Queen's University Belfast

Введення

Прочитайте офіційний опис

Queen's University Belfast - один з провідних університетів Великобританії та Ірландії з відмітною спадщиною та історією.

Заснований у 1845 році як коледж Королеви Белфаст, ми стали незалежним університетом у 1908 році. Сьогодні ми потрапили до 173 найкращих університетів у світі (QS World Rankings 2020) у топ-140 у світі за перспективами випускників (QS Graduate Employebility Rankings 2020 р.) Та член групи Рассела у ВНЗ Великої Британії, яка об'єднує наукові дослідження, поєднуючи досконалість у наукових дослідженнях та освіті з етофологічним орієнтуванням.

Освіта та досвід студентів світового класу

У Queen's ми пропонуємо освіту світового класу, яка готує наших студентів до лідерства та громадянства у глобальному суспільстві.

Наші натхненні випускники включають видатних вчених, лауреатів Нобелівської премії - таких як Сеймус Хейні та Дейвид Трімбл - та впливових лідерів, які роблять вплив у Північній Ірландії та в усьому світі.

Наші студенти насолоджуються тим, що їх навчають провідні науковці, що працюють на передньому краї своїх дисциплін, а значні інвестиції в досвід студентів призвели до високого рівня задоволеності студентів.

Понад 96% випускників Королеви працевлаштовані або продовжують навчатися через півроку після закінчення навчання; наші випускники домінують на керівних посадах у 80 найпопулярніших 100 компаній Північної Ірландії та змінюють свою роль у понад 120 країнах.

136043_pexels-photo-3184407.jpeg

Лідери інновацій та впливу

Queen's - рушій інновацій та талантів, заснованих на досконалості. Ми глобально пов’язані та налагоджені мережевими стратегічними партнерськими стосунками у всьому світі, що допомагає нам розширити свій вплив на широке суспільство на місцевому, національному та глобальному рівнях.

Ми є лідерами по комерційному впливу і входимо до п’ятірки найкращих університетів Великобританії за доходами від комерціалізації досліджень - 71 млн фунтів. Завдяки QUBIS Ltd, нашому комерційному підрозділу, ми створили понад 80 компаній, що випускаються. Три з цих компаній (Kainos, Andor Technology і Fusion Antibody) були публічно розміщені на Лондонській фондовій біржі.

Ми - номер один у Великобританії за участь у партнерстві з передачі знань (KTP). Недавній звіт лондонської економіки показав, що Queen сприяє 1,9 млрд. Фунтів стерлінгів в економіку Великобританії, зайнявши 3700 співробітників та підтримуючи ще 2750 робочих місць у Великобританії.

Глобальне та інклюзивне університетське співтовариство

Queen's займає 22-е місце у світі за світовими показниками та приваблює світовий талант до Белфаста. *

В даний час ми маємо співробітників і студентів з більш ніж 80 країн, допомагаючи створити мультикультурний і яскравий кампус. Вони приєднуються до університету, який прагне залучати, утримувати і розвивати найкращі світові таланти в середовищі, що дозволяє їм реалізувати свій повний потенціал.

Інноваційне, привітне та інклюзивне місце для роботи та навчання, Queen's є лідером у гендерній рівності та різноманітності. Ми є одним з найуспішніших університетів Великобританії в ініціативі Athena SWAN, яка сприяє гендерній рівності та прогресу в кар'єрі. В даний час ми маємо два золоті, вісім срібних і п'ять бронзових нагород для відомчих, а також інституційне срібло.

* Всесвітній рейтинг університету Times Higher Education 2019

Team work, work colleagues, working together

Інвестування в майбутнє

Дев'ятий найстаріший університет у Великобританії, Queen's поєднує свою горду спадщину з передовими можливостями для найкращого досвіду життя університету.

Наші інвестиції у розмірі 700 мільйонів фунтів стерлінгів перетворюють кампус університету, розширюючи середовище, яке стимулює, надає можливість і підтримує світову освіту та дослідження.

Це включало розвиток найсучаснішої вищої школи, яка є домом для процвітаючої спільноти післядипломної освіти; нагородами бібліотека McClay; новий комп'ютерний корпус; юридична школа; і Інститут експериментальної медицини «Велком-Вольфсон».

Університет також інвестував у спортивні споруди, нові спеціально побудовані студентські приміщення в центрі міста Белфаст і оголосив про плани розвитку студентського центру світового класу, включаючи новий об'єкт студентського союзу.

На передньому плані боротьби з глобальними викликами

Наші випускники, що рятують життя, складають 430 медсестер, 50 стоматологів, 130 фармацевтів, 250 лікарів, 90 соціальних працівників.

Разом ми змінюємо життя в Північній Ірландії і далі: наше відкриття нової молекули має потенціал для продовження життя людей, які живуть з кістозним фіброзом; ми знаходимося на передньому краї великого прориву в боротьбі з раком кишечника, і ми прагнемо допомогти людям з МС відновити функцію нерва.

Ми перебуваємо на передовій у розробці нового мислення та технологій у ключових сферах, таких як здоров'я, мир та справедливість, інформаційні технології, продовольча безпека та енергетика.

Зайняла 8 місце у Великобританії за інтенсивність досліджень

Наші дослідники стоять на передньому плані відкриття та інновацій, маючи амбітні проекти, спрямовані на вирішення глобальних проблем та внести зміни в суспільство у всьому світі.

Загальна вартість нових грантів на дослідження та контрактів, присуджених Queen's протягом 2016-17 років, становила £ 101,6 млн., Вперше щорічна цифра перевищила 100 млн. Фунтів стерлінгів. Королева була також № 1 AHRC фінансується університет у Великобританії.

Ми посіли 8 місце у Великобританії за інтенсивність досліджень, і більше 75% наших досліджень оцінювалися як «провідні у світі» або «відмінні на міжнародному рівні» (REF 2014).

Taken in the foothills of Mount Slemish at sunrise in May a few years back, long before CoVID.

Легендарна краса Північної Ірландії

Queen's University розташований у Белфасті, столиці Північної Ірландії.

Місто, в центрі якого є інновації, технологічний прогрес проникає в кожний сектор, допомагаючи розвивати нашу конкурентоспроможність на світовій арені. У Північній Ірландії налічується майже 900 міжнародних компаній, що робить Белфаст другим найбільш успішним містом у Великобританії (після Лондона) для залучення американської торгівлі.

Є багато, що відбувається за межами міста, у тому числі відомі місця зйомок для серії HBO Гра престолів, вражаюча гігантська мотузка, проголошена найкращою спадщиною Великобританії, а також горами Morne, територією видатної природної краси, яку канонізували як Льюїса. Нарнія.

* Lonely Planet, 2017

Розташування

Белфаст

Address
University Road
BT7 1NN Белфаст, Північна Ірландія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

MA
MSc