Norwich University of the Arts

Введення

Прочитайте офіційний опис

Про НУА

Norwich University of the Arts (NUA) зарекомендував себе в галузі мистецтва, дизайну та медіа освіти вже понад 170 років. Але, поки наша історія може простежитись до 1845 року, наш прогноз - це перспективне мислення.

Від університетського міського містечка, який може похвалитися передовими можливостями, до підходу до навчання, який бачив, що ми отримали золото за Рамкою викладацької майстерності та зайняли перше місце у Великобританії за утримання студентів The Times та The Good Times Good Guide Guide 2020, наша репутація за майстерність добре зароблений.

НУА процвітає як визнаний університет, розвиваючи національну репутацію інноваційної та творчої академічної спільноти, із твердою прихильністю пропонуючи професійні, практичні курси, які дають можливість студентам розвивати свої навички та розвивати свою пристрасть.

У основі цього все, наші студенти. Художники, дизайнери, виробники. Займаючи різноманітні інтереси та унікальні перспективи, вони поділяють бажання бути оскарженими та натхненними. Вчитися в минулому і формувати майбутнє.

Наша місія

Місія НУА полягає в тому, щоб бути кращим фахівцем у галузі мистецтва, дизайну, архітектури та медіа навчання в Європі, випускаючи випускників найвищої якості та надихаючих студентів та співробітників, щоб досягти високого рівня в творчій та культурній сферах.

Історія Norwich University of the Arts

1845 рік Школа дизайну в Норвіч заснована в 1845 році художниками та послідовниками школи художників Норвіч, єдиної провінційної британської групи, яка створила міжнародну репутацію пейзажного живопису.
1965 рік Дозволено запропонувати ступінь надання ступеня через Диплом з мистецтва та дизайну.
1965 рік Подвійні сили в живописі та графічному дизайні з'являються під групою виняткових практиків та викладачів, роблячи позначку на національній сцені мистецтва та дизайну.
1975 рік Курси перших ступенів з відзнакою бакалавра, запропоновані Радою національних академічних нагород (CNAA).
1989 рік Великий Ярмутський коледж мистецтв включений до школи.
1993 рік Перші магістерські курси запроваджені завдяки академічній угоді з Anglia Polytechnic.
1994 рік Створений як вищий навчальний заклад, перейменований у школу мистецтва та дизайну в Норвіч.
1995 рік Студент першого ступеня зареєстрований на докторантуру.
2008 рік Наданий повноваженнями присвоєння ступенів до рівня магістратури і перейменований у Коледж мистецтв Університету Норвіч.
2012 рік Присвоєний титул університету таємною радою, ставши Norwich University of the Arts . Призначає свого першого канцлера - актора сера Джона Херта.

Агентство забезпечення якості перевіряє, як університети та коледжі Великобританії підтримують стандарт їхньої освіти у вищій освіті.

Університет був створений як незалежний вищий навчальний заклад згідно зі статтею 121 Закону про освітню реформу 1988 р., І є визнаним органом з повноваженнями, що надають ступінь викладання. Університет регулюється Управлінням для студентів (OfS). Інформацію про статус університету можна знайти в OfS Register та в списку визнаних органів, опублікованих на веб-сайті уряду Великобританії (GOV.UK). Нормативна база OfS набуде чинності з 1 серпня 2019 року. З 1 квітня 2018 року до 31 липня 2019 року Університет буде застосовуватись до Офісу перехідних угод.

Розташування

Норвіч

Norwich University of the Arts

Веб-сайт
Телефон
+44 (0)1603 610561

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія