Northumbria University London Campus

Введення

Прочитайте офіційний опис

Нортумбрії є дослідження багатих, бізнес-орієнтовану, професійний університет з глобальної репутацією академічного переваги. Він заснований в самому серці Ньюкасл-апон-Тайн, який регулярно проголосував найкраще місце у Великобританії для студентів.

Університет має свої витоки в Резерфорд Коледж, заснований у 1880 році. Сьогодні, поставивши студентів в центрі видатного досвіду і з провідною світовою дослідної та нагородами партнерства, Нортумбрії є новий вид відмінний університет.

Нортумбрії є десятки кращих у Великобританії за кількістю випускників, які вступають професійної зайнятості і дев'ять з десяти наших випускників працюють або навчаються шість місяців після закінчення навчання. Ми займає 21 з 111 університетів у дослідження задоволеності 2014 Times Higher Education Студентський.

Нортумбрії працює з великими роботодавцями, у тому числі Nike, IBM, Nissan, Проктор і Гембл, ВПС, і NHS, в той час як понад 560 роботодавців і 60 професійних організацій спонсорувати або акредитації програм університету. Інноваційний і підприємницький, ми також займає четверте місце у Великобританії для випускників бізнес стартапів.

У нас є кампус в Лондоні, а також Ньюкасл, і працювати в партнерстві з іншими закладами вищої освіти в усьому світі приваблює студентів з 136 країн світу ...

Розташування

Лондон

Northumbria University, London Campus

Address
110 Middlesex Street
E1 7HT

Лондон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 191 204 8890

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія