Ravensbourne University

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ми інноваційний, галузевий університет, розташований в самому центрі Лондона. Ми - чемпіони творчості та співпраці, присвячені наданню нашим учням спеціальних навичок та можливостей, необхідних для видатної кар'єри в цифрових медіа та дизайні.

Ми маємо спільноту з приблизно 2600 студентів і пропонуємо практично орієнтовані цифрові медіа та курси дизайну від дошкільної, бакалаврської та аспірантури до професійних рівнів короткого курсу.

Керуючись галузевими стандартами та підтримуючи новітні високоефективні технології, ми виробляємо високо працездатних та підприємливих випускників. Ми маємо сильний досвід у працевлаштуванні випускників та створенні бізнесу.

Ravensbourne також приймає поряд зі студентською спільнотою понад 100 креативних технологій, які використовують свої передові технології та медіаресурси та співпрацюють зі студентським корпусом та галузевими партнерами.

Хто ми є

Спеціалізований творчий університет, призначений для промисловості.

Місія

Розвивати людей, ідеї та інновації у співпраці з промисловістю.

Бачення

Ми впливатимемо на світ завдяки творчості та технологіям у навчанні, дослідженнях та бізнесі.

Ми надихнемо дуже різноманітне коло людей, цінних і цінуваних світом поза університетом.

Ми внесемо інновації як стійку, спритну та орієнтовану на майбутнє організацію, щоб розширити наш обсяг та актуальність.

Dancing, stage, stage lights, thematic project and arts. May 2019.

Цінності

Будь креативним

Ми забезпечуємо провокаційне, динамічне навчальне середовище, коли студентам постає завдання стати професіоналами-візіонерами майбутнього. Працюючи спільно і цілеспрямовано, ми підходимо до наших зусиль з розумом, відкритим і сприйнятливим до викликів. Ми надаємо своїм персоналам та студентам можливість не просто уявляти, а й творити майбутнє.

Будьте інтегровані з промисловістю

Ми цінуємо багату і стійку взаємодію з нашими партнерами в галузі. Це керує нашим практичним підходом до навчання та викладання, досліджень та обміну знаннями. Ми підтримуємо креативне лідерство та інновації через партнерські стосунки, розмови та зв’язки з промисловістю та різноманітність нашого керівного органу. Це відображає професійний та спільний характер наших співробітників та працездатність наших студентів.

Будьте включені

Ми пишаємось культурою, яка передбачає, підтримує та відзначає рівність можливостей. Відображаючи різноманітність нашої місцевої спільноти, ми є ініціативними та цілісними у нашому підході до сприяння соціальній мобільності, інтернаціоналізації та включенню, що дозволяє змінитись за межами Равенсбурна, до соціально-економічного та етнічного профілю практикуючих працівників творчих галузей.

Наша культура

Шлях Равенсбурна

Ми заохочуємо творчість та підприємливість у студентів та співробітників та відстоюємо творчу експлуатацію цифрових технологій у дизайні та комунікаціях.

Ми лідери - стимулюючи наших учнів приєднуватися до тисяч наших випускників, які розсувають межі у своїх творчих галузях.

Ми експерти - наші співробітники - це не просто науковці. Це робітники, які все ще працюють у галузі, тому наші учні отримують практичну практичну підготовку, щоб підготувати їх до майбутнього.

Ми інноватори - від нашої нагороди до найновішої, високопродуктивної технології, ми створені для залучення творчості.

Ми співробітники - натхненні новим світом, де традиційні дисципліни дизайну, медіа, інновацій та комунікацій зливаються, наші студенти надихають один одного у різних галузях.

А наші відомі галузеві зв’язки дають їм можливість відточувати свої навички на місцях на одних з найбільш захоплюючих робочих місць Лондона.

Наші люди

Весь наш персонал - не просто високо оцінені вчені. Вони робітники, досі працюють у галузі.

Багато з них приносять із собою багаторічний досвід роботи з великими галузями, від Vogue до Walt Disney Company, BBC та інших. Тож ви будете вчитися у експертів.

Вони віддані студентам під час навчання та поза ним, заохочуючи їх вчитися з минулого та експериментувати в сьогоденні, але завжди запитувати: що далі?

Ми сподіваємось, що ви оберете Равенсбурн і станете членом цієї надзвичайно талановитої спільноти персоналу, студентів та творчих підприємств, що базуються в самому серці цифрового півострова Грінвіч у Лондоні.

Найвищі зарплати для наших творчих випускників

Що стосується творчих зарплат випускників, то Ravensbourne є університетом номер один у Великобританії та входить у топ-10 серед усіх установ Англії *

Зростає попит на творчі таланти наших студентів з цифрової, інженерної та технічної галузей, що відображає величезний ріст креативних галузей за останні роки (30% між 2012 та 2016 роками).

Ці результати відображають той факт, що в Ravensbourne University Лондон, студенти є професійними творцями з дня їх приєднання. Ми працюємо в тісному партнерстві з роботодавцями, щоб сприяти формуванню розуму та набору навичок, необхідних креативним індустріям.

Наша формула виграшу також забезпечує надзвичайно високий рівень зайнятості після закінчення навчання. У 2017 році 96,4% студентів були на роботі через півроку після закінчення навчання.

* На основі середньої заробітної плати через п’ять років після закінчення навчання, взятої з Департаменту з питань поздовжньої освіти 2018 року.

Викладання в Равенсборні є бездоганним, від консультацій з CV та допомоги в кар’єрі до спілкування в чаті з вашим репетитором. Співробітники мають багаторічний досвід галузі в галузі маркетингу моди, фотографії, кінорежисури, образотворчого мистецтва та редакції, та неймовірних галузевих зв’язків.
Вікторія Сімпсон, бакалавр (з відзнакою) просування моди

Розташування

Ґрінвіч

Address
Penrose Way,6
SE10 0EW Ґрінвіч, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: