Royal College of Art

Введення

Прочитайте офіційний опис

Royal College of Art

П'ятий рік поспіль (2015-2019 рр.) Зайняв перше місце у світі в галузі мистецтва та дизайну.

112481_1080x1080_CAP_RCA_QS_5th_Year_Running_Still_20Percent_GIF1.gif

Royal College of Art розташований у самому серці Лондона, є найвпливовішим, повністю аспірантським університетом мистецтва та дизайну у світі. RCA займає найвищий у світі університет мистецтв та дизайну в 2015, 2016, 2017 та нещодавно в 2018 році в рейтингових рейтингах QS Top.

RCA відіграє особливу роль у підготовці своїх аспірантів до кар'єри в галузі мистецтва, дизайну та творчого сектора - адже Коледж широко розглядається як тигель творчих галузей. Курси навчаються всесвітньовідомим художникам, практикам і теоретикам, а студенти мають унікальну можливість вивчати мистецтво в дизайні та дизайну в художній обстановці. Його концентровані, індивідуальні форми навчання та навчання, а також спеціалізовані технічні засоби та дослідницькі центри, сприяють винятково творчому та інтелектуальному середовищу.

Окрім заохочення студентів з усього світу, глобальний вимір коледжу посилюється завдяки партнерству з провідними мистецькими та дизайнерськими, культурними та освітніми установами, а також завдяки широким зв'язкам з бізнесом як на національному, так і на міжнародному рівнях.

Королівська хартія Коледжу, надана в 1967 році, зазначає, що метою установи є "просувати навчання, знання та професійну компетенцію, зокрема в галузі образотворчого мистецтва ... через навчання, дослідження та співпрацю з промисловістю та комерцією".

Згідно з останніми даними, 93% випускників коледжу отримали роботу на відповідному професійному рівні в обраному спеціалізованому полі протягом короткого часу після виходу з коледжу. Ці цифри призначення є важливим показником успіху RCA .

Визнаний видатною якістю своїх випускників, Коледж може похвалитися такими гідними випускниками, як сер Джеймс Дайсон, Томас Хедервік, Девід Хокні, Трейсі Емін, Крістофер Бейлі, Лен Дейтон, Жюльен Макдональд, Орла Кілі, Елісон Джексон, Ідріс Хан, Девід Аджай, АОС, Сьюзі Темплтон, сер Рідлі Скотт - список продовжується ".

Розташування

Лондон

Address
Royal College of Art Kensington Gore London
SW7 2EU Лондон, Англія, Великобританія

Програми

MA
Цей навчальний заклад також пропонує: