Rose Bruford College of Theatre and Performance

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Rose Bruford College of Theatre and Performance .

Наша мета - надихнути, хвилювати і навчати вас як творчого художника та практикуючого, який може використовувати рефлексивні практики та дослідження, а також викладання світового класу, які ми пропонуємо, як інструменти, щоб стати незалежним мислителем та виконаним та успішним працюючим професіоналом.

Етос викладання, навчання та навчання в Rose Bruford College робить акцент на артистизмі, співпраці, спільноті, відкритті, різноманітності, працевлаштуванні, незалежності та професіоналізмі. Студенти і співробітники працюють у тісному середовищі на нашому прекрасному кампусі паркової зони, щоб зробити і випустити понад 75 шоу в рік.

Деякі вистави показані в інших місцях Лондона, деякі з них беруть участь в гастролях у Великобританії та за кордоном. З цієї жвавої атмосфери прийшли наступні покоління виконавців, дизайнерів, техніків і компаній, які змінюють обличчя глобального театру і живих подій.

Місія

Ми прагнемо досягти соціальних, а також культурних наслідків завдяки забезпеченню найвищої якості професійної підготовки та освіти в широкому, інноваційному спектрі навчання та викладання, що забезпечує активних випускників, які є творчими, розширеними можливостями, працездатністю, інклюзивним та різноманітним, етичним та міжкультурним світоглядом .

Бачення

Rose Bruford College створить Rose Bruford College майбутнього

118144_rsz_118130_d1i7gbbxcaan3ge.jpg

Наші курси

Студенти з більш ніж 40 різних країн навчаються з нами на наших 15 різних професійно-професійних курсах.

Продукція та події

Ми проводимо постановки та заходи протягом року, як на кампусі, так і поза ними.

Наші випускники

Наші випускники продовжують формувати майбутнє галузі.

Наше розташування

Коледж розташований у парку Ламорбей, південно-східному Лондоні, в красивих зелених насадженнях всього за 30 хвилин їзди від Трафальгарської площі і серцем лондонського Вест-Енду. У кампусі кластери навколо Рангу II перераховані Lamorbey Будинок з сучасними, спеціально побудованих об'єктів, в тому числі 330-місцевий театр-в-круглий, 100-місцевий гніздо театру, два чорний ящик студії театрів, просторі репетиційні кімнати, запис \ t студії, технічні лабораторії, дизайнерські та виробничі майстерні, унікальна драматична бібліотека та добре обладнані навчальні приміщення. У 2015 році Коледж відкрив Крістофер Корт (168).

Наша культура інновацій

Пишаючись своєю історією інновацій, коли Роуз Бруфорд представляв перший ступінь бакалавра з бакалавра в галузі акторської майстерності та перший ступінь бакалавра з дизайну освітлення в 1970-х роках, Rose Bruford College продовжує відштовхуватися від меж підготовки у виконанні та технічному театрі одна з найбільших у світі драматичних консерваторій і одна з найбільших у Великобританії з точки зору кількості студентів і різноманітних варіантів професійної підготовки. Підготовка своїх випускників до кар'єри на сцені та екрані та проектування. Менеджмент та технічні випускники за кулісами в широкій індустрії розваг - з шістьма окремими акторськими і виконавчими можливостями на рівні студентів і аспірантів, найбільший портфель технічного театру та управління програми бакалавра та дві дипломні ступені онлайн - ми готуємо деякі з найкращих талантів, які сьогодні роблять театр у всьому світі.

Коледж та його педагогічний колектив сприяють розвитку уяви, талантів та творчості наших студентів, готуючи їх до нагородження та задоволення кар'єри у складних та цікавих галузях. Наша робота полягає в тому, щоб навчати, але й допомогти знайти роботу для всіх наших випускників.

Наші послуги

Rose Bruford College of Theatre and Performance розташований у парку Ламорбей, укритий листяними парками, що датуються ще до 16-го століття з дорослими деревами та ставками з рибою та водоплавними птахами. Вигляд кампусу майже не змінився протягом 60 років.

Ми маємо широкий спектр послуг для задоволення Ваших потреб у будь-яких випадках: від зустрічей випускників до весіль, церемоній нагородження, конференцій, зустрічей, занять та семінарів. Ми найчастіше наймаємо шкільні групи та літні школи.

У серпні 2015 року коледж відкрив зал резиденції Christopher Court, який складається з 168 номерів з окремими ванними кімнатами поблизу залізничної станції Sidcup для студентів протягом навчального року (вересень-кінець червня) та інших протягом літа (липень і серпень).

Наші послуги прокату включають:

 • Будинок Lamorbey класу II
 • 330-місцевий Театр Рози
 • Театр амбару 100 місць
 • Два студійні театри
 • Репетиційні кімнати
 • Студія танцю
 • Класні кімнати
 • Студії звукозапису
 • Повна виробничо-технічна підтримка
 • Прокат бар та харчування доступні
 • Офіс

Розташування

Сідкуп

Address
Rose Bruford College of Theatre and Performance
Lamorbey Park
Burnt Oak Lane
Sidcup
, Kent

DA15 9DF

Сідкуп, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія