Прочитайте офіційний опис

Королівський університет Белфаст зайняв рейтинг 200 університетів у світі(QS World University Rankings 2019)

Як студентка королеви, ви приєднаєтесь до міжнародного університету. Насправді ми названі 24-м самим міжнародним університетом у світі та студенти з більш ніж 82 країн, що допомагають створити багатокультурний і живий кампус.

Ми є членом престижної групи "Рассел", яка поєднує в собі високу якість досліджень та освіти з цілеспрямованим ставленням до студентів.


Queen's University

150 тисяч учнів, які беруть свій знак назустріч глобусу

Наші натхненні випускники включають видатних вчених, лауреатів Нобелівської премії - таких як Сеймус Хейні та Дейвид Трімбл - та впливових лідерів, які роблять вплив у Північній Ірландії та в усьому світі.

Понад 94% випускників Королеви працюють або продовжують навчатись через півроку після закінчення навчання; наші випускники домінуються на вищій керівній посаді в 80 найбільших компаній Північної Ірландії та роблять різницю у більш ніж 120 країнах.

Один з найбільших університетів університетів у Великій Британії та 9-й найстаріший, ми поєднуємо нашу гордість спадщини з найсучаснішими можливостями для найкращого досвіду життя університету.

Ми - ГЛОБАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Понад 23 тисяч студентів живуть та навчаються в Queen's. З них понад 1900 з більш ніж 82 країн світу; включаючи Малайзію, Китай, Індію, Близький Схід та США. У нас також працює понад 600 міжнародних співробітників, які працюють з більш ніж 70 національностей.

ДОСВІД EXPORORDARY UNIVERSITY

Ми пропонуємо мережу сервісних служб, які допоможуть вам максимально ефективно використовувати свій час у Queen's, доглядаючи за своїм здоров'ям, емоційним добробутом, освітою, потребами в навчанні, фінансовою безпекою та перспективами кар'єри.

МІЖНАРОДНІ КЛАСОВІ ЗАСОБИ

Студенти світового класу потребують провідних закладів. Ми вклали 350 мільйонів фунтів за останні 10 років, постійно відкриваючи нові додатки.

Один з найбільших університетів університетів у Великій Британії та 9-й найстаріший, ми поєднуємо нашу гордість спадщини з найсучаснішими можливостями для найкращого досвіду життя університету.

Queens102

БЕЛЬФАСТ - КІЛЬКІСТЬ 1 РЕГІОН У СВІТІ ВІДВІДУВАТИ В 2018 РОЦІ

(LONELY PLANET, 2017)

Столиця з власною культурою. Насолоджуйтесь повсякденною життям серед деяких найпотаємніших людей у ​​світі. Пориньте в найкращі сучасні клуби, кухні, культури та мистецтва.

Королеви знаходяться в самому центрі культури Белфаста, а також його мистецтва та соціальних сцен. Ми пишаємося тим, що є частиною оживленого, космополітичного міста, що має активне соціальне життя та багату культурну спадщину.

ГАРАНТОВАНЕ ПРОЖИВАННЯ

Пропозиція стилю життя, що відображає перехід від дому до університетського життя. Наше безпечне та сучасне житло також надає підтримку, допомогу та керівництво щодо засвоєння студентського життя в Белфасті, а також найважливішого простору для повного проживання та повного проживання учнівського життя.

Наше студентське приміщення та Студентський Союз допоможуть вам зустрітися та дружити з іншими студентами та відчувати себе частиною життя університету. Більше 200 клубів і товариств - це чудовий спосіб зустрітися з друзями, відкрити нові таланти та отримати перерву від навчання.

Queens103a

ФАКУЛЬТЕТ МЕДИЦИНИ, ЗДОРОВ'Я

Q Факультет медицини, охорони здоров'я та наук про життя в Queen забезпечує високу якість, передові освіти, через світовий клас співробітників, орієнтованих на потреби суспільства. Ми надаємо освітній досвід, який керується науковою діяльністю та збагачує наших студентів інтелектуально, соціально та культурно.

Наша надія полягає в тому, що студенти з усього світу приєднаються до нас, щоб обидва навчатися, а також приносити нові ідеї та підходи, щоб допомогти нам просувати наші амбіції щодо покращення та просування життя. Ієн знаходиться в центрі культури Белфаста, а також його мистецтва та соціальні сценки. Ми пишаємося тим, що є частиною оживленого, космополітичного міста, що має активне соціальне життя та багату культурну спадщину.

ОТРИМАННЯ ГЛОБАЛЬНИХ ВИКЛИКІВ

Завдяки нашій освіті та дослідженню ми прагнемо вирішувати деякі найважливіші проблеми у світі, наш академічний персонал проводить світові дослідження через наші школи та глобальні науково-дослідні інститути з медичних наук та глобальної продовольчої безпеки. Це призвело до нових процедур для пацієнтів і більшого рівня захисту для їжі, яку ми їмо.

ФАКУЛЬТЕТНІ ШКОЛИ

Школа біологічних наук

Школа медицини, стоматології та біомедичних наук

Школа медсестринства та акушерства

Школа фармації

ФАКУЛЬТЕТ РЕЙТИНГІВ

Суб'єкти у верхах 200 у світі (QS World Rankings за темою 2017)

 • Аптека та фармакологія (51-100)
 • Медсестра (51-100)
 • Медицина (151-200)
 • Сільське та лісове господарство (151-200)

Суб'єкти у Великій Британії - 20 (Times and Sunday Times Good University Guide 2017)

 • 2-й у Великобританії для фармакології та фармації
 • 2-й у Великобританії для стоматології
 • 4-е місце у Великій Британії для науки про продукти харчування
 • 6 місце у Великобританії для сільського та лісового господарства
 • 10 в Великобританії для анатомії та фізіології
 • 20 у Великобританії для медицини

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

MSc

Queen's University Belfast

Управління стійкістю є однією з найбільш складних і швидко зростаючих галузей як у державному, так і в приватному секторах. Зі збільшенням визнання впливу світу, що живе ... [+]

MSc Лідерство для сталого розвитку

Управління стійкістю є однією з найбільш складних і швидко зростаючих галузей як у державному, так і в приватному секторах. Зі збільшенням визнання впливу світу, що живе за його межами, зобов'язання щодо сталого розвитку для задоволення потреб нинішнього покоління, не ставлячи під загрозу майбутнє, ніколи не було більш очевидним.

Ця інноваційна програма перетворення майстрів відкрита для заявників з усіх дисциплінарних фонів і сприяє лідерству і охоплює засноване на практиці, експериментальне навчання, що проходить через серію лекцій, робочих місць і групових проектів. Програма стимулює критичне мислення та сприяє використанню ініціативи для вирішення проблем та прийняття рішень у сфері сталого розвитку.... [-]

Великобританія Белфаст
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Queen's University Belfast

Біотехнологія - це експлуатація живих систем або молекул з них для комерційної вигоди. Незважаючи на те, що слово «біотехнологія» існує лише кілька десятиліть, людство ви ... [+]

MSc молекулярної біології

Біотехнологія - це експлуатація живих систем або молекул з них для комерційної вигоди. Незважаючи на те, що слово «біотехнологія» існує лише кілька десятиліть, людство використовує біотехнології тисячоліттями, наприклад, у випічці, пивоварінні та очищенні стічних вод.

Сучасні біотехнології покладаються на нашу зростаючу здатність маніпулювати організмами на генетичному рівні і включають нові способи обробки відходів та біоремедіації, нові фармацевтичні препарати, експлуатацію ферментів у «зеленому каталізі», нові цікаві діагностичні методи. У 20-му столітті наше життя змінилося інформаційними технологіями; 21-го століття може спостерігатися не менш великою трансформацією, але цього разу на чолі з біотехнологією.... [-]

Великобританія Белфаст
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Queen's University Belfast

Програма магістра в галузі паразитології та патології патології призначена для студентів, які шукають підготовку з інфекційними захворюваннями, що переносять паразитів, я ... [+]

MSc паразитології

Програма магістра в галузі паразитології та патології патології призначена для студентів, які шукають підготовку з інфекційними захворюваннями, що переносять паразитів, які серйозно підривають: здоров'я людини в країнах, що розвиваються, і тропіках; агропродовольчі виробничі системи у всьому світі (включаючи здоров'я рослин, здоров'я тварин і добробуту).

Студенти, що проходять курс, розвиватимуть досвід, безпосередньо застосовний до здоров'я людей, рослин і тварин, продовольчої безпеки та майбутньої стійкості виробництва продуктів харчування, особливо в системах тваринництва та рослинництва.... [-]

Великобританія Белфаст
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Queen's University Belfast

Призначений для студентів, які прагнуть працювати в галузі досліджень, освіти та промисловості в галузі природничих наук, цей MSc надасть вам глибоке розуміння поточних і ... [+]

MSc Поведінка і благополуччя тварин

Призначений для студентів, які прагнуть працювати в галузі досліджень, освіти та промисловості в галузі природничих наук, цей MSc надасть вам глибоке розуміння поточних і нових проблем у поведінці тварин і добробуту тварин і надасть вам широкий спектр лекцій в різних темах.

ЧОМУ КОРОЛІВСТВО?

Цей курс надає унікальну можливість отримати кваліфікацію в галузі поведінки тварин і добробуту тварин, яку надають вчені світового рівня. На відміну від більшості програм MSc в інших університетах Великобританії, ми надамо студентам широкий спектр лекцій з різних тем (детальніше див. Зміст програми). Багато наших випускників забезпечують робочі місця по всьому світу.... [-]

Великобританія Белфаст
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Queen's University Belfast

Ступінь магістра в галузі вдосконаленої безпеки харчових продуктів розрахований на студентів, які прагнуть або в даний час працюють в агропродовольчій промисловості та су ... [+]

MSc Розширена безпека харчових продуктів

Ступінь магістра в галузі вдосконаленої безпеки харчових продуктів розрахований на студентів, які прагнуть або в даний час працюють в агропродовольчій промисловості та суміжних галузях, пропонуючи унікальну кваліфікацію в галузі безпеки харчових продуктів.

Інститут глобальної продовольчої безпеки (IGFS) є одним з чотирьох університетських глобальних дослідницьких інститутів, який лідирує у світі у вирішенні однієї з найбільших проблем - як забезпечити безпеку нашої їжі.... [-]

Великобританія Белфаст
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Queen's University Belfast

Біоінформатика розробляє програмне забезпечення та алгоритми для опитування "великих даних", які зараз є основою медичних досліджень, відкриттів і практики. Минуле десяти ... [+]

Магістр біоінформатики та обчислювальної геноміки

Біоінформатика розробляє програмне забезпечення та алгоритми для опитування "великих даних", які зараз є основою медичних досліджень, відкриттів і практики.

Минуле десятиліття досягло величезних успіхів у молекулярній та біомедичній технології, що призвело до революції «оміки».

ЩО ВКЛЮЧЕНО?

Ви будете дивитися на великі дані, щоб знайти моделі, які інші не бачать, отримуючи доступ до наборів даних, які ще не були проаналізовані.... [-]

Великобританія Белфаст
інформація
англійська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою
Queen's University Belfast

Існує безпрецедентний тиск на навколишнє середовище внаслідок експлуатації, деградації середовища проживання та втрат, зміни клімату, інвазивних видів, забруднення та нов ... [+]

Магістр екологічного менеджменту та біології охорони

Ми перебуваємо в центрі кризи біорізноманіття; шоста подія масового вимирання на Землі. Більше половини дикої природи світу зникли за останні п'ятдесят років.

Існує безпрецедентний тиск на навколишнє середовище внаслідок експлуатації, деградації середовища проживання та втрат, зміни клімату, інвазивних видів, забруднення та нових захворювань. Ви можете бути частиною чогось, щоб допомогти вирішити цю проблему.... [-]

Великобританія Белфаст
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою

Why study at Queen's University Belfast?

Life in Belfast - The Ultimate Student City

Postgraduate Study in Belfast, Northern Ireland

Queen's University Belfast

Queen's University Belfast
Address
Queen's University Belfast University Road Northern Ireland
BT7 1NN Белфаст, Північна Ірландія, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+44 785 1880522