Queen's University Belfast

Введення

Прочитайте офіційний опис

Королівський університет Белфаст зайняв рейтинг 200 університетів у світі(QS World University Rankings 2019)

Як студентка королеви, ви приєднаєтесь до міжнародного університету. Насправді ми названі 24-м самим міжнародним університетом у світі та студенти з більш ніж 82 країн, що допомагають створити багатокультурний і живий кампус.

Ми є членом престижної групи "Рассел", яка поєднує в собі високу якість досліджень та освіти з цілеспрямованим ставленням до студентів.


Queen's University

150 тисяч учнів, які беруть свій знак назустріч глобусу

Наші натхненні випускники включають видатних вчених, лауреатів Нобелівської премії - таких як Сеймус Хейні та Дейвид Трімбл - та впливових лідерів, які роблять вплив у Північній Ірландії та в усьому світі.

Понад 94% випускників Королеви працюють або продовжують навчатись через півроку після закінчення навчання; наші випускники домінуються на вищій керівній посаді в 80 найбільших компаній Північної Ірландії та роблять різницю у більш ніж 120 країнах.

Один з найбільших університетів університетів у Великій Британії та 9-й найстаріший, ми поєднуємо нашу гордість спадщини з найсучаснішими можливостями для найкращого досвіду життя університету.

Ми - ГЛОБАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Понад 23 тисяч студентів живуть та навчаються в Queen's. З них понад 1900 з більш ніж 82 країн світу; включаючи Малайзію, Китай, Індію, Близький Схід та США. У нас також працює понад 600 міжнародних співробітників, які працюють з більш ніж 70 національностей.

ДОСВІД EXPORORDARY UNIVERSITY

Ми пропонуємо мережу сервісних служб, які допоможуть вам максимально ефективно використовувати свій час у Queen's, доглядаючи за своїм здоров'ям, емоційним добробутом, освітою, потребами в навчанні, фінансовою безпекою та перспективами кар'єри.

МІЖНАРОДНІ КЛАСОВІ ЗАСОБИ

Студенти світового класу потребують провідних закладів. Ми вклали 350 мільйонів фунтів за останні 10 років, постійно відкриваючи нові додатки.

Один з найбільших університетів університетів у Великій Британії та 9-й найстаріший, ми поєднуємо нашу гордість спадщини з найсучаснішими можливостями для найкращого досвіду життя університету.

Queens102

БЕЛЬФАСТ - КІЛЬКІСТЬ 1 РЕГІОН У СВІТІ ВІДВІДУВАТИ В 2018 РОЦІ

(LONELY PLANET, 2017)

Столиця з власною культурою. Насолоджуйтесь повсякденною життям серед деяких найпотаємніших людей у ​​світі. Пориньте в найкращі сучасні клуби, кухні, культури та мистецтва.

Королеви знаходяться в самому центрі культури Белфаста, а також його мистецтва та соціальних сцен. Ми пишаємося тим, що є частиною оживленого, космополітичного міста, що має активне соціальне життя та багату культурну спадщину.

ГАРАНТОВАНЕ ПРОЖИВАННЯ

Пропозиція стилю життя, що відображає перехід від дому до університетського життя. Наше безпечне та сучасне житло також надає підтримку, допомогу та керівництво щодо засвоєння студентського життя в Белфасті, а також найважливішого простору для повного проживання та повного проживання учнівського життя.

Наше студентське приміщення та Студентський Союз допоможуть вам зустрітися та дружити з іншими студентами та відчувати себе частиною життя університету. Більше 200 клубів і товариств - це чудовий спосіб зустрітися з друзями, відкрити нові таланти та отримати перерву від навчання.

Queens103a

ФАКУЛЬТЕТ МЕДИЦИНИ, ЗДОРОВ'Я

Q Факультет медицини, охорони здоров'я та наук про життя в Queen забезпечує високу якість, передові освіти, через світовий клас співробітників, орієнтованих на потреби суспільства. Ми надаємо освітній досвід, який керується науковою діяльністю та збагачує наших студентів інтелектуально, соціально та культурно.

Наша надія полягає в тому, що студенти з усього світу приєднаються до нас, щоб обидва навчатися, а також приносити нові ідеї та підходи, щоб допомогти нам просувати наші амбіції щодо покращення та просування життя. Ієн знаходиться в центрі культури Белфаста, а також його мистецтва та соціальні сценки. Ми пишаємося тим, що є частиною оживленого, космополітичного міста, що має активне соціальне життя та багату культурну спадщину.

ОТРИМАННЯ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ

Завдяки нашій освіті та дослідженню ми прагнемо вирішувати деякі найважливіші проблеми у світі, наш академічний персонал проводить світові дослідження через наші школи та глобальні науково-дослідні інститути з медичних наук та глобальної продовольчої безпеки. Це призвело до нових процедур для пацієнтів і більшого рівня захисту для їжі, яку ми їмо.

ФАКУЛЬТЕТНІ ШКОЛИ

Школа біологічних наук

Школа медицини, стоматології та біомедичних наук

Школа медсестринства та акушерства

Школа фармації

ФАКУЛЬТЕТ РЕЙТИНГІВ

Суб'єкти у верхах 200 у світі (QS World Rankings за темою 2017)

  • Аптека та фармакологія (51-100)
  • Медсестра (51-100)
  • Медицина (151-200)
  • Сільське та лісове господарство (151-200)

Суб'єкти у Великій Британії - 20 (Times and Sunday Times Good University Guide 2017)

  • 2-й у Великобританії для фармакології та фармації
  • 2-й у Великобританії для стоматології
  • 4-е місце у Великій Британії для науки про продукти харчування
  • 6 місце у Великобританії для сільського та лісового господарства
  • 10 в Великобританії для анатомії та фізіології
  • 20 у Великобританії для медицини

Розташування

Белфаст

Queen's University Belfast

Address
Queen's University Belfast
University Road
Northern Ireland

BT7 1NN Белфаст, Північна Ірландія, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+44 785 1880522