналом, міжнародного різноманітного студентського корпусу, а також відповідного міжнародного навчального плану118144_rsz_118130_d1i7gbbxcaan3ge.jpg

Наші курси

Студенти з більш ніж 40 різних країн навчаються з нами на наших 15 різних професійно-професійних курсах.

Продукція та події

Ми керуємо виробництвом і подіями протягом року, як на території університету, так і поза ним.

Наші випускники

Наші випускники продовжують формувати майбутнє галузі.

Наше розташування

Коледж розташований у парку Ламорбей, південно-східному Лондоні, в красивих зелених насадженнях всього за 30 хвилин їзди від Трафальгарської площі і серцем лондонського Вест-Енду. У кампусі кластери навколо Рангу II перераховані Lamorbey Будинок з сучасними, спеціально побудованих об'єктів, в тому числі 330-місцевий театр-в-круглий, 100-місцевий гніздо театру, два чорний ящик студії театрів, просторі репетиційні кімнати, запис \ t студії, технічні лабораторії, дизайнерські та виробничі майстерні, унікальна драматична бібліотека та добре обладнані навчальні приміщення. У 2015 році Коледж відкрив Крістофер Корт (168).

Наша культура інновацій

Пишаючись своєю історією інновацій, коли Роуз Бруфорд представляв перший ступінь бакалавра з бакалавра в галузі акторської майстерності та перший ступінь бакалавра з дизайну освітлення в 1970-х роках, Rose Bruford College продовжує відштовхуватися від меж підготовки у виконанні та технічному театрі одна з найбільших у світі драматичних консерваторій і одна з найбільших у Великобританії з точки зору кількості студентів і різноманітних варіантів професійної підготовки. Підготовка своїх випускників до кар'єри на сцені та екрані та проектування. Менеджмент та технічні випускники за кулісами в широкій індустрії розваг - з шістьма окремими акторськими і виконавчими можливостями на рівні студентів і аспірантів, найбільший портфель технічного театру та управління програми бакалавра та дві дипломні ступені онлайн - ми готуємо деякі з найкращих талантів, які сьогодні роблять театр у всьому світі.

Коледж та його педагогічний колектив сприяють розвитку уяви, талантів та творчості наших студентів, готуючи їх до нагородження та задоволення кар'єри у складних та цікавих галузях. Наша робота полягає в тому, щоб навчати, але й допомогти знайти роботу для всіх наших випускників.

Наші послуги

Rose Bruford College of Theatre and Performance розташований у парку Ламорбей, укритий листяними парками, що датуються ще до 16-го століття з дорослими деревами та ставками з рибою та водоплавними птахами. Вигляд кампусу майже не змінився протягом 60 років.

Ми маємо широкий спектр послуг для задоволення Ваших потреб у будь-яких випадках: від зустрічей випускників до весіль, церемоній нагородження, конференцій, зустрічей, занять та семінарів. Ми найчастіше наймаємо шкільні групи та літні школи.

У серпні 2015 року коледж відкрив зал резиденції Christopher Court, який складається з 168 номерів з окремими ванними кімнатами поблизу залізничної станції Sidcup для студентів протягом навчального року (вересень-кінець червня) та інших протягом літа (липень і серпень).

Наші послуги прокату включають:

 • Будинок Lamorbey класу II
 • 330-місцевий Театр Рози
 • Театр амбару 100 місць
 • Два студійні театри
 • Репетиційні кімнати
 • Студія танцю
 • Класні кімнати
 • Студії звукозапису
 • Повна виробничо-технічна підтримка
 • Прокат бар та харчування доступні
 • Офіс

Розташування

Сідкуп

Address
Rose Bruford College of Theatre and Performance Lamorbey Park Burnt Oak Lane Sidcup
, Kent
 DA15 9DF
Сідкуп, Англія, Великобританія

Лондон

Address
Лондон, Англія, Великобританія

Уотерфорд

Address
Уотерфорд, Коннектикут, США

Москва

Address
Москва, Москва, Росія