Royal College of Art

Введення

Прочитайте офіційний опис

Royal College of Art

Шість років поспіль (2015-2020 рр.) Займає перше місце у світі університет мистецтв та дизайну *

Розташований у самому центрі Лондона, Royal College of Art - найвпливовіший, повністю аспірантурний університет мистецтва та дизайну у світі. Шість років поспіль (2015 - 2020) RCA займає рейтинг світового університету мистецтва та дизайну у тематичному рейтингу QS World University.

Програми навчання

RCA пропонує 40 програм післядипломної освіти - включаючи магістерські, докторські та дипломні.

Крім того, коледж пропонує англійську мову для навчальних цілей (EAP) для підтримки студентів у спілкуванні в контексті академічного мистецтва та дизайну. Це включає 8-тижневі та 4-тижневі передсесійні курси, перш ніж розпочати програми, та запропонувати сесійну підтримку протягом навчального року.

Короткі курси

Royal College of Art пропонує все більший асортимент коротких курсів, які включають майстер-класи вищого рівня, літні курси та спеціальні програми виконавчої освіти для підприємств та організацій.

Виконавчі навчальні курси

Програма керівних майстер-класів, розроблена спеціально для того, щоб надати професіоналам вищого рівня найважливіші ділові навички двадцять першого століття, такі як творчість, критичне мислення та співпереживання.

Відвідайте веб-сторінки курсів для майбутніх дат та зареєструйте свої інтереси.

Літня школа

Літні курси складають від одного дня до трьох тижнів, надаючи учасникам безпрецедентні можливості отримати доступ до знань, студій та приміщень світового класу. Ці курси є відмінними дегустаторами для магістрів RCA .

Підживлення креативних індустрій

RCA відіграє відмітну роль у підготовці своїх аспірантів до кар’єри в галузі мистецтва, дизайну та творчого сектору - адже Коледж широко сприймається як тигель креативних галузей. Курси викладають всесвітньо відомі художники, дизайнери, архітектори, письменники, дослідники та теоретики, а студенти мають унікальну можливість вивчати мистецтво в дизайнерському середовищі та дизайну в арт-середовищі. Його сконцентровані, спеціалізовані форми навчання та навчання - і спеціальні технічні засоби та науково-дослідні центри - сприяють винятково творчому та інтелектуальному середовищу.

Окрім того, як вітають студентів з понад 80 країн, глобальний аспект коледжу посилюється завдяки партнерству з провідними мистецькими та дизайнерськими, культурними та освітніми установами та через широкі зв’язки з бізнесом як на національному, так і на міжнародному рівні.

Згідно з останніми даними, 93% випускників коледжу отримали роботу на відповідному професійному рівні в обраному спеціалізованому полі протягом короткого часу після виходу з коледжу. Ці цифри призначення є важливим показником успіху RCA .

Визнаний видатною якістю своїх випускників, Коледж може похвалитися такими гідними випускниками, як сер Джеймс Дайсон, Томас Хедервік, Девід Хокні, Трейсі Емін, Крістофер Бейлі, Лен Дейтон, Джульєн Макдональд, Орла Кілі, Елісон Джексон, Ідріс Хан, Девід Аджай, АОС, Сьюзі Темплтон, сер Рідлі Скотт - список продовжується ".

Розташування

Лондон

Address
Royal College of Art
Kensington Gore
London

SW7 2EU Лондон, Англія, Великобританія

Програми

MA
Цей навчальний заклад також пропонує: