New College of the Humanities

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому навчатися в NCH?

Заснована в 2011 році, New College of the Humanities (NCH), що базується в м. Блумсбері, Лондон, завоював репутацію академічного інституту світового рівня, який веде шлях до вищої освіти у Великобританії.

У 2015 році The Times назвала NCH як пропозицію "на замовлення вищої освіти" та як позицію "на передньому краї нової епохи - академічного еквівалента космічних подорожей" - з нашою системою навчальних програм, що надає "NCH" перевагу навіть один-два навчальних курси Оксфорда в одному важливому порядку ».

Ліберальне мистецтво - натхненний ступінь бакалавра

NCH ​​пропонує унікальну ліберальну мистецтво-натхненну бакалаврську програму, яку навчають невеликим групам, і через навчальну систему "один на один", що є золотим стандартом гуманітарної освіти.

Бакалаври обирають загальний ступінь з відзнакою, що складається з "основного" предмета та безкоштовного "другорядного" предмету, з будь-яких двох історії мистецтва, економіки, англійської мови, історії, єдиного права заохочення LLB, комбінованого права заохочення, LLB, філософії та політики

Всі студенти NCH поєднують свої дипломні ступені із збагачувальним дипломом Коледжу, який покликаний забезпечити розуміння, необхідне для ведення нагородження та виконання життя, і пропонує виняткові можливості для професійного розвитку. Диплом NCH нагороджується випускникам на додаток до їх ступеня та відрізняє їх від своїх однолітків, відзначаючи більшу глибину їхньої освіти.

Виняткове вчення

Студенти НДЧ отримують вищу освіту з однієї з найкращих учнів у вищих навчальних закладах Великої Британії та користуються нашими вченими мінімум 13 контактних годин на тиждень. Для порівняння, студенти гуманітарних та соціальних наук у вищих навчальних закладах Russell Group відвідують в середньому 9,85 годин на тиждень, HEPI, 2014 рік).

Викладання в NCH здійснюється через індивідуальні підручники, невеликі групові семінари та інтерактивні лекції від 10 до 60 студентів, що означає, що всі голоси чуються і всі питання обговорюються. Наш викладацький склад складається з натхненних та досвідчених вчених, які мають пристрасть до навчання та активно займаються дослідженнями.

Професіонали світового класу NCH включають в себе такі світильники, як Саймон Блекберн, сер Партія Дасгупта, Річард Докінз, Даніель Кен Деннетт, А. К. Грайлінг, Беттані Хьюз, Лоуренс Краусс, Стівен Пінкер, сэр Крістофер Рікс та Адріан Цукерман, кожен з яких навчає і сприяє створення та розвиток навчального плану в коледжі. Між ними вони проводять приблизно 100 лекцій у кожному навчальному році в NCH, надаючи нашим студентам доступ до найвідоміших мислителів світу, які не мають аналогів на рівні бакалаврів.

Наше стояння

У 2015 році ступінь результатів наших перших випускників перевершила національне середнє, з більш ніж 30 відсотків забезпечував ступінь першого класу у галузі гуманітарних наук і більше 83 відсотків досягнення верхньої ступеня другого класу або вище. * Місця призначення включали Кліффорд Шанс, Ламберта Сміта Хемптон, Білоруський вільний театр, Делойт, Порше, Діджео та Британська Рада. Інші почали аспірантуру у провідних університетах, включаючи Оксфордський університет, UCL та LSE.

З моменту заснування коледжу, NCH розвинула репутацію за доставку неперевершеного університетського досвіду. У 2015 році NCH був нагороджений кращим курсом

* У 2014 році 20 відсотків студентів у Великій Британії отримали ступінь першого класу, а 72 відсотки отримали вищу освіту другого ступеня або вище (HESA).

Аспірантура

NCH ​​заслужила репутацію академічного інституту світового класу, який лідирує у вищій освіті у Великобританії. Наші студенти є одними з найзапекліших умів у світі та мають пристрасть до навчання. Навчання в NCH - це збагачення як особисто, так і професійно, і ми вважаємо, що студенти аспірантів відіграють важливу роль у постійному розвитку нашої активної колегіальної громади.

Наші магістерські програми сприяють підвищенню кваліфікації критичного опитування, збору інформації, синтезу та аналізу, а також усного та письмового спілкування. Випускники, швидше за все, зможуть пройти науковий ступінь та академічну кар'єру або розширити можливості працевлаштування в різних галузях.

Наші випускники

NCH ​​пропонує інтенсивний досвід навчання та величезні можливості для індивідуального зростання. Студенти, які обирають навчання в коледжі, розвиваються в гарантованих, добре обізнаних, красномовних індивідуумах з здатністю до самостійної критичної думки та інтелектуальних дебатів, вражаючими навичками досліджень, низкою інтересів та пристрастей та розумінням того, як застосовувати свої дослідження до світ у цілому.

Калібр та різноманітність місць призначення перших випускників Коледжу демонструють академічну і реальну цінність передового підходу Колегії до ширшої, глибшої, більш жорсткої вищої освіти.

Розташування

Лондон

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія